Niciodata "nu-ti lasa destinul" pe mai tarziu..

De la: garbo208761, la data 2011-06-11 11:28:05
De la: daria_pet, la data 2011-06-11 11:24:03....61, daca persoanele la "menopauza" cauta refugiu in viata virtuala sa intelegem ca tu esti de la 20 de ani in menopauza sau ce cauti in viata virtuala in loc sa fii in cea reala?


asta nu te priveste pe tine, e doar o distactie, nu un mod de viata. efectiv, amarasc pe cineva. daca nu stii si nu pricepi, pa pa, ca nu te-a invitat nimeni in neintelegerile mele cu x sau y si nu vreau sa ajung sa-ti spun si tie cateva. mai vrei o sansa la viata? renunta la forumu asta stupid. hai pa.


parca sunteti niste emokids. si aveti 40 de ani, totusi. pai ce sa mai spunem de astia care se sinucid la 18, 20, sau 15 ani, cand voi stati pe aici ca oarbele, pierzandu-va in replici si afirmatii ieftine. pfff, sunteti demne de mila, doamnelor.

si din cate-mi dau seama , cred ca am nimerit printre babe expirate. baba o sa ajung si eu, dar sper sa ma tina mintea sa nu demonstrez atata prostie ca voi la varsta aia.
garbo208761
Postat pe 11 Iunie 2011 11:32
De la: daria_pet, la data 2011-06-11 11:30:12...61, sa vedi rezoltatu pozetiv al mamicutei tali, cari nu entra pi net, ci sa preocupa numa di cresterea se educatia ta


...io o roiesc de acilisa...ii las locu liber la o telectuala di 20 di ani....cred ca mi-am cherdut soficient temp cu ia...


zic si eu ca cineva : AI PRIMIT CE AI VRUT, ATENTIE. pentru ca nimeni nu ti-a spus nimic.

si da draga, pleaca si salveaza-te.
garbo208761
Postat pe 11 Iunie 2011 11:33
De la: ladyDY, la data 2011-06-11 11:30:33
De la: garbo208761, la data 2011-06-11 10:47:32
De la: michelle_, la data 2011-05-21 13:20:29lady, bag sama ca ai capatat un tic nervos din cauza distinsei doamne 845


ia, proasta cum se leaga de alti nevinovati. la tine e meserie deja.


nu stiu prin ce traume ai trecut ...dar bag de seama ca la tine de'acuma prostia este direct proportionala cu hoitul care il cari dupa tine...
eu zic sa-mi ocolesti postarile................si macar fa dovada ca esti net superioara celor care posteaza..
hai sa ai o zi buna si sa fii iubita !!!!


daca nu stii nimic, nu te baga. daca vrei sa stii, citeste tot de la bun inceput pe "insealata" si daca te duce capul, o sa pricepi ce fac. daca nu, nu, ca de unde nu-i, nici dumnezeu nu cere, asa-i??

din pacate, nu la mine e postie, ci la "damele" ca voi. aveti peste 40 de ani unele si nu sunteti capabile sa sfatuiti pe cineva de bine. au intrat si pustoaice care habar nu au ce vor de la viata si n-am vazut ceva bun de la voi. intrati doar sa va baeti joc si sa va intreceti in replici. adica sa vedeti care e mai desteapta, cumva.

draga mea, ai vrut atentie, ti-am dat, desi ai spus sa trec peste postarea ta. :)
garbo208761
Postat pe 11 Iunie 2011 11:37
De la: garbo208761, la data 2011-06-11 11:37:24
De la: ladyDY, la data 2011-06-11 11:30:33
De la: garbo208761, la data 2011-06-11 10:47:32
De la: michelle_, la data 2011-05-21 13:20:29lady, bag sama ca ai capatat un tic nervos din cauza distinsei doamne 845


ia, proasta cum se leaga de alti nevinovati. la tine e meserie deja.


nu stiu prin ce traume ai trecut ...dar bag de seama ca la tine de'acuma prostia este direct proportionala cu hoitul care il cari dupa tine...
eu zic sa-mi ocolesti postarile................si macar fa dovada ca esti net superioara celor care posteaza..
hai sa ai o zi buna si sa fii iubita !!!!


daca nu stii nimic, nu te baga. daca vrei sa stii, citeste tot de la bun inceput pe "insealata" si daca te duce capul, o sa pricepi ce fac. daca nu, nu, ca de unde nu-i, nici dumnezeu nu cere, asa-i??

