Dumnezeu si rautatea oamenilor

barbatii sunt obisnuiti cu femeile proaste,,,de asta atunci cand intalnesc o femeie asa inteligenta ca mine nu ma accepta ca eu nu sunt asa proasta ca celelalte si incearca sa faca manevre ca sa ma faca marioneta lor si sa ma poata manipula asa cum le maniplueaza pe celelete femei care nu sunt inteligente
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:29
S-a agravat sau mi se pare mie?
As_ninge
Postat pe 27 August 2011 23:31
De la: nathalie, la data 2011-08-27 23:29:02
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:09:57
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:05:55Dar multi barbati chiar nu ma cred ca eu nu sunt proasta asa ca celealte femei pt ca ma fac de ras....prin prostia lor......]


Fraza asta - alaturi de multe altele - e de nedeslusit.
Prin a cui (lor) prostie TE faci de ras?

Cand tii pumnul strans si arati cu degetul spre o persoana, cu alte trei degete te arati pe tine.


trei degete le indrept spre tine...mai plimba ursul....adica mai plimati ursul impreuna cu gainile voastre...nu pot sa inteleg de ce majoritatea femeile sunt proaste..pt ca eu nu am fost niciodata asa...cred ca prostia femeile este ereditara...si proastia barbatilor tot ereditara este
ingerasulluptator
Postat pe 27 August 2011 23:33
cred ca s-a acutizat! ori se produce, dreak, exorcizarea!
irino, pe langa faptul ca as baga mana in foc ca esti asexuata, ma intreb cu ce organ anatomic emiti vorbe!
esme
Postat pe 27 August 2011 23:33
eu totusi ma intreb daca o fi asa din nastere... sau ce dreak o fi putut sa ii faca asteia vreunul /vreunii de a ajuns in halu' asta....
quasaria
Postat pe 27 August 2011 23:34
"chiar as vrea sa te vad in exercitiul functiunii, cum mergi tu sa castrezi un barbat, cum pui tu mana pe scarbavnicul madular si te luptzi cu el, ca o luptatoare neinfricata ce esti!!!"

alf... recunoaste ca si pe tine te-a excitat un pic....nu ?
barboneli
Postat pe 27 August 2011 23:39
Yoghina lu peste prajit, hai ca ti-am aruncat printre zabrele niste tic-tac si halls...
nathalie
Postat pe 27 August 2011 23:41
barbo, nu m-a excitat nici macar nervos ...
eh ... nu ziceam sa te castreze pe tine ... ci la modul general incercam imaginativul ...!
in fine ... lasa ca stii tu!


As_ , esme, dragelor, nu s-a acutizat... doar si-a marit ograda, a trecut de la barbatzi si porci la femei si gaini...
precis i-au marit atributziile pe acolo pe unde munceshte...
i-au mai adus ceva zburatoare in afara de animalele din ferma!
peste cateva saptamani, daca da rezultate bune, o sa-i faca si-o livada si-o gradina de zarzavat...
cica plantele linishtesc psihicul ... iar ceva animalutze prin preajma ajuta la restabilirea echilibrului emotional...

vorbeshte lumea!

