SINGUR SI TRIST CATEODATA CA NU SUNT CU FEMEIA IDEALA

De la: Thor_again, la data 2011-09-14 15:53:37
http://www.youtube.com/watch?v=aNIYFr9FvVE


Thor, ti-am facut rezervare la senatoriu.....
sa vii urgent....daca ai ajuns sa devii generic...ioi....
si...lasati supozitiile de orice fel:

GENRIC, -, generici, -ce, adj. Care aparine unei categorii ntregi, privitor la o categorie ntreag (de fiine, obiecte, fenomene); care cuprinde toate cazurile de acelai fel. ♦ (Substantivat, n.) Partea de la nceputul sau de la sfritul unui film, n care sunt indicate numele principalilor realizatori ai filmului respectiv. Din fr. gnrique.

nici nu ma mir ca ti-a tremurat asa tare mana...si io credeam ca dai vina pe varsta....

sa nu intarzii....ca iti lungim manecile....alea albe...
dor72_
Postat pe 14 Septembrie 2011 20:48
he he he,
n-am timp sa citesc, dar deduc ca astia doi avura iarasi program de pupincureala...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 14 Septembrie 2011 20:48
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-14 15:47:23este ultimul meu mesaj catre tine...asa din bun simt.fara sa te simti jignit esti total paralel cu societatea in care traiesti..nu mi/a facut placere ca te/am cunoscut ....binenteles nici in virtual macar.pana si bunul meu simt ale limite.te rog nu imi raspunde nimic .de la mine ai ignore .


mac mac tu nu stiai ca artistii sunt paraleli cu societate in care traiesc ? Asa de un pararelism pozitiv . Putin imi pasa de placerile tale ..daca ele exista ori ba . Daca vrei poti sa te descarci ..Nu ma deranjeaza
MadMax
Postat pe 14 Septembrie 2011 21:00
De la: sunsset, la data 2011-09-14 20:30:00

http://youtu.be/dhOw2qm8UgM

cam asa sa fie? ideala....

daca ne referim la carcasa, nici macar aia nu e ideala... ceva burta, dupa parerea mea, si prea spalacite. Dar, degustibus.

Ce mi-a atras atentia e semnatura ta, chiar crezi? .
Sau trebuie sa ai o anumite structura sufleteasca sa poti iubi? Fie si "intimplator"...
quasaria
Postat pe 14 Septembrie 2011 21:13

quasaria...da...cred ca ai nevoie de tot ce zici tu ...ca sa faci pe cineva sa se simta iubit...

si poate si pentru a iubi...

am citat doar un scriitor care-mi place ...si daca el asa zice...cine stie, poate ca o fi si asa

sunsset
Postat pe 14 Septembrie 2011 21:20
De la: quasaria, la data 2011-09-14 20:26:52
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-14 15:47:23este ultimul meu mesaj catre tine...asa din bun simt.fara sa te simti jignit esti total paralel cu societatea in care traiesti..


de asta am zis ca i-ai facut un compliment. Probabil pentru ca tu oi fi incintata de societatea in care traiesti....
Si in cazul asta, la fel de sincer, n-are sens sa iti strici iluziile....





am avut norocul sa traiesc intr/o societate de inalta clasa datorita parintilor mei...si sunt ancorata in ea..
ratuscaceaurata
Postat pe 14 Septembrie 2011 21:47


vaaai.... fetelor ca pierdem esentialul...acest domn...big...

promite ...mult...la asa pretentii...va inchipuiti ce cont are...

ca sotie ....exclus...ma gandeam ca macar nasa

sunsset
Postat pe 14 Septembrie 2011 21:49
ratusco, "inalta clasa" mie nu-mi spune nimic.... Cu ce valori ar trebui sa o asociez?
Jeepane, vile in Malibu, silicoane?