din pacate, nu la mine e postie, ci la "damele" ca voi. aveti peste 40 de ani unele si nu sunteti capabile sa sfatuiti pe cineva de bine. au intrat si pustoaice care habar nu au ce vor de la viata si n-am vazut ceva bun de la voi. intrati doar sa va baeti joc si sa va intreceti in replici. adica sa vedeti care e mai desteapta, cumva.

draga mea, ai vrut atentie, ti-am dat, desi ai spus sa trec peste postarea ta. :)

761...eu nu mi-am facut un mod din a trai in lumea virtuala, se pare ca ti-ai luato rau daca esti atat de inversunata....pe unii useri
eu pot sa-ti spun doar atat....nu asta este calea cea mai inteleapta de ati rezolva problemele...nu faci decat sa-ti incarci sufletul si mintea cu toate porcariile care se scriu la adresa ta si sa primesti jignirile cuvenite, sa fii banata etc..
nu vei face pe nimeni sa sufere....de asta fii sigura....ci doar simplul fapt ca nu te vor sa te aiba prin preajma cu un comportament....dar hai..... sunt sigura ca nu poti intelege.....din moment ce ti-ai facut din nou cont!!!!!
recitind postarea ta chiar ma faci sa si rad!!!!......mai daca tot esti pustoaica de ce nu incerci sa ai o atitudine normala???...dar la menopauaza!!!!....vei fi un dezastru!!!! mi-am pierdut mult prea mult timp....hai o zi buna!!!!
ladyDY
Postat pe 11 Iunie 2011 12:00
pacat....ca ai lasat timpul..sa nu lucreze in favoarea ta!!!
garbo095597
Postat pe 11 Iunie 2011 12:13
vedeti... asta e cea ce inseamna sa te loveasca destinul... !!! cu o Phiranda ca asta... care dupa cat am inteles de la ea, mai are de gand sa se si inmulteasca ! nici in canalul orasului nu e, ce e la gura ei ! aveti multe din astea p'aci... ca sa-mi cumpar o masca de gaze ?! ca voi le stiti dupa conturi, smonturi... si alte tertipuri. auzi tuuuuu... Phiranda761, la fraza ta: "dar sper sa ma tina mintea sa nu demonstrez atata prostie ca voi la varsta aia"... de ce sa astepti pana la varsta aia... ca tu deja demonstrezi, la varsta asta a ta, atata prostie... ca dai si p'afara !!! si nu ne mai corecta la gramatica, vad ca intelegi perfect ce ti se scrie si cu greseli greamaticale... !
ce ti-e si cu destinu' asta..... ! mergi incet si calm pe o aleie plina cu flori si deodata... dai de un c...at mare ! mmmde.... dar asta e cu destinul... nu poti sa-l prevezi sau sa-l inlocuiesti !!!!
barboneli
Postat pe 12 Iunie 2011 06:50
buna..
regret sincer cele intamplate...posibil sa fi dramatizat putin..nu din rea intentie..ci pur si simplu ptr ca tu asa vezi lucrurile la mom respectiv....
un singur lucru insaas dori sa ti spun..referitor la NOROCUL din viata ta.....RAZNETUL NU LOVESTE DE 2 ORI IN ACELASI LOC
lupta ptr ceea ce ti doresti....dar trebuie sa stii ce vrei...
dupa 2 casnicii oare n ai invatat nimic?
sunt rautacioasa? nu cred poate prea realista.....am si eu povestea mea....
garbo133160
Postat pe 12 Iunie 2011 11:08
ce este acilisa? bar de negri?
floare_cu_colti
Postat pe 12 Iunie 2011 23:04
imi pare foarte rau pt intamplarea asta nefericita..
acum nu poti decat sa te rogi pt sufletul lui, sa aprinzi o lumanare pt el si tu sa iti traiesti viata pe care o ai de trait si sa incerci sa ti-o faci cat mai fericita si usoara alaturi de sotul tau!
garbo040714
Postat pe 17 Iunie 2011 10:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doamnelor ,la treaba!Vine Paștele ! 13 De la: VOIAJOR 15 Aprilie 2012 00:37
Unghii 1 De la: garbo164791 26 Septembrie 2010 14:51
madalina manole 38 De la: ghelene_06 9 August 2010 20:11
Parerea voastra imi poate influenta decizia. 32 De la: Luna_in_capricorn 28 Septembrie 2011 15:16
Buna 10 De la: Axl_22 10 Octombrie 2011 22:16
Setari Cookie-uri