(eh, vedetzi ce face lipsa semenilor? ea fiind extraterestra si chinuindu-se sa traiasca printre oameni, are puseuri si grave tulburari de personalitate... inca un experiment eshuat!)
alfheim
Postat pe 28 August 2011 01:45
eu traiesc bine,nu am nici un stress de barbat pe capul meu sa ii spal sosetele puturoase....unele femeie de rusine nu zic cat de rau le pare ca s-=au maritat
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 16:40
mai am si eu perioade stresante.....dar in rest o duc bine.....nu sunt servitoarea nimanui.....eu macar ma exteriorizez.......celelalte femei tac din gura si fac si ele rautati de asta poate nici nu le afecteaza asa rautatea pt ca si le fac rautati....
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 16:43
mai am si eu perioade stresante.....dar in rest o duc bine.....nu sunt servitoarea nimanui.....eu macar ma exteriorizez.......celelalte femei tac din gura si fac si ele rautati de asta poate nici nu le afecteaza asa rautatea pt ca si le fac rautati....
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 16:43
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-28 16:43:46mai am si eu perioade stresante.....dar in rest o duc bine.....nu sunt servitoarea nimanui.....eu macar ma exteriorizez.......celelalte femei tac din gura si fac si ele rautati de asta poate nici nu le afecteaza asa rautatea si nedreptatea pt ca si le fac rautati....
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 16:46
de 3x am inteles....
Axl_22
Postat pe 28 August 2011 16:53
eu nu am inteles...irina, poti sa mai repeti o data?
michelle_
Postat pe 28 August 2011 17:02
de ce oare sunt barbatii puturosi si majoritatea sunt si nespalati....de aceea le si miros picioarele
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 17:02
daca a repetat de 3 ori, atunci e clar ca este intr-o perioada stresanta ...
si cum ea in 99% din cazuri repeta ...
deci se poate spune ca mai are si ea perioade linishtite, caci astfel traieste intr-un stress permanent...

in fine ...
iri-nuco, doar shosetele barbatzilor sunt puturoase? ale tale nu put ? sau tu mergi descultza?
dar lenjerie intima portzi ...?

shosetele unui om pot mirosi din mai multe cauze...!
deci las-o mai moale... ca dupa cum te manifesti, sunt convins ca nu esti de-o curatzenie desavarshita la nici un capitol!
alfheim
Postat pe 28 August 2011 17:03
sora_ilsi
Postat pe 28 August 2011 17:08
De la: michelle_, la data 2011-08-28 17:02:10eu nu am inteles...irina, poti sa mai repeti o data?
pai repet de mai multe ori si tot degeaba voi asmilati doar lucurile care va sunt favorabile voua
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 17:08
ioi, mi-e rau
michelle_
Postat pe 28 August 2011 17:12
De la: alfheim, la data 2011-08-28 17:03:15daca a repetat de 3 ori, atunci e clar ca este intr-o perioada stresanta ...
si cum ea in 99% din cazuri repeta ...
deci se poate spune ca mai are si ea perioade linishtite, caci astfel traieste intr-un stress permanent...

in fine ...
iri-nuco, doar shosetele barbatzilor sunt puturoase? ale tale nu put ? sau tu mergi descultza?
dar lenjerie intima portzi ...?

shosetele unui om pot mirosi din mai multe cauze...!
deci las-o mai moale... ca dupa cum te manifesti, sunt convins ca nu esti de-o curatzenie desavarshita la nici un capitol!
pai barbatilor le put picioarele pt ca sunt neglijenti....daca nu are nevasta sa ii spuna sa isi schimbe sosetele le incalta pe alea care le-a mai incaltat inca doua zile si le baga in incaltaminte si de asta put papucii si sosetele...pt ca barbatii nu au fost invatati de mici sa fie ordonati si a vazut la tatal lor ca nevastasa facea curat dupa ei,,,,si asa a asteptat si el de la maicasa,,,si asa face si cu nevasta....barbatii sunt niste catastrofe
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 17:14
da' de unde stii tu mai scobitorici chestiile astea asa de sigur...?
ai fost in casele tuturor barbatilor, de cand erau ei copii si pana au ajuns bunici...?
pe semne ca ai umblat cam mult!
apropos, iti place sa umblii in blugi (blue-jeans)?
alfheim
Postat pe 28 August 2011 17:17
pai, educa-i tu, irinuco...

jezas, m-am dilit!
ma conversez cu irinuca, ehe, he, he...
michelle_
Postat pe 28 August 2011 17:17
De la: michelle_, la data 2011-08-28 17:17:58pai, educa-i tu, irinuco...