Ca esti ancorata in ea...cam asta spuneam si eu.
quasaria
Postat pe 14 Septembrie 2011 22:04
De la: sunsset, la data 2011-09-14 20:30:00

http://youtu.be/dhOw2qm8UgM



cam asa sa fie? ideala....


cateva dintre ele arata bine, da majoritatea au niste trasaturi penale ... uite aici o femeie care arata ideal

http://www.youtube.com/watch?v=ZqJR24lj4pI

http://www.imdb.com/name/nm2951768/
MadMax
Postat pe 15 Septembrie 2011 00:04
De la: quasaria, la data 2011-09-14 22:04:33ratusco, "inalta clasa" mie nu-mi spune nimic.... Cu ce valori ar trebui sa o asociez?
Jeepane, vile in Malibu, silicoane?

Ca esti ancorata in ea...cam asta spuneam si eu.




OAMENI CULTI,FUNCTII IMPORTANTE SI CU AFACERI PERSONALE,OAMENI CARE VIZITEAZA IMPREUNA CU FAMILILE LOCURI DE VIS ...DECI OAMENI CARE NU AU DE/A FACE CU PITZI...in legatura cu fizicul lor nu ma amestec in problemele lor personale.sa sti ca omul nu se judeca dupa avere,omul se judeca dupa caracter....
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Septembrie 2011 06:42

well, identic pitzi. Daca nu se judeca dupa avere, se judeca dupa caracter, atunci care e legatura cu "inalta clasa", "functii importante, afaceri personale, locuri de vis" in care te sustii "ancorata"?

Ca de cultura nu mai vorbesc, macar sa stie sa scrie corect saracii aia care se considera "la altitudine"....
quasaria
Postat pe 15 Septembrie 2011 08:00
cum care-i legatura, Q? daca au caracter, inseamna ca trebuie sa aiba si functii. ori e obligatoriu ca_caracterul sa-i aduca functia si plonjarea in inalta clasa, caci e inadmisibil ca_caracterul sa nu fie rasplatit! iar cultura si capacitatea de a vorbi si a-ti scrie corect propria limba sunt, de fapt, niste chichite, menite sa te induca in eroare si sa eludeze adevaratul caracter. ca urmare, orice om cu caracter va fi capabil sa le faulteze.
esme
Postat pe 15 Septembrie 2011 08:25

exact. Asa vede vrabia mihai viteazu'.
In realitate, cre' ca e mai simplu sa te cocotzi in inlta clasa cind nu cari in spate bagaje inutile gen principii si caracter. Dar, desigur, e doar o parere neavenita - buticuri si "afaceri PERSONALE" zau ca nu mi-am facut...si nici n-am de gind... Si nici nu imi car "familiile" la nspe mii de metri un de imi fac eu concediile, lucru care probabil imi scade ratingu'. Daca nu vine si bunica, degeaba... nu sint high class.....
quasaria
Postat pe 15 Septembrie 2011 08:41

pai, ar trebui sa iei masuri, Q, altfel se duc dreak si functie si caracter. ori stii bine ca recunoasterea unui caracter si a unei functii se face numai si numai, la modul absolut, dupa cat de gregara si `incarduita` e famelia in astfel de conditii de glorie incredibila si magnifica. daca famelia te urmeaza inseamna ca esti demn de caracterul si funtia ta. si in consecinta, ele au fost rasplatite, caci rasplata numai asta poate fi!: sa mearga si bunica, si unchiu`, si Grivei in concedii cu tine. nu alta!
esme
Postat pe 15 Septembrie 2011 08:51
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-15 06:42:54
De la: quasaria, la data 2011-09-14 22:04:33ratusco, "inalta clasa" mie nu-mi spune nimic.... Cu ce valori ar trebui sa o asociez?
Jeepane, vile in Malibu, silicoane?

Ca esti ancorata in ea...cam asta spuneam si eu.




