Din cauza barbatilor ne merge noua femeilor rau din punct de vedere economic si moral...Pt ca femeile se iau dupa barbati,in loc sa puna mama pe tagaie si sa le dea in cap pana ametesc

femeile cinstite nu sunt apreciate,,,ci facute servitoare de sotii lor...
la munca spala toalette pt ca nu se culca cu sotul....barbatii nu ajuta femeia daca nu se culca cu ei,,,nici macar cu un sfat...barbatii constrang femeia sa devina usuratica
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:42
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-03 20:42:05femeile cinstite nu sunt apreciate,,,ci facute servitoare de sotii lor...
la munca spala toalette pt ca nu se culca cu seful....barbatii nu ajuta femeia daca nu se culca cu ei,,,nici macar cu un sfat...barbatii constrang femeia sa devina usuratica
cand femeia face compromisuri se poate descurca in viata...
dar barbatii constrang femeia sa fie usuratica
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:43
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-03 20:13:50
De la: klaire, la data 2012-01-02 22:39:01Ferit-a, daa...cat de mult poate el...

Ingerasule...poate gasesti un barbat din cei putini, minoritari...doar sa ii lasi sa te cunoasca, si mai ales, sa vrei tu sa ii gasesti.
uite ce nu mai poti tu de de fac altii....se vede ca voi barbatii vreti ca sa conduceti toate femeile si sa le faceti sa devina la fel ca voi...
lasa ca viata mea privata ma intereseaza numai pe mine,,,nu priveste pe altii asa ca tine....stii numai prostii mor de grija altora


Nu mi-s barbat, bre Ingerasule si nici nu mor de grija ta sau a altora; tu te vaiti ca toti barbatii sunt ne-buni, cu mici exceptii si ca un barbat exceptie iti doresti, pe placul si dorintele tale. Viata ta privata chiar nu intereseaza pe nimeni, daca o pastrezi privata si nu o detaliezi pe forumurile publice. Daca vrei monolog, scrie o carte sau pe blog; asa...daca dai perdeaua la o parte, la ce te astepti?
klaire
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:46
cunosc femei cinstite si credincioase...care au suferit mult in viata lor...si nu au fost apreciate.
putine femei se pot descurca daca esti cinstit si nu faci compromisuri nimeni nu te ajuta..
barbatii nu ajuta femeia nici macar cu un sfat daca nu face sex cu el;
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:46
irinooka, nu ti-as spune ceva nou...
da' esti kam nebuna, mamica....:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:48
De la: klaire, la data 2012-01-03 20:46:21
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-03 20:13:50
De la: klaire, la data 2012-01-02 22:39:01Ferit-a, daa...cat de mult poate el...

Ingerasule...poate gasesti un barbat din cei putini, minoritari...doar sa ii lasi sa te cunoasca, si mai ales, sa vrei tu sa ii gasesti.
uite ce nu mai poti tu de de fac altii....se vede ca voi barbatii vreti ca sa conduceti toate femeile si sa le faceti sa devina la fel ca voi...
lasa ca viata mea privata ma intereseaza numai pe mine,,,nu priveste pe altii asa ca tine....stii numai prostii mor de grija altora


Nu mi-s barbat, bre Ingerasule si nici nu mor de grija ta sau a altora; tu te vaiti ca toti barbatii sunt ne-buni, cu mici exceptii si ca un barbat exceptie iti doresti, pe placul si dorintele tale. Viata ta privata chiar nu intereseaza pe nimeni, daca o pastrezi privata si nu o detaliezi pe forumurile publice. Daca vrei monolog, scrie o carte sau pe blog; asa...daca dai perdeaua la o parte, la ce te astepti?
pai daca povestesc viata mea pt ca sunt un om deschis....asta nu inseamna ca am nevoie de sfaturile tale...care nici macar nu sunt bune si constructive
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:48
asadar, irinuca, nema sex, nema sfat! nespa?

