SINGUR SI TRIST CATEODATA CA NU SUNT CU FEMEIA IDEALA

singur...trist si nenteles !!!
garbo220933
Postat pe 13 Septembrie 2011 00:27
nu stiu ce-l mai chinuie nu am avut rabdare sa citesc tot, dar mi-e de ajuns ce-am citit.
Persia
Postat pe 13 Septembrie 2011 00:30
mitocania....aroganta....egocentrismul...prostia...un amalgam de trairi si vise ne'nplinite ....bla...bla...bla..
garbo220933
Postat pe 13 Septembrie 2011 00:36
De la: MrBig, la data 2011-09-12 23:28:00
De la: sora_ilsi, la data 2011-09-12 23:10:08vai de capul tau, micule!!!
asa te nascusi, tu, bre???


ti-am vazut pozele asa din pura curiozitate . Scuzama ca-ti spun adevaru , nu incerc sa te jignesc, ci doar iti spun ca esti o batrana grasa.....Stii si tu asta si sa fie fara suparare .Pozele o spun ... Acu n-am nevoie sa veniti voi batrane balene, si sa.....Tanti Ilsi da se poate ?.


Motivele pentru care nu esti cu femeia ideala sunt doua si incearca sa le bagi bine in scafarlia aia micuta si usurica cu ego supradimensionat.
1. femeia ideala nu exista, pentru ca daca ar exista s-ar numi reala si nu ideala, capisci?
2. esti un mitocan, asa ca tai-o repede de pe forumul asta pana cand n-o sa iei cateva sandale bine meritate peste bot (desi mai degraba cred ca ar trebui sa-l numesc rt).
Si mai scuteste-ne de fabulatiile tale amoroase cu femei ce urla si sunt amorezate de tine. Nu esti decat un calculatorist mic, ochelarist, laabagiu cu vechime si poutza mica, ce incearca sa atraga atentia doamnelor cu mitocanii de licean intarziat plin de cosuri si furunculi, iar daca vreodata ai facut vreo femela sa urle ca o vaca, atunci fara indoiala chiar ai tutut o vaca.
charmelen
Postat pe 13 Septembrie 2011 00:46
De la: Persia, la data 2011-09-13 00:25:42"Sincer nu0mi pasa de traditiile voastre . Daca ati ajuns babe pliostite..las nu e nici un bai . Mai aveti o sansa in urmatoarea viata"

daca tot asa esti si in viata reala, nu-i de mirare ca esti singur si trist


chiar in titlu topicului am mentionat > cateodata trist . Asta inseamna foarte rar . Sunt 5% trist -95% fericit sau 5% negativ - 95% pozitiv .. si totusi voi sunteti cam negativi in mare parte . Asta spune mult . Vati cam pierduut echilibrul . Poate ca aveti nevoie de schimbari . Cam greu dar nu imposibil
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 00:48
De la: charmelen, la data 2011-09-13 00:46:33
De la: MrBig, la data 2011-09-12 23:28:00
De la: sora_ilsi, la data 2011-09-12 23:10:08vai de capul tau, micule!!!
asa te nascusi, tu, bre???


ti-am vazut pozele asa din pura curiozitate . Scuzama ca-ti spun adevaru , nu incerc sa te jignesc, ci doar iti spun ca esti o batrana grasa.....Stii si tu asta si sa fie fara suparare .Pozele o spun ... Acu n-am nevoie sa veniti voi batrane balene, si sa.....Tanti Ilsi da se poate ?.