OAMENI CULTI,FUNCTII IMPORTANTE SI CU AFACERI PERSONALE,OAMENI CARE VIZITEAZA IMPREUNA CU FAMILILE LOCURI DE VIS ...DECI OAMENI CARE NU AU DE/A FACE CU PITZI...in legatura cu fizicul lor nu ma amestec in problemele lor personale.sa sti ca omul nu se judeca dupa avere,omul se judeca dupa caracter....


poza ta de la profil spune totul despre tine.... stiai ca oamenii pot fi caracterizati dupa unele lucruri , aparent marunte ... ?? Sincer eu cred ca doar iti imaginezi ca asa ai vrea sa fii.. Cum poate sa spuna cineva ca inalta clasa o reprezinta chiiar materialistii fitzosi , aia cu afaceri personale care merg pe coasta de azur ,sa manance icre negre si care se dau si culti pedeasupra ?..Si dupaia sa spuna ca omul nu se judeca dupa averea si fitzele lui de bogatoi ..Ca se judeca dupa caracterul acestuia

Vreti sa va spun eu ce inseamna inalta clasa ? . Inalta clasa o reprezinta scriitorii, pictorii muzicienii , actorii , laureatii nobel . sportivii...acei oameni care aduc inspiratie si ceva nou in sufletele tuturor ...
MadMax
Postat pe 15 Septembrie 2011 13:33
De la: quasaria, la data 2011-09-15 08:00:10
well, identic pitzi. Daca nu se judeca dupa avere, se judeca dupa caracter, atunci care e legatura cu "inalta clasa", "functii importante, afaceri personale, locuri de vis" in care te sustii "ancorata"?

Ca de cultura nu mai vorbesc, macar sa stie sa scrie corect saracii aia care se considera "la altitudine"....




nu judeca ceeea ce poate nu cunosti......ma refer la oameniii despre care vorbesc
sa sti ca si cei bogati au caracter....insa nu vb de dorobantiul de azi....vb de cafeneaua artistilor si vechiul oras istoric....urmasii celor ce azi nu mai sunt....oameni cu un caracter deosebit fata de multi din ziua de azi....am copilarit in astfel de familii si azi sunt in societatea urmasil;or...si pt asta le multumesc si parintilor mei.eram prea micuta sa inteleg diferentele....dar azi la simt ,le apreciez si incerc pe cat posibil sa le copiez.sincer sunt prea scortosi pt mine dar imi place aceasta societate ....
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Septembrie 2011 15:22
hai sa incetam aceasta discutie ,vb doua limbi diferite Q.....nu/mi pasa de societatea de azi ci de cea care de fapt ar trebui sa ne reprezinte... uite ca trebuie sai dau dreptate amicului nostru ,artistii,scriitorii,muzicienii,etc.....ascult povestirile lor despre alte vremuri extaziata,vad poze si filmulete vechi ....cu urmasii lor deosebiti...despre aceasta societate vorbesc ....nu despre gonflabilii de azi....regret cv spuse in mod tendentios dar nu ii suport....
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Septembrie 2011 15:33
ma intreb cum poti caracteriza un om in realitate cand el in virtual isi pune un avatar dintr/in basm...o ratusca....sigur ca poti interpreta ca psiholog multe dar nu poti caracteriza decat ipotetic.
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Septembrie 2011 15:40
De ce trebuie sa copiezi pe cineva sau ceva pentru a avea valoare? Banuiesc ca esti destul de matura sa poti face diferenta intre bine si rau, intre legal si ilegal. Daca ai principii sanatoase pe care nu ti le incalci si daca stii cu adevarat ce vrei de la viata, ce vrei sa fii si mai ales cine vrei sa devi, nu copiezi pe nimeni, urmeaza-ti propriile reguli si te ridici singura la nivelul unde vrei sa ajungi, iar cei "de sus", nu trebuie decat sa te accepte, si o s-o faca fara sa le-o ceri tu. Fii naturala, increzatoare in propriile forte si nu-ti incalca principiile(daca le ai)!
Paula1702
Postat pe 15 Septembrie 2011 15:46
De la: Paula1702, la data 2011-09-15 15:46:02De ce trebuie sa copiezi pe cineva sau ceva pentru a avea valoare? Banuiesc ca esti destul de matura sa poti face diferenta intre bine si rau, intre legal si ilegal. Daca ai principii sanatoase pe care nu ti le incalci si daca stii cu adevarat ce vrei de la viata, ce vrei sa fii si mai ales cine vrei sa devi, nu copiezi pe nimeni, urmeaza-ti propriile reguli si te ridici singura la nivelul unde vrei sa ajungi, iar cei "de sus", nu trebuie decat sa te accepte, si o s-o faca fara sa le-o ceri tu. Fii naturala, increzatoare in propriile forte si nu-ti incalca principiile




