Povestea mea de dragoste :(

Anakinu, de acord, berea aia se cere cam de multisor timp sa iasa la o masa cu noi.
Auzi, vazui ceva pe dincolo, io zic sa nu mai dezbati atata altceva decat ideea de fond, zi-i, dreaq, de cruzimea animalelor, n-o mai da cotita!
Copchilasu' ala nu si-a dat seama ce a scris, el s-a rezumat doar la "m"-ul ala aparut in loc de "n"
Thor_again
Postat pe 8 Iulie 2011 09:46
Mai, daca ar fi sa ii spun direct, ar insemna sa incep fraza cu "amice, esti idiot".
Dar asa ne mai distram si noi

.. cum mama dreaq sa te dai vegetarian si sa spui :"STOP CRUZIMEA ANIMALELOR IN CHIMA"?
anakin
Postat pe 8 Iulie 2011 09:48
nuti_vio
Postat pe 8 Iulie 2011 09:52
In prostia lui, e absolut delicios cum "sustine" el "cauza" lu' peshte...
Da' oare ce-or fi facut animalele alea de le-o zis crude? Or fi mancat ceva copchii, or fi schingiuit pe vreunu'?
Ori militeaza impotriva consumarii sushi-ului? No way! D-ala nu ma las, sa fie clar, asa ca sa nu incerci sa te bagi acolo, ca sa ma atragi si pe mine in grup!

Sal'tare, nutzo!
Thor_again
Postat pe 8 Iulie 2011 09:53
Eu sunt in grup deja :P
anakin
Postat pe 8 Iulie 2011 09:57
Sal....
e musai sa mai beau o cafea...am citit in loc de sal'tare...sari tare
nuti_vio
Postat pe 8 Iulie 2011 09:59
bun si-asa, nutzo!
fiecare cu ce-l doare... ai nevoie de silueta?
Thor_again
Postat pe 8 Iulie 2011 10:01
Si ai sarit?
anakin
Postat pe 8 Iulie 2011 10:02
nu..,a intrebat cat de sus..
sal la toata lumea..
roby_cado
Postat pe 8 Iulie 2011 10:05
Thor......fac o lista...cu ce ma doare?
Anak.....tu ce crezi?...
nuti_vio
Postat pe 8 Iulie 2011 10:07
Sal...
Roby...am detenta........pot sari cat doresc...inca.. .
nuti_vio
Postat pe 8 Iulie 2011 10:10
salutare bre, robytzu
ia zi, care se mai lua de tine p-acilishea? in afara de preci, ca ei i-am zis ca are voie, fara sa ii dau io la gioale
Thor_again
Postat pe 8 Iulie 2011 10:15

de mine bre..?,neee...,toata lumea ma iubeste..
sal'tare si tie..
roby_cado
Postat pe 8 Iulie 2011 10:20
De la: barboneli, la data 2011-07-08 07:28:47eu-ge... inseamna ca nu prea stai locului... !!!
dor... da' eu-ge nia de ce sa nu fie in club ?
si ce e aia "stalker" ? sper sa nu fie..... da' nu... tu esti fata fina... nu poate fi asa ceva... !!!


dupa ce te-am citit, mi-am dat seama ca nu am fost departe de ce am crezut... ! la ceva in genul asta, ma refeream si eu... ! in fine... va las cu stalkerii vostrii... eugenia e intradevar o fata fina, pareai si tu... pe esme, daca e sa ma iau dupa avatar... si dupa cum scrie, tot la categoria asta "fina" o notez... dar eu sunt prea nou pe aici ! nu cunosc chiar pe toata lumea... in profunzime !!! Tarkovski s-ar putea sa aiba dreptate, cum spune si anakin... calauza s-ar potrivi chiar ! ptr. ca uneori, chiar ca aveti nevoie de asa ceva.... !!!
barboneli
Postat pe 8 Iulie 2011 11:52
barboneli
Postat pe 8 Iulie 2011 12:09
De la: barboneli, la data 2011-07-08 12:09:35




