Muntele lui Venus

...apai...asta-i prima grija...mami...sa-mi pun pielea la adapost!!
cat priveste impresia ta...cum anume...era...pana acu`?
si...ce statea la baza?
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2011 13:24
he-heeeeeeeeeeee.........la cata oboseala zace pa garbo...cine stie...cati s-or fi hodinit pa muntele ala...
si...fatuca...o crezut ca e mare efortu`...si...yo stiu ce i-o fi trecut p`an cap?
sa faca ceva...sa-l toceasca...repejor...
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2011 13:26
De la: ovidiu42, la data 2011-01-28 13:24:15 ...apai...asta-i prima grija...mami...sa-mi pun pielea la adapost!!
cat priveste impresia ta...cum anume...era...pana acu`?
si...ce statea la baza?




ha ha ha,sti tu.... ,lasa asa sa fie un mister.....
hai ca am o parerea buna......
da sa te plangi ca nu mai ai forta si viteza sa urci pe un munte,hai ca e prea mult,nu te cred
anaROBERT
Postat pe 28 Ianuarie 2011 13:32
anushca fata....poi...io mai sunt de catzarat pa munte...mami?
io...ma dau la vale...ca e mai ushor...
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2011 13:35
gata dai bir cu fugitii???
hai mai ovi ce naiba,chiar o sa te creaza lumea.....
dezamagesti publicul...
anaROBERT
Postat pe 28 Ianuarie 2011 13:54
De la: ovidiu42, la data 2011-01-28 13:35:48anushca fata....poi...io mai sunt de catzarat pa munte...mami?
io...ma dau la vale...ca e mai ushor... [/quote
pai cu cat ii mai inalt muntele cu atat vii mai fain la vale
tusi_Oli
Postat pe 28 Ianuarie 2011 14:40
da da,oli stie,e greu urcatul dar cand sti ca trebuie sa cobori uiti de batraneti si de cat de greu a fost sa urci
anaROBERT
Postat pe 28 Ianuarie 2011 15:15
De la: anaROBERT, la data 2011-01-28 13:54:21gata dai bir cu fugitii???
hai mai ovi ce naiba,chiar o sa te creaza lumea.....
dezamagesti publicul...




anushca fata...zau ca...eu zic ce trebe`!!! ....chiar daca...multi...se dau...mai mari decat sant...dar...eu imi conosc limititli`....bre`!!!!
asa ca....de ce sa nu fiu yo...pus la adapost...???????
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2011 16:27
De la: tusi_Oli, la data 2011-01-28 14:40:09
De la: ovidiu42, la data 2011-01-28 13:35:48anushca fata....poi...io mai sunt de catzarat pa munte...mami?
io...ma dau la vale...ca e mai ushor... [/quote
pai cu cat ii mai inalt muntele cu atat vii mai fain la vale




si mai zici....sa nu zic yo....alte alea...da tine...
da`...yote ca....nu zic inca!!!....mai astept...sa vedem cum lucri!!!!
ovidiu42
Postat pe 28 Ianuarie 2011 16:28
mai, l-ati urcat??
fleurdelis
Postat pe 28 Ianuarie 2011 23:47
fleur,nimeni nu a urcat nimeni nu a coborat....
o dau cotita baietii astia,ba ca sunt obositi,ba ca's batranei,ba ca nu mai pot..
a ramas dezamagita autoarea si cu muntele ei
anaROBERT
Postat pe 29 Ianuarie 2011 00:20
deci e'mpotmolita situatiaa!

