Remodelare corporala, slabire in Constanta, cu aparate bune, stie cineva?

Dupa ce am luat la rand saloanele din Constanta si m-am ales cu o operatie de pe urma sedintelor cu aparate de 2 lei si a igienei precare, m-am hotarat sa caut adevaratele saloane beauty, cu aparate performante, personal calificat si rezultate pe masura. M-am saturat de paprika, vacuum si alte tampenii. Ce experiente aveti si unde credeti ca le-as gasi ?
garbo215691
Postat pe 29 Iulie 2011 10:19
Buna!
Eu sunt noua pe aici si vroiam sa aflu si parerile voastre.
Nu am timp deloc sa merg la sala si decat sa m duc de 3 ori pe luna mai bine nu ma mai duc ca nu are nici un efect si vroiam sa stiu si de la voi ce mai stiti nou care sa aiba si rezultate. Eu am mai aflat de la o prietena de o noua sala unde trebuie sa faci doar o sedinta pe sapt , ceva cu electrostimulare si in acelasi timp faci exercitii ea zice ca e multumita sa vad poate incerc si eu sapt viitoare mai ales ca a venit vara si vreau sa arat bine.
Astept si parerile voastre.
O zi frumoasa
garbo_4784
Postat pe 21 Iunie 2012 12:42
Buna!
Eu sunt noua pe aici si vroiam sa aflu si parerile voastre. Nu am timp deloc sa merg la sala si decat sa m duc de 3 ori pe luna mai bine nu ma mai duc ca nu are nici un efect si vroiam sa stiu si de la voi ce mai stiti nou care sa aiba si rezultate. Eu am mai aflat de la o prietena de o noua sala unde trebuie sa faci doar o sedinta pe sapt , ceva cu electrostimulare si in acelasi timp faci exercitii ea zice ca e multumita sa vad poate incerc si eu sapt viitoare mai ales ca a venit vara si vreau sa arat bine.
Astept si parerile voastre.
O zi frumoasa
garbo_4784
Postat pe 21 Iunie 2012 12:54
fetelor voi nu ati auzit de Body TIme, e tot un aparat cu electrostimulare combinat cu fitnes si te duci 20 de minute pe saptamana.e super cautai pe facebook body time constanta sau pe site ul lor. va pup
garbo_393497
Postat pe 13 Decembrie 2013 15:15
Incearca si Body Time o sa iti schimbe parerea cauta pe net si fa ti programare e super si intim si obtii rezultate rapid, succes te pup
garbo_393497
Postat pe 13 Decembrie 2013 15:16
" e super si intim "

Mai fato , incepi sa dai de banuit...Ala-i aparat de fitness sau....
Rotty
Postat pe 13 Decembrie 2013 16:12
Buna!
As vrea sa va recomand cu cea mai mare caldura clinica SHANTI BEAUTY CLINIC pentru a scapa de celulita si aspectul de coaja de portocala de la nivelul coapselor, bratelor si al abdomenului!
Eu toata adolescenta m-am confruntat cu probleme de greutate, si ulterior dupa ce am reusit sa slabesc considerabil printr-o dieta echilibrata si mult sport, aspectul de coaja de portocala s-a accentuat.
In ciuda eforturilor depuse, din pacate celulita nu poate fi eliminata prin dieta si sport. Astfel ca m-am decis sa apelez la o clinica de infrumusetare.
Am fost la Shanti Beauty Clinic, am vorbit cu domnul doctor El Shanti Abdel, si dansul mi-a recomadat MESOTERAPIA PENTRU CELULITA , iar rezultatele au fost uluitoare chiar dupa prima sedinta, reusind sa pierd 3 cm din circumferinta soldurilor.
Ce ma incantat cel mai mult este faptul ca aceasta procedura consta in injectarea uneri mixturi de substante homeopate, vitamine si aminoacizi care pur si simplu topesc celulita.
Este extrem de eficienta, incercati, eu sunt extrem de multumita de rezultate! www.beautyclinic.ro
garbo_452151
Postat pe 9 August 2016 17:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratamentele corporale sunt bune? 7 De la: garbo_1399 23 Iulie 2018 15:22
otoplastie 13 De la: garbo_459900 28 Noiembrie 2016 11:18
cum pot slabi fara sport? 44 De la: marusha 15 Iunie 2014 09:08
Rinoplastie Iasi 2 De la: Inna_lolo30 24 Februarie 2017 03:31
Unde mergeti sa va mariti buzele? 3 De la: garbo_474658 11 Ianuarie 2018 17:37
Setari Cookie-uri