ONG-uri smart: Ateliere Fara Frontiere si Omuletii Verzi

De la: esme, la data 2011-09-06 19:23:47
nu pot sa cred asa ceva!
ratusca chiar a luat-o de buna!
fato, era a figure of speech!




fato ...dar cui ii pasa ca voi nu prea realizati ca faceti rating acestui topic...asta asa ca o figure of speech!
ratuscaceaurata
Postat pe 6 Septembrie 2011 19:38
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-06 16:43:53se pare ca multi nu observa ca in ei exista o prapastie intre adevarata lor fire si viata lor cotidiana....le recomand dezvoltare personala,antistres,relaxare....bye


Si tu traiesti langa cineva foarte dezvoltat personal ??care are toate dotarile? .Te intreb asta fiindca cel de langa tine trebuie sa fie oglinda ta.. Ma rog pana acum eu am intalnit cateva femei care se credeam spirite inaltatoare si practicau Yoga asiduu ..da tipele respective erau combinate cu niste manelisti bautori de bere, care nu erau in stare nici macar sa le satisfaca in pat . Imi imaginez cat de fericite erau tipele respective cel putin in imaginatia lor
MadMax
Postat pe 6 Septembrie 2011 20:12
hai cu ozeneuuu...

tulai Doamne
Freya__
Postat pe 6 Septembrie 2011 20:35
io am zis de mult de ozenelu Freya ... uite ... ca nu sunt singurul ...
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 20:50
De la: RaduSan, la data 2011-09-06 20:12:57
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-06 16:43:53se pare ca multi nu observa ca in ei exista o prapastie intre adevarata lor fire si viata lor cotidiana....le recomand dezvoltare personala,antistres,relaxare....bye


Si tu traiesti langa cineva foarte dezvoltat personal ??care are toate dotarile? .Te intreb asta fiindca cel de langa tine trebuie sa fie oglinda ta.. Ma rog pana acum eu am intalnit cateva femei care se credeam spirite inaltatoare si practicau Yoga asiduu ..da tipele respective erau combinate cu niste manelisti bautori de bere, care nu erau in stare nici macar sa le satisfaca in pat . Imi imaginez cat de fericite erau tipele respective cel putin in imaginatia lor





ce spui tu imi aduce aminte de Irlanda....unde femeile puneau barbatii sub masa si tot nu se imbatau.

ratuscaceaurata
Postat pe 6 Septembrie 2011 21:02
a dracu' barbati...nici sub masa....
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 21:05
De la: dor72_, la data 2011-09-06 21:05:08a dracu' barbati...nici sub masa....




ei erau beti morti si ele inca beau.....
ratuscaceaurata
Postat pe 6 Septembrie 2011 21:08
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-06 21:02:01
De la: RaduSan, la data 2011-09-06 20:12:57
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-06 16:43:53se pare ca multi nu observa ca in ei exista o prapastie intre adevarata lor fire si viata lor cotidiana....le recomand dezvoltare personala,antistres,relaxare....bye


Si tu traiesti langa cineva foarte dezvoltat personal ??care are toate dotarile? .Te intreb asta fiindca cel de langa tine trebuie sa fie oglinda ta.. Ma rog pana acum eu am intalnit cateva femei care se credeam spirite inaltatoare si practicau Yoga asiduu ..da tipele respective erau combinate cu niste manelisti bautori de bere, care nu erau in stare nici macar sa le satisfaca in pat . Imi imaginez cat de fericite erau tipele respective cel putin in imaginatia lor





ce spui tu imi aduce aminte de Irlanda....unde femeile puneau barbatii sub masa si tot nu se imbatau.



aha femeile din Irlanda erau clar deasupra barbatilor Acum imaginar vorbind tu daca m-ai intalnii undeva si ti-ai da seama ca sunt barbatu ideal ,oare cum m-ai ajuta sa deosebesc prapastia dintre adevarata mea fire si viata cotidiana ?. Ai vreo reteta ?.
MadMax
Postat pe 6 Septembrie 2011 21:09
sa stai sub masa...
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 21:10
doruletz lasa copii sa se iubeasca, ca abia s-au gasit ...
se cautau de mult ...
acum le trebe si lor intimitate ...
nu-i fastaci tu ... ca-l trimit pe thor si imediat iti zice ceva de cotoroantze ....
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 22:37
ce mama zmeului aveti cu Thor asta?
io nu ma tem de nimeni....si nici cotorantza nu-s...decat ( probabil ) in opinia lui....
si de cine zici ca s-au gasit " eu-in oglinda"?
Narcis e p-aci...peste tot...
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 22:43
nu bre, ratza cu ratzusan...
iti dai seama cum se vor numi copii aia...?
raducelurat si ratzasan ...
ca tre sa aibe pereche ...
si iese corcitura de la unul la altul ...
asta e ... moment poetic nashpa!
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 22:59

cu asta ti-ai spalat toate pacatele din aceasta seara ...
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:01
bre, aia cu gutza n-o stiam ... dar oricum numai numele lui si ma face sa vomit... muzica e deja prea mult...
am nishte asocieri mentale foarte ... buhuhuhuhu,....


