Buna fetelor am nevoie de sfatul vostru:(

tatoo
stiu, dar sa ai cui sa administrezi mierea aia???
mai ales ca e antiseptica si are multe valentze terapeutice, nu numai nutritionale...
mierea de obicei se zahariseshte de prea multa vreme pusa la pastrare
insa de cand tot explicam pe aici, destul de multzi si cu duhul blandetzii si cu diverse invective impuse de tonul care nu face muzica, din nefericire, de aceasta data, chiar si mierea aia s-a inegrit si s-a acrit
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 12:06
si care-i subectul sa stiu si eu...ca nu ma pun sa citesc tot fularul asta
ameno
Postat pe 25 Mai 2011 12:08

mda...pai vezi, alfie, daca n-ai folosit-o? s-a depreciat.
pacat...
tatoo
Postat pe 25 Mai 2011 12:11
ameno
subiectul este ca o tanti nu stie cum sa scape de ceva iritatzii de la barbieritul pe picioare
si i s-a raspuns, pana cand a aparut dejectoarea de forum si topicuri care sa strice totul in jurul ei mai ceva ca o molima
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 12:11
subiectul topicului ... iritatie dupa epilat cu lama... max 10 postari ...

restul ca de obicei ... nu ai pierdut nimica ....
cricat
Postat pe 25 Mai 2011 12:12
De la: cricat, la data 2011-05-25 12:12:49subiectul topicului ... iritatie dupa epilat cu lama... max 10 postari ...

restul ca de obicei ... nu ai pierdut nimica ....


ba da, ai pierdut o colectie de vulgaritati,obscenitati adresate mie, in pagina 2, 3 si vad ca si pe pagina 4. toate, venind din partea voastra.

domnul cu dejectiile esti de la firma instalaratoru ai ud?

garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 12:17
va doresc sanatate fizica si mentala
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 12:19
iubita noastra 7525 (observati va rog ca am folosit pluralul si nu m-am atins de ghilimele - nu e vorba de pluralul academic!)
mi-ai cerut sa-ti spun de unde stiu ca.... etc....
nu iti pot spune, din nefericire si voi enumera motivele
1. Cred in Dumnezeu si in bunatatea Lui nemarginita
2. daca ti-as spune ar trebui sa te ucid si as intra in contradictzie cu punctul 1
3. daca ai stii tu de unde stiu, ai crapa de invidie si de emotie in surdina sub un snop de bozie ca pastaia de sulcina care-a facut explozie, iarasi ar fi contradictzie fata de punctul 1
4. te iubim prea mult si nu vrem sa te pierdem dintre noi, asa cum esti, esti a noastra, a tuturor si zau ca multora, perlele tale mai mult sau mai putin voluntare, le aduce zambetul chiar in zile extrem de nefaste! deci esti si tu buna la ceva

Nimeni nu e atat de rau incat sa nu poata fi educat, spunea Horatiu

P.S. - nu sunt domnul cu dejectiile
dejectiile sunt opera ta.... noi ne straduim sa le suportam cu stoicism!
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 12:24
alfi, "...vita incaltata si retardata..." ???
pacat, nu stiu de ce ma asteptam la altceva din partea ta...da' nah...asta este
faptul ca fiinta asta are frustrari e de inteles. ce nu inteleg e de ce i se raspunde la insulte, cu alte insulte. care mai e diferenta?
in fine...fiecare scrie ce vrea...
michelle_
Postat pe 25 Mai 2011 12:28
michelle_
mami draga, nu i-am pus incaltaminte
sunt de parere ca atunci cand comunici pe intelesul interlocutorului este mai simpla asimilarea mesajului
daca unui chinez in vorbesti in chineza o sa priceapa imediat, dar daca ii vorbesti in romana o sa aiba ceva dificultati in perceptia mesajului
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 12:45
De la: alfheim, la data 2011-05-25 12:45:34michelle_
mami draga, nu i-am pus incaltaminte
sunt de parere ca atunci cand comunici pe intelesul interlocutorului este mai simpla asimilarea mesajului
daca unui chinez in vorbesti in chineza o sa priceapa imediat, dar daca ii vorbesti in romana o sa aiba ceva dificultati in perceptia mesajului


NU MAI DREGI TU BUSUIOCUL IN VECI.
garbo181543
Postat pe 25 Mai 2011 12:50
alfi, da, am gresit eu, i-ai spus imbecila nu incaltata, dar asta e irelevant
cum am spus, fiecare scrie cum vrea si ce vrea
pentru mine, subiectul e incheiat...
michelle_
Postat pe 25 Mai 2011 12:53
De la: michelle_, la data 2011-05-25 12:28:42alfi, "...vita incaltata si retardata..." ???
pacat, nu stiu de ce ma asteptam la altceva din partea ta...da' nah...asta este
faptul ca fiinta asta are frustrari e de inteles. ce nu inteleg e de ce i se raspunde la insulte, cu alte insulte. care mai e diferenta?
in fine...fiecare scrie ce vrea...


citeste ce ai scris si sub aceasta semnatura si nu mai vorbi singur, ca esti din ce in ce mai josnic
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 12:55
stii raspunsul M A R S H
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 12:56
NU-MI MURDARESC LISTA DE PRIETENI CU ACEST ID. MA IA GREATA NUMAI CIND MA GINDESC LA CE CONTINUT LINGVISTIC VULGAR ESTE IN MINTEA TA. DECI MARSH
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:00
De la: garbo007525, la data 2011-05-25 13:00:51NU-MI MURDARESC LISTA DE PRIETENI CU ACEST ID. MA IA GREATA NUMAI CIND MA GINDESC LA CE CONTINUT LINGVISTIC VULGAR ESTE IN MINTEA TA. DECI MARSH

ASA PROASTA, OLIGOFRENA,IMBECILA SAU VITA INCALTATA CUM MA VEDETI VOI, NU MA COBOR IN MOCIRLA IN CARE DEVERSATI TOATE DEJECTIILE FRUSTRARILOR VOASTRE, NU POT SA ACCEPT NICI IDEEA CA AM IN LISTA VREUN ID DE ACEST FEL. DE FAPT NU EXISTA DE CEVA VREME NICI UN ID " PRIETEN" IN LISTA MEA. NU MA COMPROMIT, IN REST ESTE VIATA MEA
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:04
DECI, DOMNULE ALFHEIM SAU CUM TE INTITULEZI , NU AM CHEF SA ITI DAU ACCEPT LA CEREREA DE PRIETENIE FACUTA ACUM 5 MINUTE. AM PRECIZAT ASTA, DESI NU DOREAM, DOAR PT A FI CLAR PT CELE CE VOR RIDE CA ...RIDETI ASA CUM STITI, DAR EU NU AM CE VORBI CU VOI
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:07
anunt oficial
i-erut minunatei si iubitei noastre colege de forum prietenia
chiar vroiam sa dau un anuntz oficial si ma gandeam cum s-o fac, daca printr-un topic separat sau alaturi de vreo postare a ei... insa nici n-am apucat bine sa imi termin gandul ca au si aparut postarile ei ca reactzie
va rog, la bunele mele intentii de pace si conciliere sa priviti ferocitatea raspunsului ei si inalta tinuta a limbajului mai mult decat academic
consider ca acel marsh ma onoreaza si ca a fost un raspuns peste Einstein!
multumim! (aici am folosit pluralul academic)
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 13:08
De la: alfheim, la data 2011-05-25 13:08:39anunt oficial
i-erut minunatei si iubitei noastre colege de forum prietenia
chiar vroiam sa dau un anuntz oficial si ma gandeam cum s-o fac, daca printr-un topic separat sau alaturi de vreo postare a ei... insa nici n-am apucat bine sa imi termin gandul ca au si aparut postarile ei ca reactzie
va rog, la bunele mele intentii de pace si conciliere sa priviti ferocitatea raspunsului ei si inalta tinuta a limbajului mai mult decat academic
consider ca acel marsh ma onoreaza si ca a fost un raspuns peste Einstein!
multumim! (aici am folosit pluralul academic)


DA, APARTINE CATEGORIEI SICTIR CU CARE MA ONOREZI IN CALITATEA-MI DE VITA INCALTATA.
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:12
ZEGHE, IMBECILA, OLIGOFRENA, SICTIR, DA CE LIMBAJ.

LASA VRAJEALA DE MAIDANAGIU EXPERT IN VULGARITATI. GATA, NU-TI MAI RASPUND SI RAMIN LA MARSHUL FUNEBRU IN CARE VEI IESI...
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:15
FANTA CU PAIANJENI, SI ALTE MULTE COMPLIMENTE PE CARE LE-AM PRIMIT, ITI DESCRIU PERSONALITATEA
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:17
hehehe
m-ai omorat, alfie, zau !!! multe tigle imi lipsesc si mie, dar tu...te uiti din pat la stele, nu mai ai acoperis deloc !!!
cum sa-i ceri,ma, prietenia, dupa ce ai facut-o varza????
...si daca spuneai ca minte, te credeam pe tine...sheara ma-sii...


" vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc !!!!! " hihi...
tatoo
Postat pe 25 Mai 2011 13:18
7525 te rog frumos sa nu-mi atribui mie cuvintele cu care alti colegi forumisti te-au adulat si gratulat
multumesc anticipat pentru intelegere
eu mi le asum pe alea mele
si cum am mai zis mai sus ... inca nu ti-am pus incaltzari ceea ce denota ca nu citesti ce scriu si te iei doar dupa anumite idei preconcepute
resursele mele de imaginatzie sunt destul de bogate (as zice nesecate... dar...) incat sa nu folosesc doar expresii clasice
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 13:21
De la: alfheim, la data 2011-05-25 13:21:58 7525 te rgo frumos sa nu-mi atribui mie cuvintele cu care alti colegi forumisti te-au adulat si gratulat
multumesc anticipat pentru intelegere
eu mi le asum pe alea mele
si cum am mai zis mai sus ... inca nu ti-am pus incaltzari ceea ce denota ca nu citesti ce scriu si te iei doar dupa anumite idei preconcepute
resursele mele de imaginatzie sunt destul de bogate (as zice nesecate... dar...) incat sa nu folosesc doar expresii clasice


