Castiga unul din cele 3 Cadouri Bio de Martisor oferite de Orchidea Blu

Intra pe site-ul [url="http://www.orchideablu.ro"]www.orchideablu.ro[/url], descopera care sunt produsele antirid care contin acid hialuronic si spune-ne pe forum pe care ti-ar placea sa-l incerci si de ce.

Ai ocazia sa castigi unul din urmatoarele premii:

Premiul 1: Crema antirid organica de noapte Bioearh + Crema contur ochi cu acid hialuronic Bioearth
Premiul 2: Gel intim cu extract de grapefruit Actiseed + Spray intim cu extract de grapefruit Actiseed
Premiul 3: Gel de dus cu aloe vera Bioearh + Scrub corporal cu aloe si sare marina (3 plicuri)

Concursul se desfasoara in perioada 1-15 martie 2011, iar castigatorii vor fi anuntati in data de 17 martie pe forum. Vor fi premiate raspunsurile cele mai argumentate si mai simpatice.
ConcursGarbo
Postat pe 1 Martie 2011 12:24
fetele CONCURS
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
de ce l-as incerca???am peste 30 ani deci inevitabil apar ridurile, inapoi in varsta nu mai cresc...ar fi cazul sa incep sa folosesc ...sa prevenim
ameno
Postat pe 1 Martie 2011 12:33
si la ce intrebare tre sa raspunzi? iar e china? :))))
si_totusi
Postat pe 1 Martie 2011 15:58
nu era china era pe bune...baiii da ce sterg astia postarile intr-o veselie
isi sterg pana si postarile celor care cotizeaza cu ceva
ameno
Postat pe 1 Martie 2011 16:57
ba e china mai!!!!!!!

vreau si io 1 ca mi-ati scos...peri albi
eladaela
Postat pe 1 Martie 2011 17:29
Crema antirid organica de noapte Bioprotettiva - Bioearth

minunat, as testa o astfel de crema, am peste 40 de ani si sunt disperata sa gasesc o crema care sa ma ajute in lupta cu ridurile.
garbo113049
Postat pe 2 Martie 2011 08:19
salut.
ati participat la CONCURSUL GARBO? Mi-ar placea sa incerc SETUL BIO ANTIRID BIOPROTETTIVA. voi,nu vreti?
garbo186939
Postat pe 2 Martie 2011 11:20
crema anti rid organica de noapte Bioprotectiva-bioeart

as testao astfel de crema,am peste 40 de ani si sunt disperata sa gasesc o crema care sa ma ajute in lupta cu ridurila
aniodagnits
Postat pe 2 Martie 2011 12:15
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
Pentru ce as incerca???am peste 53 ani deci am deja riduri, si as dori sa le reduc.
POPAURELIA_50
Postat pe 2 Martie 2011 12:55
,,DIN CATE AM INTELES SUNT CELE MAI BUNE PRODUSE SI VOI COMANDA SI EU ,,CREMA ANTIRID ORGANICA DE NOAPTE ,,BIOPROTTIVA BIOEARTH,, ,,SUNT SIGURA CA VOI FI MULTUMITA SI VOI COMANDA TOATA GAMA,,NUMAI STATI PE GANDURI ,,COMANDATI TOT CE ESTE NATURAL PRODUSELE,,ORCHIDEA BLU,,
105905
Postat pe 2 Martie 2011 13:01
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
As incerca produsele, pentru a ma convinge... daca e real ce se spune pe site sau nu.
Deci... as fi cobai!
picaturaderoua
Postat pe 2 Martie 2011 13:05


Ser bio cu acid hialuronic + Crema antirid organica de noapte

Cred ca ar fi eficinet in atenuarea ridurilor
garbo168336
Postat pe 2 Martie 2011 13:17
2 produse BIO cu acid hialuronic de origine vegetala pentru un ten catifelat, snatos si cu mai putine riduri:
*Ser facial bio cu acid hialuronic +
*Crema contur ochi bio cu acid hialuronic.
crema contur pt ochi as incerca-o pt primele riduri fine din jurul ochilor
baciuanca
Postat pe 2 Martie 2011 13:22
RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As dori sa incerc crema contur de ochi cu acid hialuronic deoarece zona perioculara este o zona sensibila si foarte predispusa spre aparitia ridurilor.desi am doar 23 de ani obisnuiesc sa folosesc crema antirid in zona de sub ochi pentru a preveni aparitia in timp a acestora
roxyiristina
Postat pe 2 Martie 2011 13:23
AS INCERCA SERUL SI CREMA CONTUR OCHI BIOEARTH PENTRU CA VARSTA E TRADATA DE RIDURILE DIN ZONA OCHILOR. E VITAL CA ACEASTA ZONA SA FIE PROTEJATA!
adresadaniela
Postat pe 2 Martie 2011 13:35
io le vreau toate....na
ptr ca....le vreau
eladaela
Postat pe 2 Martie 2011 14:19
Buna

