Din cauza barbatilor ne merge noua femeilor rau din punct de vedere economic si moral...Pt ca femeile se iau dupa barbati,in loc sa puna mama pe tagaie si sa le dea in cap pana ametesc

barbatii nu sunt in stare sa faca nimica bun,,sa rezolve problemele economice,politice.
parca au toti barbatii aceasi creier,,,,in care este imprimat minciuna si nesimtirea
ingerasulluptator
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:03
Nu imi vine sa cred...
klaire
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:04
*in loc sa puna mama pe tagaie*

Asta-i chiar new entry...
Saraca MAMA aia!
nathalie
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:07
ba sa crezi si sa nu te mai minunezi!

irinuca e o specie rara. si trebuie bagata in rezervatie si protejata (a se citi dupa pofte: Balaceanca, colivie, tzarc etc) sa nu dispara, dreak. tre` sa avem de toate creaturile p-aici. pt cercetari... :))))

iete cum ii iau io apararea irinucai!
esme
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:10
Am observat, da...fie cum spuneti voi, pentru ca stiti foarte bine
klaire
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:15
klaire, mi-amintesc ca prima mea reactie acum mai mult de 1 an jumatate, cand am citit-o intaia data pe irinuca, a fost: `fata, da` tu chiar existi?` :)))

esme
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:18
De la: esme, la data 2012-01-02 22:18:39klaire, mi-amintesc ca prima mea reactie acum mai mult de 1 an jumatate, cand am citit-o intaia data pe irinuca, a fost: `fata, da` tu chiar existi?` :)))

pai si ce vrei sa ma integrez sa ma dau si eu dupa barbati si sa nasc plozi si sa ii educ dupa gandirea barbatilor,,,cu prostia si nesmtirea
ingerasulluptator
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:25
De la: esme, la data 2012-01-02 22:10:05ba sa crezi si sa nu te mai minunezi!

irinuca e o specie rara. si trebuie bagata in rezervatie si protejata (a se citi dupa pofte: Balaceanca, colivie, tzarc etc) sa nu dispara, dreak. tre` sa avem de toate creaturile p-aici. pt cercetari... :))))

iete cum ii iau io apararea irinucai!
normal ca vi se pare ceva impresionat cand apare cineva cu caracter valori morale si curaj...Pt ca daca toti aveti acelasi creier ca fratii,,,aveti idei comune
ingerasulluptator
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:27
Esme...fiecare cu ale lui, parca asa se spune; dar prea multa...inversunare impotriva barbatilor, pe care nici macar nu ii cunoaste banuiesc...


Integrare, da, asta este solutia, Ingeras...
klaire
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:30
"pai si ce vrei sa ma integrez sa ma dau si eu dupa barbati si sa nasc plozi si sa ii educ dupa gandirea barbatilor,,,cu prostia si nesmtirea"

eu unu' sunt sigur ca esme nu vrea asa ceva... !!!!
barboneli
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:32
De la: klaire, la data 2012-01-02 22:30:40Esme...fiecare cu ale lui, parca asa se spune; dar prea multa...inversunare impotriva barbatilor, pe care nici macar nu ii cunoaste banuiesc...


Integrare, da, asta este solutia, Ingeras...
pai normal ca ii cunosc pe toti barbatii pt ca majoritatea au acelasi creier,,,,mai sunt si barbati deosebiti dar putini...foarte putini pt ca majoritatea au aceasi gandire...
si apoi eu nu o sa copii gandirea proasta a unui barbat si sa ma faca servitoarea lui
ingerasulluptator
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:34
ferit-a sfantu`, barbo!
esme
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:35
eu nu vreau sa fiu oaia barbatilor,,,,sa ma faca masina lor sexuala si servtoarea lor...
De asta au si ajuns femeile ce au ajuns din cauza ca asculta de barbati care le spala creierii in favoarea lor
ingerasulluptator
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:37
Ferit-a, daa...cat de mult poate el...

Ingerasule...poate gasesti un barbat din cei putini, minoritari...doar sa ii lasi sa te cunoasca, si mai ales, sa vrei tu sa ii gasesti.
klaire
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:39
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-02 22:37:32eu nu vreau sa fiu oaia barbatilor,,,,sa ma faca masina lor sexuala si servtoarea lor...
De asta au si ajuns femeile ce au ajuns din cauza ca asculta de barbati care le spala creierii in favoarea lor


Haida de...chiar toate toate om fi asa? Esti oaie daca vrei sa ajungi una...
klaire
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:41
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-02 22:37:32eu nu vreau sa fiu oaia barbatilor,,,,sa ma faca masina lor sexuala si servtoarea lor...


auzi, irino, da` nu vrei sa-i faci tu masina ta sexuala?
aa, ce zici?
se mai schimba calimera, nu?

ptiu, drace!
esme
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:44
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-02 22:37:32eu nu vreau sa fiu oaia barbatilor,,,,sa ma faca masina lor sexuala si servtoarea lor...
De asta au si ajuns femeile ce au ajuns din cauza ca asculta de barbati care le spala creierii in favoarea lor


dar kapra vrei sa fii?:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:44
De la: esme, la data 2012-01-02 22:44:03
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-02 22:37:32eu nu vreau sa fiu oaia barbatilor,,,,sa ma faca masina lor sexuala si servtoarea lor...


