continuare pt Iubirea

Pai daca aduc pe lume un baitel trebuie sa am grija sa devina asa smecher ca barbatii...Si sa am grija ce barbat imi iau
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:22
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-16 22:22:05Pai daca aduc pe lume un baitel trebuie sa am grija sa nu devina asa smecher ca barbatii...Si sa am grija ce barbat imi iau
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:23
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-16 22:22:05Pai daca aduc pe lume un baitel (...)


un maimutzel, vrei sa zici...:D
:))))
eu_geminy
Postat pe 16 August 2011 22:24
nu imi intra mesajele pe care le scriu,merge prost garbo
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:27
si educatzia cu tigaia in cap cand i-o dai ...?
inainte sa-l aduci pe lume sau dupa ce pleaca in lume?

dar astia dau voie si la persoanele labile psihic sa se inmultzeasca?
alfheim
Postat pe 16 August 2011 22:28
tatii isi educa baietii sa fie smecheri si rai la fel ca ei,eu strategiile lor
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:31
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-16 22:31:43tatii isi educa baietii sa fie smecheri si rai la fel ca ei,au strategiile lor
trebuie sa am grija sa nu imi iau un barbat rau si sa imi educe copiii sa fie la fel de rai ca el
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:34
irino, barbatul ala de ti-ar face tie un copil ar trebui sa fie mort de beat, ca sa inceapa o chestie cu tine, si s-o mai si duca la bun sfarsit...
michelle_
Postat pe 16 August 2011 22:35
ma mi_ eu am crezut ca fatuca asta glumeshte ...
dar ea chiar vorbeste serios! cred ca e beata turta. auzi la ea ... vrea sa-si ia un barbat...!!!! ptiu drace!
alfheim
Postat pe 16 August 2011 22:40
toti oamenii sufera din cauza prostiei barbatilor...barbati sunt asa de prosti,,,de asta sufera o lume intreaga..si-au trasmis mentalitatea lor negativa de la tata la fiu....si barbatii sufera din cauza prostiei si negativitatii lor si le este greu sa se reconstruiasca,,daca au fost programati si educati sa fie rai si smecheri
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:43
De la: alfheim, la data 2011-08-16 22:40:26ma mi_ eu am crezut ca fatuca asta glumeshte ...
dar ea chiar vorbeste serios! cred ca e beata turta. auzi la ea ... vrea sa-si ia un barbat...!!!! ptiu drace!
barbatii sunt prosti de bubuie...asa au fost educati si programatii..prosti sunt prosti mor.....
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:45
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-16 22:43:08toti oamenii sufera din cauza prostiei barbatilor...barbati sunt asa de prosti,,,de asta sufera o lume intreaga..si-au trasmis mentalitatea lor negativa de la tata la fiu....si barbatii sufera din cauza prostiei si negativitatii lor si le este greu sa se reconstruiasca,,daca au fost programati si educati sa fie rai si smecheri
ca un barbat sa aiba caracter si sa devina un barbat cu o gandire de om normal ii trebuie vointa.....dar nu ii este usor....ii trebuie credinta puternica in Dumnezeu..Rau este de cei care nu au credinta....pe ca ura si rautatea le intuneca mintea
ingerasulluptator
Postat pe 16 August 2011 22:50
Irino, te-ai hotarat? Vrei barbat si baietel? Ai uitat de picioarele alea care miros? In opinia ta, vei avea...un porc si un purcelus, vreodata. Ai grija ca ai inceput sa derapezi!
ROI2009
Postat pe 17 August 2011 10:15