draga mea ...nu sunt o copie a altora,sunt f independenta ca sa ajung copia cuiva ....insa stau cu deosebit respect intre astfel de oameni si de ce sa nu recunosc cu o deosebita placere.multumesc pentru sfat si il apreciez ...dare crede/ma nu sunt omul care sa/l manipuleze cineva/sunt f incapatanata iar principiile mele sunt f sanatoase desi la prima vedere nu nu sunt apreciate.totusi sa nu uitam diferentele dintre generatii .la mine nu prea au prins.ce intelegi prin principii sanatoase?asta suna a comunism,ceausism si popism....eu deja am devenit ce am vrut si sunt mandra de mine.....parerea altora nu prea ma intereseaza decat daca sunt persoane inteligente si pot invata ceva de la ele.caci toata viata ai ceva de invatat.apropo de naturalete....poate iti dau eu un sfat...sunt naturala cu cei ce merita....cu restul...no comment....daca ma lezeaza.
ratuscaceaurata
Postat pe 15 Septembrie 2011 16:10
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-15 15:33:10,vb doua limbi diferite Q.....nu/mi pasa de societatea de azi ci de cea care de fapt ar trebui sa ne reprezinte... uite ca trebuie sai dau dreptate amicului nostru ,artistii,scriitorii,muzicienii,etc.....ascult povestirile lor despre alte vremuri extaziata,vad poze si filmulete vechi ....cu urmasii lor deosebiti...despre aceasta societate vorbesc ....nu despre gonflabilii de azi....regret cv spuse in mod tendentios dar nu ii suport....



pai mai inainte te refereai la clasa materialista cu fite de intelectuali, strict la viata de lux cu excursii ... si dupa ce eu ti-am atras atentia spunandu-ti ca Inalta clasa e reprezentata de scriitorii, pictorii muzicienii , actorii , laureatii nobel . sportivii.. , tu o dai la intors si sa spui ca defapt si tu te refereai la Inalta clasa reprezentata de scriitorii, pictorii muzicienii , actorii , laureatii nobel . sportivii...si spui ca tu ai crescut printre ei ...ceva de genu .. sincer in aceasta situatie , eu nu cred nimic din ce spui .In plus chiar tu te descrii ca fiind foarte in varsta, ca ai copilarit odata demult in orase istorice cu oameni autentici .., dai la profil te-ai trecut avand 25 de ani ... Mac mac eu cred ca mai degraba iti doresti foarte mult sa vizitezi unele tari ..etc da poate ca nu ai bani suficienti ..oricum mult noroc ..pe viitor
MadMax
Postat pe 15 Septembrie 2011 21:54

te pomenesti ca ( nu pot sa scriu cine ) are cont pe garbo...
dar se potriveste...ioi
vorbind de inalta clasa...in care eu abia ingaim...
dor72_
Postat pe 16 Septembrie 2011 20:50
De la: MrBig, la data 2011-09-15 21:54:49
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-15 15:33:10,vb doua limbi diferite Q.....nu/mi pasa de societatea de azi ci de cea care de fapt ar trebui sa ne reprezinte... uite ca trebuie sai dau dreptate amicului nostru ,artistii,scriitorii,muzicienii,etc.....ascult povestirile lor despre alte vremuri extaziata,vad poze si filmulete vechi ....cu urmasii lor deosebiti...despre aceasta societate vorbesc ....nu despre gonflabilii de azi....regret cv spuse in mod tendentios dar nu ii suport....