auzi, irino, da` nu vrei sa-i faci tu masina ta sexuala?
aa, ce zici?
se mai schimba calimera, nu?

ptiu, drace!
klaire
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:48
De la: eu_geminy, la data 2012-01-02 22:44:08
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-02 22:37:32eu nu vreau sa fiu oaia barbatilor,,,,sa ma faca masina lor sexuala si servtoarea lor...
De asta au si ajuns femeile ce au ajuns din cauza ca asculta de barbati care le spala creierii in favoarea lor


dar kapra vrei sa fii?:P
:)))
capra sa fii tu...
mai bine decat sa te gandesti la capre,,mai bine ai rezolva probleme politice,,,vorbeste cu barbatii poate te asculta ca esti de-a lor,,adica capra
ingerasulluptator
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:48
klaire
Postat pe 2 Ianuarie 2012 22:53
De la: ingerasulluptator, la data 2012-01-02 22:37:32eu nu vreau sa fiu oaia barbatilor,,,,sa ma faca masina lor sexuala si servtoarea lor...
De asta au si ajuns femeile ce au ajuns din cauza ca asculta de barbati care le spala creierii in favoarea lor



ashe, ashe.... uite si un banc de care mi-am amintit, citindu-te:

Doi ciobani stateau de vorba si isi povesteau aventurile amoroase. Unul dintre ei zice:
-No, vezi tu copacu cela? Acolo am violat eu pe una.
-Asa ma?
-Asa, si era si masa de fata.
-Asa ma, si masa ce a zis?
-Beeeeee
barboneli
Postat pe 2 Ianuarie 2012 23:06
Miorlaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=CT1P4H2kKu4
panty_C
Postat pe 3 Ianuarie 2012 00:26
carmen396
Postat pe 3 Ianuarie 2012 00:32
De la: klaire, la data 2012-01-02 22:39:01Ferit-a, daa...cat de mult poate el...

Ingerasule...poate gasesti un barbat din cei putini, minoritari...doar sa ii lasi sa te cunoasca, si mai ales, sa vrei tu sa ii gasesti.
uite ce nu mai poti tu de de fac altii....se vede ca voi barbatii vreti ca sa conduceti toate femeile si sa le faceti sa devina la fel ca voi...
lasa ca viata mea privata ma intereseaza numai pe mine,,,nu priveste pe altii asa ca tine....stii numai prostii mor de grija altora
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:13
De la: klaire, la data 2012-01-02 22:39:01Ferit-a, daa...cat de mult poate el...

Ingerasule...poate gasesti un barbat din cei putini, minoritari...doar sa ii lasi sa te cunoasca, si mai ales, sa vrei tu sa ii gasesti.
uite ce nu mai poti tu de de fac altii....se vede ca voi barbatii vreti ca sa conduceti toate femeile si sa le faceti sa devina la fel ca voi...
lasa ca viata mea privata ma intereseaza numai pe mine,,,nu priveste pe altii asa ca tine....stii numai prostii mor de grija altora
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:14
irinooka...
mai taci dreaq din gura...
mai bine ia-te de manutza cu alde pierce aia si puneti de-un partid...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:22
De la: eu_geminy, la data 2012-01-03 20:22:45irinooka...
mai taci dreaq din gura...
mai bine ia-te de manutza cu alde pierce aia si puneti de-un partid...:P
:))))
de unde bani si sprijin.....daca nu minti si nu esti excroc,,si nu profiti de pe altii nu ai bani
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:26
daca eu nu mi-o trag cu bosorogi,,,si nu imi bat joc de oameni ca sa ii exploatez nu prea am bani....
Ce sa ii faci asta este viata din sinceritate si bun simt nu faci bani,,,ci doar ce muncesti tu...oamenii nu apreciaza oameni sinceri si muncitori....vor sa ii oblige sa se integreze apoi se plang ca nu mai exista sinceritate si bun simt
ingerasulluptator
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:30
Ge, cred ca ai observat ca vorbesti cu una persoana care face confuzie mare (SI) intre sexe - pe o singura pagina (anume aceasta), doua inversiuni.
Curat alba-neagra...
nathalie
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:33
de parca ar fi o noutate...
irinooka habar n-are cate urechi are in cap...:)))
eu_geminy
Postat pe 3 Ianuarie 2012 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cit de bine ma lasa sa traiesc vecinii de linga mine ?!!!! 11 De la: kyra 14 August 2009 21:54
gelozia si iubirea 44 De la: florinradu80 8 Iulie 2010 16:06
intrebare generala 120 De la: perlutza 16 Septembrie 2010 23:20
Am nevoie de ajutorul vostru! 6 De la: fleurdelis 6 Iunie 2010 21:25
Indragostita 11 De la: Luna_in_capricorn 13 Iulie 2012 09:59
Setari Cookie-uri