De la: ROI2009, la data 2011-08-17 10:15:13Irino, te-ai hotarat? Vrei barbat si baietel? Ai uitat de picioarele alea care miros? In opinia ta, vei avea...un porc si un purcelus, vreodata. Ai grija ca ai inceput sa derapezi!
nu vreau mai nici un copil...Eu sunt obisnuita sa stau singura si imi place viata asta..da sa mai vizitez dar in fonds imi place sa am linistea mea...Apoi nu vreau nici un barbat pe capul meu pt ca sunt rai si au distrus lumea asta cu prostiile lor....Sunt negativi pt ca sunt prea mandri si vor ei sa conduca lumea sa fie Dumnezeu si nici pe femei nu le lasa,ca sa nu fie mai destepte ca ei....si nici nu vreau sa imi cres copiii singura,,pt ca este greu....apoi poti invata oamenii de bine si nu mai trebuie sa fac copiii.....apoi ori sa mii strice altii,,pt ca eu nu prea o sa am timp de ei,,daca o sa mi-i cresc singura,sau ii las la babysitter si eu sa ma duc la munca..eu cu un barbat nu rezist sa traiesc mult timp...pt ca nu vreau sa tin in mine si sa ma imbolnavesc de cancer......sa ma macin in mine si sa ajung sa il castrez si sa il urasc...nu este bine sa traiesc cu dracul sub acoperis...pt ca barbatii sunt draci fara coarne.....
ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 11:49
De la: ROI2009, la data 2011-08-17 10:15:13Irino, te-ai hotarat? Vrei barbat si baietel? Ai uitat de picioarele alea care miros? In opinia ta, vei avea...un porc si un purcelus, vreodata. Ai grija ca ai inceput sa derapezi!
nu vreau mai nici un copil...Eu sunt obisnuita sa stau singura si imi place viata asta..da sa mai vizitez dar in fonds imi place sa am linistea mea...Apoi nu vreau nici un barbat pe capul meu pt ca sunt rai si au distrus lumea asta cu prostiile lor....Sunt negativi pt ca sunt prea mandri si vor ei sa conduca lumea sa fie Dumnezeu si nici pe femei nu le lasa,ca sa nu fie mai destepte ca ei....si nici nu vreau sa imi cres copiii singura,,pt ca este greu....apoi poti invata oamenii de bine si nu mai trebuie sa fac copiii.....apoi ori sa mii strice altii,,pt ca eu nu prea o sa am timp de ei,,daca o sa mi-i cresc singura,sau ii las la babysitter si eu sa ma duc la munca..eu cu un barbat nu rezist sa traiesc mult timp...pt ca nu vreau sa tin in mine si sa ma imbolnavesc de cancer......sa ma macin in mine si sa ajung sa il castrez si sa il urasc...nu este bine sa traiesc cu dracul sub acoperis...pt ca barbatii sunt draci fara coarne.....
ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 11:49
nu vreau mai nici un copil...Eu sunt obisnuita sa stau singura si imi place viata asta..da sa mai vizitez dar in fonds imi place sa am linistea mea...Apoi nu vreau nici un barbat pe capul meu pt ca sunt rai si au distrus lumea asta cu prostiile lor....Sunt negativi pt ca sunt prea mandri si vor ei sa conduca lumea sa fie Dumnezeu si nici pe femei nu le lasa,ca sa nu fie mai destepte ca ei....si nici nu vreau sa imi cres copiii singura,,pt ca este greu....apoi poti invata oamenii de bine si nu mai trebuie sa fac copiii.....apoi ori sa mii strice altii,,pt ca eu nu prea o sa am timp de ei,,daca o sa mi-i cresc singura,sau ii las la babysitter si eu sa ma duc la munca..eu cu un barbat nu rezist sa traiesc mult timp...pt ca nu vreau sa tin in mine si sa ma imbolnavesc de cancer......sa ma macin in mine si sa ajung sa il castrez si sa il urasc...nu este bine sa traiesc cu dracul sub acoperis...pt ca barbatii sunt draci fara coarne.....


ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 11:50
Barbatii sunt rai si negativi din cauza lor..Pt ca sunt prea lenesi si isi bata capul si decat sa isi faca probleme lor mai bine fac probleme la altii....Au inrai si femeile,,practic nici nu le lasa sa fie mai bune ca ei....Pt ca o femeie cinstita care nu face rautati,,,vrea si ea ca altii sa fie cinstiti cu ea si este exigenta....Un om care accepta rautatile celorlalti si nu se exteriorizeaza si el face rautati......si majoritatea sunt asa....decat sa fie sinceri si sa lupte mai bine fac si ei rau la altii....le este frica ca o sa fie singuri,,,asa ca mai bine se integreaza si fac si ei rau unii la altii...Mie una nu imi trebuie sa fac parte din acesti oameni lasi si destrabalati..eu prefer sa imi vad de treburile mele si sa fac lucruri pt Dumnezeu..sa invat oamenii de bine si Dumnezeu ma raspalateste spiritual si asta ,ma face multumita..Nu am nevoie sa fiu bogata....prefer sa fiu bogata spiritual si sa fiu respectata sincer pt ceea ce sunt,,,nu pt ca sunt bogata..pt ca in fond omul este ceea ce ii iasa pe gura,,,ca este respectat ca este bogat,acela este respect fals si altii se comporta frumos cu el ca sa le dea s lor ceva..eu de asemenea respect fals nu am nevoie...Prefer sa raman un om simplu si sa fiu bogata spiritual....si sa nu am prin preajma mea oameni diabolici si negativi;Punct
ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 11:59
Barbatii sunt rai si negativi din cauza lor..Pt ca sunt prea lenesi si isi bata capul si decat sa isi faca probleme lor mai bine fac probleme la altii....Au inrai si femeile,,practic nici nu le lasa sa fie mai bune ca ei....Pt ca o femeie cinstita care nu face rautati,,,vrea si ea ca altii sa fie cinstiti cu ea si este exigenta....Un om care accepta rautatile celorlalti si nu se exteriorizeaza si el face rautati......si majoritatea sunt asa....decat sa fie sinceri si sa lupte mai bine fac si ei rau la altii....le este frica ca o sa fie singuri,,,asa ca mai bine se integreaza si fac si ei rau unii la altii...Mie una nu imi trebuie sa fac parte din acesti oameni lasi si destrabalati..eu prefer sa imi vad de treburile mele si sa fac lucruri pt Dumnezeu..sa invat oamenii de bine si Dumnezeu ma raspalateste spiritual si asta ,ma face multumita..Nu am nevoie sa fiu bogata....prefer sa fiu bogata spiritual si sa fiu respectata sincer pt ceea ce sunt,,,nu pt ca sunt bogata..pt ca in fond omul este ceea ce ii iasa pe gura,,,ca este respectat ca este bogat,acela este respect fals si altii se comporta frumos cu el ca sa le dea s lor ceva..eu de asemenea respect fals nu am nevoie...Prefer sa raman un om simplu si sa fiu bogata spiritual....si sa nu am prin preajma mea oameni diabolici si negativi;Punct
ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 11:59
porci Irinuko , porci ....
jeanette40
Postat pe 17 August 2011 12:07
dap...si bagabonti
irinuca nu poate fi reala, face mishto de noi...

janet, ce mai faci tu?
michelle_
Postat pe 17 August 2011 12:25
mari porci d-le
salutam fetele
tusi_Oli
Postat pe 17 August 2011 12:28
dap...uite, irinuca se gandeste la castrare
ptiu, drace! numai ganduri cucernice ii trec prin capshoru' blond

