Buna fetelor am nevoie de sfatul vostru:(

primat-o vezi ca a aparut poza ta in ziar, s-au plans aia de la zoo ca ai evadat, lasa capul jos sub birou si tzine-ti respiratzia 2 ore
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 17:03
De la: alfheim, la data 2011-05-26 16:40:21525 mucilaginoaso, degeaba intrii cu doua conturi, poti intra cu cate vrei tu, tot se vede ca urla prostia in tine in toate conturile, dincolo de agramatismul cu care improshti, in rest nu produci nimic, decat gaze, ca o butelie reshapata ce esti!
mai mishca-ti slanina ai putrezita si lasa macar spatiul asta neinfectat!
sau crezi ca nu pricepe lumea ca tot tu esti 1543.

si chiar nu pot sa cred si n-ai cu ce ma convinge ratatura ca esti doamna in sensul de femeie, este si teoretic si practic imposibil
sa te faci singura femeie nu se pune ...!!!
doamna deja nici nu mai intra in discutzie!

p.s. reyya 1543, tot ea e, de aia a sarit imbecila ca arsa, dar nu si-a mai dat seama ca a raspuns din al id (la fufa asta id este prescurtarea de la idioata)


alfheim, ma speriasem ...am crezut ca tot eu sunt 1543 , ai uitat sa pui virgula intre Reyya...si restul frazuisticii :-) da mi-am dat seama ca e acelasi personaj de o prostie crasa...insa cu stupoare remarc ca nu se opreste , persista in acelasi tip de interventii menite sa creeze o atmosfera de toata jena pe aici . Unii chiar nu au limite....e grav
reyya
Postat pe 26 Mai 2011 21:14
De la: garbo007525, la data 2011-05-26 15:39:28
De la: reyya, la data 2011-05-26 02:18:05acum chiar esti ai dovedit cu prisosinta ca esti proasta rau..dar nu trebuia sa te straduiesti , serios...am intuit inca de la inceput :-))) sictir!!


de ce te enervezi? raspunsul nu-ti era adresat? de ce vrei sa te afirmi cu tot dinadinsul?care iti este scopul?deci, fii calma, ia-ti tratamentul si dormi. imnul se cinta data viitoare si nu cred ca intelegi la ce se refera. salutari domnului de la butoane


du-te si consuma rahaturile astea in alta parte ....esti multe prea proasta , nu are sens ...
reyya
Postat pe 26 Mai 2011 21:16
CU VOI NU MA POT CONTRAZICE !!!
garbo007525
Postat pe 26 Mai 2011 21:20
PE UN TOPIC ,PE AICI, O MINTE LUMINATA A CITAT O ALTA MINTE LUMINATA, CARE SPUNEA CA NU E BINBE SA TE CONTRAZICI CU UN PROST, CA LUMEA NU POATE FACE DIFERENTA. CU MAI MULTI, NICI ATIT. DECI NU VA CONTRAZIC, SINT PARERILE VOASTRE, FITI MINDRI SI DE VOI SI DE ELE.
garbo007525
Postat pe 26 Mai 2011 21:22
baraglabina pestilentiala vezi sa nu-ti musti limba ca mori otravita!
alfheim
Postat pe 26 Mai 2011 23:00
De la: alfheim, la data 2011-05-26 17:03:31primat-o vezi ca a aparut poza ta in ziar, s-au plans aia de la zoo ca ai evadat, lasa capul jos sub birou si tzine-ti respiratzia 2 ore
daca scrii PRIMAT-O asa, inteleg ca pt masculin scrii in halul urmathor: PRIMAT-ULE...si daca mai faci o modificare, ajungi la PRIMAR-ULE
garbo007525
Postat pe 27 Mai 2011 09:43
De la: alfheim, la data 2011-05-26 17:03:31primat-o vezi ca a aparut poza ta in ziar, s-au plans aia de la zoo ca ai evadat, lasa capul jos sub birou si tzine-ti respiratzia 2 ore


erata:
in loc de primat-o a se citi PRIMATO!
multumesc de intelegere si scuze celor care n-au inteles mesajul datorita grafiei mele deficitare!
alfheim
Postat pe 27 Mai 2011 10:20
oopss...suntem intr-o epoca a facilului! e bun si colon help??
ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 10:52
De la: Thor_again, la data 2011-05-24 18:24:37Iote acilishea, prima parere da la mine: dak din kauza asta nu mai poti iesii ku picioarele goala, iesii cu picioarele plina. Ori pune ceva pa tine, sa nu fi kiar goala- goala.
Dak niki asa nu merge si tot nu poti iesii cu picioarele, iesi cu kpu.
Inainte. Ori pune-ti rotile.

Si nu te mai epila ku lama, inceark ceara topita. Am auzit k se poate inlocuii sii cu ceva mai eftin, aka plumb topit, dar asta e mai greu de gasit.





uuuuu floricele cu sare si pipeer!!......esti suptil de rautacios.....aaaaa totul e pamflet.....it's show time??.......apropo de tema topic,incearca si epilare cu laser...e definitiv.
ratuscaceaurata
Postat pe 27 Mai 2011 11:03
De la: alfheim, la data 2011-05-27 10:20:35
De la: alfheim, la data 2011-05-26 17:03:31primat-o vezi ca a aparut poza ta in ziar, s-au plans aia de la zoo ca ai evadat, lasa capul jos sub birou si tzine-ti respiratzia 2 ore


erata:
in loc de primat-o a se citi PRIMATO!
multumesc de intelegere si scuze celor care n-au inteles mesajul datorita grafiei mele deficitare!


la adio forever, cred ca intelegi a ce ma refer. ai BANAT conturile,
garbo181543
Postat pe 27 Mai 2011 13:44
De la: reyya, la data 2011-05-26 21:14:16
De la: alfheim, la data 2011-05-26 16:40:21525 mucilaginoaso, degeaba intrii cu doua conturi, poti intra cu cate vrei tu, tot se vede ca urla prostia in tine in toate conturile, dincolo de agramatismul cu care improshti, in rest nu produci nimic, decat gaze, ca o butelie reshapata ce esti!
mai mishca-ti slanina ai putrezita si lasa macar spatiul asta neinfectat!
sau crezi ca nu pricepe lumea ca tot tu esti 1543.

si chiar nu pot sa cred si n-ai cu ce ma convinge ratatura ca esti doamna in sensul de femeie, este si teoretic si practic imposibil
sa te faci singura femeie nu se pune ...!!!
doamna deja nici nu mai intra in discutzie!

p.s. reyya 1543, tot ea e, de aia a sarit imbecila ca arsa, dar nu si-a mai dat seama ca a raspuns din al id (la fufa asta id este prescurtarea de la idioata)


alfheim, ma speriasem ...am crezut ca tot eu sunt 1543 , ai uitat sa pui virgula intre Reyya...si restul frazuisticii :-) da mi-am dat seama ca e acelasi personaj de o prostie crasa...insa cu stupoare remarc ca nu se opreste , persista in acelasi tip de interventii menite sa creeze o atmosfera de toata jena pe aici . Unii chiar nu au limite....e grav



voua de ce nu va baneaza contul?
garbo181543
Postat pe 27 Mai 2011 13:45
Buna,

Este o problema intr-adevar, nu pot sa te ajut cu sfaturi pentru ca nu am probleme, dar am gasit un topic deschis pe un alt forum. Sper sa te ajute.
http://sfaturi.eva.ro/frumusete/corp/am-o-problema-dupa-ce-ma-epilezimi-apar-cosuri-mai-mari-si-am-fire-intoarse-sub-pielece-sa-fac-954.html


Bafta si sa aveti o vara frumoasa!
23rammy
Postat pe 28 Mai 2011 07:11
De la: Emmy18, la data 2011-05-24 18:31:13mda.. m.am exprimat gresit m.am referit cu picioarele goale* adika cu fusta , pantaloni scurti etc nush dc ai vrut neaparat sa fii rautacios/a ;) ma rog asa e uneori lumea :-j am vrut doar cateva pareri pt k numai stiu ce sa fac in legatura cu asa ceva .;) ms orikum de"sfatul" tau

buna nu am citit decat inceputul si vad ca lumea e pusa pe glume...eu va cred ca aveti probleme..dar daca vedeti ca nu prea aveti cu cine discuta nu le mai postati pe net..vorbeste cu o prietena buna cu mama despre problemele tale sau referitor la ce ai spus tu...mergi si fa-ti un control la medic
ingerash4u
Postat pe 28 Mai 2011 20:59
Epilarea nu se face cu lama sau cu ceara! ma mir ca nu ati auzit de crema VEET care dupa ce te ungi cu ea pe zona de epilare,dupa6-9 minute,cu dusul se duce partea paroasa,si nu o mai ataca nici macar razele Soarelui...Se gaseste in farmacii:25 ron tubul,sau in super -magazine,la pret mai mic..dar eu folosec numai de la farmacie,mi se pare mai sigur! Si e pacat ca se strica topicul fetii,vine vara,mergeti la plaja..si aflati cel mai simplu si eficade,si corect mod de epilare!Fara durere,repede,igienuc,de durata,esteticsi sanatos!! Cu placere ptr. cei care inca nu stiu de crema de epilatVEET !!!
elisabeta_boia
Postat pe 28 Mai 2011 22:51
Betty .. crema de epilat Veet sau alta... taie firul de par
ceara si aparatul smulge ..
diferenta consta in timpul de crestere si grosimea firului de par.

