Copiii indigo si 2012?

mey, voi n-ati inteles nimikutza...
fatuca asta vrea sa spuna ca e nitzel sociopata, iar eu inclin sa o cred.:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Decembrie 2011 23:04
De la: zaraza26, la data 2011-12-19 11:37:30
De la: reyya, la data 2011-12-17 03:22:35zaraza , incearca cu : Doxepin, Imipramin, Clomipramin....nu chiar toate de-o data :-)))
hai ,,succesuri "..pardon..succese!! si lasa copiii la indigo ,daca tot vine sfarsitul lumii baga o bauturica , un dans , iubiri ....nopti de amor fierbinti sau glaciare ...dupa caz :)) ( in functie de plata facturii la caldura ))..

oh boy!! :-)


Tie si tuturor care v-ati informat pentru mine (doxepin etc), medicii m-au declarat normala, in ciuda faptului ca eu sustineam ca nu sunt la fel cu ceilalti.


nu am scris doar Doxepin ..am mai scris si Imipramin, Clomipramin :-)) nu ai citit mai sus
...esti dedublata peste limitele ,,normalitatii" ...parol ! :-)
reyya
Postat pe 20 Decembrie 2011 23:13
reyya,
probabil ca la clinica de unde a scapat i s-a administrat numai Doxepin, din lista expusa de tine...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Decembrie 2011 23:17
De la: klaire, la data 2011-12-20 22:36:14Ingerasule...ai spus asa: "majoritatea sunt niste putori care vor toate de-a gata"
Se pare ca ai impartit deja lumea in "tine" si "restul";
pai eu sunt doar sincera..doar nu ai vrea sa mint,,,barbatii sunt niste puturosi,care vor toate de-a gata...si apoi femeile sunt superioare barbatilor din punct de vedere bilogic...asa ca barbatul trebuie sa se supuna femeii si sa asculte de ea si sa ii indeplineasca toate dorintele
ingerasulluptator
Postat pe 21 Decembrie 2011 21:16
pai eu sunt doar sincera..doar nu ai vrea sa mint,,,barbatii sunt niste puturosi,care vor toate de-a gata...si apoi femeile sunt superioare barbatilor din punct de vedere biologic...asa ca barbatul trebuie sa se supuna femeii si sa asculte de ea si sa ii indeplineasca toate dorintele...sau mai degraba barbatul sa execute toate ordinele femeilor
ingerasulluptator
Postat pe 21 Decembrie 2011 21:20
Daca ai plecat la drum cu ideea asta, nu vei intalni decat barbati asa cum ai spus tu; sa nu exageram, in nici una din directii...ti-am mai spus...vorbele tale nu aduc deloc nici macar cu minima dogma crestina, iar cu credinta nici atat.
Auzindu-te, mai ca imi vine sa spun: barbati din toate tarile, fugiti...de cine...ramane de vazut
klaire
Postat pe 21 Decembrie 2011 21:26
De la: ingerasulluptator, la data 2011-12-21 21:20:13pai eu sunt doar sincera..doar nu ai vrea sa mint,,,barbatii sunt niste puturosi,care vor toate de-a gata...si apoi femeile sunt superioare barbatilor din punct de vedere biologic...asa ca barbatul trebuie sa se supuna femeii si sa asculte de ea si sa ii indeplineasca toate dorintele...sau mai degraba barbatul sa execute toate ordinele femeilor


Hopa, de unde ai mai scos-o si pe asta cu superioritatea biologica a femeii?
SAL
Postat pe 21 Decembrie 2011 21:28
De la: SAL, la data 2011-12-21 21:28:42
De la: ingerasulluptator, la data 2011-12-21 21:20:13pai eu sunt doar sincera..doar nu ai vrea sa mint,,,barbatii sunt niste puturosi,care vor toate de-a gata...si apoi femeile sunt superioare barbatilor din punct de vedere biologic...asa ca barbatul trebuie sa se supuna femeii si sa asculte de ea si sa ii indeplineasca toate dorintele...sau mai degraba barbatul sa execute toate ordinele femeilor


Hopa, de unde ai mai scos-o si pe asta cu superioritatea biologica a femeii?
pt ca femeia naste copiii si se ocupa noaptea de ei...cati barbati isi cresc copiii singuri,,2,3 si cu o pensie alimentara de 2 lei,,daca si aia...la cati bani dau tatii...ei fac copiii,,,cand se satura de nevasta si da cu curu;l de munca seduce o femeie mai tinerica si o intinde,ii face si lui aia copiii,,,apoi iarasi pleaca si lasa femeile sa se ocupe de copiii si totusi zic ca barbatii au creat lumea....
ingerasulluptator
Postat pe 21 Decembrie 2011 21:50
De la: reyya, la data 2011-12-20 23:13:07
De la: zaraza26, la data 2011-12-19 11:37:30
De la: reyya, la data 2011-12-17 03:22:35zaraza , incearca cu : Doxepin, Imipramin, Clomipramin....nu chiar toate de-o data :-)))
hai ,,succesuri "..pardon..succese!! si lasa copiii la indigo ,daca tot vine sfarsitul lumii baga o bauturica , un dans , iubiri ....nopti de amor fierbinti sau glaciare ...dupa caz :)) ( in functie de plata facturii la caldura ))..

oh boy!! :-)


Tie si tuturor care v-ati informat pentru mine (doxepin etc), medicii m-au declarat normala, in ciuda faptului ca eu sustineam ca nu sunt la fel cu ceilalti.


nu am scris doar Doxepin ..am mai scris si Imipramin, Clomipramin :-)) nu ai citit mai sus
...esti dedublata peste limitele ,,normalitatii" ...parol ! :-)


Tie si tuturor care v-ati informat pentru mine (doxepin ETC), medicii m-au declarat normala, in ciuda faptului ca eu sustineam ca nu sunt la fel cu ceilalti.

