ajutor

Buna mai demult am gasit niste mesaje de la sotul meu catre alta.a negat,apoi am observat ca vorbea cu alte femei pe net ,olus ca e inregistrat pe diverse site de cautare de femei,gen matrimoniale.De cate ori ii spun neaga,se poarta bine cu mine,zice ca ma iubeste,dar nu stiu,ce sa cred.Am un copil cu el,as dori cateva pareri.Multumesc
garbo31
Postat pe 6 Martie 2011 19:29
le-ai "gasit"? adica, te-ai impiedicat de ele ca de everest?

la pariu ca i-ai controlat telefonul si mailurile

vezi, asta e una din greselile frecvente pe care le fac femeile. spionajul asta nu duce la nimic bun. nu mai spun ca i-ai invadat spatiul personal intr-un mod impardonabil

si ce treaba are copilul aici? tu vrei sa stii daca te inseala cu alta si cochetezi cu ideea sa-l lasi? sau astepti ca noi sa-ti spunem: "lupta" pentru casnicia ta, si daca nu merge stai laga el ca sa aiba copilul tata?

alt topic de succes...

michelle_
Postat pe 6 Martie 2011 19:46
irinooka.... mai hooooooo!...:)))
eu_geminy
Postat pe 4 Aprilie 2011 23:30
irinooka... fara suparare, esti dusa rau cu soft-ul...:))))
eu_geminy
Postat pe 4 Aprilie 2011 23:35
da sa stii ca nu e proasta... e nebuna...grav...
dor72
Postat pe 4 Aprilie 2011 23:39
sa nu spui la nici o prietena ceea ce vrei sa faci...la nimeni nici la fratele...sa stii doar tu si Dumnezeu...Fa asa cum ti-am spus si o sa afli ceea ce vrea sotul tau de la alte femei
ingerasulluptator
Postat pe 5 Aprilie 2011 18:28
sigur vrea sa ii cumpere un cadou si tu, o sa ii strici surpriza cu "id(iot)e(ni)ile tale...
dor72
Postat pe 5 Aprilie 2011 18:31
Multumesc pt raspunsuri..........
mi-a raspuns el pur si simplu curios foc....asta e si cu net asta.
Multumesc pt raspunsuri
garbo31
Postat pe 6 Aprilie 2011 19:30
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-05 18:28:42sa nu spui la nici o prietena ceea ce vrei sa faci...la nimeni nici la fratele...sa stii doar tu si Dumnezeu...Fa asa cum ti-am spus si o sa afli ceea ce vrea sotul tau de la alte femei
puneti un profil de si tu pe matrimoniale, cu o poza a altei femei dragute...Ai grija sa nu te dai de gol,ca esti tu,si filtreaza cu sotul tau si apoi ai grija sa nu te dai de gol ca esti tu...Apoi lasa-l sa iti dea intalnire si mergi tu la intalnire...Fa asa cum ti-am spus si ai sa afli ce vrea sotul tau de la celelalte femei....multa bafta
ingerasulluptator
Postat pe 6 Aprilie 2011 21:38
De la: garbo31, la data 2011-04-06 19:30:09Multumesc pt raspunsuri..........
mi-a raspuns el pur si simplu curios foc....asta e si cu net asta.
Multumesc pt raspunsuri
ce ti-a raspuns el?
ingerasulluptator
Postat pe 6 Aprilie 2011 21:39
De la: michelle_, la data 2011-03-06 19:46:48le-ai "gasit"? adica, te-ai impiedicat de ele ca de everest?

la pariu ca i-ai controlat telefonul si mailurile

vezi, asta e una din greselile frecvente pe care le fac femeile. spionajul asta nu duce la nimic bun. nu mai spun ca i-ai invadat spatiul personal intr-un mod impardonabil

si ce treaba are copilul aici? tu vrei sa stii daca te inseala cu alta si cochetezi cu ideea sa-l lasi? sau astepti ca noi sa-ti spunem: "lupta" pentru casnicia ta, si daca nu merge stai laga el ca sa aiba copilul tata?

alt topic de succes...

[/quotavea dreptate lila in legatura cu tine. te dai desteapta, dar tu acasa ai probleme, si raspunzi unor oameni cu probleme asa..de sus. stie barbatul tau ce faci pe aici? sau cu el nu indraznesti sa te dai asa desteapta.
garbo207779
Postat pe 4 Iunie 2011 10:51
Interesant, insamna ca intr-o zi si jumatate, cineva a studiat intreaga opera postuma a contului "lila".
anakin
Postat pe 4 Iunie 2011 11:06
lume nacajita, my friend...
da' curios e ca ambele se comporta de parca le-as fi rapit berbatu' din fata altarului, hehehe...
vaz ca cenepeu asta stie si ce probleme am eu p-acasa

anakin, io zic sa-l ierte
michelle_
Postat pe 4 Iunie 2011 11:22
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-06 21:38:30
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-05 18:28:42sa nu spui la nici o prietena ceea ce vrei sa faci...la nimeni nici la fratele...sa stii doar tu si Dumnezeu...Fa asa cum ti-am spus si o sa afli ceea ce vrea sotul tau de la alte femei
puneti un profil de si tu pe matrimoniale, cu o poza a altei femei dragute...Ai grija sa nu te dai de gol,ca esti tu,si filtreaza cu sotul tau si apoi ai grija sa nu te dai de gol ca esti tu...Apoi lasa-l sa iti dea intalnire si mergi tu la intalnire...Fa asa cum ti-am spus si ai sa afli ce vrea sotul tau de la celelalte femei....multa bafta





ingeras,ma surprinzi cu aceasta" latura "pe care ai dezvaluit-o involuntar.ai incercat sa studiezi si psihologia?daca nu, iti recomand sa nu pierzi timpul .succes!
ratuscaceaurata
Postat pe 4 Iunie 2011 11:30
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-06 21:38:30
De la: ingerasulluptator, la data 2011-04-05 18:28:42sa nu spui la nici o prietena ceea ce vrei sa faci...la nimeni nici la fratele...sa stii doar tu si Dumnezeu...Fa asa cum ti-am spus si o sa afli ceea ce vrea sotul tau de la alte femei
puneti un profil de si tu pe matrimoniale, cu o poza a altei femei dragute...Ai grija sa nu te dai de gol,ca esti tu,si filtreaza cu sotul tau si apoi ai grija sa nu te dai de gol ca esti tu...Apoi lasa-l sa iti dea intalnire si mergi tu la intalnire...Fa asa cum ti-am spus si ai sa afli ce vrea sotul tau de la celelalte femei....multa bafta


asa faci tu,"preacuvioaso"?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 4 Iunie 2011 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poveste reala.... 38 De la: AMELYY 22 Iulie 2009 10:53
Vampirii energetici 99 De la: garbo028998 7 Martie 2011 08:26
inselata 825 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:07
Sa continui sa traiesc asa? 49 De la: salbatica_sexy 22 Decembrie 2009 09:58
Eu maritata el arestat 27 De la: garbo116458 12 Martie 2011 14:02
Setari Cookie-uri