Daca tot suntem la sfaturi ...
cricat
Postat pe 28 Mai 2011 22:57
De la: cricat, la data 2011-05-28 22:57:45Betty .. crema de epilat Veet sau alta... taie firul de par
ceara si aparatul smulge ..
diferenta consta in timpul de crestere si grosimea firului de par.

Daca tot suntem la sfaturi ...
Pai..SFATURI vroia si fata.. Eu mi-am spus parerea mea,tu pe-a ta,altii pe-a lor... Dar nu ne-am certat si nici n-am "mers" pe langa tema..
elisabeta_boia
Postat pe 28 Mai 2011 23:01
buna,
inainte de epilare,trebuie dat cu alcool,si dupa,la fel.
si la epilat prin smuls,la fel.
asa am invatat la cursul de cosmetica.
sau spirt,sau orice dezinfectant.
eu in fiecare iarna,puneam dresuri groase noaptea,uneori si ziua,pielea se usuca,parul se atrofiaza,acum am doar cateva fire.
succes.sau sucesc,cum zicea bebe al meu...
d
daniilia
Postat pe 29 Mai 2011 05:55
oracolul n-are somn
cum le stie ea pe toate,ehe...
precizilla
Postat pe 29 Mai 2011 08:18
nu vezi ca se "succeste" cu bebe?
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 08:24
doaro..
mai bine te-ai da cu alcool,fata,sau cu orice alt dezinfectant pe limba aia de soacra
sau vrei sa-ti creasca par sub limba?!
precizilla
Postat pe 29 Mai 2011 08:30
invidioasa?
la mine nici alcoolul nu isi face efect...de aia nu il folosesc...
da ce m-ai nimerit cu soacra...e consacrat, deja...
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 08:34
da,da...verde de-a dreptu!
pe ce,totusi,ca nu-mi beau cafeaua cu lapte?

consacrarea cand imi vine - rup camasa de pe mine! of,of,mai,mai...
precizilla
Postat pe 29 Mai 2011 08:38
preci, ma uitam deja sa vaz daca n-am web-ul in functie...
iti doresc o zi buna...
razi, dar la mine la serviciu, asa imi zic ...
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 08:45
o zi buna si tie,dor!
precizilla
Postat pe 29 Mai 2011 08:50
clony, ar iu creizi? dai noroc cu alcoale la ora asta?
michelle_
Postat pe 29 Mai 2011 08:55
da, sa nu ne creasca parul...prin parti nedorite...
a invatat-o daniilia o jmechrie...si acu experimenteaza...
cate dresuri ti-ai luat?
o zi buna, me
dor72
Postat pe 29 Mai 2011 08:58
da' ce-are,bre?
au nu-i dimonsh ojurdui?
las' ca nu pot da noroace cu diplomate si scufitze rosii...
si nici fro' doo dupe ceafa nu-ti pot executa,'re-ai a dreaq de patzachina botoasa!
precizilla
Postat pe 29 Mai 2011 09:02
hehehe...ti s-a facut de toartele mele? cuvantu' magic e "cura", bre...
ce botoasa, soro? esti tzaca? au nu esti tu coaneta mia?
neeee...am avut o perioada mai agitata, cam multe chestii de comemorat, reminiscente de la 26 martie, remember? si inca nu s-au terminat...mai e si maine un hop
vai de ala care m-o enerva maine, ca deja am intrat in stare

hello si tie, dor...
mai, da' matinale mai suntem
michelle_
Postat pe 29 Mai 2011 09:06
ha?!? iesti la cura,bre?!
da' ce dreaq mai vrei sa dai jos?! umbra?!
mami,si io decat la poaze cu toarte ma uit,ca de mancat - decat paula!
mai am 5 kile si-s mirobolanta,heidi klum o sa crape de ciuda!

lasa,clony...u should put the past o tzara mai la spate-asea..
da,stiu ca unele-s mai dureroase ca altele,da' cand exista retzeta aia de diplomat pe lume nu merita sa te violetezi atat,parol!
precizilla
Postat pe 29 Mai 2011 09:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cearcane 3 De la: andreeaiovici 16 Mai 2012 18:41
buna seara tuturor 1 De la: garbo077323 25 Ianuarie 2010 22:23
produse sanatoase 1 De la: laura_tm 24 August 2009 03:26
Eu sunt de parere ca un om cumsecade care nu il are ca indrumator pe Dumnezeu este carpa de sters pe jos a oamenilor rai 2 De la: dor72 27 Iunie 2011 23:32
O intrebare cam stupida?????????? 82 De la: liaiedera 7 Aprilie 2010 12:12
Setari Cookie-uri