Multe intrebari

Povestea mea incepe asa ...de fapt intrebarile incep ...
Iubitul meu in 2 sapt .. s`a culcat cu mine de 2 ori ...
Ma ingrozeste faptul k sunt atatea intrebari si nu stiu ce sa mai cred ...
Spuneti`mi si mie o idee ...nuj, un raspuns ceva ...
garbo015503
Postat pe 5 Martie 2011 01:26
CE varsat aveti?
Locuiti impreuna?
Ti se pare putin?
Poate a avut vreo preocupare, vreo problema. Pentru unii sexul nu e chiar singurul lucru care conteaza in viata.
Lady_Di
Postat pe 5 Martie 2011 02:28
o fi fost omul ocupat.
quasaria
Postat pe 6 Martie 2011 10:34
cu ailalta
are si....limitele ei...
eladaela
Postat pe 6 Martie 2011 10:41
limitele lui, nu limitele ei....
quasaria
Postat pe 6 Martie 2011 10:43
Q...hai ca sti la ce ma refeream
da' nu poci ptr ca sa spui...ca ma dau astia afara..
si in alta dezordine de idei....sunt o doamna....
eladaela
Postat pe 6 Martie 2011 10:44
eu doar am vrut sa subliniez care-s aia limitatii.
quasaria
Postat pe 6 Martie 2011 10:48
De la: quasaria, la data 2011-03-06 10:48:34eu doar am vrut sa subliniez care-s aia limitatii.

asta suna a grupaiala, adica...no limits!
garbo192031
Postat pe 6 Martie 2011 10:50
asa ti-o suna tie...
Da'ai grija, grupaiala fidela.
quasaria
Postat pe 6 Martie 2011 10:59
eladaela
Postat pe 6 Martie 2011 11:06
Bai frate, dar cate intrebari....
O fi iubitul ei de 2 saptamani? O fi de mai mult timp si doar de doua saptamani face nazuri? O fi urata sau doar el lenes? O fi grasa, sau lui nu i se mai scoala decat cu sprijin? Doamne, cate intrebari!!
Lidiaolteanu
Postat pe 9 Martie 2011 14:22
De la: garbo015503, la data 2011-03-05 01:26:28Povestea mea incepe asa ...de fapt intrebarile incep ...
Iubitul meu in 2 sapt .. s`a culcat cu mine de 2 ori ...
Ma ingrozeste faptul k sunt atatea intrebari si nu stiu ce sa mai cred ...
Spuneti`mi si mie o idee ...nuj, un raspuns ceva ...


un raspuns doua s-ar gasi, dar pune si tu odata intrebarile alea,ca sa stiu la ce trebuie sa raspund.
charmelen
Postat pe 13 Martie 2011 23:21
Nu cred ca asta este un criteriu care sa te ingrijoreze.
A avea o relatie, nu inseamna numai sex, ci si compasiune, armonie !
Axeaza-te mai mult pe relatia in sine, armonia de cuplu iubire intelegere!
Sexul este picatura care umple paharul, dar nu inseamna totul!
SUCCES!
liviuvoica
Postat pe 17 Martie 2011 21:55
se zice succesuri bre!!
eladaela
Postat pe 17 Martie 2011 22:00
De la: garbo015503, la data 2011-03-05 01:26:28Povestea mea incepe asa ...de fapt intrebarile incep ...
Iubitul meu in 2 sapt .. s`a culcat cu mine de 2 ori ...
Ma ingrozeste faptul k sunt atatea intrebari si nu stiu ce sa mai cred ...
Spuneti`mi si mie o idee ...nuj, un raspuns ceva ...