mai eu cred c-am sa-mis terg contu;
se vb aici mai ceva ca la emisiunile alea extrem de f proaste cu un ratingg extrem de ridicat!
si sincer zau nici nu cred ca-s reale problemele astora,,,
cu venus si cu fruntea...
parol!
fleurdelis
Postat pe 29 Ianuarie 2011 01:34
cum sa iti stergi contul???
de ce sa faci asta??uite cu oameni dastia ne mai descretim fruntile,cu muntele ui asta,cu fruntea lui ala,cu VuNvu,cu irinooka......
ops,iar am fost obraznica,cred ca mi se va sterge contul
anaROBERT
Postat pe 29 Ianuarie 2011 01:40
De la: anaROBERT, la data 2011-01-29 00:20:15fleur,nimeni nu a urcat nimeni nu a coborat....
o dau cotita baietii astia,ba ca sunt obositi,ba ca's batranei,ba ca nu mai pot..
a ramas dezamagita autoarea si cu muntele ei




maiiiiiiiiiiiii....yo...zic pa fatza...despre ce e vb in propozitie...da ...vaz ca...fatuca asta...nu mai apare sa-si sustina...lucrarea...atat de...elaborata!!!
acu`...voi...dati vina pa mine?
tre` sa fiu..."acaru` Paun?"...
auzi...una lume...sterge conturi...alta lume...cine mai stie ce mai face...
de ce asa?
chiar...nu mai putem fi...noi?
sa putem spune...ce nu-i ok...sau...ce e ...ipocrizie?
ovidiu42
Postat pe 29 Ianuarie 2011 16:11
...bre, love, daca-ti stergi contu unde mai gasesti probleme dasta izistentiale cu munti???

...s-o dus si nu ne-a lamurit: padurea di pe munte a taiat-o? o mai ramas o pajiste, ceva pe acolo? s-o liposuct muntele?
daria_
Postat pe 29 Ianuarie 2011 22:38
,pai ce sa mai sustina ovi,a fost a aruncat bomba si sa retras,a lasat poporul sa rezolve treaba.....
anaROBERT
Postat pe 29 Ianuarie 2011 23:34

mda. Fa-ti operatie estetica, na, cine te opreste... traim intr-o lume libera, si locurile in ospicii sint se pare din ce in ce mai putine. Da'eu zic sa analizezi problema mai in profunzime, ca poate transpare dizgratia si din alte unghiuri, si, daca tot tai, macar taie tot ce nu e estetic dupa parerea ta... Daca ai vreo relatie si te faci de ris? Asa, daca nu e, nu e... n-are ce sa zica nimeni....


quasaria
Postat pe 29 Ianuarie 2011 23:48
ce ar fi ca la fiecare relatie sa tot incepi sa tai cate ceva???
la una tai,la urmatoarea mai tai si iote cum ajungi M.J.....