As fi incantata sa primesc un cadou Bio. Acel ser facial bio care contine acid hialuronic cat si crema contur de ochi Bioearth sunt niste produse care merita incercate.
luminita_mc
Postat pe 2 Martie 2011 14:29
creme bune sa speram,ca ne ajuta :raspuns-set bio antirid bioprotetiva-
-set bio cu acid hialunoric+crema antirid organica de noapte
garbo190230
Postat pe 2 Martie 2011 14:37
sincer?as incerca setul cu 4 produse cu creionul,serul si cremele de zi si de noapte cu acid hialuronic.in primul rand ca ma apropii de 30 de ani si fiind un pic mai plinuta incep sa se vada efectele,iar in al doilea rand sunt curioasa sa vad daca imi priesc cremele,mai ales ca am un ten foarte sensibil si nu prea gasesc crea multe creme pe care sa le pot folosi
iamuraritei
Postat pe 2 Martie 2011 14:50

RASPUNS-Crema contur ochi cu acid hialuronic + Ser facial cu acid hialuronic pur 100% + Crema antirid organica de zi + Crema antirid organica de noapte.
As incerca aceste produse deoarece varsta incepe sa-si spuna cuvantul.
sylvya_m
Postat pe 2 Martie 2011 14:52
Set bio antirid Bioprotettiva - acest set mi-ar placea sa il incerc sa vad ce efecte are..si bineinteles pentru a diminua aparitia ridurilor. Cred ca ar fi foare bun
ionela11
Postat pe 2 Martie 2011 14:59
Produsele care contin acid hialuronic sunt - Ser facial si Crema contur pentru ochi, care cred ca ar trebui sa fie indispensabile in trusa cosmetica al unei femei. Un ten luminos catifelat si ochi stralucitori sunt tot ce isi doreste o femeie la orice varsta. Sunt doua dintre produsele care mi-ar face placere sa le folosesc chiar daca in cateva luni fac 60 de ani!

erica51
Postat pe 2 Martie 2011 15:39
Crema contur ochi. Eu as vrea sa incerc o crema pentru riduri caci fiul meu spune ca am deja riduri la 34 ani,multumesc
bimbo
Postat pe 2 Martie 2011 17:26
Ingrijire ten sensibil, uscat, iritat
ccarmenuzza
Postat pe 2 Martie 2011 17:30
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth
aniodagnits
Postat pe 2 Martie 2011 20:54
produsele cu acid hialuronic sunt : ser+crema contur Bioearth
lia62
Postat pe 2 Martie 2011 21:20
produsele cu acid hialuronic sunt : ser+crema contur Bioearth
M-ar ajuta sa nu-mi arat varsta in continuare
lia62
Postat pe 2 Martie 2011 21:20
SER FACIAL + CREMA CONTUR BIOEARTH
garbo047859
Postat pe 2 Martie 2011 23:18
Hy mam documentat despre produsele dvs si as dori sa incerc : Gel intim cu extract de grapefruit Actiseed + Spray intim cu extract de grapefruit Actiseed deoarece am anumite probleme si sigur produsele dvs ma vor ajuta. Sunt sigura ca nu dau gres . O zi minunata sa aveti
malvinia
Postat pe 3 Martie 2011 08:05
Acid hialuronic - ser + crema contur ochi Bioearth.Am 40 de ani...si ceva riduri.Ma ajutati sa scap de ele??? MULTUMESC !!! STOP RIDURILOR !!!
.
lluminita
Postat pe 3 Martie 2011 08:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gene false? 15 De la: cristi_iordache 31 Mai 2012 14:37
Tratament cu keratina lichida pentru par degradat 2 De la: garbo_380687 12 Aprilie 2017 13:00
tratamente 3 De la: vanda10 16 Mai 2012 19:22
Experienta neplacuta... 19 De la: KNIGHT_31 5 Noiembrie 2010 16:36
Produse naturale hidratante pentru corp 23 De la: garbo_477741 11 Decembrie 2017 11:44
Setari Cookie-uri