Casatoria dintre o femeie credincioasa si un barbat fara credinta,,,sau poate crede dar nu este cinstit,acel om credincios care nu este cinstit,nu se numeste credincios,este o relatie esuata...




thorel?
poze cu sconcsi?
inel cu diamant?
tulai,ce-am ratat?!?
precizilla
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:19
no, tushelu! E-RO-NAT! Nu i-l pun numa' ei, o iau si pe dreamer - 266-525 de nefasta. Adica imi fac harem, bre, ca io-s credincios! (musulman, da' tot credincios se pune ) Numa sa nu-i spuneti irinucai pana nu-i pun pirostriile-n cap si-o dau cu roatele-n sus!

Elementar, draga Watson!
Thor_again
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:21
precilicio, hoashca batrana, unde mi-ai umblat de n-ai fost acolo la sconcshi si piscine?
ia, ia-te dupe unu "coelho" in bula

sau "266", ca tot cam aceleasi aberatii scrie, nu e departe de prostiile lui coelho
Thor_again
Postat pe 30 Aprilie 2011 20:22
De la: betty37, la data 2011-04-30 19:40:00"Boii batrani fac brazda dreapta"
Putini oameni stiu sa fie batrani!!
Aici ai dreptate....Oamenii nu se indreapta...Nu invata nimic...Oamenii devin doar batrani si acri,cred ca le stiu pe toate,,dar nu stiu nimic.majoritatea...Sunt foarte multi batrani,care cred ca stiu tot,dar ei nu stiu nimic
ingerasulluptator
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:04
Iti dau seama...Ce fain este cand o femeie este casatorita,,trage o basina de aia puturoasa si il pune pe sotul sa bage nasul sub plapuma....
ingerasulluptator
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:07
nu esti zdravana
Freya__
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:26
dap... are si ea farmecul ei, cu prostia ei cu tot
Thor_again
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:31
ladyDY
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:34
Adica ca femeile care nu au creier nu stiu sa se conduca singure si de asta le conduc barbatii si profita de ele...Tot barbatii le invata pe femei lucruri rele,,,sa fie usuratice ca sa aiba ei sex non stop,,,apoi tot ei le judeca ca fac si dreg,nu le ajuta...De asta este bine sa nu te iei dupa capul oamenilor...Pt ca oamenii te invata lucruri rele,,apoi tot ei te judeca ca faci si dregi ca esti rau ca lumea este rea...Dar cine face ceva ca lumea sa devina mai buna...Toti fac doar rautati apoi se judeca si se chinuie unii pe altii....
ingerasulluptator
Postat pe 30 Aprilie 2011 21:36
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-30 21:07:35 Iti dau seama...Ce fain este cand o femeie este casatorita,,trage o basina de aia puturoasa si il pune pe sotul sa bage nasul sub plapuma....


ai si tu scara ta de valori, irinooka...
bravo!:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 1 Mai 2011 03:50
Ce misto, uite ca e bun si netul asta la ceva deci ,acum am aflat si eu de la Thor ca barbatii care isi depun icrele cu mai multe femei in paralel, sa zicem se numesc credinciosi musulmani si femeile care sa zicem isi depun icrele in paralel cu mai multi barbati cum se numesc ?...
garbo174243
Postat pe 4 Mai 2011 03:19
De la: garbo174243, la data 2011-05-04 03:19:49Ce misto, uite ca e bun si netul asta la ceva deci ,acum am aflat si eu de la Thor ca barbatii care isi depun icrele cu mai multe femei in paralel, sa zicem se numesc credinciosi musulmani si femeile care sa zicem isi depun icrele in paralel cu mai multi barbati cum se numesc ?...
MATRIARHAT???!!
elisabeta_boia
Postat pe 4 Mai 2011 19:23
De la: garbo174243, la data 2011-05-04 03:19:49Ce misto, uite ca e bun si netul asta la ceva deci ,acum am aflat si eu de la Thor ca barbatii care isi depun icrele cu mai multe femei in paralel, sa zicem se numesc credinciosi musulmani si femeile care sa zicem isi depun icrele in paralel cu mai multi barbati cum se numesc ?...
MATRIARHAT???!!
elisabeta_boia
Postat pe 4 Mai 2011 19:23
Pai ce casatorie,,..Pt barbati casatoria este convenabila,,,ca spera ca isi iau femeie care sa curete dupa ei,sa le faca de mancare,,sa mearga si la munca si sa stea si cu rotile in sus atunci cand vrea el,ca el nu mai trebuie sa faca nimic,,,decat sa se gandeasca la pozitiile cu nevastasa si nevatasa trebuie sa se gandeascala toate si la casa si la responsabilitati si la pozitii...De asta vor barbatii sa se insoare sa isi ia sluga...eu nu vreau sa fiu nici sluga,nici saltea....Pt femeie casatoria nu are nici un avantaj,,doar daca barbatul are bani.....Dar din pacate multi barbati sunt prapaditi pt ca sunt lenesi si rai,,de asta unii nu au decat gogosarii de pe ei si aia nespalati,am uitat sa adaug si sosetele puturoase......
ingerasulluptator
Postat pe 4 Mai 2011 21:01
De la: garbo174243, la data 2011-05-04 03:19:49 si femeile care sa zicem isi depun icrele in paralel cu mai multi barbati cum se numesc ?...


