povestea unei DIVE -fosta femeie de lux

O cheama Andrea si are 45 de ani. Andrea cea care a fost candva speranta barbatilor . Barbatii se luptau pentru ea. A avut ea multi domni si multe casatorii , de la avocati pana la milionari in dolari . Andrea a vazut toata lumea , a fost prin toate locurile frumoase, locuri pe care multi dintre voi ,doar visati sa le vedeti. Andrea are 2 copii si si-a strans averi si averi , peste mari si tari. Vila cu piscina si tot ce ti-ai dori . Are masini de lux, afaceri de milioane. Dar acum ajunsa la o varsta matura,,Andreea simte ca-i lipseste tineretea si vrea un print tanar , il vrea pe fat frumos cu madularu lung si gros. Andrea batrana doamna,acum ar fi dispusa ,sa renunte la tot ce-a strans o viata, doar, doar pe fat frumos sa-l aiba. Si ma cheama insistenta si-mi arata ca-i bogata, doar doar sa vreau sa vreau mai bine s-o cunosc. Andrea acum o hoasca obsedata de-un tanar print, lui nici ca-i pasa, de ce-a strans ea o viata-ntreaga .Andrea si dintii ii scrasnesc, in pofida faptului ,ca eu nu vreau, din nou so intalnesc . Cadouri peste cadouri , multi bani bagati la mine-n posta, Andreea inca spera ca eu ma razgandesc...Andrea doamna materialista , cadoul ti s-a-ntors. Durerea-ti este mare cand Fat Frumos iti spune, ca tineretea ta, nici n-a avut vreun rost....
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 00:12
asa, si?
Problema ta care e?
quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 00:15
prost tata ai avut baietzash!
daca o cheama andrea atunci e ustensila de tricotat, ori e barbat!
mai degraba varianta 2 ...
oricum nu se supara nimeni ca ai apucaturi de poponaut... esti liber sa apuci ce doreshti matalutza.
vezi mai degraba cum in prostia si incultura ta ... chiar tu scrii alternativ si andreea si andrea ...
nu port eu de grija numelor pitipoancelor din viatza ta, ar fi fix ultima mea problema.... numai ca dupa cum iti ziceam ... te tradeaza cuvintele tale!
acestea fiind zise. marsh!

P.S. - sunt convins ca dupa astfel de postari din viatza ta intima, o sa ai un succes nebun! mai ales ca toate femeile sunt dornice sa isi vada numele afishat de tine pe forumuri si site-uri de socializare, cu detalii cat mai picante ...
in dex, ma uitam de dimineatza, si la cuvantul abject era poza ta! de ce oare?
alfheim
Postat pe 12 Septembrie 2011 10:07
De la: alfheim, la data 2011-09-12 10:07:52prost tata ai avut baietzash!
daca o cheama andrea atunci e ustensila de tricotat, ori e barbat!
mai degraba varianta 2 ...
oricum nu se supara nimeni ca ai apucaturi de poponaut... esti liber sa apuci ce doreshti matalutza.
vezi mai degraba cum in prostia si incultura ta ... chiar tu scrii alternativ si andreea si andrea ...
nu port eu de grija numelor pitipoancelor din viatza ta, ar fi fix ultima mea problema.... numai ca dupa cum iti ziceam ... te tradeaza cuvintele tale!
acestea fiind zise. marsh!

P.S. - sunt convins ca dupa astfel de postari din viatza ta intima, o sa ai un succes nebun! mai ales ca toate femeile sunt dornice sa isi vada numele afishat de tine pe forumuri si site-uri de socializare, cu detalii cat mai picante ...
in dex, ma uitam de dimineatza, si la cuvantul abject era poza ta! de ce oare?


Apropo ca vrei sa faci tu pe inteligentu exact ceea ce nu esti . Si spui ca Andrea e ustensila de tricotat sau barbat uite ca-ti dau cateva exemple ca sa0ti mai descetosez putin sfera aburinda http://www.imdb.com/name/nm1627969/ sau asta http://www.imdb.com/name/nm4255111/ http://www.imdb.com/name/nm0100792/ ha ha ha da ma mir !! ma mir ca specimene ca tine isi fac veacu pe Garbo . Incultura mea spui ??. Ia mai incearca "cultule".. Frustreazate in continuare batran rechin Sunt de cateva zile pe Garbos si se pare ca peaici isi duce veacu un capcaun care se baga in seama si vine cu sulita incercand sa impunga . Deh o fi si asta singura lui placere...Un monolog intunecat .. N-ai nici o greutate..

Si as vrea sa te mai intreb ceva .. Ai pile la Garbos ???. Sau cum de te lasa astia sa imputi situl ??
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 13:00
singurul frustrat de pe pagina asta esti tu, mr small.
Pentru ca daca n-ai fi atit de small nu ti s-ar parea de nemaipomenit sa te vrea o femeie - astfel incit sa ii scrii numele pe toate gardurile: uite, aia vrea sa fiu cu ea!!!! Ma vrea pe mine!! Wow, ce tare sint!!
Probabil ar fi mitocanie, daca n-ar fi atit de pueril.