anyway....fata cred ca si-a rezolvat de mult problema,noi telespectatorii am ramas sa comentam
anaROBERT
Postat pe 29 Ianuarie 2011 23:53
ana....taie...taie fata...ca are de unde...da`...daca f`odata...f`unu`...zice ca...tre` sa mai puie? ...ce te faci atunci?....ca...trebe pastrat ce taie...sa poa` sa puie inapoi...la o adica!!!
ovidiu42
Postat pe 30 Ianuarie 2011 07:47
V-am lasat pe munte si va gasesc tot pe munte. Alpinistii lu' mama!
Stiti ca e un munte a lui Venus si in palma, de ala nu se leaga nimeni?
Ciresica
Postat pe 30 Ianuarie 2011 08:19
.....asa e...iote cum ne facuram cu totii...alpinisti...fara voie!!!
ei...si tu...cire`...cu ala din palma... ....ia te uita matale...pe alte topice...sa vezi cati tocesc si muntele ala...din palma!!!
si...o doamne!!!...cati is!!
da...vaz ca si tu...mai faci pe alpinista...din cand in cand!!!
o dimineatza frumoasa sa ai...si...sa ai pofta la cafea!!
ovidiu42
Postat pe 30 Ianuarie 2011 08:46
daria, da sa te pup, ca mi-ai zis love
fleurdelis
Postat pe 31 Ianuarie 2011 16:09
hai bah ca nu va pricepeti nuciunul... ! de fapt eu imi cautam topicul ala cu hohote... si trecand pe aici am auzit o multime de hohote... ! eniuei... a trebiut sa apar eu ca sa lamuresc fata, ca voi ati umplut 3 pagini cu scrisul fara macar sa vedeti cum sta treaba !!! a vazut cineva muntele... ? poate fata exagereaza cu "cota" lui... ? eu zic asa: uita-te la el nu de sus ci din fatza si ai sa vezi ca nu mai pare asa proeminent. in plus, in nici un caz sa nu-ti faci operatie. una ca o sa atraga mai mult privirile si a doua ca e o zona sensibila. gandestete ca atunci cand o sa treaca trenul... dupa ce intra in tunel... trece exact pe sub munte... si daca e disel si mai si vibreaza... o sa te deranzeze... !!! lasa-l asa cum l-a facut natura. adica vrei sa ne mai spui ca restul la tine e perfect... si numai delurosul asta te deranjeaza ??? atunci zi mersi !
acuma imi spune si mie cineva cum ajung la topicul "Hohote si iar hohote..." ??? si cum se poate merge la un topic fara sa deranjez pe nimeni ? sau sa-mi spuna cineva la ce categorie este. mersi anticipat ! si tu fata, lasa-ti muntele in pace... ca e mumusel oricum !!!
barboneli
Postat pe 1 Februarie 2011 08:10
barboneli
Intra in profilul tau. In josul paginii, daca nu ai postat in prea multe topicuri, ar trebui sa iti apara si ultima postare din topicul respectiv. De acolo te descurci tu
Thor_again
Postat pe 1 Februarie 2011 08:30
mersi... dar acum m-am prins ca e la "Relatii"... asa ca asta gasesc tot timpul... ! o zi buna si fara ceasuri rele... !!!
barboneli
Postat pe 1 Februarie 2011 08:56
fratilor, voi n-aveti somn?
zambila
Postat pe 1 Februarie 2011 09:01
ba da... da tu cum ai muntele lui venus... ca de asta vorbeam acum aici ???
barboneli
Postat pe 1 Februarie 2011 12:09
De la: zambila, la data 2011-02-01 09:01:36fratilor, voi n-aveti somn?


mai matzuc mumusel, ce inseamna somn la tine ?? adecatelea sa dormi cand ii soarele pa cer de tri suliti ??? , pai daca nu mai ieu io de el , ni ce face, imi ingheata gandurili cretze de frig

...si te rog frumos sa fii mai ingaduiotare cu acesta spinoasa problema de interes national,io am vorbit cu retenarii sa survolam zona cu parapantele, sa vedem ce parasuta ii proprietara
casperphantom
Postat pe 2 Februarie 2011 05:13
:) mda....s-au creat multe discutii, care pana la aparitia lui barboneli nu m-au ajutat in niciun fel...
Fiecare cu piticii lui...eu l-am avut pe asta si multi au fost ironici...nicio problema, cam asa se intampla in viata..
Multumesc barboneli, ai dreptate, e mumusel oricum! :)
Sanatate tuturor!
garbo182393
Postat pe 2 Februarie 2011 13:47
Deci s-a terminat ? Cine l-a cucerit ??? Zi-ne si noua ca suntem curiooooooooooooosi
nu ne lasa in suspans....
eu_vio
Postat pe 2 Februarie 2011 15:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
daca o relatie incepe cu stari conflictuale, se pot diminua acestea pe parcurs ? 86 De la: Tiffany 11 Octombrie 2009 08:29
Am probleme de intimitate cu partenerul meu. Ce fac? 25 De la: garbo_1155 7 Iunie 2012 13:24
e posibil sa fii insarcinata avind in continuare ciclu menstrual??? 14 De la: rachida 26 Februarie 2012 01:43
despre anticonceptionale 24 De la: zambila 4 Octombrie 2010 14:26
Telefonu....... 20 De la: nathalie 31 Octombrie 2011 09:12
Setari Cookie-uri