Motivele pentru care nu esti cu femeia ideala sunt doua si incearca sa le bagi bine in scafarlia aia micuta si usurica cu ego supradimensionat.
1. femeia ideala nu exista, pentru ca daca ar exista s-ar numi reala si nu ideala, capisci?
2. esti un mitocan, asa ca tai-o repede de pe forumul asta pana cand n-o sa iei cateva sandale bine meritate peste bot (desi mai degraba cred ca ar trebui sa-l numesc rt).
Si mai scuteste-ne de fabulatiile tale amoroase cu femei ce urla si sunt amorezate de tine. Nu esti decat un calculatorist mic, ochelarist, laabagiu cu vechime si poutza mica, ce incearca sa atraga atentia doamnelor cu mitocanii de licean intarziat plin de cosuri si furunculi, iar daca vreodata ai facut vreo femela sa urle ca o vaca, atunci fara indoiala chiar ai tutut o vaca.


da cine te pune sa intri pe acest topic ? Te-am chemat eu aici ?? . Nuu !!. Negativismul urla in tine . Deaia esti aici . Sa0ti reversi frustrarea . Haiusa fim realisti . De ce nu incercati sa va uitati in sufletele voastre ??. Vedeti ceva acolo ? luminos ??. Urla negativismul in voi de femei reticente, nesatisfacute .. Dar puteti sa va manifestati sentimentele . Va opresc eu cumva?>>Traiasca libera exprimare. Jos comunismu Ti-au placut sandalele bine meritate peste bot ??..Sau hai sa le zic bocanci pe masculin ..
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 00:58
esti complet diliu bibicule, ai uitat sa-ti iei pastilele de liniste si somn si acum o iei prin balarii.
Culca-te mai repede ca ai deja noapte in cap!
charmelen
Postat pe 13 Septembrie 2011 01:02
De la: charmelen, la data 2011-09-13 01:02:30esti complet diliu bibicule, ai uitat sa-ti iei pastilele de liniste si somn si acum o iei prin balarii.
Culca-te mai repede ca ai deja noapte in cap!


ba tu esti complet dusa ..Sa-ti dau un exemplu . Ai spus "femeia ideala nu exista, pentru ca daca ar exista s-ar numi reala si nu ideala, capisci?" ...Logica ta lipseste cu desavarsire . Rationamentu defel .. Ma mir ca matale sa fi facut ceva maret in viata asta pe care o ai . Nu de alta . Da lipsesc multe piulite. Sau ai luat prea multe pastile in tinerete?
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 01:19
http://www.youtube.com/watch?v=XHbbVVKNPkk&feature=related

super tare piesa
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 03:12
De la: MrBig, la data 2011-09-06 23:51:11E ciudat drumul prin viata . Anii trec prea repede . Parca ieri eram un copil. Acum sunt un barbat calumea si toate femeile intorc capu dupa mine. Totusi parca nu ma mai multumeste nimic. vreau altceva, total diferit. Nu cred ca-s egoist. Doar ca vreau un alt tip de femeie !!. Una spirituala care sa iasa din comun.AAAAaaa si sa mai fie si foarte frumoasa , daca se poate blonda !! si cum multi neuroni. Si parca nu e destul timp ramas, ca eu sa ajung la acea femeie . Trebe si putin noroc , normal . Inca nu gasesc modalitatea sa ajung la acea femeie. Si probabil ca nu exista nici o modalitate. MMmm sa fie oare putin trist ?. Deja am ajuns undeva si am alte asteptari de la o relatie. Adica daca sunt cu o femeie , in ultimul timp ma astept la chestii spirituale . Vreau sa se intample chestii fantastice cand sunt conectat cu ea. Totusi vad ca majoritatea tipelor, atunci cand facem sex incep sa urle ca vacile , se consuma de cateva ori , transpira ca la sauna si zici ca-s posedate de diavol. Si dupaia le intreb ca ce sa intamplat ?. Si ele imi raspund ca a fost super , ca mai bine de asa nu se putea. Ok deci femeia urla , gafaie mai sa crape deasupra mea. Dupa care totul se termina si eu o intreb . Ce ai draga ? Iar ti-ai pierdut controlu ?. Nu puteai sa te relaxezi si tu unpicutz si sa incerci sa constientizezi energia tantrica . La care ea exclama -" WTF ?.Nu inteleg nimic . Mai lasama cu energiile tale..Hai ca ma duc cu prietenele sa ne cumparam sandale. ". WTF !!. Ba da atata superficialitate !. Gata m-am saturat . E totu prea superficial . mereu aceleasi fitze de zici ca toate femeile s lafel.. acaparate de material , ambalaje departe de autentic, se grabesc si cand faca sex?. Sa creat o prapastie prea mare intre barbati si femei .Oamenii alearga . Adica femeile cu fitzele lor , prea putin sincere ,prefacute, cu retineri,... ele avand poseta mereu pe umar ca sa nu se simta singure si barbatii cu figurile lor , autoritari ..toata lumea alearga si razboiu sexelor e cat se poate de real. Ati vazut vreo femeie presedinte ?? . De obicei femeile sunt subordonate si unde lucreaza au cate un sef, barbat desigur . Agitatia e prea mare . Nimeni nu mai are timp sa se relaxeze ..Depresia e in crestere. Ma intristeaza nebunia din juru meu . Parca toti alearga la maraton , gandurile zboara , barfele lafel si toti se grabesc acaparati de materialism . Drum care nu duce nicaieri . Asta ma face sa ma simt cam solitar , uneori trist ... Totusi in general sunt pozitiv..