Pentru cultura ta, "sa te vrea cineva" li se intimpla frecvent celorlalti oameni. Probabil doar la tine e un eveniment care apare o data in viata.
quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:04
neeeee, si evenimentul asta...e unul inchipuit....
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:05
inchipuit sau nu, e clar ce "maret" se considera ca ar putea avea si el o femeie... na, lume, uite una care m-ar VREA!!

Cit de jalnica poate fi o fiinta umana?
quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:09
Q, MrBig e ratusca....cica toamna devine barbat...din 2 in doi ani...
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:11
eu nu cred ca aceasta chestie care a scris mesajul cu pricina se va transforma vreodata in barbat.
quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:13
.
quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:13
noi la concluzia aceasta am ajuns...ca e aleha...
dor72_
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:16
cre' ca "aleha" ar trebui sa devina un termen generic....
quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 18:20
De la: quasaria, la data 2011-09-12 18:04:03singurul frustrat de pe pagina asta esti tu, mr small.
Pentru ca daca n-ai fi atit de small nu ti s-ar parea de nemaipomenit sa te vrea o femeie - astfel incit sa ii scrii numele pe toate gardurile: uite, aia vrea sa fiu cu ea!!!! Ma vrea pe mine!! Wow, ce tare sint!!
Probabil ar fi mitocanie, daca n-ar fi atit de pueril.

Pentru cultura ta, "sa te vrea cineva" li se intimpla frecvent celorlalti oameni. Probabil doar la tine e un eveniment care apare o data in viata.


dupa cum spuneam ..cand ma vor prea multe femei faine , nu ca voi grase, e normal sa am pretentii.... sa stiu care ar fi femeia ideala pt mine .. e normal ca voi grasele sa crapati de ciuda si va-nteleg frustrarea revarsata .. Defapt concluzia acestui topic era NU SA MA DAU MARE, ci sa exprim faptul ca o femeie tanara si materialista, intotdeauna va regreta mai tarziu .. Da ce sa intelegi matale . Si da intr-un fel chiar sunt frustrat, findca nu mi-am gasit femeia ideala , asta dupa ce am umblat cu aprox 200 de femei .. Da 200 nu e o cifra atat de mare . Pt mine e ceva normal . Totusi nu ma simt deloc satisfacut .Macar am castigat experienta sa stiu ce vreau.. De exemplu cu voi n-as sta o clipa ..Nu vedeti ce atitudine de mahalagioaice avetzi ? Sunteti mahalagioaice pe fata...
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 19:23
De la: dor72_, la data 2011-09-12 18:11:58Q, MrBig e ratusca....cica toamna devine barbat...din 2 in doi ani...




te ajut cu ceva?vad ca iti era dor de mine......sa vedem cam ce caracter ai??......aaaa da ticalosit.mai evolueaza si apoi sa icerci sa imi pronunti numele din cont.ai vazut tu undeva ca ma intereseaza pe mine ...persoana ta?ar trebui sa seman cu tine ca sa barfesc lumea cu atata rautate.asa procedeaza nulitatile.
ratuscaceaurata
Postat pe 12 Septembrie 2011 19:51
a, da, aici cu grasa pe mine chiar m-ai nimerit....
In rest, grow up baietel.... Un barbat nu e masurabil in cite femei "a marcat". Din contra.
Unul care a ajuns la 200 e clar ca nu a mai prins aceeasi femeie si a doua oara - de bun ce e, desigur.
Ti-ai pus problema ca aia din morala ascunsa, pe care ai tu necaz, s-ar putea sa nu se uite la tine din alte motive - nu din materialism? Pentru ca esti penibil incercind sa fii macho - de exemplu?

quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 19:59
De la: quasaria, la data 2011-09-12 19:59:31a, da, aici cu grasa pe mine chiar m-ai nimerit....
In rest, grow up baietel.... Un barbat nu e masurabil in cite femei "a marcat". Din contra.
Unul care a ajuns la 200 e clar ca nu a mai prins aceeasi femeie si a doua oara - de bun ce e, desigur.
Ti-ai pus problema ca aia din morala ascunsa, pe care ai tu necaz, s-ar putea sa nu se uite la tine din alte motive - nu din materialism? Pentru ca esti penibil incercind sa fii macho - de exemplu?



ba din contra multe dintre ele nu m-au uitat si cu unele am revenit incercand din nou dupa cativa ani ...etc .Na suferit nimeni din toata treaba Si am spus ca 200 nu-i mult in 15 ani . Fa un calcul si-ti iasa o femeie la luna ..undeva peacolo . Deci logica ta e praf . Nici nu ma mir
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 20:12
baietica, tu chiar esti prost sau te prefaci?
Mai mult de cite o femeie pe luna denota faptul ca n-ai fost in stare sa legi nici o relatie ca lumea cu vreuna, in 15 ani - DE CE?!
Te-oi fi nascut expirat, de aia....
quasaria
Postat pe 12 Septembrie 2011 20:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sondaj plansul public 2 De la: alfheim 31 August 2011 20:11
Nu a fost sa fie :( 4 De la: garbo_489332 23 Iunie 2018 14:35
Povestea mea 34 De la: Black_Sea 28 Iulie 2011 11:59
Calatoriile- un mod de ati petrece viata 35 De la: Alice_Bv 24 Septembrie 2009 16:02
Povestea mea de dragoste :( 205 De la: oanas_2004 19 Iulie 2011 16:32
Setari Cookie-uri