ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Credeti ca este posibil???

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Sunt foarte curioasa......credeti ca este posibil sa iubesti doi barbati in acelasi timp la fel de tare cat sa nu poti renunta la nici unul dintre ei? Exista asa ceva sau doar ma pacalesc de una singura?
  citeaza   raspunde

orice este posibil...
  citeaza   raspunde

Tu stii ce vrei??
  citeaza   raspunde

eu?
da. mereu am stiut...
  citeaza   raspunde

io am vazut niste filme,unde una iubea 4-5 odata..
deci nu te pacalesti..
  citeaza   raspunde

mda, unii prefera XXL....
  citeaza   raspunde

Buna Dor! Stii ca nu la tine m-am referit.
  citeaza   raspunde

chiar?
salut...
  citeaza   raspunde

crezi tu ca nu stia????
apoi , gusturile nu se discuta
  citeaza   raspunde

Poti sa dezvolti te rog?
  citeaza   raspunde

Adica???
  citeaza   raspunde

Vroiam sa stiu daca cineva a trecut prin asta vreodata, daca are cineva un caz concret!
  citeaza   raspunde

revolutia in direct? cu cine vorbestri acum, zau?
da. Tu...
  citeaza   raspunde

la mine-i si mai grav.....

nu ma pot hotari: Nik Nolte, Mel Gibson, Anthony Hopkins si as mai putea enumera cativa.....
  citeaza   raspunde

712... binenteles ca stia... dar asa, a avut ocazia sa poata spune acea fraza: mereu am stiut... !!! altfel... cine stie cand mai avea ocazia !!!
  citeaza   raspunde

De la: anamaria89, la data 2011-07-04 15:51:32Sunt foarte curioasa......credeti ca este posibil sa iubesti doi barbati in acelasi timp la fel de tare cat sa nu poti renunta la nici unul dintre ei? Exista asa ceva sau doar ma pacalesc de una singura?

Mmmm...sa ii iubesti pe amandoi in acelasi timp nu prea merge ...ca nu poti renunta la nici unu...asta e greu si adevarat ...sunt din tari diferite??si intreb pe bune...unul din ei sigur a aparut in decor cand nu era nevoie si acum esti putin confuza...
  citeaza   raspunde

poate sunt eu mai incuiata dar nu cred ca se poate asa ceva
nu cred ca poti sa iubesti doua persoane in acelasi timp.. vb aici nu de dragostea de parinti.. copii... dragostea aia de partenerul de viata.....
poate unul te neglijeaza si unul e mai atent cu tine .. chestii din astea... si simti recunostinta si apreciere de unul sau altul asta e alceva
a iubi pe cineva cred ca inseamna mult mai mult...
parerea mea...
  citeaza   raspunde

da, am eu un caz concret,al meu.
si acum stiu ca nu poti iubi doua persoane odata.
e doar o impresie.
de fapt iubesti doar pe unul,si trebuie sa iti dai seama ,cu timpul,care este.
daca il revezi dupa o pauza,iti dai seama.
s ucces,d
  citeaza   raspunde

de la pythia citire....unul...al ei...
  citeaza   raspunde

hehehe...
  citeaza   raspunde

o sa-ti rup tigarile alea intr-o zi....
era sa incep si io ca pythia...sa iti povestesc o patanie....a dracu' tigari....
  citeaza   raspunde

vi-ci-oa-so!!!
auzi dorulet...da' sa stii ca au inceput sa-mi placa tigarile astea de pitzipoanca
acu', m-a mancat in patina sa zic ca trec pe cafea decofeinizata...pentru o cauza buna, of course, si musai ma tin de cuvant
  citeaza   raspunde

doruleato.. am inteles

de tigari...una la juma' de ora si...un vecin ( il stiu de la 3 ani) care a trecut in nefiinta azi ..cancer la plamani...

is cam ravasita si...la naiba...tot cu tigara in mana

asta ...pentru cunoscatori!
  citeaza   raspunde

vici, vici...ia exemplu....
  citeaza   raspunde

bre, noroc ca pauzele astea in amor sunt cu schepsis, adica prevazute cu revedere in schema, ca altfel ai uita, dreak, nu numai pe cine iubesti, ci si faptul ca iubesti! cam asta e teoria, daniilio? pricepui ori nu?
  citeaza   raspunde

lasa filosofiile si treci la povestea de dragoste...ca avem neshte chestii mai interesante....si te priveste direct...
  citeaza   raspunde

haoleo, doruleato, sa nu-mi spui ca e chiar povestea mea da amor, daca ma priveste direct!
tsa! tsa! tsa!
  citeaza   raspunde

esme, da' mai bine spune-o tu...;)
:P
:))
  citeaza   raspunde

ge, nu pot, pt ca e cu simtiri multe si inexprimabile!
  citeaza   raspunde

e chiar mai mult....
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: