de ce sunt unii oameni rautaciosi?oare la ce este folositoare rautatea? Oare tine de foame?

eu nu mai am timp, practic. asta pana imi dau demisia, sau pana ce voi fi dat afara...:D
:))

constat doar ca si arareori, cand mai intru aici, exista cateva figurine/figuranti care repeta la nesfarsit aceleasi si aceleasi chestii plictisite, de nici 2 bani, cu pretentia ca-s "ruginiti" in tot si-n toate. sau care cel mult copiaza de la altii, la 2-3 postari distanta.
sau care, ca sa mai schimbe registrul, isi lustruiesc limbile pe unele dorsale tabacite de-o viatza de suturile comunitatilor la care nu s-au adaptat.
si le pot spune privindu-i in ochi ca sunt ruginiti LA PROPRIU.
asta ca sa fiu de treaba si ca sa nu ma obosesc sa-i contrazic.
:))

la fel cum constat ca exista si useri care merita cititi, de fiecare data, cu multa placere.
:)
eu_geminy
Postat pe 26 Martie 2011 23:11

Mai, tu ai uitat?Am intrebat daca esti barbat sau femeie, ca nu ti-am vizualizat profilul.
Poate -mi dau seama de ce ma simt atras de tine
Sau o fi o solidaritate ca-ntre baieti...sau esti femeie si atunci, e clar!
tatoo
Postat pe 26 Martie 2011 23:13
bag seama ca nu doar eu sunt confuza
elodia
Postat pe 26 Martie 2011 23:14
De la: elodia, la data 2011-03-26 23:14:23bag seama ca nu doar eu sunt confuza


esti confuza din greseala? din nestriinta? sau cu buna intentie?
dar mirosul masculului nu-l simti? atunci chiar ai o problema...vrei sa te ajut?!? zi repede ca mai am si alte ajutoare de dat si trebuie sa te programez...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 23:41
:)))))
eu_geminy
Postat pe 26 Martie 2011 23:44
De la: O_K, la data 2011-03-26 22:45:13

dorule...se pare ca tu esti invatata doar cu hermafroditi...nush ce sa zic,nu pot sa-ti stric placerea...atunci chiar nu-ti corespund...
dar ma gandesc la tatoo ...saracul baiat,stie unde s-a bagat?sau...viata bate filmul?!?


nu mai zice nimic,"se pare" ca vorbesti numa' prostii...nici nu stii unde te-ai bagat
P.S. esti pe dinafara subiectului ( asta daca n-ai observat ...inca)
Ma faci sa cred ca am investit dijeaba...
Si daca poti, nu mai tot agita bata aia, da? merci.

Pour toujours....je t'attends " mon pauvre" et les souffrances seront oublies...toutes, toutes...
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 23:44
ge...eu am invatat un lucru...nu imi dau demisia pana nu am altceva aranjat...spre binele meu..si spre disperarea celor care nu vor,sau nu stiu sa te aprecieze...
am ceva momente inedite de povestit la capitolul asta...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 23:44
nu simt mirosul, am o rinita alergica, da' nu asta e problema mea...eu nu stiu cine/i nou si cine/i vechi...cand sunt convinsa ca recunosc pe cineva, o fraza infirma supozitia
elodia
Postat pe 26 Martie 2011 23:46
De la: O_K, la data 2011-03-26 23:08:48
sa nu capeti un pretentent si s-o scapi......
Ca eu prind tot ce scapa altii...


sa nu capeti un pretendent?
Prinzi pe naiba...nu te lauda singur, fa-o impreuna cu 858
elodie, nu ma mir ca esti confuza
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 23:47
De la: O_K, la data 2011-03-26 23:44:46ge...eu am invatat un lucru...nu imi dau demisia pana nu am altceva aranjat...spre binele meu..si spre disperarea celor care nu vor,sau nu stiu sa te aprecieze...
am ceva momente inedite de povestit la capitolul asta...


nu-sh ce sa zic, OK. am "in sertar" o demisie scrisa si nesemnata, inca din prima saptamana de job. iar daca plec, am ce face. doar ca simt ca aici sunt foarte viu, si imi tot spun ca mai rezist o zi...:))
eu_geminy
Postat pe 26 Martie 2011 23:48
dorule...ce tare esti la limbi...bvo...o limba la timpul ei ...
da' io tot n-am inteles,cui te-ai andrisat?cine trebuia sa citeasca PS. ul?!?
azi sunt mai tare ca o blonda...
O_K
Postat pe 26 Martie 2011 23:52
mai slab...mult mai slab
da' cine trebuia sa inteleaga...a inteles... demult...nu-ti bate tu capsoru'
dor72
Postat pe 26 Martie 2011 23:56
ge...daca iti place ce faci,daca te face sa te simti viu,daca te tine in priza si fiecare zi e o provocare,este cel mai important lucru...stii foarte bine ca tu ai o educatie speciala pe care nu o au multi in ro si care in munca ta iti este de mare folos...uita de demisie sa fati din munca un scop in viata,apoi vor veni si satisfactiile...cred ca cele sufletesti sunt la un moment dat mai importante decat cele materiale...stiu ca muncim ca sa traim...dar si ca sa traiesti degeaba...
O_K
Postat pe 27 Martie 2011 00:02
parca esti vuvuzela, Doamne apara-ne!
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:04
dor...ce zici tu aici?
"Prinzi pe naiba...nu te lauda singur, fa-o impreuna cu 858 "

pai cine vrei sa ma laude? o sa ma lauzi tu dupe ce te prind? n-as crede...ca tre sa fii descreta...ce dreaq...
da' cine mai e si 858?
O_K
Postat pe 27 Martie 2011 00:09
OK-ule, nu muncesc ca sa castig. exact la fel castig si daca stau acasa, fiindca am o pasiune care imi aduce venituri (si de care acum evident ca nu mai am timp).
doar oboseala si dorinta de a-mi proteja sanatatea ma pot face sa renunt.

da' chestia e ca am parte de multa adrenalina (sunt dependent de asta de cand ma stiu:D) si imi resuscitez neuronii ramasi, pe care ii credeam demult atrofiati...:))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 00:09
De la: dor72, la data 2011-03-27 00:04:31parca esti vuvuzela, Doamne apara-ne!


dor...cred ca si tu ai o problema...ia-o pe elodia de mana si treceti pe la oftamolog...poate va dsfunda narile....
sau...ceva acolo...o gasi el domnu doctor ceva de desfundat...
O_K
Postat pe 27 Martie 2011 00:13
De la: O_K, la data 2011-03-27 00:09:28
dor...ce zici tu aici?
pai cine vrei sa ma laude? o sa ma lauzi tu dupe ce te prind? n-as crede...ca tre sa fii descreta...ce dreaq...
da' cine mai e si 858?

dupa ce ma prinzi...in visele tale... te fac de rusine de nu-i mai fi in vecii vecilor O.K.
si nu-s descreta ...deloc! sunt si io "doamna, ce pana mea"
858 e una care se "lauda pe sine"
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:13

Doruleato,de ce esti atat de acida in seara asta?
Omu nu ti-a facut nik...e glumet de-al nostru,mai bine il luam in echipa...si oricum e-n virtual,ai uitat? Ce bine ca maine ai o zi intreaga la dispozitie cu flacaul!...
Hai sa pupe tata, ca stiu ca ti-o fo' dor de mine!
tatoo
Postat pe 27 Martie 2011 00:15
o-k, te superi daca nu ma duc cu rinita asta la oftalmolog, ci la ginecolog ?
dor, aci cum e topica ?
elodia
Postat pe 27 Martie 2011 00:18
nu-mi plac apropos-urile de prost gust, tatoo
io-s acida de obicei, stii tu mai bine
si nu-l vezi cu ce replici vine?

