Operatia de rinoplastie

Mi-am facut operatia de rinoplastie pe data de 27 04 2011,mi-am dorit foarte mult aceasta operatie,a fost o experienta unica,a decurs extraordinar,dupa operatie m-am simtit super bine,extraordinar niciodata nu am crezut ca ma simt asa bine,toti prietenii imi spuneau sa nu fac aceasta operatie ,tot felul de opinii ca ma va durea f rau dupa ,mi-am luat inima in dinti ,mi-am dorit foarte mult aceasta operatie ,am avut norocul de a ma onora Domnul Doctor medic primar chirurgie plastica Dr. Radu Voicu,un domn doctor foarte bun,mi-l recomandase o prietena si ea isi facuse aceeasi operatie ,este Medic primar cel mai bun din BUCURESTI,acum ma simt extraordinar de bine.Daca doriti sa faceti cunostinta cu un om extraordinar o sa las numarul dansului pe sait si puteti sa-l contactati :0722.684.735. 0740.236.347
Va multumesc,si simt ca am lumea la picioare dupa aceasta interventie ,ii multumesc mult Domnului Dr.Radu Voicu..
garbo203824
Postat pe 2 Mai 2011 15:45
sa/ti fie de bine si sanatate !
elodia
Postat pe 2 Mai 2011 15:52
Buna! Eu m-am operat de rinoplastie la dr. Calin Dobos, celebru pentru interventiile de marire de sani ale vedetelor, gen Dana Savuica, Gina Pistol....inainte sa ma programez la el am tot vazut interviuri pe la tv si in reviste si asta m-a convins sa-mi iau inima in dinti si sa fac ceva pentru linistea mea sufleteasca. Ma simteam tare frustrata, dar acum ma simt nemaipomenit de bine, sunt mandra de rezultat! Recomand tuturor! Si daca sunteti din Bucuresti, il puteti gasi la Centrul Medical Focus, unde am fost si eu! Succes!
corinapop
Postat pe 9 Iunie 2011 17:40
va plateste pentru reclama asta ascunsa sau avem de-a face chiar cu distinsii doctori?

primul domnu doctor, eu pana acum am avut de-a face mai mult cu psiho...stiti...filmele alea
cand eram copil toata lumea radea de mine ca am nasul carn si eu, incercam sa-l indrept de=o usa de la sifonier.
nu mi-a iesit
mai am vreo speranta?
Eugenia69
Postat pe 9 Iunie 2011 17:46
EU am fost la doamna doctor Adina Alberts si mi-a facut un nasuc foarte frumos :x E o scumpa doamna doctor si s-a purtat foarte frumos, nu a durut aproape deloc, s-a vindecat bine. E un doctor minunat. O recomand cu placere :) Daca vreti puteti sa cereti gratis sfatul, sigur va ajuta http://bit.ly/WuYmI6
garbo_11931
Postat pe 7 Martie 2013 10:35
Ciudata gandire mai au unii
Este un forum unde impartasim experinte, contacte si tot ce mai e nevoie (posibil) pentru a ne ajuta unii pe altii. Ce ar fi daca am povesti fiecare ce interventie chirurgicala am facut.. in principiu pasii sunt aceeasi indiferent de medic/operatie.. ce ne intereseaza pe noi e modul cum esti tratat si rezultatele, costul, perioada de recuperare, riscuri, etc. Nu ajuta cu nimic povestea daca nu furnizezi celor interesati si niste date de contact .. asta nu inseamna reclama mascata, parerea mea...
Pe mine m-au ajutat toate aceste lucruri pentru a alege medicul si clinica potrivita unde puteam sa imi rezolv problema. De exemplu pot sa le spun celor interesati ca printr-o singura interventie chirurgicala ( nu mai multe cum credeam eu) mi-am micsorat nasul, narile si mi-a fost indepartata si cocoasa. Daca la inceput nu eram foarte increzatoare si citeam fel si fel de referinte de pe forumurile de specialitate, dupa un dialog cu d-na dr. Silvia Stanculescu-Vasalos aveam convingerea ca rezultatul o sa fie extraordinar. Am scapat de un complex ce mi-a adus numai neplaceri multi ani. O gasiti la Metamorphosis Center, e o clinica de prin zona Aviatorilor dar si la Medicover. O recomand cu incredere.
garbo_4391
Postat pe 16 Decembrie 2014 05:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat cunoasteti despre fotoepilare cu tehnologia SPL? 3 De la: garbo232610 18 Octombrie 2011 14:55
Buna! 1 De la: garbo_500835 2 Octombrie 2019 19:29
Unde pot face masaj anticelulitic in Bucuresti? 72 De la: Katoki 7 Martie 2010 03:53
impachetarile anticelulitice functioneaza? 73 De la: 28 Iulie 2014 12:46
buna 3 De la: oany29 7 Martie 2013 11:16
Setari Cookie-uri