aialalta cu violata neviolata corespunzator ... o stiu ... ca am avut program educativ la scarbici... si le-am zis colegelor .. sa ia aminte ... si ele noua la fel ... deci a fost o scena instructiv-educativa cu larga participare a colectivului ...
el patronelo mai lipsea ...
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:14
o stii..dar habar nu ai cine e viorel...
ma lasi?
dor72_
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:23
hai bre ca nu mai stiam cum il cheama pe ala ...
numai numele aluia nu-l mai tzineam io minte

parca mai conta cum il chema pe ala ...
mesajul neviolatei corespunzator era baza!
alfheim
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:49


alfi...ai probleme cu memoria...selectiva
sunsset
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:52
alta dedublare, alta personalitate - mamma mia!
da' tot e bine cand se "iombeste" omul pe sine
Alf, care copii? aia conceputi in eprubeta - da' nici asa nu iese ca trebuie sa mai fie ceva pe langa X-ul ala, de la mama - ori un alt X ori un Y, dar de la tata...sau...hait - o fi ambi..."dextra"?
panty_C
Postat pe 7 Septembrie 2011 01:06
sunsset si cu aia selectiva si cu aiafectiva si cu toate memoriile, ram, eprom, rom, ddr, sdr, rimm, ddr2, dd3, ddr4, ddr5... sodimm... tot ce se poate ...
dar trec pe spirulina cu catina si lecitina si-mi revin instant, mai instant ca ness-u'



panterutzo... copii conceputi in eprubeta, pentru cuplul asta, ar fi ceva SF ... le sunt suficientzi copii facutzi la xerox, sau la indigo, sau manual... corshetatzi...
eventual aia facuti pe copunter ca in The Sims...
oricum daca ratusca o fi ajuns la literele x si y, radusan mentosan n-a avut inca placerea asta... pe topicul lui si-a dat doftoratul in submediocritate!
are perle de-o eclipseaza chiar si pe iri-nuca!

chiar asa.... iri-nuca si-a mutat catrafusele prin alte coclauri? ca asa zicea.... si vaz ca a disparut din peisaj de-o vreme?!?
sau a cucerit-o si sedus-o vreun bagabont lenes si cu ciorapii nespalatzi si acum a pus-o la munca de nu mai are timp de jelanie pe forum????
ce tzi-e si cu viatza asta... pffffffffff
alfheim
Postat pe 7 Septembrie 2011 12:08
nooooo e pe sistemu ' .....Irina nu e moarta , se transforma
jeanette40
Postat pe 7 Septembrie 2011 12:26
vuvu, nu ma fa sa-ti amintesc de contul ala, unul din multele pe care le-ai avut, si din care ai improscat cu laturi o userita de pe garbo, punandu-i TU la indoiala moralitatea si calitatea de a educa elevi
ca altcineva te tragea de sfori, e irelevant
deci, mucles, ca te-ntorc pe dos imediat
michelle_
Postat pe 8 Septembrie 2011 18:53
De la: michelle_, la data 2011-09-08 18:53:53vuvu, nu ma fa sa-ti amintesc de contul ala, unul din multele pe care le-ai avut, si din care ai improscat cu laturi o userita de pe garbo, punandu-i TU la indoiala moralitatea si calitatea de a educa elevi
ca altcineva te tragea de sfori, e irelevant
deci, mucles, ca te-ntorc pe dos imediat


Asa din pura intamplare .Sunt si eu de cateva zile pe Garbo..Nu stiam de acest site da stiu de multe altele unde ..... pai stiu de la bun inceput ca ea era alexxandra, vuvu cum ii ziceti ..ma rog bla bla. Da daca ea vrea sa ascunda asta , de ce sa fie o rea intentie ?. Suntem pa forum si fiecare-si pune ce poza vrea., Libera exprimare, divagatii, tot tacamu.. Santem aici sa ne simtim mai liberi decat in cotidian . Corect ?. Ca pana la urma ea a dat cu farmecu , cu sarea si piperu ca altfel mancarea zace.. Deci zii mersi pt trafic. Sa va spun ce cred ?. Acu fara sa glumesc cred ca tipa se simte prea bine in pielea ei .. asa noncomformista, ezoterica tridimensionala fix cum imi place mie .Asa neperturbata de criticile voastre. Si na o zana a zanelor de-ti cad ochii cand o vezi . Io stiu sigur ...descrierea e corecta ...psihologie. Asa-i ratusco ??
MadMax
Postat pe 9 Septembrie 2011 02:08
curat narcisism
panty_C
Postat pe 9 Septembrie 2011 06:03
"fix cum imi place mie .Asa neperturbata de criticile voastre. Si na o zana a zanelor de-ti cad ochii cand o vezi . Io stiu sigur ...descrierea e corecta ...psihologie. "

exact...mna sa-ti traiasca!

Axl_22
Postat pe 9 Septembrie 2011 07:17
eu i-as zice "sa-ti traiesti"...
panty_C
Postat pe 9 Septembrie 2011 23:03
si io credeam ca nu reactioneaza lumea la narcis si oglinda lui....
dor72_
Postat pe 9 Septembrie 2011 23:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu a fost sa fie :( 4 De la: garbo_489332 23 Iunie 2018 14:35
blog foarte interesant 18 De la: kitty_nutza91 10 Ianuarie 2010 17:08
Fetelor sunteti cam reticente .. prea mult va agitati. 38 De la: michelle_ 11 Septembrie 2011 10:23
Rochii de seara,ocazii speciale 6 De la: wife 25 Iunie 2009 15:05
Sunt Plictisit 96 De la: garbo170220 27 Martie 2011 07:00
Setari Cookie-uri