Confuzie totala! Help!!!!!!!!!!

i-auzi!
deci, daca nu vreau sa cad in depresie, sa nu ma despart! bun asa!

da, femeile isi fac un scop in viata din multumirea duomnului, e si vina lor, si a educatiei!
dar!!! una e sa gresesti, alta sa persisti in greseala!
ok, ai comis-o, ai gresit...te ridici si mergi mai departe!

pana la urma, oricat de mult iubesti si oricat de pure sunt sentimentele alea, nimanui nu-i pasa de tine mai mult decat de propria persoana! si e normal sa fie asa!
lasati frate lumea din jurul vostru sa respire!
ce? credeti ca daca ii intrebati din 5 in 5 minute daca va iubesc, unde au fost cu o seara inainte si daca crede ca v-ati ingrasat, n-o sa va insele??
sau daca sunteti slabe, frumoase si destepte?? mereu se gaseste alta, daca nu mai mandra, macar mai interesanta, pt ca-i noua!

so, traiti-va viata!!!
zambila
Postat pe 17 Martie 2011 10:25
aminteste-ti daca acum doua luni a intervenit vreo schimbare in viata ta,scrie acum in un jurnal tot ce iti amintesti,evenimente de acum doua luni,de dinainte de incepe sa te simti asa.
se poate sa te ajute asta,si daca nu,poate ai nevoie de o schimbare,de un pas inainte,de progres.
inscrie-te la un curs de ceva ce iti place,eu as vrea de ex dans,asistenta medicala,sa continui psihologia intrerupta un an,inot si altele.
succes,d
daniilia
Postat pe 24 Martie 2011 09:41
cunoscc sentimentul..... incearca sa te odihnesti, sa dormi mai mult, o sa te ajute, crede-ma, apoi fa plimbari cu fetitza prin parc
Natalia_Micalona
Postat pe 24 Martie 2011 14:28
Ia-ti un animal de companie,un catel,o pisicuta sau un purcel de Guineea!!Grija ptr.el,joaca cu el..iti vor alunga SIGUR tristetiile,si depresiile!!
elisabeta_boia
Postat pe 26 Martie 2011 01:32
EU CUNOSC PE CINEVA CARE NU DEZAMAGESTE NU INSEALA SI NU ESTE EGOIST CARE IUBESTE NECONDITIONAT SI E MEREU DE PARTEA NOASTRA ---E IISUS--CAUTA-L SI NU VEI REGRETA EL I-TI VA EXPLICA MULTE LUCRURI CARE TE VOR FERICI CU ADEVARAT CELE LUMESTI SUNT TRECATOARE SI LASA UN GUST AMAR..INCEARCA SI VEZI
garbo095748
Postat pe 26 Martie 2011 11:27
de unde stii ca toate cele lumesti au un gust amar ?
elodia
Postat pe 26 Martie 2011 11:30
nu a gustat.... elo...
cricat
Postat pe 26 Martie 2011 11:33
da...da...abia astept sa imi explice si mie isus de ce nu-s pe dunga mea si ma lovesc intrebarile existentiale in mod ciclic

ati innebunit lumea cu religia asta!

anu' asta se spala spalarea creierului, vad...
michelle_
Postat pe 26 Martie 2011 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia varsator se potriveste ccu un capricorn sau cu un leu?? 50 De la: iulianbiciclist 17 Decembrie 2010 11:00
anul 2012 189 De la: quasaria 1 Ianuarie 2012 19:02
Cum va merge o relatie dintre o femeie de 46 de ani si un barbat de 58 ani ? 19 De la: comoaramea 19 Noiembrie 2012 22:13
eu berbec , el vervec 13 De la: anakin 10 Septembrie 2010 10:12
CRªM...avem di tti! 13330 De la: Axl_22 28 Ianuarie 2017 12:43
Setari Cookie-uri