Ce se ascunde aici ?

Cunosc o familie de tineri care au emigrat de putin timp si ei aici.Locuiesc impreuna,sotul , sotia si fratele lui.La numai cateva luni dupa ce au venit aici,mama lui a inceput sa-l pistoneze pe el s-o lase pe sotie,sa divorteze.Desi o face de la distanta,adica din tara de unde ei au venit,prin intermediul internetului si telefonic, se pare ca ea,mama lui are mare influienta asupra fiului ,cutoate ca fiul o iubeste pe sotie la nebunie.Desi cunosc multe detalii, nu am putut sa inteleg niciodata de ce aceasta femeie face presiuni asupra fiului ei sa divorteze.Ei traiesc aici de aproape doi ani si deci locuiesc impreuna de la venire,sotia,sotul si fratele lui.Ea,nora in ultimile 5-6 luni a inceput sa faca presiuni asupra sotului si sa-l convinga sa se mute in alt apartament fara fratele lui.El,sotul,odata ii spune ca da se muta, oadata ii spune ca nu mai vrea sa se mute ca el nu-si lasa fratele singur.Soacra pe partea cealalta il preseaza pe fiul casatorit sa divorteze spunandui doar ca el nu mai poate continua caznicia cu "o asemenea femeie" dar nu se explica bine de ce,nu da probe si motive.Ma rog,n-am sa scriu totul dintr-o data ca oricum nu cred ca daca voi scrie mult pot fi destul de inteles dar mai puteti intreba cate ceva pe parcurs.Nu inteleg de ce soacra insista ca fiul ei sa divorteze?
asteroid
Postat pe 5 Decembrie 2011 00:20
De la: asteroid, la data 2011-12-05 00:20:17 Cunosc o familie de tineri care au emigrat de putin timp si ei aici.Locuiesc impreuna,sotul , sotia si fratele lui.La numai cateva luni dupa ce au venit aici,mama lui a inceput sa-l pistoneze pe el s-o lase pe sotie,sa divorteze.Desi o face de la distanta,adica din tara de unde ei au venit,prin intermediul internetului si telefonic, se pare ca ea,mama lui are mare influienta asupra fiului ,cutoate ca fiul o iubeste pe sotie la nebunie.Desi cunosc multe detalii, nu am putut sa inteleg niciodata de ce aceasta femeie face presiuni asupra fiului ei sa divorteze.Ei traiesc aici de aproape doi ani si deci locuiesc impreuna de la venire,sotia,sotul si fratele lui.Ea,nora in ultimile 5-6 luni a inceput sa faca presiuni asupra sotului si sa-l convinga sa se mute in alt apartament fara fratele lui.El,sotul,odata ii spune ca da se muta, oadata ii spune ca nu mai vrea sa se mute ca el nu-si lasa fratele singur.Soacra pe partea cealalta il preseaza pe fiul casatorit sa divorteze spunandui doar ca el nu mai poate continua caznicia cu "o asemenea femeie" dar nu se explica bine de ce,nu da probe si motive.Ma rog,n-am sa scriu totul dintr-o data ca oricum nu cred ca daca voi scrie mult pot fi destul de inteles dar mai puteti intreba cate ceva pe parcurs.Nu inteleg de ce soacra,mama lui insista ca fiul ei sa divorteze?
asteroid
Postat pe 5 Decembrie 2011 00:21
ce faci, taty... iti scrii singur?:PP

:)))
eu_geminy
Postat pe 5 Decembrie 2011 00:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu casatorita..el singur 108 De la: eu_NADINE29 2 Aprilie 2015 19:17
Dureri fizice și psihice anii la rand.. 26 De la: garbo_6129 19 Aprilie 2016 21:03
Ma minte sau nu? 38 De la: OanNa_Oana_2 28 Aprilie 2017 12:40
Apropo de inselat - 67 De la: charmelen 6 Februarie 2013 10:29
casatorita, pot sa ma intalnesc cu un barbat,vaduv, mai tanar cu 8 ani? 313 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:48
Setari Cookie-uri