Castiga un voucher in valoare de 350 ron oferit de Ottershop!

Sunt o persoana dornica de plimbari si in acelasi timp imi place sa am un aspect placut tot timpul, de aceea ador modelul "Cizme Image negre, cu toc mic, toc 5 cm" care imi poate oferi comoditate, confort , o nota de eleganta si posibiliatea de a face mult doritele plimbari pe jos fara a resimti probleme la nivelul membrelor. Cu alte cuvinte voi fi apta si pentru colindat!primiti cu colinda?:)
amaliamaria
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:15
Cea mai buna promotie , mai ales de sarbatori ar fi 80% reducere pentru o zi !
amaliamaria
Postat pe 19 Decembrie 2011 12:20
Pentru mine, o promotie care m-ar face fericita, ar fi o reducere de 30%-40% din valoarea produsului si posibilitatea de a primi cadou, la cumpararea acelui produs, a altui articol, sau o reducere la achizitionarea altui produs din magazin, sau oferirea unui voucher in diferite magazine(imbracaminte,incaltaminte,produse cosmetice,) sau centre (coafura, manichiura, pedichiura, relaxare) sau un abinament la sali de gimnastica/dans, toate acestea, fiind la alegerea clientului.
anaireves
Postat pe 19 Decembrie 2011 13:24
O promotie cu reducere de 30% cu ocazia Sarbatorilor de iarna la Ottershop,pentru a-mi cumpara o pereche de cizme.
garbo253992
Postat pe 19 Decembrie 2011 14:18
eu sunt incantata deurmatoare promotie: la fiecare produs achizitionat de minim 200 lei se acorda o reducere de 45% la orice pereche de papucei de colectie. asa pot sa-mi cumpar si eu si cineva drag mie produse de calitate la preturi rezonabile
vios77ro
Postat pe 20 Decembrie 2011 11:25
transportul gratuit ar fi cea mai buna idee
deep_purple
Postat pe 20 Decembrie 2011 11:36
Idee de promotie: la fiecare pereche de incaltaminte de minim 400 de lei cate o reducere de 50% ptr achizitionrea unei perechi asemanatoare ptr o prietena cu un numar dificil - 35, 36 si de la 39 in sus!
simona_toroscai
Postat pe 20 Decembrie 2011 12:41
Promotia preferata ar fi ca la doua produse achizitionate, al treilea produs sa fie gratuit.
crystyna_as
Postat pe 20 Decembrie 2011 13:01

O promotie adevarata ar fi achizitionarea unui produs si primirea unui cadou care sa conste intr-un alt produs mai ieftin, iar transportul as fie gratuit indiferent de valoarea produsului.
marianavieru86
Postat pe 20 Decembrie 2011 13:31
De obicei dupa ce-mi cumpar o pereche de pantofi,sandale,ghete incaltari in general ,ma uit si dupa o geanta care sa se asorteze si de obicei o si achizitionez. Insa ce mi-ar placea f mult e ca la fiecare incaltare si geanta achizitioanata de mamica sa avem cadou,sau o reducere de 50% o pereche de incaltari ptr copii. Astfel o mamica sigur va profita de ocazie , si-si va satisface si dorintele personale si va scapa si de grija copilului :-) O familie fericita va aduce si voua multe profituri nu-i asa? Mi-ar placea sa stiu ca aceasta promotie se gaseste mereu la Otter si astfel as sti mereu de unde sa-mi fac cumparaturile :-)
geoliv
Postat pe 20 Decembrie 2011 14:24
Promotia care mi-ar face viata mai placuta de la Ottershop ar fi : cumperi o pereche de incaltaminte si la cumpararea celei de-a doua primesti 40% reducere.astfel as putea sa cumpar cu cineva si sa beneficiez eu si inca o persoana de reducere sau chiar eu mi-as cumpara 2 perechi o data :)) si cred ca ar fi mai bine si pentru magazin pentru ca ar avea vanzari mai mari. asa sunt mai atrasi si cumparatorii,de genul sot-sotie,mama-copil etc.
sper sa va placa ideea mea!multumesc!
garbo005331
Postat pe 20 Decembrie 2011 14:39
Reduceri cat mai mari de sarbatori ar fi ideale pentru noi.
angyciobanu
Postat pe 20 Decembrie 2011 15:12
O promotie cu reducere de 30% cu ocazia sarbatorilor de iarna la Ottershop.
garbo253992
Postat pe 20 Decembrie 2011 16:33
Criteriile care m-ar determina sa cumpar mai mult ar fi o reducere de 20% la produse si transportul gratuit in functie de valoarea cumparata...Ca idee: la bunuri cumparate a caror valoare depaseste ...sa zicem 250 ron, transportul este gratuit...In acest fel, am beneficia de o reducere si am cumpara mai multe...atat datorita reducerii acordate cat si faptului ca depasind o anumita valoare beneficiem de transport gratuit.

