ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Tetrapareza spastica si hipoacuzie bilaterala profunda! ajut-o pe daria!

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

se vindeca, chestiile astea?... si daca nu, cu ce sa ajutam?...

apropos, in poza de la profil cine-i, matusica, sau fetita minunata?... ca nu-i prea clar...
  citeaza   raspunde

matushica, da' de ce-ti disparu' prima postare?... mda...

hai sa-ti zic cum e cu medicii din ucraina... ori sunt incompetenti, or sunt incompetenti si tupeisti... asa ca aveti grija peste cine dati... asta in cazu-n care apucati sa strangeti ceva bani...

cu vindecarea, am inteles... d-astia sa se roage-s destui pe-acilea, oastea lu' dumnezeu, nu alta... cred c-au si inceput, din cate-i cunosc eu, asa ca ochiu' la miracole...
  citeaza   raspunde

tu ce faci mami acilea?
pe cine consulti?
  citeaza   raspunde

vorbeam si eu c-o cloneta, mami... he,he,he...
  citeaza   raspunde

aham..matusica,chestii-socoteli...

da' oare de ce nu sterg topicu' pur si simplu?mare ti-e gradina...

probabil cerea ajutor,ceva...

ce sa-i zicem?
multa sanatate...
  citeaza   raspunde

pe-acilea multa lume are nevoie de ajutor, mami... si tot asa, d-astia nevindecabili...
  citeaza   raspunde

acu' apare si ne pune dansa la punct...
  citeaza   raspunde

In primul rand nu sunt o "cloneta" si in al doilea rand nepotica mea nu este una din acele persoane care care le numiti "d-astia nevindecabili". Imi pare rau sa cred ca sunt si persoane cum sunteti voi "rautaciosi".
Nu am de ce sa va pun la punct. Dar oricum am ramas dezamagita ca nu se poate comunica intr-un mod civilizat si fara jigniri.
  citeaza   raspunde

Sunteti cumva olteni?Ca aveti un limbaj tare ciudat.
  citeaza   raspunde

aurico taica, ce sa-ti fac daca ai comportament specific?... apari, dispari... sau poate unde postezi linkuri pt care n-ai platit taxa de reclama pe la adminii forumului?... ca astia-s morti dupa bani...

olteni - neolteni, chestia-i ca eu si iasomica suntem cam singurii de te bagaram in seama... sunt sigur ca ailalti n-au zis nimic, da' au dat buzna sa verse-n conturi... he,he,he...
  citeaza   raspunde

aura..

oricum am da-o,vad ca sc-ul nu a fost impresionat de cazul tau,daca mai deschizi topice pe alte site-uri, incearca sa-ti pui o poza cu o tinuta mai putin festiva,primeste un sfat de la o batrana, daca vrei...

tinuta ta cu strasuri la gat nu da bine cu ...necazul dariei,multa sanatate ii doresc...

zambil,

olteanule care esti...
  citeaza   raspunde

dap... oltenilor care-mi esteti noi!
  citeaza   raspunde

cine bre ???????noi toti
  citeaza   raspunde

iegzact! vorba cantecului: "noi suntem olteni!/ noi suntem olteni!/ si ii enervam pe banateni!"
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: