Relatii

Eu sunt gemeni si el este un scorpion incapatant rau de tot.....Oare merge...?
donutza_ely
Postat pe 30 Martie 2011 11:53
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/
scumpa31
Postat pe 30 Martie 2011 14:38
Ma asteptam la ceva gen...experiente de viata ...nush
Multumesc frumos oricum:P
donutza_ely
Postat pe 31 Martie 2011 00:17
experienta de viata o faci tu ... ce rost are sa te gandesti la deziluziile altora
cricat
Postat pe 31 Martie 2011 00:22
nu stiu la ce te asteptai tu, dar eu ti-am raspuns la intrebare.
daca vrei experiente de viata, i-ati inima-n dinti si traieste-ti viata, nu mai cauta in stele ca n-o sa-ti pice fericirea de acolo.
mult succes
scumpa31
Postat pe 2 Aprilie 2011 11:45
buna,
eu sunt capricorn -
ai o idee preconceputa sau gresita despre capricorni - capricornii nu sunt incapatanati - ei sunt perseverenti... incerca sa-i cunosti dorintele, nazuintele . tu esti geamana - deci ai toate sansele sa "te substitui - dorintelor lui, aspiratiilor lui" ... esti o artista innascuta - fa-l sa creada ca dorintele tale, sunt - dorintele lui, nazuintele tale , sunt - nazuintele lui - si ai sa vezi totul va fii perfect - nu-l contrazice - spune ca el si fa ca tine
iti doresc succes ( vorbesc din experienta ...
kaszon
Postat pe 3 Aprilie 2011 11:27
De la: kaszon, la data 2011-04-03 11:27:28buna,
eu sunt capricorn -
ai o idee preconceputa sau gresita despre capricorni - capricornii nu sunt incapatanati - ei sunt perseverenti... incerca sa-i cunosti dorintele, nazuintele . tu esti geamana - deci ai toate sansele sa "te substitui - dorintelor lui, aspiratiilor lui" ... esti o artista innascuta - fa-l sa creada ca dorintele tale, sunt - dorintele lui, nazuintele tale , sunt - nazuintele lui - si ai sa vezi totul va fii perfect - nu-l contrazice - spune ca el si fa ca tine
iti doresc succes ( vorbesc din experienta ...

deci asa se spune mai nou la a fi incapatanat??? ...curios tare


sly_01
Postat pe 18 Aprilie 2011 14:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre Bianca Dragusanu?!! 143 De la: HOLIMPRES 9 Iunie 2010 09:32
Ciocnesc un pahar de vin cu voi...Si va doresc sanatate fericire,si sa ajungeti toti bage si mosnegi sanatosi si intelepti...Craciun fericit..Va iubesc 30 De la: ingerasulluptator 28 Decembrie 2011 22:30
Vizualizare mesaj 2008 1 De la: MaiaLuana 1 Octombrie 2010 13:20
astenia de primavara cum va afecteaza 6 De la: zambila 24 Martie 2010 11:22
isi mai aduce cineva aminte de prima dragoste? 47 De la: Dorutza 25 August 2010 14:20
Setari Cookie-uri