Nu ma pot opri din hohotul de ras dupa ce am citit topicul tau, e efectiv o revolta combinata cu contradictii......Mi-a placut, cautam ceva sa ma faca sa zambesc si am gasit.Felul in care ai descris o femeie la orgasm lasa de inteles ca esty adeptul aventurilor sau ai avut parte de starlete........Citind partea aceea efectiv am ras in hohote, deoarece asa numitele sfaturi din reviste sau articole despre sex sugereaza faptul ca gemetele il excita pe barbat si faza cu transpiratia la fel, ma bucur ca cineva ii contrazice si eu cred ca superficialitatea exista la ambele sexe nimeni nu mai are timp sa se bucure intradevar de un moment intim sa inteleaga mai presus de legatura fizica si miscari sa astepte pana ce si partenerul intra intr-o stare placuta .....totul e facut la foc automat pe cronometru sau pentru ca trebuie.Fitzele si cumparatul de sandale ceva tipic pentru femeia care se crede puternica dar de fapt nu e decat pustioaca care vrea sa fie la moda.Femeile si politica exact ca si Steaua si Champions League, sunt admise in politica femeile dar nu castiga Cupa deoarece pe parcurs devin timorate.Materialismul consider ca orice om este materialist deoarece toti tindem spre o stare de confort e natura umana dar materialismul excesiv este cu siguranta cred eu cauza a 60 % din depresii restul sunt depresiile sentimentale."Doar o vorba sa-ti mai scriu" mi-a placut topicul si multumesc ca "man you made my day".
_blondyna
Postat pe 13 Septembrie 2011 03:32
Buna!
Frumooooosss!!!!!
Tu ce oferi? Cum areti si ce mananci?
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 15:31
De la: MrBig, la data 2011-09-06 23:51:11E ciudat drumul prin viata . Anii trec prea repede . Parca ieri eram un copil. Acum sunt un barbat calumea si toate femeile intorc capu dupa mine. Totusi parca nu ma mai multumeste nimic. vreau altceva, total diferit. Nu cred ca-s egoist. Doar ca vreau un alt tip de femeie !!. Una spirituala care sa iasa din comun.AAAAaaa si sa mai fie si foarte frumoasa , daca se poate blonda !! si cum multi neuroni. Si parca nu e destul timp ramas, ca eu sa ajung la acea femeie . Trebe si putin noroc , normal . Inca nu gasesc modalitatea sa ajung la acea femeie. Si probabil ca nu exista nici o modalitate. MMmm sa fie oare putin trist ?. Deja am ajuns undeva si am alte asteptari de la o relatie. Adica daca sunt cu o femeie , in ultimul timp ma astept la chestii spirituale . Vreau sa se intample chestii fantastice cand sunt conectat cu ea. Totusi vad ca majoritatea tipelor, atunci cand facem sex incep sa urle ca vacile , se consuma de cateva ori , transpira ca la sauna si zici ca-s posedate de diavol. Si dupaia le intreb ca ce sa intamplat ?. Si ele imi raspund ca a fost super , ca mai bine de asa nu se putea. Ok deci femeia urla , gafaie mai sa crape deasupra mea. Dupa care totul se termina si eu o intreb . Ce ai draga ? Iar ti-ai pierdut controlu ?. Nu puteai sa te relaxezi si tu unpicutz si sa incerci sa constientizezi energia tantrica . La care ea exclama -" WTF ?.Nu inteleg nimic . Mai lasama cu energiile tale..Hai ca ma duc cu prietenele sa ne cumparam sandale. ". WTF !!. Ba da atata superficialitate !. Gata m-am saturat . E totu prea superficial . mereu aceleasi fitze de zici ca toate femeile s lafel.. acaparate de material , ambalaje departe de autentic, se grabesc si cand faca sex?. Sa creat o prapastie prea mare intre barbati si femei .Oamenii alearga . Adica femeile cu fitzele lor , prea putin sincere ,prefacute, cu retineri,... ele avand poseta mereu pe umar ca sa nu se simta singure si barbatii cu figurile lor , autoritari ..toata lumea alearga si razboiu sexelor e cat se poate de real. Ati vazut vreo femeie presedinte ?? . De obicei femeile sunt subordonate si unde lucreaza au cate un sef, barbat desigur . Agitatia e prea mare . Nimeni nu mai are timp sa se relaxeze ..Depresia e in crestere. Ma intristeaza nebunia din juru meu . Parca toti alearga la maraton , gandurile zboara , barfele lafel si toti se grabesc acaparati de materialism . Drum care nu duce nicaieri . Asta ma face sa ma simt cam solitar , uneori trist ... Totusi in general sunt pozitiv..
asta sa nu spuna baietu aist ca nu am timp pt el .
floare_cu_colti
Postat pe 13 Septembrie 2011 15:37
iote altu neinteles nu reuseste sa regleze sonorul si vetezele fetelor
floare_cu_colti
Postat pe 13 Septembrie 2011 15:38
Ai avut parte doar de deceptii???
Si eu ii vad pe toti barbatii ........................,stiu ei cum sunt....
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 15:58
Cred ,ca am mai citit pe alt topic cum un barbat la fel de "calumea" ca tine care isi lauda peformantele sexuale la fel de neinteles si chinuit de tipele care intorc capul dupa unii ca voi , cauta ceva ce nu va gasi niciodata .Dupa felul cum le-ai descris pe femei esti tare departe de ele si cred ca nici una asa cum iti doresti tu ,nu te va dori ea pe tine.Femeile ,unele nu toate, iubesc cu sufletul dar se pare ca tu n-ai nevoie de asa ceva,vrei ceva imaterial ceva ce nu exista pentru ca daca n-ai ce oferi nici n-ai sa primesti nimic decit .......zbierete.Inca nu e tirziu sa cauti si sa gasesti o femeie care sa-ti ofere dragoste, intelegere .....si o cioba calda sa mai revii cu picioarele pe pamint.Multi au vrut sa stapineasca lumea...a reusit vreunul??????
fengari
Postat pe 13 Septembrie 2011 16:45
Nu mi-ai raspuns.....
Cum areti? Ce oferi si ce mananci?
Poate ma ridic la standardele tale.....
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 18:17
De la: Paula1702, la data 2011-09-13 18:17:08Nu mi-ai raspuns.....
Cum areti? Ce oferi si ce mananci?
Poate ma ridic la standardele tale.....


