Eu varsator...el pesti..

A mai avut cineva o relatie de genul? Spuneti-mi si mie daca stiti ceva despre relatia asta din punct de vedere astral.. Ne potrivim?
garbo248107
Postat pe 25 Noiembrie 2011 15:05
dar tu ce crezi, va potriviti? ai vreo parere personala?
michelle_
Postat pe 25 Noiembrie 2011 15:47
poate ca ea nu simte nimic, dar vrea sa (o) faca_ca la carte...:P
asta DA constiintza...;)
:))))
eu_geminy
Postat pe 25 Noiembrie 2011 16:40
N-ai gasit nimic pe site-uri de specialitate?
nathalie
Postat pe 25 Noiembrie 2011 18:15
Buna dimineata michelle_. Ba da, tin foarte mult la el si e reciproc. Si pana acum ne intelegem. Vroiam doar o parerea de-a cuiva care a cunoscut mai bine un peste :). Pentru ca e prima oara cand cunosc pe cineva din zodia asta (relational vorbind). Este mai complicat faptul ca noi ne cunosteam de cateva luni.. doar ca amici. Prin vara a plecat in strainatate si am inceput sa vb mai mult de atunci! Asadar nu il cunosc foarte foarte bine!
garbo248107
Postat pe 28 Noiembrie 2011 08:05
De la: eu_geminy, la data 2011-11-25 16:40:35poate ca ea nu simte nimic, dar vrea sa (o) faca_ca la carte...:P
asta DA constiintza...;)
:))))


Te contrazic! Tin foarte mult la el, asadar nu se pune problema ca nu simt nimic. Vroiam doar o parere, nu o ironie din partea nimanui!
garbo248107
Postat pe 28 Noiembrie 2011 08:08
De la: nathalie, la data 2011-11-25 18:15:19N-ai gasit nimic pe site-uri de specialitate?

Ba da, Nathalie. Numai ca unele se bat cap in cap. :). Si as fi vrut parerea unei persoane care a trecut prin asta.
garbo248107
Postat pe 28 Noiembrie 2011 08:13
Nimeni n-a *trecut prin asta* ca printr-un examen, cu subiecte clare, unice si cu barem de punctare explicit.

In privinta zodiilor si a compatibilitatilor dintre ele, am citit destul de mult, dar am retinut DOAR ce mi-a convenit.

Stii ce comod si benefic pentru starea ta de bine, e sa nu te-ncarci decat cu ce conteaza?
nathalie
Postat pe 28 Noiembrie 2011 09:43
de obicei sunt foarte taioasa cand vine vorba de intrebari tampite legate de compatibilitate zodiacala
dar cum am decis sa fiu blanda si in virtual, nu numai in real, ti-as spune, draga doamna, ca astrele si zodiile nu au absolut nicio legatura cu relatia dintre noi oameni
ea, relatia adica, are sorti de izbanda intre oamenii care se "simt" unul pe celalalt, care se iubesc, care se respecta, si pentru care dragostea inseamna ceva mai mult decat o tavaleala in asternuturi, care pun binele celuilalt inaintea binelui propriu
ca sa fiu mai clara, nu exista retete si nici manual cu instructiuni
ce nu intelegeti voi, cei preocupati de compatibilitatea asta, e ca fiecare e unic, cu trairi proprii, cu asteptari personale diferite de altora, cu acel inefabil "eu"
totul tine de caracter, de bagajul si inteligenta emotionala, si nu in ultimul rand, de educatia primita


michelle_
Postat pe 28 Noiembrie 2011 13:33
intr-adevar exista o conexiune speciala intre nativii pesti - varsator... Eu sunt o pestioaica indragostita de un varsator..ce pot sa spun e ca nu-l pot intelege, e imprevizibil si distant, iar noi pestii avem mareeeee nevoie de afectiune, de cuvinte dulci... daca avem parte de aceste lucruri, ne aveti pe viata :) suntem fideli atunci cand avem relatie cu persoana iubita si suferim cand suntem tratati cu indiferenta, insa nu renuntam f usor la ceea ce iubim, chiar daca ne face sa suferim :)
garbo_413315
Postat pe 27 Iunie 2015 14:41
M-am uitat din curiozitate pe site ul recomandat de tine, un mare...., ca si previzionarea unei relații pe baza compatibilității dintre zodii! Sa fim oameni maturi, zic.
Schmetterling
Postat pe 16 August 2017 20:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el rac -ea balanta...sanse de reusita? 14 De la: yuby49 10 Noiembrie 2012 00:23
eu scorpion si el berbec 3 De la: snowflake 30 August 2009 22:45
femeia rac si barbatul varsator 4 De la: pik_nik 20 Octombrie 2009 07:41
zodie 33 De la: tutankhamon 12 Iulie 2009 15:27
horoscop 1 De la: garbo162730 13 Iulie 2010 15:56
Setari Cookie-uri