pai mai inainte te refereai la clasa materialista cu fite de intelectuali, strict la viata de lux cu excursii ... si dupa ce eu ti-am atras atentia spunandu-ti ca Inalta clasa e reprezentata de scriitorii, pictorii muzicienii , actorii , laureatii nobel . sportivii.. , tu o dai la intors si sa spui ca defapt si tu te refereai la Inalta clasa reprezentata de scriitorii, pictorii muzicienii , actorii , laureatii nobel . sportivii...si spui ca tu ai crescut printre ei ...ceva de genu .. sincer in aceasta situatie , eu nu cred nimic din ce spui .In plus chiar tu te descrii ca fiind foarte in varsta, ca ai copilarit odata demult in orase istorice cu oameni autentici .., dai la profil te-ai trecut avand 25 de ani ... Mac mac eu cred ca mai degraba iti doresti foarte mult sa vizitezi unele tari ..etc da poate ca nu ai bani suficienti ..oricum mult noroc ..pe viitor



cred ca nu ai priceput nimic.urmasii lor imi povestesc azi si retraiesc prin ei ,prin povestirile lor....vremurile de altadata.si ce daca sunt oameni cu bani?asta iti pasa ?daca ii duce mintea lasa sa aiba bani,bogatia nu este un defect.fiecare isi urmeaza calea....crezi ca te imbogatesti daca critici mereu ...eu sunt f fericita in societatea in care traiesc.daca ai sti cine sunt cu adevarat ...cred ca ai regreta aceste vorbe.fiecarea isi traieste viata si povesteste cu bucurie sau suparare in functie de situatie.eu insa am avut noroc datorita parintilor,bunicilor...etc.asa ca am o rugaminte nu vreau nici sa perii dar nici sa ma critici.eu inainte sa spun ceva despre viata reala a unui user ma gandesc ca nici macar nu/l cunosc in realitate...atunci cum as putea sa emit pareri despre un necunoscut?


refertitor la dorobantisti si fitosii de 2 lei...este adevarat nu/i suport...degeaba au bani ...in jurul lor emana mitocanie si incultura...brrrrr
ratuscaceaurata
Postat pe 16 Septembrie 2011 21:10
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-16 21:10:36
De la: MrBig, la data 2011-09-15 21:54:49
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-15 15:33:10,vb doua limbi diferite Q.....nu/mi pasa de societatea de azi ci de cea care de fapt ar trebui sa ne reprezinte... uite ca trebuie sai dau dreptate amicului nostru ,artistii,scriitorii,muzicienii,etc.....ascult povestirile lor despre alte vremuri extaziata,vad poze si filmulete vechi ....cu urmasii lor deosebiti...despre aceasta societate vorbesc ....nu despre gonflabilii de azi....regret cv spuse in mod tendentios dar nu ii suport....



pai mai inainte te refereai la clasa materialista cu fite de intelectuali, strict la viata de lux cu excursii ... si dupa ce eu ti-am atras atentia spunandu-ti ca Inalta clasa e reprezentata de scriitorii, pictorii muzicienii , actorii , laureatii nobel . sportivii.. , tu o dai la intors si sa spui ca defapt si tu te refereai la Inalta clasa reprezentata de scriitorii, pictorii muzicienii , actorii , laureatii nobel . sportivii...si spui ca tu ai crescut printre ei ...ceva de genu .. sincer in aceasta situatie , eu nu cred nimic din ce spui .In plus chiar tu te descrii ca fiind foarte in varsta, ca ai copilarit odata demult in orase istorice cu oameni autentici .., dai la profil te-ai trecut avand 25 de ani ... Mac mac eu cred ca mai degraba iti doresti foarte mult sa vizitezi unele tari ..etc da poate ca nu ai bani suficienti ..oricum mult noroc ..pe viitor



