Cine nu stie, afla -concurs de imaginatie creativa

in urma multiplelor emailuri si a supozitiilor eronate privind natura avatarului meu, deschid un topic de duminica,al carui scop principal este destinderea si invingerea plicitiselii, iar secundar imbogatirea cunostintelor (teoretice sau sociale)
Asadar, sunteti invitati sa va dati cu parerea pe un subiect despre care nu este necesar si este chiar de preferat sa nu aveti nici o cunostinta si sa va exprimati de o maniera cat mai originala, cu argumente cat mai fanteziste luate de oriunde, dar nu din tratate stiintifice, enciclopedii, dictionare etc.
Nu uitati scopul principal este entertainment-ul si relaxarea asa ca sunt nerecomandate atacul la persoana, lovitura sub tastatura si alte mijloace nedemne de un forumist cu experienta.
Subiectul de duminica asta este : ce reprezinta avatarul meu si cine este autorul?
Indiciu: legatura cu persoana mea este absolut indirecta si total nerelevanta.
Cei care stiu sunt rugati sa se abtina de la a da raspunsul corect pe primele trei-patru pagini si invitati sa-si foloseasca in mod egal imaginatia.

Postat pe 31 Iulie 2011 19:29
imbraca-te...dezbraca-te....
daca era irelevanta mai ziceam...ase, io nu ma mai dezbrac....
dor72
Postat pe 31 Iulie 2011 19:35
De la: dor72, la data 2011-07-31 19:35:18imbraca-te...dezbraca-te....
daca era irelevanta mai ziceam...ase, io nu ma mai dezbrac....


nu te speria dorule, topicul asta tot eu am am vrut sa-l deschid, dar cand l-am postat n-am observat ca nu mai eram logata. Ulterior cand am vazut ce-a aparut pe garbo, m-am crucit. Sincer , daca m-ar fi intrebat cineva ce reprezinta avatarul asta as fi zis ca-i un priveghi gay.

Oricum bravo pentru raspuns, ai o imaginatie in stare sa excite si mortii.
charmelen
Postat pe 1 August 2011 22:19
ma gandeam io ca nu recurgi la plagiat...

ma refeream la indicatiile pe care le-ai dat, spuneti, da nu spuneti, interveniti, da nu cei care stiu....
si, hai ch...ca inca sunt persoane in viata care au nevoie de serviciile mele si le solicita....
nu trebuie sa recurg la necrofilie....
dor72
Postat pe 1 August 2011 23:21
De la: dor72, la data 2011-08-01 23:21:09ma gandeam io ca nu recurgi la plagiat...

ma refeream la indicatiile pe care le-ai dat, spuneti, da nu spuneti, interveniti, da nu cei care stiu....
si, hai ch...ca inca sunt persoane in viata care au nevoie de serviciile mele si le solicita....
nu trebuie sa recurg la necrofilie....


asa e, dar sunt unii care au nevoie de resuscitare chiar in viata fiind.Stii tu unde si cand e cazul sa impungi cu sula.
charmelen
Postat pe 1 August 2011 23:27
natura...si minunile sale....
sa stii ca eu nu lucrez la SMURD....
dor72
Postat pe 1 August 2011 23:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AM BOXERI DE VANZARE SUPER FRUMOSI LA 100 EURO 7 De la: fleurdelis 24 Ianuarie 2010 18:01
blue air- low cost? 10 De la: snowflake 18 Septembrie 2009 15:18
Renuntare mostenire 2 De la: criss_mary84 15 Septembrie 2015 01:13
METEO 29 De la: l_flory 10 Decembrie 2009 19:55
Dorinta de moment 30 De la: garbo107589 23 Februarie 2011 01:39
Setari Cookie-uri