Mersul la toaletele publice

sinteti dea dreptul insuportabill u nu sint insarcinata dar am un cosmar cind stiu ca trebuie sa ies si sa stiu ca nu am unde merge la toaleta solutia ar fi urmatoarea;ei pozitia sprijinit pe genunghi miinile deasupra vasuluifara sa atingi nimic iti garantat succes la toti eu nu am ratat pina acum.cu multa simpatie KIKA
garbo212728
Postat pe 19 Iulie 2011 15:46
bravo, fratilor! carevasazica, a ajuns si toaleta un camp de batalie, care iti poate aduce, dupa caz, esec sau triumf! ma intreb daca puteti dormi noaptea de grija asta! eu, una, n-as putea! as avea spasme, colapsuri si halucinatii!

728, tot e bine daca nu suntem DE-A dreptul insuportabili! inseamna ca mai avem o sansa!

esme
Postat pe 19 Iulie 2011 15:57
728, sprijinit pe genunchii cui ...?
si ce sa faci cu mainile deasupra vasului...? ca io nu pricepe ... sustzii cumva si oarece anume chestii ...?
pffffffffff
caldura asta ...
dar lasa ca vine o mama de vijelie..... de vali vijelie ... sau vajaiala ...
alfheim
Postat pe 19 Iulie 2011 16:03
KIKA vrea sa spuna ca se sprijina pe proprii ei genunchi, putini indoiti, cum stau si jucatorii de fotbal american cand asteapta sa primeasca mingea de la cel din fata lui... si nu mainile e important sa stea deasupra wc-ului ci fofoloanca ! hartia igienica trebuie adusa de acasa si sa fie deja pregatita intr-una din maini. in mana lui KIKA, sa zicem... ! si uitati si jucaria care va poate ajuta la facut pipi din pozitia "picioare".. !!!


http://denisuca.com/wp-content/uploads/2010/11/shewee-roz-300x228.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-xgcz16ldn1E/ThMIxtowzKI/AAAAAAAABPE/Z6csgob6_xQ/s400/instructiuni_2pi_71cac048b9.jpg

barboneli
Postat pe 21 Iulie 2011 07:31
DAR DAC MERGE CU COLACUL DE GAT LA TOALETA NU-I MAI BINE?MA GANDESC SI EU!!!!!!!!!
cat
Postat pe 22 Iulie 2011 22:49
wwwaaa fara cuvinte
ameno
Postat pe 22 Iulie 2011 22:59
De la: verenadoll, la data 2011-07-11 15:35:40Pana sa raman insarcinata nu mi se parea mersul la toaletele publice o problema de viata si de moarte. Totul s-a schimbat la 180 acum cand burtica s-a facut maricica si cel mic ma "pune" sa consum multe lichide, mail ales pe caldurile astea.
Eu sunt o persoana caruia ii place sa iasa la terase, concerte etc. Nu am lasat sarcina sa ma impiedice de la aceste lucruri. Insa mersul la toaletele publice este un adevarat calvar. Nu mai pot sa ma catar pe capac... evident trebuie sa am grija sa nu ma ating de nimic si totul se complica foarte tare.
Voi cum procedati?




consider sanatos si igienic....wc-ul turcesc!
ratuscaceaurata
Postat pe 22 Iulie 2011 23:10
De ce nu folosesti Pampers?
mandachexxx
Postat pe 23 Iulie 2011 03:13
Cu siguranta ai ratat cursurile de gramatica.
mandachexxx
Postat pe 23 Iulie 2011 03:17
De la: garbo212728, la data 2011-07-19 15:46:21sinteti dea dreptul insuportabill u nu sint insarcinata dar am un cosmar cind stiu ca trebuie sa ies si sa stiu ca nu am unde merge la toaleta solutia ar fi urmatoarea;ei pozitia sprijinit pe genunghi miinile deasupra vasuluifara sa atingi nimic iti garantat succes la toti eu nu am ratat pina acum.cu multa simpatie KIKA