:)))
esme
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:49
femeile cinstite nu sunt apreciate,,,ci facute servitoare de sotii lor...
la munca spala toalette pt ca nu se culca cu seful....barbatii nu ajuta femeia daca nu se culca cu ei,,,nici macar cu un sfat...barbatii constrang femeia sa devina usuratica
cand femeia face compromisuri se poate descurca in viata...
dar barbatii constrang femeia sa fie usuratica
este greu sa te descurci ca femeie daca nu dai fofoloanca la bataie,,,pt privilegii..
oricum daca esti femeie cinstita nu esti apreciata,,,ci pusa la bucatarie cu o tigaie si o oala in mana si seara cu cracii in sus nu tu vorba frumoasa,,,ci doar slugareala si umilinta dion partea barbatilor
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:54
ei bine eu nu vreau sa fiu nici usuratica si nci servitoarea barbatilor...
Nu am nevoie sa fac sex pt privilegii....ma descurc cum pot....
si nici servitoarea barbatilor nu vreau sa fiu pt ca oricum barbatii nu ma apreciaza pt faptul ca sunt cinstita....ci oricum vor sa ma faca servitoare si saltea...asa ca stau pe langa.....nici usuratica pt privilegii,,,si nici cinstita ca sa fiu considerata fraiera de barbat si facuta servitoare si umilita
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:58
intr-un fel este adevarat ceea ce spun altii ca curvele au noroc...
alea cinstite sunt umilite si facute servitoare...
asa cum sunt eu umilita pt faptul ca sunt cinstita si imi pretind drepturile..
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 21:01
si nu ti le da nimeni? ...drepturile alea?

lasa, irinuca, tu esti fata d_AC_steapta!

:)))
esme
Postat pe 3 Ianuarie 2012 21:03
Si eu sunt deschisa ...un om deschis, dar nu dau cu tigaia dupa barbati...a, si pentru ca mi-am adus aminte...il stii pe Sfantul Petru..uite ceva vorbe:
Efeseni 5:22-24
22. Femeile s se supun brbailor lor ca Domnului,
23. Pentru c brbatul este cap femeii, precum i Hristos este cap Bisericii, trupul Su, al crui mntuitor i este.
24. Ci precum Biserica se supune lui Hristos, aa i femeile brbailor lor, ntru totul.

Cum ramane?

klaire
Postat pe 3 Ianuarie 2012 21:07
De la: klaire, la data 2012-01-03 21:07:21Si eu sunt deschisa ...un om deschis, dar nu dau cu tigaia dupa barbati...a, si pentru ca mi-am adus aminte...il stii pe Sfantul Petru..uite ceva vorbe:
Efeseni 5:22-24
22. Femeile s se supun brbailor lor ca Domnului,
23. Pentru c brbatul este cap femeii, precum i Hristos este cap Bisericii, trupul Su, al crui mntuitor i este.
24. Ci precum Biserica se supune lui Hristos, aa i femeile brbailor lor, ntru totul.

Cum ramane?

astea sunt excrocherii ale barbatului scrise in biblie....
femeia si barbatul trebuie sa se completeze unul pe altul...
daca barbatul comanda femeia perde afectiunea ei,,,si atunci relatia se raceste...
trebuie cumunicare,ca la amandoi sa le fie bine si sa nu comande nimeni...doar asa se poate pastra afectiunea in familie
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 21:13
De la: klaire, la data 2012-01-03 21:07:21Si eu sunt deschisa ...un om deschis, dar nu dau cu tigaia dupa barbati...a, si pentru ca mi-am adus aminte...il stii pe Sfantul Petru..uite ceva vorbe:
Efeseni 5:22-24
22. Femeile s se supun brbailor lor ca Domnului,
23. Pentru c brbatul este cap femeii, precum i Hristos este cap Bisericii, trupul Su, al crui mntuitor i este.
24. Ci precum Biserica se supune lui Hristos, aa i femeile brbailor lor, ntru totul.

