de ce sunt unii oameni rautaciosi?oare la ce este folositoare rautatea? Oare tine de foame?

irino, la tine nu e noapte? nu dormi? ori te-a trezit cosmarul vietii tale?
esme
Postat pe 17 Mai 2011 23:18
parca nu stii ca irinooka e mereu pe invers...:D
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Mai 2011 01:17
on topic:
ti se facu de rautati? ( ti-o fi foame)
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:18
mi-a sarit si foamea, gandindu-ma ca la 7 ma trezesc...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Mai 2011 01:20
si la cate te culci? ( parca nu esti singur )
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:21
daca n-am pofta de mancare, nu inseamna ca as avea pofta de altele...
sau am?...:))
cine stie, mai vad...:D
da' oricum, nu raportez aici...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Mai 2011 01:22
uffff, ce bine ca mai vezi...ca doar n-o sa...pana orbesti...
nici nu ai la ce sa raportezi, nu?
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:26
se foutu ( vorba Escai) mouse-ul...
sau mi-e prea somn...
noapte buna.
dor72
Postat pe 18 Mai 2011 01:26
sau sa mai dau un exemplu...Cunosc femei care nu isi educ baietii ca sa respecte femeia,nu se implica in educatia lor ca sa fie oameni buni..Eu nu pot sa inteleg de ce......Multe femei care sunt frustrate de sotii lor isi invata baietii ca ei au dreptul sa profite de femeie si ca au voie sa faca orice...Si daca tu ii inveti pe baietii tai sa profite de pe urma femeilor,,va profita baietii si de pe urma ta ca tu tot o femeie esti.Multe femei frustrate de casatoria lor,,nu se implica in educatia baietilor pt ca ele gandesc daca lor nu le merge bine la altele de ce sa le mearga si mai bine...Si daca stai sa te gandesti si femeile sunt vinovate ca au parte de barbati rai,,pt ca nu s-au implicat mai mult in educatia lor ca noi femeile sa avem barbati buni si responsabili.....De asta cred ca femeile nu au nici un drept sa isi educe barbatii cu ura,,,,Pt ca daca nu i-au educat cand au fost mici,trebuie sa ii educe atunci cand sunt mai mari si este un pic cam greu....Dar daca vorbesti frumos,,,si te rogi la Dumnezeu sa te ajute sa iri educi barbatul cu iubire,,,dar fara ura,,pt ca este si el un sufletel amarat....
ingerasulluptator
Postat pe 18 Mai 2011 15:48
Spre exemplu barbatilor nu le plac femeile care le pica usor la sex...Da daca stai sa te gandesti la un barbat ii pare bine ca ii pica femeia repede la sex...Dar asta nu inseamna ca o va si respecta....Daca barbatii incearca la femei si cred ca ei au dreptul de a fii vanatori si femeile vanatul si ca cica barbatul are voie sa incerce...Este ca femeia i-a dat voie...Asa a fost educat cu mentalitatea ca el este barbat si are voie sa faca ce vrea....Sa incerce la femeie sa profite de ea,,,daca ii merge inseamna ca femeia este proasta....Dar daca stai bine sa te gandesti,,,si femeile au si ele 50 la suta din vina pt ca asa i-au invatat de mici...le-au permis...Si de asta cred ca nu au dreptul sa ii trateze cu ura....Eu cred ca o femeie poate sa zica orice,ceea ce nu ii place dar sa nu o faca cu ura...Numai ca este putin cam greu sa educi un barbat la varsta maturitatiii...pt ca trebuia sa fie educat atunci cand a fost copil sa invete sa respecte femeia...Nu sa umble sa profite de pe urma ei apoi sa o judece
ingerasulluptator
Postat pe 18 Mai 2011 15:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sarbatorile pot reprezenta un moment bun pentru a ierta? 65 De la: bluelight 5 Decembrie 2009 15:28
Poate sa ma ajute cineva ? 13 De la: garbo_415734 11 Octombrie 2015 10:46
caut de lucru 2 De la: ingerasulluptator 21 August 2011 21:42
Afecteaza distanta intr-o relatie? 47 De la: blondina_X 14 Noiembrie 2015 23:33
Relatie incheiata brusc fara motiv..... 5 De la: me_reloaded 17 Mai 2011 18:02
Setari Cookie-uri