arat bine si mananc ceea ce consider ca imi face mai bine. Ce ai vrea sa iti ofere barbatul pe care tu il consideri ideal ?
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 22:02
Tot ceea ce asteapta si un barbat de la femeia ideala!
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 22:14
De la: floare_cu_colti, la data 2011-09-13 15:37:04
De la: MrBig, la data 2011-09-06 23:51:11E ciudat drumul prin viata . Anii trec prea repede . Parca ieri eram un copil. Acum sunt un barbat calumea si toate femeile intorc capu dupa mine. Totusi parca nu ma mai multumeste nimic. vreau altceva, total diferit. Nu cred ca-s egoist. Doar ca vreau un alt tip de femeie !!. Una spirituala care sa iasa din comun.AAAAaaa si sa mai fie si foarte frumoasa , daca se poate blonda !! si cum multi neuroni. Si parca nu e destul timp ramas, ca eu sa ajung la acea femeie . Trebe si putin noroc , normal . Inca nu gasesc modalitatea sa ajung la acea femeie. Si probabil ca nu exista nici o modalitate. MMmm sa fie oare putin trist ?. Deja am ajuns undeva si am alte asteptari de la o relatie. Adica daca sunt cu o femeie , in ultimul timp ma astept la chestii spirituale . Vreau sa se intample chestii fantastice cand sunt conectat cu ea. Totusi vad ca majoritatea tipelor, atunci cand facem sex incep sa urle ca vacile , se consuma de cateva ori , transpira ca la sauna si zici ca-s posedate de diavol. Si dupaia le intreb ca ce sa intamplat ?. Si ele imi raspund ca a fost super , ca mai bine de asa nu se putea. Ok deci femeia urla , gafaie mai sa crape deasupra mea. Dupa care totul se termina si eu o intreb . Ce ai draga ? Iar ti-ai pierdut controlu ?. Nu puteai sa te relaxezi si tu unpicutz si sa incerci sa constientizezi energia tantrica . La care ea exclama -" WTF ?.Nu inteleg nimic . Mai lasama cu energiile tale..Hai ca ma duc cu prietenele sa ne cumparam sandale. ". WTF !!. Ba da atata superficialitate !. Gata m-am saturat . E totu prea superficial . mereu aceleasi fitze de zici ca toate femeile s lafel.. acaparate de material , ambalaje departe de autentic, se grabesc si cand faca sex?. Sa creat o prapastie prea mare intre barbati si femei .Oamenii alearga . Adica femeile cu fitzele lor , prea putin sincere ,prefacute, cu retineri,... ele avand poseta mereu pe umar ca sa nu se simta singure si barbatii cu figurile lor , autoritari ..toata lumea alearga si razboiu sexelor e cat se poate de real. Ati vazut vreo femeie presedinte ?? . De obicei femeile sunt subordonate si unde lucreaza au cate un sef, barbat desigur . Agitatia e prea mare . Nimeni nu mai are timp sa se relaxeze ..Depresia e in crestere. Ma intristeaza nebunia din juru meu . Parca toti alearga la maraton , gandurile zboara , barfele lafel si toti se grabesc acaparati de materialism . Drum care nu duce nicaieri . Asta ma face sa ma simt cam solitar , uneori trist ... Totusi in general sunt pozitiv..
asta sa nu spuna baietu aist ca nu am timp pt el .