oto-rino-laringolog? nu poti fi mai subtil de-atat? inteleg in toate nuantele O.K.?!
cred ca esti prea desfundat, un pic, O.K.
Tatoo, nu mi-a facut nimic...da' daca imi face?
si eu sunt tot timpul cu flacaul, auzi tu, hoinarule? poti sa ma mai pupi o data...de doua ori...
Tatoo, io nu-s de acord cu mnage à trois...parca nici tu nu erai cu ceva vreme in urma...
ce s-o fi schimbat?

dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:24
nu-i rau... elodie
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:25
ge... eu cu adrenalina nu o am, poate pretuiesc prea mult viata ca sa mi-o pun singur la bataie...nu prea stiu ce sa spun la capitolul asta,desi am momente cand incerc sa ma imaginez in diverse situatii .....si mai cred ca sunt un tip si foarte calculat...din pacate,nici n-am reusit sa imi fac o pasiune care sa imi aduca si venituri...singura pasiune cu care m-as putea lauda dar in care mai mult bag decat scot,ar fi pescuitul la Dunare...dar si aici imi place sa merg cu prietenii, cu familiile...nu fac din peste un scop in sine...
O_K
Postat pe 27 Martie 2011 00:28
si eu pescuiesc, doar ocazional, OK...

insa nu ma vei gasi niciodata la rauri de campie, sau la balti. ca ma plictisesc:D

doar in ape repezi, de munte, la pastrav... fiindca pastravul "ma alearga". :)
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 00:31
De la: O_K, la data 2011-03-27 00:28:14
singura pasiune cu care m-as putea lauda dar in care mai mult bag decat scot,ar fi pescuitul la Dunare...nu fac din peste un scop in sine...


da sa te pup, K
de cate ori vii de la pescuit zici: baga-mi-as, iar nimic... niciun peste
ce peste vere,daca esti cu familia?
nu ai incercat niciodata la caramida?
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:32
sa mai zici ceva de munca ta ... Ge... si ea tot un pastrav e..
cricat
Postat pe 27 Martie 2011 00:33

Esti cu flacaul, dar mai munciti, mai invatati, maine sunteti liberi amandoi...asta ziceam.
Nu te teme ca nu-ti face nimic okul...decat daca...te impiedici,desigur, dar nu.Si unde vezi tu ca am schimbat eu cu menaju a trois?Am zis eu ca-s de acord sa te impart cu cineva?? Dupa moartea mea!!!
tatoo
Postat pe 27 Martie 2011 00:34
nici atunci... je le jure!
dor72
Postat pe 27 Martie 2011 00:35
De la: cricat, la data 2011-03-27 00:33:39sa mai zici ceva de munca ta ... Ge... si ea tot un pastrav e..


de ce, ai auzit ca si eu bag mai mult decat scot?!:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Martie 2011 00:36
De la: elodia, la data 2011-03-27 00:18:15o-k, te superi daca nu ma duc cu rinita asta la oftalmolog, ci la ginecolog ?
dor, aci cum e topica ?


eu nu ma supar oriunde te-ai duce...desfundata sa vii...sa dispara confuziile ...
O_K
Postat pe 27 Martie 2011 00:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de mult poti sa iubesti un barbat incat sa nu-ti dai seama cum e el? 50 De la: garbo004228 29 Septembrie 2011 20:50
ma puteti ajuta? 21 De la: romanov_ella 18 Ianuarie 2013 22:20
Despartire 31 De la: Anilus 9 Mai 2010 05:17
Am o mare problema..... help.... 31 De la: garbo271017 18 Noiembrie 2012 20:41
Chiar am nevoie urgent de un sfat! sunt intr-o situatie prea confuza! 24 De la: GianySeo 20 Februarie 2015 15:06
Setari Cookie-uri