Calauza, A. Tarkovsky, 1979
http://www.youtube.com/user/zina1078dbb#p/c/2EEE07DE4999A491/0/NaQSMmjEAzM
barboneli
Postat pe 8 Iulie 2011 12:21
iubirea este o divina flacara pe care chiar zeii o admira la muritori spune un dicton asa ca nu conteaza cat si pe cine iubesti important este sa iubesti.iubeste caci iubirea este insasi esenta acestei vieti.iubim ptr ca totul este iubire.iubim ptr a fi fericiti si pentru a face si alte fiinte fericite.iubind fara masura spunea cineva vom fi iubiti fara masura.sa iubim si sa nui facem compromisuri.atunci cand iubim in inima noastra un soare rasare si o emotie speciala ne copleseste fiinta.suntem facuti din iubire si suntem iubire.iubirea este cel mai sublim ideal,ceam mai romantica intalnire,cel mai minunat apus,cel mai sublim joc erotic cea mai pasionala aventura,...deci sa iubim si sa avem curajul sa iubim....povestea mea este simpla eu iubesc si nu astept nimic. iubesc neconditionat si daruiesc iubire.toate gesturile pline de tandrete,zambetele,privirile,sarmul sunt iubire.va multumesc
garbo212538
Postat pe 13 Iulie 2011 16:31
iubirea este o divina flacara pe care chiar zeii o admira la muritori spune un dicton asa ca nu conteaza cat si pe cine iubesti important este sa iubesti.iubeste caci iubirea este insasi esenta acestei vieti.iubim ptr ca totul este iubire.iubim ptr a fi fericiti si pentru a face si alte fiinte fericite.iubind fara masura spunea cineva vom fi iubiti fara masura.sa iubim si sa nui facem compromisuri.atunci cand iubim in inima noastra un soare rasare si o emotie speciala ne copleseste fiinta.suntem facuti din iubire si suntem iubire.iubirea este cel mai sublim ideal,ceam mai romantica intalnire,cel mai minunat apus,cel mai sublim joc erotic cea mai pasionala aventura,...deci sa iubim si sa avem curajul sa iubim....povestea mea este simpla eu iubesc si nu astept nimic. iubesc neconditionat si daruiesc iubire.toate gesturile pline de tandrete,zambetele,privirile,sarmul sunt iubire.va multumesc
garbo212538
Postat pe 13 Iulie 2011 16:31
Eu consider ca cel mai bine ar fii sa il alegi pe cel pe care il iubesti,dar doar in cazul in care esti sigura ca si el te iubeste.
garbo181261
Postat pe 13 Iulie 2011 21:45
De la: garbo017014, la data 2011-06-29 17:43:15 mda....siropoasa poveste ! Tu Bianaca...esti cu fundul in doua luntrii, sau incerci sa jonglezi cu doi pepeni intr-o mana ! In telenovelele lacrimogene si alte alea ...poate, dar tu fata hai, trezeste-te la realitate, coboara-te din norii care-ti umbresc ratiunea, fii sincera si nu mai umbla cu cioara vopsita in fata celui care ti-a fost alaturi atata amar de vreme ! Esti nestatornica, infidela si croita din stofa de proasta calitate, ti se va plati si tie cu aceiasi moneda mai tarziu....vei implora indurare celui caruia ii intorci spatele acum ....si vei vedea ca nu-i vei mai trebui ! Si cine ar putea sa-l condamne? Maturizeaza-te !

adevar graieste guritza ta!!! bravo.toata stima
alexya198305
Postat pe 15 Iulie 2011 11:01
biencutza mama, e evident ca tu pina la virsta asta nu ai nici cea mai vaga notiune despre "a iubi" - oamenii nu sint popice.
Daca il iubeai pe nea ala aparutul si disparutul, il asteptai.
quasaria
Postat pe 15 Iulie 2011 11:08
La cat de frumoasa esti sigur te-ar vrea pt banii tai..asta daca ii ai asa cum zici u !!!!!
garbo021294
Postat pe 15 Iulie 2011 16:45
....... ha ..... ha.... ha .......... ce m-ai facut sa rad ..........
oanas_2004
Postat pe 19 Iulie 2011 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs 8 Martie 9 De la: Thor_again 7 Martie 2011 12:55
Vreau sa stiu si eu de ce.???? 7 De la: Jojolin 10 Iulie 2011 22:38
impreuna sau fiecare cu viata lui?? 279 De la: georgy86 1 Iunie 2013 20:31
Femei VS Barbati - Iubire VS Compromis -Viata VS Moarte 15 De la: dor72_ 16 Septembrie 2011 20:39
Povestea mea de dragoste :( 205 De la: oanas_2004 19 Iulie 2011 16:32
Setari Cookie-uri