cred ca nu ai priceput nimic.urmasii lor imi povestesc azi si retraiesc prin ei ,prin povestirile lor....vremurile de altadata.si ce daca sunt oameni cu bani?asta iti pasa ?daca ii duce mintea lasa sa aiba bani,bogatia nu este un defect.fiecare isi urmeaza calea....crezi ca te imbogatesti daca critici mereu ...eu sunt f fericita in societatea in care traiesc.daca ai sti cine sunt cu adevarat ...cred ca ai regreta aceste vorbe.fiecarea isi traieste viata si povesteste cu bucurie sau suparare in functie de situatie.eu insa am avut noroc datorita parintilor,bunicilor...etc.asa ca am o rugaminte nu vreau nici sa perii dar nici sa ma critici.eu inainte sa spun ceva despre viata reala a unui user ma gandesc ca nici macar nu/l cunosc in realitate...atunci cum as putea sa emit pareri despre un necunoscut?


refertitor la dorobantisti si fitosii de 2 lei...este adevarat nu/i suport...degeaba au bani ...in jurul lor emana mitocanie si incultura...brrrrr



<
nu judeca ceeea ce poate nu cunosti......ma refer la oameniii despre care vorbesc
sa sti ca si cei bogati au caracter....insa nu vb de dorobantiul de azi....vb de cafeneaua artistilor si vechiul oras istoric....urmasii celor ce azi nu mai sunt....oameni cu un caracter deosebit fata de multi din ziua de azi....am copilarit in astfel de familii si azi sunt in societatea urmasil;or...si pt asta le multumesc si parintilor mei.eram prea micuta sa inteleg diferentele....dar azi la simt ,le apreciez si incerc pe cat posibil sa le copiez.sincer sunt prea scortosi pt mine dar imi place aceasta societate .... >


se poate ca patosul cu care scriam sa ma fi facut neinteleasa in exprimare........de aceea am recitit si rectific desi se putea subintelege...am copilarit cu urmasii care azi au varsta mea ...in casele in care au trait unii despre care povesteam ...caci la varsta mea nu puteam trai in vremuri demult apuse.....si ce pacat!!
ratuscaceaurata
Postat pe 16 Septembrie 2011 21:27
repet bogatia nu este un defect....depinde numai de ce fel de caracter are cel ce o detine....iar tu daca nu ai ajuns la struguri nu iti mai inchipui ca sunt si amari.viata e frumoasa ,dar depinde si ce faci ca sa o menti la acest nivel.
ratuscaceaurata
Postat pe 16 Septembrie 2011 21:35
Eu nu am spus niciodata ca banii ar fi un defect , ci din contra, ajuta.. Da adevarata bogatie e cea a sufletului ..Poate reusesti sa faci distinctie intre un avutit materialist si un om cu adevarat bogat, atunci cand mai folosesti cuvantul bogatie... eu cunosc psihologia..Eu cred ca te-am atins fix in punctu esential si te simti oarecum descoperita ... Si cred ca tocmai din acest motiv, incerci disperata sa dai explicatii isi explicatii in speranta ca fabulatiile tale o sa devina credibile .. Asa fac multe femei ..isi imagineaza ca sunt altcineva ..Sau isi imagineaza ca sunt altfel decat propriul caracter ..