floricico, esti in concediu????????????
sora_ilsi
Postat pe 13 Septembrie 2011 22:30
Ce zici, te bagi? Merita?
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 22:31
Ti-am citit mesajele scurte si mi-am dat seama usor de urmatoarele. te referi la modu prea general .Probabil ca tu iti doresti barbatul cel mai comercial, care se preteaza gusturilor generale. Nu exista barbatu ideal pt toate femeile si invers. DAr exista un etalon pe care multe femei il cer, si ele se ghideaza dupa acel etalon . Tu esti una dintre ele. Defapt cred ca nu stii exact ce vrei in multe momente . Din mesaju tau reiese ca esti oarecum grabita, stresata sa-ti cauti un nou barbat findca te simti singura ..ceva de genu
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 22:42
merita fa..,va meritati unu' pe altu'..
roby_cado
Postat pe 13 Septembrie 2011 22:43
Asa-i? Nu stie ce pierde. El e cel care se grabeste sa traga conculzii.
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 22:50
Roby, dragule...., esti mult prea ironic!
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 23:09
am spus ca esti grabita.. si ca nu stii exact ce vrei . Asta e impresia pe care mi-ai creato ..In rest nu stiu absolut nimic despre tine sau aspiratiile tale findca nu ai spus nimic . Sfatul meu ar fi sa te relaxezi si sa consideri ca ai tot timpu din lume spre ati gasi jumatatea . Eu nu ma astept ca femeia ideala pt mine, sa vina atat de repede
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 23:13
De la: michelle_, la data 2011-09-13 00:02:06nu-mi vine sa cred ca va pierdeti timpul cu nenea asta
Q, te-ai dilit? ce dreaq, mami...e vizibil din avion ca nu intelege ce vrei sa zici


