Picioare strambe

Buna.Am 20 de ani,si am picioarele strambe...dar nu ca sunt cracanata,sau ca exagerez.Am picioarele in X,dar foarte tare si foarte vizibil.Niste sfaturi in ce as putea sa imbrac,o rochie sau o fusta,sau pantaloni,ca nu stiu ce sa mai fac,mie rusine sa ies si din casa.Daca am 1,65 cm,pot purta fusta,sau rochie maxi?
paulika91
Postat pe 17 Iunie 2011 00:35
ia zi dor .. cioaca sau nu

draguta .. pana la 20 de ani invatai cu ce sa te imbraci mai ales cu un defect atat de vizibil.
poti purta pantaloni drepti sau putin evazati , nu pe picior, rochii lungi, rochii midi.
cricat
Postat pe 17 Iunie 2011 00:40
X-ul ala e mare enigma...nu gasesc formula...
te pricepi la mate?
dor72
Postat pe 17 Iunie 2011 00:43
quasaria .. ai dreptate.

Daca e dolofana nu se vede atat de mult X -ul.
Fustele sa nu fie drepte sau stramte ...... sa fie in clini sau pe bie daca este mai plinuta , creata daca este slaba.
cricat
Postat pe 17 Iunie 2011 00:46
pacat ca nu ne-a trimis si o radiografie.... !!! de obicei, picioarele in "X" moderat, nu din ala ca trebuie sa le prinzi de glezne sa nu cazi.... au un aspect frumos si sexy ! asta inseamna (in limbajul golanilor....) ca nu poti sa tragi cu arcul printre ele... !!! adica nu sunt cracanate ! de fapt, nu prea conteaza cum sunt picioarele.... ca oricum le dai la p parte !!!!

dar acum, serios, picioarele in "X" arata asa cum am spus.
barboneli
Postat pe 17 Iunie 2011 23:38
adica in "X" .... Nu?.


cricat
Postat pe 18 Iunie 2011 10:19
nevasta-me are picioar in "X" ! si-mi plac la nebunie.

asta e cainele nostru, pui de 4 luni, il cheama Dor... ! de ce il cheama Dor, e o alta poveste. joaca fotbal cu sotia cu picioarele in "X" !


http://youtu.be/ZigucqIN7p0

http://youtu.be/lVjx2Uu1QxU

http://youtu.be/kK3vbSY3i7A

nu a fost de la inceput asa mare... de Dor vorbesc. o sa postez poate si cand era de 5 saptamani, atunci cand l-am luat. o sa vedem..... !
barboneli
Postat pe 18 Iunie 2011 11:03
De la: paulika91, la data 2011-06-17 00:35:50Buna.Am 20 de ani,si am picioarele strambe...dar nu ca sunt cracanata,sau ca exagerez.Am picioarele in X,dar foarte tare si foarte vizibil.Niste sfaturi in ce as putea sa imbrac,o rochie sau o fusta,sau pantaloni,ca nu stiu ce sa mai fac,mie rusine sa ies si din casa.Daca am 1,65 cm,pot purta fusta,sau rochie maxi?


ce dilema, dom'le! Imbraca-te cum iti place si afiseaza-te cu tupeu; in fond dupa cum zicea un amic al meu, un veritabil macho, la o femeie picioarele nu conteaza, picioarele se dau la o parte!
charmelen
Postat pe 19 Iunie 2011 20:18
o nimica toata!! zi merci ca nu esti grasa!!
poti purta pantaloni drepti, rochii lungi, rochii peste ghenunchi! fuste largute, in pliuri , cu volanase peste chenunchi, asa port si eu!!
garbo040714
Postat pe 20 Iunie 2011 12:23
De la: garbo040714, la data 2011-06-20 12:23:49o nimica toata!! zi merci ca nu esti grasa!!
poti purta pantaloni drepti, rochii lungi, rochii peste ghenunchi! fuste largute, in pliuri , cu volanase peste chenunchi, asa port si eu!!



de unde stii ca nu e grasa ? eu ziceam: "bine ca esti draguta"... macar acolo sa nu mai pui volanase... ! deci tu, 714, ai si ghenunchi si chenunchi...., la Vintu nu avem decat genunchi... !!!! eu cred ca fata e putin "durdulie", nu slaba in nici un caz, si mai cred ca are si picioare frumoase !!! asa in "X" cum se plange !!! dar pana nu vedem o poza cu "partea de jos".... ramanem cu indoielile.
barboneli
Postat pe 20 Iunie 2011 22:04

De ce nu mergi la o sala de fitness si intrebi un instructor ce exercitii trebuie sa faci ca sa iti lucrezi partea interioara a gambelor?.. Daca gasesti unul bun probabil ca iti va spune ce trebuie sa faci si mai departe... ...la treaba .
Eu cred ca ar trebui sa iti faci un abonament la o sala de fitness. Sau mergi la un fizioterapeut. ...gasesti tu un spital. etc.
Poarta si tu rochii/fuste lungi daca tot sunt in trend vara asta.
ActionMen
Postat pe 25 Iunie 2011 17:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stau mult in picioare si de aceea vreau sa ma sfatuiesc cu voi! 4 De la: caleidoscop 27 August 2016 11:14
RECOMANDARE SCOALA !!! 3 De la: garbo_478119 9 Ianuarie 2018 11:04
buna seara tuturor 1 De la: garbo077323 25 Ianuarie 2010 22:23
Varsta in dragoste 1 De la: byanka_rcv 29 Martie 2010 09:58
Va rog am nevoie de un sfat 20 De la: marcel_76 17 Martie 2010 12:26
Setari Cookie-uri