jezas, m-am dilit!
ma conversez cu irinuca, ehe, he, he...
pai eu sa ii educ...sa se educe singuri....pt ca exista carti,,,exista autoeducatia,,sa isi bata ei capul....de ce sa imi bat eu capul....viata este scurta ca sa ma apuc eu sa educ barbati...au si ei creier asa ca si-l pot pune la contributie.....nu sa se gandeasca doar la prostii
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 17:27
nu am avut rabdare sa citesc tot; dar uite un posibil raspuns despre cum ai putea sa reactionezi aici: http://www.razbointrucuvant.ro/2011/08/27/predici-ale-mitropolitului-bartolomeu-anania-la-pilda-datornicului-nemilostiv-despre-iertare-si-ingaduinta-audio-si-un-avertisment-profetic-vremurile-vor-fi-tot-mai-grele-se-pregatesc-crime-m/#more-33197
emanuela_
Postat pe 28 August 2011 17:43
cum, cum, irinuco? au si ei creier? adic' berbatii???
unde au, bre? cin' te-o pacalit? ca pana mai azi 'ceai contrariu'
ei, nu ca ati conta, catusi de putin, tu si "parerile" tale...
Thor_again
Postat pe 28 August 2011 17:48
De la: Thor_again, la data 2011-08-28 17:48:32cum, cum, irinuco? au si ei creier? adic' berbatii???
unde au, bre? cin' te-o pacalit? ca pana mai azi 'ceai contrariu'
ei, nu ca ati conta, catusi de putin, tu si "parerile" tale...
pai barbatii au creier dar functioneaza doar atunci cand este vorba de interesele personale....barbatii fac doar ce la place doar lor si femeile trebuie sa faca doar ceea ce le place la barbati si sa le accepte obisceiurile lor si sa ii copieze pe barbati....
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 17:52
De la: Thor_again, la data 2011-08-28 17:48:32cum, cum, irinuco? au si ei creier? adic' berbatii???
unde au, bre? cin' te-o pacalit? ca pana mai azi 'ceai contrariu'
ei, nu ca ati conta, catusi de putin, tu si "parerile" tale...
pai barbatii au creier dar functioneaza doar atunci cand este vorba de interesele personale....barbatii fac doar ce la place doar lor si femeile trebuie sa faca doar ceea ce le place la barbati si sa le accepte obisceiurile lor si sa ii copieze pe barbati....
ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 17:52
pai barbatii au creier dar functioneaza doar atunci cand este vorba de interesele personale....barbatii fac doar ce la place doar lor si femeile trebuie sa faca doar ceea ce le place la barbati si sa le accepte obisceiurile lor si sa ii copieze pe barbati....


ingerasulluptator
Postat pe 28 August 2011 17:58
da' chiar asa, tu cum faci iri-nuco?
ia zi-ne cum faci tu??? iezemplifica si tu cu ceva... asa cat mai concret si daca s-ar putea si coerent!

lasa generalitatzile ... ca e grele...!
si apropos... ia conjuga-ne si noua verbul a ninge...
sau a ploua, ca e mai de sezon ...
sa nu zica lumea ca am luat-o razna cu sarbatorile de iarna, de pe acum...
desi iti zic eu ... e mai usor sa conjugi a ninge!
alfheim
Postat pe 28 August 2011 18:22
De la: ingerasulluptator, la data 2011-08-27 23:24:02Femei inteligente sunt putine,,,,majoritatea sunt proaste....si sunt usor de manipulat de barbati


aha... deci tu nu iti iei barbat, ca sa nu fii mani... cum zici tu acolo... si asta denota prin inductzie logica ... ca faci parte din majoritatea!

gura ta pacatoasa, adevar adevarat a grait!
alfheim
Postat pe 28 August 2011 18:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa castig lenjeria de pat 1 De la: garbo167932 16 Septembrie 2010 23:35
test beton: gasiti o cheie in padure, noaptea. cum arata cheia? 49 De la: fleurdelis 25 Decembrie 2009 00:22
Un document cutremurtor al bisericii ortodoxe grecești 63 De la: elisabeta_boia 15 Octombrie 2011 18:52
ce inseamna sa ai caracter. Si importanta lui 3 De la: ingerasulluptator 13 Octombrie 2012 21:30
Lumea cuvintelor noastre 8184 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:37
Setari Cookie-uri