oli, ce face japitza de sor' ta? ca s-a dat lovita, nu stiu nimic de ea de cateva luni
las' ca pun eu mana pe ea...
michelle_
Postat pe 17 August 2011 12:35
a stat fratemie cateva zile la mine si s-a saturat...Dar si el este tot smecher si nerecunoscator ca toti barbatii,a invatat de la taicamiu..Dupa cum spuneam cainii sunt mai destepti ca oamenii....Cand incep sa il fac in toate felurile,,,pai si el este smecher....Eu am alergie la asa ceva la smecheri si la nerecunoscatori...Dar astia sunt oamenii.....rai se distrug unii pe altii..Le place sa fie stricati de alti oameni si le place sa strice pe alti oamenii..oamenii fara de Dumnezeu sunt doar niste distrugatori
ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 14:11
barbatii sunt cei mai mari nemernici...Pt ca o fac constient..Sunt rai constient...Stiu lucruri duhovnicesti si stiu ca nu este sa sa faci rau si tot fac....Sunt rai constient....Oamenii sunt niste distrugatori...Sa tin un animal de barbat in casa...Cand ma eneerveaza un pic incep sa urlu,sa il fac in toate felurile...De nu rezista mai mult de cateva zile.....Mai rau sa nu ai un copiil...Ca sa trebuiasca sa stai cu el pt bani si sa te bage la nebuni....Mai bine sa semneze contract ca plateste jumate la copil,,,si la nevasta in caz de divort//de asta este bine sa gandesti loc sa nu il lasi pe barbat sa iti spele creierii in favoarea lui...Ca sa gandesti cu inima si el cu creierul ca sa te prosteasca si sa te faca servitoare
ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 14:16
.IO nush' ce ai patit in copilarie...fetito oo oo oo..

dar adanci traume suferi

sory .pour toi...sory very very much
LILO
Postat pe 17 August 2011 16:42
s-o fi lovit si ea la cap?
Eugenia69
Postat pe 17 August 2011 17:08
Cineva te-a dezamagit in trecutul tau.Ai ajuns sa urasti toti barbatii.Nici despre tatal si fratele tau nu ai o parere prea buna.Ce-ai patit?
MARY__FIL
Postat pe 17 August 2011 20:15
De la: MARY__FIL, la data 2011-08-17 20:15:52Cineva te-a dezamagit in trecutul tau.Ai ajuns sa urasti toti barbatii.Nici despre tatal si fratele tau nu ai o parere prea buna.Ce-ai patit?
am o parere proasta despre barbatii smecheri.pur si simplu nu imi plac si nu ii suport.este normal nu,nu am nimic cu barbati curati la suflet si cinstiti
ingerasulluptator
Postat pe 17 August 2011 22:27
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-17 14:16:34"Mai bine sa semneze contract ca plateste jumate la copil,,,si la nevasta in caz de divort//de asta este bine sa gandesti loc sa nu il lasi pe barbat sa iti spele creierii in favoarea lui..."


Aici trebuie lamuriri...jumatate din ce anume si daca ar fi din salariul lui, sa-i dea jumatate de salariu copilului siu cealalta jumatate fostei...cam asa reiese din ce zici tu...asta ar fi modelul tau de barbat...adica sa dea tot ce castiga, pentru ca a fost beat o zi doua si te-a luat...iar daca nu da tot, clar e rau, porc, sau iti mai vine tie sa-i zici Pai Irino, dar de ce sa-ti dea tie jumatate? Cu ce ocazie? Dar in cazul in care copilul e baiat, tie oricum nu-ti trebuie, pentru ca e un porc in devenire...asa ca il ia tatal si dai tu jumatate copilului si jumatate fostului sot...ca asa e regula ta...oare cum ar fi?
ROI2009
Postat pe 18 August 2011 15:48
"...pentru ca a fost beat o zi doua si te-a luat?..."

hehehe...pai, cam tot atat ii ia ca sa o si lase...urgent!!!
michelle_
Postat pe 18 August 2011 17:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
doamnele de nota 10!!!!!!!!!!!!!!!!! 39 De la: gianiblue 4 Iunie 2009 22:24
RUGĂCIUNE 7 De la: garbo233027 10 Iunie 2015 14:40
buna tuturor 3 De la: garbo201712 27 Iunie 2011 21:01
SCURT TRATAT DE FERICIRE - CITESTE ! NICI NU STII CE PIERZI ... 27 De la: fleurdelis 6 Ianuarie 2010 15:09
Prietenii "nevazuti" 117 De la: fleurdelis 7 Iunie 2010 19:02
Setari Cookie-uri