sa zicem ca in nici un caz credincioase musulmane
eu le numesc -in general- crestine.
ortodoxe, catolice, protestante, evanghelice... de care vrei tu
Thor_again
Postat pe 4 Mai 2011 21:12
bey mai poootttiiiiiii
tusi_Oli
Postat pe 4 Mai 2011 21:16
grea problema... fumeile-s egale in drepturi cu oamenii, clar...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Mai 2011 21:16
da avem drepturi egale cu barbatii daca ei isi fac de cap ne facem si noi daaaaaaaa
salutam onorabililor
tusi_Oli
Postat pe 4 Mai 2011 21:21
am uitat sa argumentez de ce "femeile care isi depun icrele cu mai multi" nu se numesc musulmane (ma rog, e cam aberanta formularea cu depunerea aia a icrelor de catre femei, ele pot, eventual, sa le preia de la mai multi barbati, dar trec peste asta).
deci, o femeie musulmana nu poate sa "preia" de la mai multi, pentru simplul motiv ca, in cel mai fericit caz, ar fi lapidata in piata publica. adica ucisa cu pietre. asta e, nu am facut eu legile musulmane, nici nu sunt de acord cu o parte din ele
Thor_again
Postat pe 4 Mai 2011 21:22
De la: eu_geminy, la data 2011-05-04 21:16:13grea problema... fumeile-s egale in drepturi cu oamenii, clar...:P
:)))



si barbatii .... sunt egali in drepturi cu.... barbatii
cricat
Postat pe 4 Mai 2011 21:24
De la: cricat, la data 2011-05-04 21:24:46
De la: eu_geminy, la data 2011-05-04 21:16:13grea problema... fumeile-s egale in drepturi cu oamenii, clar...:P
:)))



si barbatii .... sunt egali in drepturi cu.... barbatii
barbatii nu sunt cinstiti...de asta nici femeile nu sunt cinstite...femeile sau dat dupa barbati
ingerasulluptator
Postat pe 4 Mai 2011 21:29
De la: tusi_Oli, la data 2011-05-04 21:21:52da avem drepturi egale cu barbatii daca ei isi fac de cap ne facem si noi daaaaaaaa
salutam onorabililor
ei pe mine barbatii nu ma invatau sa devina si eu o parasuta....Barbatii invata femeile sa schimbe barbatii,,,apoi tit ei le judeca pe femei...barbatii sunt rai si nu sunt cinstiti
ingerasulluptator
Postat pe 4 Mai 2011 21:32
irina ... femeile sunt mingii? ... sa fie pasate
cricat
Postat pe 4 Mai 2011 21:38
Femeia asta i Xena de Romania sau Nekita sau cine i,ca i virgina raaaau!?
garbo133776
Postat pe 6 Mai 2011 21:21
cu Xena ai nimerit-o, ca a mai avut vreo enshpe nick-uri si cu "xena" in denumire
Thor_again
Postat pe 6 Mai 2011 21:30
Pai barbatii dupa ce se satura de femei incep sa faca nebunii,caut cearta ca apoi sa scape de femeie,,,apoi le trimit la alti barbati.pt ca barbatii nu le place sa aiba numai o gaura pt timp indelungat..pt ca asa i-au educat parintii pe barbati,,sa ii lase de capul lor pt ca ei nu vin cu burta la gura,,,dar femeile trebuie sa fie cuminti....Apoi barbatii s-au invatat cu mai multe gauri,,,si nu pot sta linistiti doar cu o gaura pt ca este plictisitor pt ei...daca de mici parintii ar pune maciuca pe ei,,,ca sa ii faca barbati seriosi si familisti..Nu niste derstrabalati curvari
ingerasulluptator
Postat pe 6 Mai 2011 21:36
ia zi, irino, care-i netrebnicu` ala de berbant care a incercat a te invata sa devii o parasuta?
...noroc ca tu i-ai tinut piept de grenadir!
esme
Postat pe 6 Mai 2011 21:38
Barbati ,unii sunt barbati misto altii sunt ca taurii de prasila - Zambila , Zambila ca-n banc cine-l stie . Cum vede o femeie cum gata se gandesc fix cum??? s-o implementeze, nu conteaza daca ea vrea sau i se fal fal .. de el , cateodata se prinde vrajeala, alteori nu si soc devin doar Zam ca bilele le-au ramas pe parleaz . Aia, care par tauri sunt de fapt boi si aia ca par ca nimic nu au a spune de fapt sunt adevaratii taurii . Saracii barbati , cine sa mai inteleaga FEMEIA cu misterele ei?
garbo174243
Postat pe 7 Mai 2011 03:16
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-30 16:50:18
De la: Thor_again, la data 2011-04-29 22:38:30barbati care vor face urmatoarele: vor gati, vor spala, vor calca, vor face curat, o vor sterge la oareshce parte anatomica, vor merge la munca si ii vor creste progeniturile... progenituri fatate tot de barbati, ca doar n-o sa-si strice ea frumusete de silueta
Pai mai sa stii ca suna bine...Daca exista asa un barbat,cred ca o sa incep sa am si eu ganduri de casatorie [/quote

veste proasta ingerasule nu exista. Asa ca poti merge fara nici un regret la manastire. Ideal ar fi una fara conexiune la intenet.
charmelen
Postat pe 9 Mai 2011 12:34
pai bine, charmelen, eu tocmai incercam sa ii atrag privirile demiurgului irinuca si tu imi strici toata jucaria?
Thor_again
Postat pe 9 Mai 2011 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Garbo 89 De la: m_ada 24 Septembrie 2010 12:52
Un om intelept este sincer 39 De la: KNIGHT_31 27 August 2010 18:52
Din putzu' putzului putzului gandirii! 240 De la: Thor_again 28 Iunie 2012 21:31
Ce inseamna fapta buna? 81 De la: Jojolin 23 August 2010 01:04
Apa alcalina, consumati? 13 De la: caleidoscop 24 Iunie 2012 14:47
Setari Cookie-uri