La 99,99% dintre femei nu le place ca barbatu sa le cunoasca modu de a gandii . Ele tin neaparat sa ramana un mister pt barbat si se comporta imprevizibil tocmai cu acest scop , de al deruta .. Tocmai din acest motiv majoritatea barbatilor se intreaba "oare cum gandesc femeile ?". Findca ele vor ca barbatii sa nu le inteleaga psihologia.... Acest comportament al femeii ,dateaza probabil de mii de ani si e mostenit din urmasi in urmasi asemeni unei boli perpetue, valabila si in ziua de azi ...Explicatia e simpla . Barbatu a subjugat femeia in decursul istoriei, deoarece ea trebuia sa-i faca de mancare , sa-i spele hainele si sa-i dea sex. Ea nu avea unde sa plece, findca ajungea tot in aceeasi situatie ..Barbatii conduceau tot sistemul. Si astfel femeia find prinsa in acel mecanism, ea si-a creat un scut psihologic ca sa poata supravietuii mai bine . Tocmai deaia ea ascunde multe lucruri , joaca roluri ,e prefacuta, plange prefacandu-se ca-i trista...

Pt mine femeia ideala ar fi si acel tip de persoana, care sa vrea sa-i cunosc psihologia si fiecare mister.. Ar fi o femeie care nu e prefacuta deloc si care spune ce simte. Deci opusul a ceea ce spuneam inainte
MadMax
Postat pe 17 Septembrie 2011 03:13
ALF Mi-a placut aia cu "privit in pantaloni de dimineata" Si meriti
Mofturos baiatul asta cu topicul...daca "urla ca vacile" nu-i place..dar daca sta ca vaca?Iar place? Sigur NU!
Dar ii propun sa incerce ..perfectiunea cu un..BARBAT!! Poate nu-si da seama si are inclinatii ...HOMO..!1
elisabeta_boia
Postat pe 17 Septembrie 2011 08:15
Unele se agita deasupra ,fac ca toti dracii si transpira ,multe dintre ele nici macar nu au o satisfactie realmente dar o fac pentru adevaratii masculi trantiti exemplar ...acum depinde si de cat intra pe card dupa...mai exista o specie ...iepurasii...muteste cu totul 5 minute ....ce-i drept ca nu transpira ...cand ti se vor aprinde calcaiele ,n-o sa mai bagi in seama pulsul ,postura ,sunetele si alte minunatii scoase de iubita ta ...daca ai noroc poate n-o sa calculese picaturile tele transpiratie si nici nu se va ruga plictisita sa termini odata:)
mitarro
Postat pe 17 Septembrie 2011 08:34
De la: elisabeta_boia, la data 2011-09-17 08:15:43ALF Mi-a placut aia cu "privit in pantaloni de dimineata" Si meriti
Mofturos baiatul asta cu topicul...daca "urla ca vacile" nu-i place..dar daca sta ca vaca?Iar place? Sigur NU!
Dar ii propun sa incerce ..perfectiunea cu un..BARBAT!! Poate nu-si da seama si are inclinatii ...HOMO..!1


Betty! m-ai facut sa rad de dimi!
Axl_22
Postat pe 17 Septembrie 2011 08:46
big...cand erai mic....ai papat numai laptic?inca nu realizezi ca femeia a conjugat de cand e pamantul verbul??inaintasa noastra Eva ne/a transmis intelepciunea dominarii feminine.si tu vrei sa ne cunosti secretele?si ca sa ne amuzam un pic cere/i lui Doamne /Doamne sa te transforme macar o zi in femeie.si te asteptam sa ne povestesti intamplari din experienta avuta in urma transformarii.ti/ai dori sa fi macar o zi...femeie??



erata....femeia a conjugat de cand e pamantul verbul
ratuscaceaurata
Postat pe 17 Septembrie 2011 13:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alege martisoare dupa zodii 89 De la: Alexxandra 3 Martie 2010 14:42
De ce profita barbatii de femeile cumsecade...Si nu se comporta civilzat...Sunt niste nerecunoscatori 1 De la: luptatoareacurajoasa 24 Iulie 2010 00:11
SINGUR SI TRIST CATEODATA CA NU SUNT CU FEMEIA IDEALA 635 De la: MadMax 24 Februarie 2014 10:21
Sondaj plansul public 2 De la: alfheim 31 August 2011 20:11
Iubire in exil de Donna V 6 De la: vivacedonna 2 Martie 2012 21:31
Setari Cookie-uri