Ceva tot ai ratat: Gramatica.
mandachexxx
Postat pe 23 Iulie 2011 03:19
nu am ratat nici un curs problema e ca nu sint atit de buna la capitolul computer dar se intimpla sa si mai gresesti .TU ESTI ATIT DE PERFECT?automat ca femeie ar trebui sa se stie ca NU SE ATINGEnimic cu miinile sau cu poponetul in locuri publice.din nou cu aceasi simpatie kika
garbo212728
Postat pe 23 Iulie 2011 09:00
deci aroganta de mine a fost la bude in RO si am fost platut extra placut impresionata de curatenie.acum nu stiu la ce bude mergeti voi, dar in Galati, Cimpina,, Sinaia am intilnit numai bai curate asa ca....
Ciresica
Postat pe 24 Iulie 2011 08:35
Ciresica, poate nu ai mers la toaleta din gara CFR din Sinaia! Mai bine urc pana la Cota 1400, ca este aerul mai curat. Asta ca ai mentionat Sinaia...
Kamly
Postat pe 24 Iulie 2011 13:38
.....mata proastoooooooooooooo......zii lui prostul de berbat-tu sa-ti tina olita.................lumea moare de probleme si vii si tu satyla deeeeee....................cu o idee.............proasta mai esti!
garbo214262
Postat pe 25 Iulie 2011 07:25
ai inceput saptamana cam prost!
Eugenia69
Postat pe 25 Iulie 2011 08:15
Eu_genia, mai sunt si ploi de vara, mai sunt si furtuni, mai cate un cutremur, cate un tsunami... eh nu tre sa luam totul in seama... oricum sunt trecatoare!
o fi confundat wc-ul cu forumul... ca tare mult se scremu sa scoata 10 cuvinte si alea sterpe!
totusi cu cine se certa?
alfheim
Postat pe 25 Iulie 2011 10:37
Eu am facut din picioare...
Asa iti folosesti si muschii corpului si ii pregatesti pentru nastere :))!
suzuran
Postat pe 25 Iulie 2011 16:45
o problema intr-adevar existentiala....
cory_emy
Postat pe 28 Iulie 2011 15:26
De la: alfheim, la data 2011-07-12 16:21:16fiindca esti o persoana CARUIA ii place sa iasa la terase si concerte si mai consumi si multe lichide pe caldurile astea, io zic sa-ti iei dupa tine o toaleta privata, avand in vedere ca te oripilezi asta tare, de la o vreme, de toaletele publice...
in caz ca nu poti umbla cu kkmobilul personal dupa tine, macar ia o scara cu care sa te catzeri pe capac ...
eventual pt ushurarea efortului poti lua chiar o scara rulanta
sa ai spor...[/quote cam misogin?
]
dolly69
Postat pe 30 Iulie 2011 16:48
dolly -69 ... era doar ironic ...
sau gasesti foarte utila si interesanta... de-a dreptul existentiala... tema acestui topic?
mi se pare penibil si de-a dreptul jenant, sa pui pe-un forum tot ce-ti kk mintea, doar de dragul de-a avea si tu un topic cu o tema pe-acolo!
putea fi un subiect de chestiunea zilei ... nu cred ca necesita un topic special!
misoginismul are o alta latura si cu totul alte valentze!
oricum merci de lecturare!
alfheim
Postat pe 30 Iulie 2011 16:57
De la: suzuran, la data 2011-07-25 16:45:31Eu am facut din picioare...
Asa iti folosesti si muschii corpului si ii pregatesti pentru nastere :))!


Asa o fi dar risca sa aiba parte de o nastere subacvatica, cum a patit o femeie la un spital din Valcea. Internata pentru colica biliara, s-a dus la buda spitalului si dupa ce s-a scremut nitel, a expulzat un fat. Drept in gaura vasului!
Iar tampitul de medic care-i gresise diagnosticul, a incercat sa fie spiritual si a felicitat-o pe femeie ca fiind primul caz cu nastere subacvatica din spital.
charmelen
Postat pe 30 Iulie 2011 20:05



am citit si eu despre caz (rasu-plansu)
Eugenia69
Postat pe 30 Iulie 2011 20:15
hai sa va zic eu o metoda... intri in wc ,te uiti cu mare atentie pe jos..;pentru ca trebuie sa fie o gaura..;cea de scurgere,are un gratarel pe ea k sa nu se duca grosu'.. ridici fusta daca stii cum faceau mamaiele pe la tara,si vezi sa nimeresti gaura..igienic asa...si nu trebuie sa te mai sui pe wc-uri sau sa stai cu sulu'de hartie dupa tine sau mai stiu eu ce... glumeam fratilor,dar la asa un subiect ce poti face decat sa razi...si sa razi..;si tot asa
alexya198305
Postat pe 2 August 2011 09:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebari 5 De la: LADY_23 16 Mai 2012 21:07
analize gratuite pt gravidute 1 De la: garbo230071 4 Noiembrie 2011 23:33
unde nasteti - la maternitate de stat sau privata? 13 De la: Mara_Ivan_1 30 Aprilie 2019 04:33
Vom avea un bebe 15 De la: Ramona_Ghita 31 Ianuarie 2013 21:50
Pe 1 aprilie trebuie sa-mi apara rindunelele ,abia le astept !!!! Voi ce asteptari aveti? 100 De la: fengari 4 Aprilie 2013 20:50
Setari Cookie-uri