S I C T I R - e al tau...sa nu zici nu
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:24
De la: alfheim, la data 2011-05-25 13:21:58 7525 te rog frumos sa nu-mi atribui mie cuvintele cu care alti colegi forumisti te-au adulat si gratulat
multumesc anticipat pentru intelegere
eu mi le asum pe alea mele
si cum am mai zis mai sus ... inca nu ti-am pus incaltzari ceea ce denota ca nu citesti ce scriu si te iei doar dupa anumite idei preconcepute
resursele mele de imaginatzie sunt destul de bogate (as zice nesecate... dar...) incat sa nu folosesc doar expresii clasice


inyteleg ca te tragi din popoviciu -voda , sau el se trage din tine? ori va trageti amindoi cind unul cind altul?

cu placere, vad ca iti asumi de citeva minute cuvintul SICTIR, este al tau, eu nu stiu ce inseamna, dar probabil ca este de bine daca i-l tot spui unei doamne. urmind acest fir logic, permite-mi sa ti-l transmit cu toata sinceritatea si inzecit. deci, doar celelalte id-uri au fost vulgare si prost-educate. tu nu.

repet, nu cunosc semnificatia cuvintului SICTIR, dar ti-l retransmit inzecit, cred xca il asteptai, dar timid cum esti nu puteai sa il ceri, trebuia sa vina lejer firesc , iata-l iti impodobeste fruntea
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:35
ANUNT OFICIAL :


FOAIE VERDE DE MOHOR TE TRATEZ CU MULT I G N O R R R
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:37
sictir - cuvant de origine turca
recunosc ca l-am folosit!

tatoo, recunosc si imi asum toate actiunile
si i-am cerut prietenia cu sinceritate si chiar cu dragoste
cred ca nimeni nu e iremediabil si absolut rau si irecuperabil
asa cum nimeni nu este bun absolut pe pamant

chestia cu stele e absolut si total adevarata
locuiesc la un hotel cu miliarde de stele pe-o craca intr-un palmier, ca de ceva vreme m-am mutat cu chirie in jungla
nu am pat am hamac mac mac ...
chiar am zis ca imi pregateam pledoarie pentru a declara oficial ca i-am cerut prietenia!
cerere de prietenie care m-ar fi determinat sa nu ii mai adresez nici un cuvant denigrator (desi multe din cele ce am scris n-au avut nimic ireal in ele si n-au fost denigratoare!
dar asta e, unui om ii poti lua cu sila dar nu-i poti da cu fortza!
alfheim
Postat pe 25 Mai 2011 13:38
A M I N
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:42
De la: alfheim, la data 2011-05-25 13:38:58sictir - cuvant de origine turca
recunosc ca l-am folosit!

tatoo, recunosc si imi asum toate actiunile
si i-am cerut prietenia cu sinceritate si chiar cu dragoste
cred ca nimeni nu e iremediabil si absolut rau si irecuperabil
asa cum nimeni nu este bun absolut pe pamant

chestia cu stele e absolut si total adevarata
locuiesc la un hotel cu miliarde de stele pe-o craca intr-un palmier, ca de ceva vreme m-am mutat cu chirie in jungla
nu am pat am hamac mac mac ...
chiar am zis ca imi pregateam pledoarie pentru a declara oficial ca i-am cerut prietenia!
cerere de prietenie care m-ar fi determinat sa nu ii mai adresez nici un cuvant denigrator (desi multe din cele ce am scris n-au avut nimic ireal in ele si n-au fost denigratoare!
dar asta e, unui om ii poti lua cu sila dar nu-i poti da cu fortza!


" I-AM CERUT PRIETENIA CU SINCERITATE SI CHIAR CU DRAGOSTE" deci ESTI UN BOU INCALTAT...pt ca tu m-ai vazut vita incaltata
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:44
cu aspiratii de taur. si ca sa poti face pe interesantul, te-ai epilat , ti-ai pus ochelari, ai lasat bita pt dat in balta , ti-ai luat hainele de macho si da-i si lupta pe terenul de linga blocurile gri...
garbo007525
Postat pe 25 Mai 2011 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
chiar am nevoie de ajutor? 5 De la: Ciresica 31 August 2009 18:37
sufletul ,mereu ramane tanar ,ce spuneti ? 8 De la: ladyDY 23 Martie 2010 13:24
tatuaje timisoara 18 De la: iasomia 29 Aprilie 2010 10:45
Eu sunt de parere ca un om cumsecade care nu il are ca indrumator pe Dumnezeu este carpa de sters pe jos a oamenilor rai 2 De la: dor72 27 Iunie 2011 23:32
Test de sarcina, ajutor! 22 De la: Iulian2173 8 Aprilie 2010 08:40
Setari Cookie-uri