Oare de ce BARBATII sunt lasi, indiferenti, reci la tot ce insemna IUBIRE, sentimente puternice?

nu ma-nnebuni! ai trimis novelu' asta de pe mobil? mda...

si da, e forum de discutii, nu de descalcit limba romana
michelle_
Postat pe 28 Martie 2011 17:08
ei da Me, are net fata pe mobil, si a luat-o pe scurtatura cu scrisul sa n-o taxeze prea mult
Laura_M
Postat pe 28 Martie 2011 17:15
buna, intamplator am gasit mesajul tau intamplator uitandu-ma pe net si cautand pe net raspunsuri de ce viata e nedreapta cu cei care sufera din dragoste si as dorii sa-ti raspuns din proprie experienta si din perspectiva mea de baiat, si eu am avut relatie la distanta in care am vorbit luni bune dar nu ne-am vazut, socant sau nu eu am fost pana in spania dupa o fata spaniola iar eu prea putin stiu spaniola,orbit de dragoste, in opinia mea cum spui tu daca acel baiat nu mai raspunde la telefon sau pe net sau unde zici tu,cel mai probabil ceva nu i-a placut ceva la tine, asta in cazu in care ai facut sex cu el probabil doar asta la interesat si a disparut,cu siguranta nu mai este asa implicat ca tine, asta poate fi o varianta,acuma bineinteles poate omu intradevar nu a putut sa mai raspunda, depinde cum vorbeati inainte, daca el putea sa vorbeasca oricand si dintro data nu mai raspunde inseamna ca numai vrea sa raspunda, ,si eu cand scriu acest mesaj sunt cam in suferinta,dar a trecut deja 1 an de cand ai scris acest mesaj si probabil ti-a trecut demult dorul si dragostea de acel baiat.daca doresti sa discuti cu cineva daca suferi si simti nevoia sa te asculte cineva da-mi add pe messenger: cucubau01101988
Andrei_Georgian_Andrei_1
Postat pe 25 Iulie 2012 21:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
chestionar 11 De la: garbo_389815 8 Decembrie 2013 19:19
TOT PARTAJ..!!!.. 10 De la: garbo205094 10 Ianuarie 2016 18:23
divort 6 De la: simonici24 10 Ianuarie 2016 18:35
DURERE SI RENASTERE! 61 De la: garbo230410 7 Ianuarie 2013 06:01
am zis ajunde...si totusi sunt confuza si ma framant in continuare 40 De la: garbo1001 10 Martie 2012 13:54
Setari Cookie-uri