Va multumim si va dorim succes!














clau73elena
Postat pe 20 Decembrie 2011 21:39
Buna ziua,
Avand in vedere faptul ca in sezoanele de reduceri majoritatea magazinelor, fie ele de incaltaminte sau imbracaminte, taie foarte mult din preturi, nu pot sa spun ca o reducere, fie ea si substantiala, este acea promotie la care visez de mult, cu toate ca oricand este binevenita. Ceea ce imi doresc foarte mult este ca un magazin de incaltaminte sa ofere ocazia clientilor, o data pe sezon, sau macar o data pe an (cu precadere vara), de a interactiona direct cu designerul firmei pentru a modifica un model preferat in functie de nevoia pe care o are. De exemplu, modelul "Pantof vara Epica, toc 12 cm" este extraordinar de frumos dar, avand in vedere ca sunt reporter si nu pot "alerga" o zi intreaga pe aceste tocuri de 12 cm, mi-ar fi placut un toc mediu. In rest, totul este paerfect.
Cu alte cuvinte, promotia ar consta in posibilitatea de a personaliza modelul favorit, fara ca pretul acelei perechi de incaltaminte sa creasca. Aceasta promotie ar putea fi valabila, de exemplu, pentru acei clienti care arata ca sunt fideli acestei marci.
mikilina
Postat pe 21 Decembrie 2011 18:55
Ca s fiu FERICIT ar trebui s existe o promoie pentru familie:la un produs cumprat , restul familiei (nu mai mult de 3 persoane) s aib 75% reducere.
alinacle
Postat pe 22 Decembrie 2011 07:36
Cea mai buna oferta care m-ar bucura ar consta in urmaroarele: la 2 produse al 3-lea gratis si transportul gratis indiferent de valoarea coletului si distanta ce urmeaza sa parcurga.
garbo005043
Postat pe 22 Decembrie 2011 12:14

cea mai frumoasa promotie ar fi achizitionarea unui produs si primirea unui cadou care sa-l insoteasca.iar transportul sa fie gratuit indiferent de valoarea produsului.SUPER
alexandragl
Postat pe 22 Decembrie 2011 14:04
Unde se afiseaza castigatorii ? Deja sunt doua concursuri la care trebuiau sa se afiseze de ceva timp: cel cu voucherul de la Remington si asta.
Diana_September
Postat pe 29 Decembrie 2011 10:00

si ce? chiar credeti ca se castiga?

vise,....

an nou fericit!
si sa dea dumnezeu sa ne putem cumpara tot ce ne dorim,fara a recurge la concursuri fantoma!!!

LILO
Postat pe 29 Decembrie 2011 11:13
cine a castigat?
Yenu
Postat pe 5 Ianuarie 2012 08:52
Nimeni.
carmen396
Postat pe 5 Ianuarie 2012 15:56
noi inca mai speram ca aflam cine a castigat
Yenu
Postat pe 11 Ianuarie 2012 21:44
noi inca mai speram ca aflam cine a castigat
Yenu
Postat pe 11 Ianuarie 2012 21:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce as vrea sa imi cumpar 1 De la: garbo028038 24 Ianuarie 2010 11:47
COLANTII!!!Pro sau contra??? 12 De la: cristinablackeyes 26 Mai 2010 20:34
Cursuri de croitorie acreditate ANC (CNFPA), unde in Romania ? 5 De la: dana_dinu 22 Ianuarie 2014 18:12
balanta cu scorpionul 99 De la: gianiblue 12 Iulie 2009 17:09
Castiga bijuterii Brio Crystal MADE WITH SWAROVSKIELEMENTS pentru cel mai important eveniment din viata ta! 152 De la: ConcursGarbo 2 Mai 2012 15:55
Setari Cookie-uri