Sondaj plansul public

Buna tuturor,

In cadrul unui seminar cu numele Diferitele tipuri de plans si lacrimi in literatura, arta si cultura, scriu o lucrare contrastiva despre Plasul public in cultura romana si germana. Pentru aceasta lucrare am nevoie am nevoie de ajutorul vostru, sa imi spuneti parerea voastra, prin accesarea acestui link: http://goo.gl/OQtyI

Multumesc anticipat
garbo221060
Postat pe 31 August 2011 18:26
credeam ca ne ceri parerea aici....
ce mama zmeului sa cautam pe link-ul ala?
si daca dau click pe el unde ma duce? cumva pe-un blog al tau? sau pe un loc contaminat cu diversi trojani sau alte facaturi de virusi?
ia fa tu un efort intelectual si nu mai face trimiteri din astea asa tembele! ca tot zici ca vrei sa scrii lucrari cu ideile altora?

daca vrei si pareri la subiect, in afara de ce-am zis mai sus, atunci trebuie sa ne platesti!
informatia costa!
de aia s-a imbogatzit bill gates. si cu steve jobs!
amu nu te apuca sa plangi cu lacrimi de pui de panda, ca oricum nu te cred nici de-ai plange cu lacrimi de crocodil...
lilu lilu glugludiru...
alfheim
Postat pe 31 August 2011 20:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un subiect interesant ar fi de ce unii barbati divortati fac pe victimile si se dovedesc a fi contrariul 46 De la: tamelly 5 August 2010 19:13
GLUME 1 De la: KNIGHT_31 16 Iulie 2010 00:41
povestea unei DIVE -fosta femeie de lux 20 De la: quasaria 12 Septembrie 2011 20:23
de ce femeia este considerata mereu vinovata de parasirea domiciliului 25 De la: nuti_vio 28 Iulie 2010 19:11
increderea in relatie 2 De la: yanyacharberet 31 Octombrie 2009 15:13
Setari Cookie-uri