Daca ai furat odata,esti hot toata viata!!!

Buna!Nu prea obisnuiesc sa scriu pe forum,dar de data asta chiar as vrea sa ascult si parerile voastre."Povestea" incepe cam asa:O fata pe nume COJOCARU GABRIELA isi schimba cam des serviciul pt ca zicea ca nu se multumea cu putinul cel fura!!!Asa continuand a fost data afara de la toate societatile care lucra.Cum ca a dat norocul peste ea(cautandu-l ea si stiind ce vrea),l-a intalnit pe un vechi coleg de liceu,acesta fiind cumnatul meu si a ajuns nu stiu cum sa lucreze la DGPF Vrancea.Cel mai important din aceasta poveste este finalul:bineinteles s-au casatorit,s-au mutat la socrii,au fost si sunt ajutati de ei ca" saracii"sunt bugetari si nu fac fata cheltuielilor.De recent sa auzim ca din casa socrilor s-au furat mai multe obiecte de valoare(aur) si bineinteles bani.Ciudat este ca " doamnei" nu i s-a furat absolut nimic si bineinteles ca toti sunt constienti ca afost cineva din casa acum nu se stie cine deci v-as ruga sa va spuneti si voi parerile despre asemenea personaje care intra in viata altora si le schimba radical viata....va multumesc anticipat si va doresc o zi buna!
happy_girl
Postat pe 11 Iunie 2011 11:08
Unde am copilarit eu , peste drum era o unitate militara.toti copii saream gardul si furam corcoduse si cirese din incinta unitatii militare.Asta inseamna ca-s hot pt restul vietii, la fel toti ceilalti copii?Era si teribilism ,era interzis accesul in unitatea militara
Tharr
Postat pe 11 Iunie 2011 13:54
nu vrei mai bine sa spunem ce parere avem despre ce faci tu aici ??

Mielutza
Postat pe 11 Iunie 2011 19:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ed Morell se sustrage torturii 48 De la: fleur_de_lis 20 Septembrie 2009 00:31
radio erevan 2 De la: Ridhima 22 Ianuarie 2009 21:55
quija 19 De la: bluelight 9 Noiembrie 2009 14:41
De oamenii nu incurajeaza omenia? Apoi plang ca nu mai exista oameni de omenie? 2 De la: l_flory 25 Iulie 2011 21:53
Craciun fericit! 38 De la: lia_rascol 27 Decembrie 2008 14:03
Setari Cookie-uri