Cum ramane?

astea sunt excrocherii ale barbatului scrise in biblie....
femeia si barbatul trebuie sa se completeze unul pe altul...
daca barbatul comanda femeia perde afectiunea ei,,,si atunci relatia se raceste...
trebuie cumunicare,ca la amandoi sa le fie bine si sa nu comande nimeni...doar asa se poate pastra afectiunea in familie
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 21:13
De la: klaire, la data 2012-01-03 21:07:21Si eu sunt deschisa ...un om deschis, dar nu dau cu tigaia dupa barbati...a, si pentru ca mi-am adus aminte...il stii pe Sfantul Petru..uite ceva vorbe:
Efeseni 5:22-24
22. Femeile s se supun brbailor lor ca Domnului,
23. Pentru c brbatul este cap femeii, precum i Hristos este cap Bisericii, trupul Su, al crui mntuitor i este.
24. Ci precum Biserica se supune lui Hristos, aa i femeile brbailor lor, ntru totul.

Cum ramane?

biblia a fost scrisa de preotii curvari care vor sa manipuleze prostimea..
asa ca au scris biblia contrafacuta,,,si vor sa oblige femeia sa se supuna barbatilor care aia sunt mai rai si mai excroci ca dracii...
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 21:16
ingerasul: "lasa ca viata mea privata ma intereseaza numai pe mine,,,nu priveste pe altii"

ok... atunci de ce ne-o expui cu amanunte mereu in diferite variante... ? pe cine urasti, pe cine nu crezi, cu cine "nu ti-o iei", adica cu bosorogii..., ca tu esti cinstita, tu nu te preacurvaresti... etc. ca si cum, ar interesa pe cineva asta !!! dar urechi sunt sigur ca ai doua si alea le ai PE cap, in cap ai ceva gargauni tu... dar aia sunt ai tai si nu ti ia nimeni... ! noua ne arati doar cat de mult muncesc ei ca sa ne plictisesti pe noi. la gargauni ma refer ! si se pare ca neuroni, ai foarte putini... 89,78% sunt deja transformati in gargauni... !!! de ex. tu nu crezi in cea ce scrie in Biblie (Noul Testament...), care e plina de intamplari si minuni ale lui Cristos, dar in Cristos... da ! si mai crezi si in tata-su ! asa ca eu, chiar nu mai stiu, cu cine sa votez... ??? si acum, sincer te intreb: si pe mine ma urasti ca si pe toti barbatii (da, mea culpa... si eu sunt barbat !) sau eu iti sunt mai simpatic ? hai ca n-o sa-ti cada nasul daca o sa-mi spui.... !!!!
barboneli
Postat pe 4 Ianuarie 2012 12:22
Ce titlu de topic mai e si asta?
Asta e curata instigare la violenta! si lipsa de respect pentru mama.
Cum s-o pui pe ma`ta pe tigaie si sa le-o dea in cap barbatilor??
Daca ai tu ghimpele ce-l ai pentru barbati, da` ma`ta saraca cu ce-a gresit?
SAL
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:23
sal, ce intrebare e asta?
a gresit ca a adus-o pe lume, atat
dor72_
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:25
Da, curat personaj de comic books...
Mai ca-ti vine sa-i faci mustati si ochelari cu carioca.
nathalie
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:31
Mie cred ca mi-a dat reject; am tot incercat sa postez aseara si se vede treaba ca nu ma mai vrea; poate ca asta este lumea ei ideala - cea in care toti barbatii sunt asa cum ii descrie; daca nu ar fi asa, ce ar mai posta, cum si-ar mai ocupa zilele...
klaire
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:38
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-03 20:54:25femeile cinstite nu sunt apreciate,,,ci facute servitoare de sotii lor...
la munca spala toalette pt ca nu se culca cu seful....barbatii nu ajuta femeia daca nu se culca cu ei,,,nici macar cu un sfat...barbatii constrang femeia sa devina usuratica
cand femeia face compromisuri se poate descurca in viata...
dar barbatii constrang femeia sa fie usuratica
este greu sa te descurci ca femeie daca nu dai fofoloanca la bataie,,,pt privilegii..
oricum daca esti femeie cinstita nu esti apreciata,,,ci pusa la bucatarie cu o tigaie si o oala in mana si seara cu cracii in sus nu tu vorba frumoasa,,,ci doar slugareala si umilinta dion partea barbatilor
Irinooo, bati campii!
Lucrez intr-un birou cu doua femei destepte, ingrijite, frumoase. N-am ,profitat " niciodata de ele!
Sotia mea lucreaza in invatamant; n-a fost ,,constransa' nici de director, nici de vreun inspector sa faca compromisul de care amintesti tu si... nici n-a spalat toalete.
As putea sa mai exemplific cu sora mea, sotiile prietenilor nostri; etc.
Probabil ca nu ma vei lua in seama si o vei tine langa tot cu ideea ta dar crede-ma , daca esti bine pregatita profesional si cu dorinta de a-ti face onest profesia, nu te va constrange nimeni sa faci compromisuri sexuale.
SAL
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:43
klaire, irina n-are notiunea de ignore, condescendenta si orice ar putea tine de raporturile de comunicare. la ea totul vine de-a valma ca un stream of consciousness, bruiat, schizoid, scurtcircuitat, inadecvat oricarui context. iar discursul e un perpetuu delir halucinant, cu mici variatii pe aceeasi tema. dar tine cont, tema aia e, de fapt, uruiala gandurilor unui individ rupt, deconectat de restul tocmai din cauza disfunctiei neurochimice.
cred ca ai vazut ca se citeaza si-si da raspunsuri singura. cred ca nici nu-si da prea bine seama daca are interlocutori sau nu, ori se adreseza siesi.