Acuma se vede ETC-ul?
zaraza26
Postat pe 22 Decembrie 2011 09:51
tu sustineai ca esti indigo? Sau ce?
quasaria
Postat pe 22 Decembrie 2011 10:34
De la: quasaria, la data 2011-12-22 10:34:44tu sustineai ca esti indigo? Sau ce?


Da, de pe aici, numai eu.
zaraza26
Postat pe 22 Decembrie 2011 15:28
si indiciile dupa care @depistezi@ un indigo sint alea? Ca e creativ si nu suporta autoritatea?
quasaria
Postat pe 22 Decembrie 2011 15:31
Zaraza,
La inceput parea ca ai ceva sa ne spui...
nathalie
Postat pe 22 Decembrie 2011 16:16
Doamne, Doamne...
Eu atat pot sa spun: nu poti pune caruta inaintea calului

si

degeaba pui un acoperis (eventual cu turnulete si alte alea), placat cu aur, pe ceva facut cu furca din chirpici si paie, fara fundatie, dar poleit...

Este tipic romanesc, as zice eu, in lumea in care traim pe legi "solide si de capatai" ca : "banii vorbeste" si "la ce-ti trebuie scoala si cultura? sa ai tupeu, gura mare/papagal si sa stii sa tepuiesti si sa dai la gioale", sa dai cu sclipici pe gainat si sa zici ca-i aur curat

Este chestie de evolutie spirituala, de trepte/niveluri care nu pot fi sarite, "cumparate/platite" sau arogate din proprie initiativa (iar specific, dupa modelul "ca asa vrea muschii mei")...

La fel cum si Biblia, spre exemplu, este tradusa, interpretata, rastalmacita de cei ce n-au habar sa vada dincolo de randuri, vedem ceva, ne place cum suna, ni se pare ca intelegem si... incepem sa ne impaunam si sa "propovaduim" (contrar exact fundamentului "teroriei" in cauza)
crilore
Postat pe 23 Decembrie 2011 01:46
De la: crilore, la data 2011-12-23 01:46:50 Doamne, Doamne...
Eu atat pot sa spun: nu poti pune caruta inaintea calului

si

degeaba pui un acoperis (eventual cu turnulete si alte alea), placat cu aur, pe ceva facut cu furca din chirpici si paie, fara fundatie, dar poleit...

Este tipic romanesc, as zice eu, in lumea in care traim pe legi "solide si de capatai" ca : "banii vorbeste" si "la ce-ti trebuie scoala si cultura? sa ai tupeu, gura mare/papagal si sa stii sa tepuiesti si sa dai la gioale", sa dai cu sclipici pe gainat si sa zici ca-i aur curat

Este chestie de evolutie spirituala, de trepte/niveluri care nu pot fi sarite, "cumparate/platite" sau arogate din proprie initiativa (iar specific, dupa modelul "ca asa vrea muschii mei")...

La fel cum si Biblia, spre exemplu, este tradusa, interpretata, rastalmacita de cei ce n-au habar sa vada dincolo de randuri, vedem ceva, ne place cum suna, ni se pare ca intelegem si... incepem sa ne impaunam si sa "propovaduim" (contrar exact fundamentului "teroriei" in cauza)
pai biblia o fost scrisa de barbatii cinstiti ai bisericii inspirati de duhul sfant..Pai ca barbatul sa aiba o gandire curata si o constiinta curata trebuie sa traiasca curat sufleteste si trupeste...Si cati barbati au fost cinstiti...hai sa gandim logic
ingerasulluptator
Postat pe 23 Decembrie 2011 13:25
Irino, ce-au a face barbatii aici, in acest context?
panty_C
Postat pe 26 Decembrie 2011 19:10
intrebarea corecta e alta:

ce au a face spusele irinookai, cu vreun context, in general...:D

:)))
eu_geminy
Postat pe 26 Decembrie 2011 19:42
corect Ge!
panty_C
Postat pe 26 Decembrie 2011 19:46
eu n-am cum sa fiu corect, pantera (prea lung nick-ul tau, nu-sh' cum ti l-ai ales, da' gasesc eu cum sa-ti zic)....
da'ma consoleaza replica ta...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 26 Decembrie 2011 21:16
na, daca puneam virgula acolo vorbeam in numele tau...
sunt buimaca si am reflexe de melc...

cat despre nick - e vechi, de cand am "reinviat" pe aici...
panty_C
Postat pe 27 Decembrie 2011 00:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu cassa blankovici te face 1 De la: garbo022890 12 Martie 2010 01:19
Chiloti cu fese push-up pentru un fund bombat? Voi ati purta? 3 De la: Axl_R 30 Mai 2012 16:20
Inaltimea mea :D 13 De la: AGAPI_MOU 7 Septembrie 2009 10:30
Am nevoie de sfatul vostru,va rog!!! 6 De la: milka22 18 Octombrie 2009 22:43
ce ma fac ? 21 De la: si_totusi 23 Martie 2010 12:26
Setari Cookie-uri