mdea. Da' ma mai apuca din cind in cind sa INSIST sa inteleaga cite o leguma din asta ce vreau sa zic. Ca insist degeaba, saracu' atita poate...
quasaria
Postat pe 13 Septembrie 2011 23:16
Si eu am spus ca nu sunt deloc grabita, sunt cat se poate de relaxata si stiu exact ce vreau. Ai un mesaj la profil.
Paula1702
Postat pe 13 Septembrie 2011 23:18
De la: quasaria, la data 2011-09-13 23:16:27
De la: michelle_, la data 2011-09-13 00:02:06nu-mi vine sa cred ca va pierdeti timpul cu nenea asta
Q, te-ai dilit? ce dreaq, mami...e vizibil din avion ca nu intelege ce vrei sa zici


mdea. Da' ma mai apuca din cind in cind sa INSIST sa inteleaga cite o leguma din asta ce vreau sa zic. Ca insist degeaba, saracu' atita poate...


pai am inteles f bine , da nu ai spus nimic ok niciodata . Si mai mult te-ai umflat in pene exact cum faci si in acest moment Am inteles f bine si chiar te rog sa nu mai insisti ca nu ai ce sa-mi explici despre viata sau relatii ...
MadMax
Postat pe 13 Septembrie 2011 23:25
Q.E.D...
A si aprobat.
quasaria
Postat pe 13 Septembrie 2011 23:30
De la: Paula1702, la data 2011-09-13 23:18:25 Si eu am spus ca nu sunt deloc grabita, sunt cat se poate de relaxata si stiu exact ce vreau. Ai un mesaj la profil.



multumesc pt mesajul trimis ...Intr-o zi cand ai timp , poate imi trimiti un mesaj mai detaliat . Poti sa spui orice fara retineri . Eu nu ma grabesc nicaieri . chiar nu inteleg de ce esti atat de retinuta in a te exprima pe forum ? .Adica nu ar trebuii sa te deranjeze criticile altora... E ceva normal. Oricum eu nu stiu nici macar cum arati ,dapai cum gandesti .. dar tu stii deja cum gandesc si e posibil sa fi devenit sedusa de cuvintele mele , si e posibil ca tu sa incerci sa-mi imprumuti gandirea si sa crezi ca gata, pot ajunge acolo, findca suna atat de bine . Esti sigura ca te potrivesti descrierilor mele ?. Esti sigura ca stii exact unde e locul tau ?. Spuneam asta , deoarece stiu ca exista multe persoane care incearca sa imprumute gandirea altora ,ei devenind fascinati de ce spun acestia . Da asta nu inseamna ca ei au trait si experienta celui de la care imprumuta stilu de gandire . Sau exista persoane, carora li se potriveste un anume regim alimentar si ei devin f sanatori datorita lui . Da asta nu inseamna ca acel regim i se potriveste oricui ..Ci din contra. Eu nu urmaresc sa seduc nici o femeie cu acest topic . Am considerat doar ca daca vemeia ideala pt mine, o sa citeasca ceea ce am scris, ea o sa-si dea seama ca este exact ca mine si ca trebuie sa fie cu mine pt binele ei si al meu desigur
MadMax
Postat pe 14 Septembrie 2011 00:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine sunt demonii? 44 De la: Thor_again 5 Mai 2011 17:27
poarta sufletului 57 De la: dor72_ 5 Septembrie 2011 16:55
blog foarte interesant 18 De la: kitty_nutza91 10 Ianuarie 2010 17:08
De ce profita barbatii de femeile cumsecade...Si nu se comporta civilzat...Sunt niste nerecunoscatori 1 De la: luptatoareacurajoasa 24 Iulie 2010 00:11
increderea in relatie 2 De la: yanyacharberet 31 Octombrie 2009 15:13
Setari Cookie-uri