pup fata!
esme
Postat pe 4 Ianuarie 2012 14:51
mai, eu nu stiu ce aveti cu irina...e o fata simpatica si smechera....
dor72_
Postat pe 4 Ianuarie 2012 15:30
Esme, am observat ca are mesaje in cascada, identice, insa am crezut ca de vina este forumul, programele. Ai spus perfect: delir. Si de la mine

Dor72, nu avem...eu doar ma chinuiam sa inteleg ceva din toate. Acum, incerc sa ma linistesc :)


Si pentru baieti, pentru ca rezista, inca
klaire
Postat pe 4 Ianuarie 2012 21:12
irina e un fenomen care trebuie luat ca atare...si lasat tot asa
dor72_
Postat pe 4 Ianuarie 2012 21:21
eiiiiii , are si ea o fixatie........asta-i Irina
jeanette40
Postat pe 4 Ianuarie 2012 21:23
lasa, mai, ca ne-nvata numai de bine pe noi, femeile...numai sa vrem sa luam aminte...dar nu prea cred...decat sa punem colosa mana pe tigaie, noi mai bine...
sora_ilsi
Postat pe 4 Ianuarie 2012 21:23
Vazusem o stire acum ceva timp - aglomeratie la tigai...pentru "datul in cap pana ametesc" or fi fost achizitionate?
klaire
Postat pe 4 Ianuarie 2012 21:36
Se prea poate, Klaire! Se bateau sa ia cate trei-patru! Cand ii intreba reporterul ce fac cu ele se cam balbaiau!
sora_ilsi
Postat pe 4 Ianuarie 2012 23:57

sa n-am parte, daca nu am observat d-abia acu` sfarsitul titlului topicului irinucai!
da` cum dreak altfel, la ce titluri are! ma intreb daca le citeste cineva pana la capat... titlurile! :

`Pt ca femeile se iau dupa barbati,in loc sa puna mama pe tagaie si sa le dea in cap pana ametesc`

ma tavalesc, nu alta!
cat de trist, daramat si deznadajduit ai fi, asta te ridica si din morti. buhuhu! :)))

esme
Postat pe 5 Ianuarie 2012 00:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
da dar eczista o femeie sai fie fidela macar In primu an de casatorie 45 De la: Reflex 2 Februarie 2010 17:19
Lenjerie intima problema 2 De la: garbo_427282 21 August 2018 23:41
Loc pentru citate 157 De la: Sarikiz 21 Februarie 2013 17:07
o relatie dupa divort? 3 De la: mielutza 14 Iunie 2009 20:30
poate ierta infidelitatea un barbat scorpion? 19 De la: garbo_4899 17 Iulie 2012 18:35
Setari Cookie-uri