Of la naiba! Ce de intrebari! Nu stiu cum mai poti dormi noaptea de atatea intrebari fara raspuns... de fapt, da! Scrii pe Garbo si te linistesti, nu? In loc sa-ti intrebi barbatul... uofff..... acuma m-ai bagat si pe mine in ceata! Oare ce-o fi?
Just_a_girl
Postat pe 19 Martie 2011 22:28
De la: liviuvoica, la data 2011-03-17 21:55:58Nu cred ca asta este un criteriu care sa te ingrijoreze.
A avea o relatie, nu inseamna numai sex, ci si compasiune, armonie !
Axeaza-te mai mult pe relatia in sine, armonia de cuplu iubire intelegere!
Sexul este picatura care umple paharul, dar nu inseamna totul!
SUCCES!


Siguurrrrr! barbat care sa creada ca sexul e doar picatura care umple paharul... ma lasi cu armonia ta? toata lumea stie cat de importanta e viata intima intr-o relatie! Sexul nu e niciodata picatura care umple paharul, e printre primele picaturi care se varsa intr-un pahar!:))) de fapt, nici nu e corect folosita expresia asta cand te referi la o relatie! Armonie, intelegere bla bla bla.... daca ai sti cate rezolva sexul intr-o relatie! ehehe...:))))
Just_a_girl
Postat pe 19 Martie 2011 22:33
De la: garbo015503, la data 2011-03-05 01:26:28Povestea mea incepe asa ...de fapt intrebarile incep ...
Iubitul meu in 2 sapt .. s`a culcat cu mine de 2 ori ...
Ma ingrozeste faptul k sunt atatea intrebari si nu stiu ce sa mai cred ...
Spuneti`mi si mie o idee ...nuj, un raspuns ceva ...


pai s-a culcat cu tine sau ti-a pus intrebari ?
acum tu vrei raspunsuri sau vrei sa stii cand o sa se mai culce cu tine cam greu
tusi_Oli
Postat pe 19 Martie 2011 22:35
De la: Just_a_girl, la data 2011-03-19 22:33:34
De la: liviuvoica, la data 2011-03-17 21:55:58Nu cred ca asta este un criteriu care sa te ingrijoreze.
A avea o relatie, nu inseamna numai sex, ci si compasiune, armonie !
Axeaza-te mai mult pe relatia in sine, armonia de cuplu iubire intelegere!
Sexul este picatura care umple paharul, dar nu inseamna totul!
SUCCES!


Siguurrrrr! barbat care sa creada ca sexul e doar picatura care umple paharul... ma lasi cu armonia ta? toata lumea stie cat de importanta e viata intima intr-o relatie! Sexul nu e niciodata picatura care umple paharul, e printre primele picaturi care se varsa intr-un pahar!:))) de fapt, nici nu e corect folosita expresia asta cand te referi la o relatie! Armonie, intelegere bla bla bla.... daca ai sti cate rezolva sexul intr-o relatie! ehehe...:))))


SEX...se gaseste pe toate gardurile,sa nu uiti asta...si pentru barbat si pentru o femeie!
Cu o relatie...e mai greu un pic....dar deh....poate te refereai la o relatie de o noapte ,doua ...trei....
walkiria
Postat pe 19 Martie 2011 22:41
De la: liviuvoica, la data 2011-03-17 21:55:58Nu cred ca asta este un criteriu care sa te ingrijoreze.
A avea o relatie, nu inseamna numai sex, ci si compasiune, armonie !
Axeaza-te mai mult pe relatia in sine, armonia de cuplu iubire intelegere!
Sexul este picatura care umple paharul, dar nu inseamna totul!
SUCCES!


....dar nici compasiunea nu isi are locul intr-o relatie,fara suparare!
walkiria
Postat pe 19 Martie 2011 22:42
De la: walkiria, la data 2011-03-19 22:41:08
De la: Just_a_girl, la data 2011-03-19 22:33:34
De la: liviuvoica, la data 2011-03-17 21:55:58Nu cred ca asta este un criteriu care sa te ingrijoreze.
A avea o relatie, nu inseamna numai sex, ci si compasiune, armonie !
Axeaza-te mai mult pe relatia in sine, armonia de cuplu iubire intelegere!
Sexul este picatura care umple paharul, dar nu inseamna totul!
SUCCES!


Siguurrrrr! barbat care sa creada ca sexul e doar picatura care umple paharul... ma lasi cu armonia ta? toata lumea stie cat de importanta e viata intima intr-o relatie! Sexul nu e niciodata picatura care umple paharul, e printre primele picaturi care se varsa intr-un pahar!:))) de fapt, nici nu e corect folosita expresia asta cand te referi la o relatie! Armonie, intelegere bla bla bla.... daca ai sti cate rezolva sexul intr-o relatie! ehehe...:))))


SEX...se gaseste pe toate gardurile,sa nu uiti asta...si pentru barbat si pentru o femeie!
Cu o relatie...e mai greu un pic....dar deh....poate te refereai la o relatie de o noapte ,doua ...trei....



Nu exista relatie de o noapte, doua, trei. Relatia se formeaza in timp... luni, ani. sunt de acord cu tine, ca sex se gaseste peste tot. Poate si din cauza asta trebuie acordata o mai mare atentie vietii intime intr-o relatie; o viata intimia sanatoasa inseamna o relatie sanatoasa, inseamna apropiere, lasand la o parte necesitatile fizice:) nu am zis ca sexul e totul intr-o relatie, dar este cel putin 50% dintr-o relatie. Pana la urma, daca nu esti satisfacut sau nu te simti dorit, apar frustrarile, discutiile, in unele cazuri infidelitatea etc....
Just_a_girl
Postat pe 20 Martie 2011 11:48
E normal si o data pe luna si de 3 trei ori pe zi, desi...e cam prea, prea. Doua ori pe saptamana?Ori iubeste altceva, nu neaparat o amanta,ori nu-l interesezi si dragoste cu sila...uita-te la Pepe...Intrebari in inima pune-ti si raspunsul nu va intarzia sa apara.Fii mai indiferenta, nu-l sugruma...
cercelmarilena
Postat pe 23 Martie 2011 18:48
Ce probleme au (ISI FAC) UNII!
SAL
Postat pe 23 Martie 2011 18:54
Serviti o salata!
O seara frumoasa!
SAL
Postat pe 23 Martie 2011 18:55
nu mi se pare nimic ciudat,unii fac dragoste zilnic,altii,prieteni de ai sotului meu,o data pe luna,altii altfel.
daca ti se pare putin,cumpara-i si fa-i cadou laptisor de matca din ala care se tine in frigider daca se poate,daca nu,calalalt de ;la plafar.spune-i ca e pentru sanatate in general,pentru ca este,baiatul meu de cinci ani nu se mai imbolnaveste iarna cand il ia.intareste incredibil sanatatea.
are legatura si cu consumul de carne,calugarii evita carnea ca sa evite ispitele,ca sa nu aiba chef deloc,de asa ceva.
efect garantat,platesc eu ce ai cheltuit,daca nu da rezultat super,asa cum zic eu.
succes,d
daniilia
Postat pe 24 Martie 2011 09:36
poate se gandeste ca ce-i prea mult ingrasa ....
andrutza448
Postat pe 13 Aprilie 2011 01:07
De la: andrutza448, la data 2011-04-13 01:07:52poate se gandeste ca ce-i prea mult ingrasa ....
sau iti produce lehamite
SAL
Postat pe 26 Iunie 2011 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragostea se erodeaza in timp 27 De la: garbo265564LIVIANA 11 Martie 2012 07:56
INFIDELITATE 18 De la: ramoclau 5 Februarie 2010 10:44
cum sa fac sa se lase de baut? 77 De la: BABYBOGDY78 21 Septembrie 2013 12:23
o relatie cu unul dintre cei mai "vanati" barbati ar putea fi una de lunga durata? 32 De la: snowflake 8 Decembrie 2009 23:23
sall 7 De la: mia79x 1 Iunie 2009 19:04
Setari Cookie-uri