Ma nemultumeste modul in care arata fruntea mea !!!

Credeti ca este posibil sa imi remodelez fruntea ? pentru mine este un cosmar sa stiu ca fruntea mea arata in acest fel ! Va rog sa ma ajutati .. pot trimite o poza cu mine pentru a se vedea despre ce este vorba!
yonut17
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:35
ce problema ai si tu....
tara arde si baba se piaptana....
anaROBERT
Postat pe 23 Ianuarie 2011 23:37
fleurdelis
Postat pe 23 Ianuarie 2011 23:41
baiatu e complexat....
eu propun sa o taie.....
anaROBERT
Postat pe 23 Ianuarie 2011 23:43
da stiu ca sunt complexat....uite da-mi adresa ta e mail a iti trimit o poza si daca tu crezi ca pot face ceva as vrea sa imi spui!
yonut17
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:14
daca nu iti place, fa apel la chirurgia plastica

ce atatea probleme?
michelle_
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:19
sau lasa-ti breton!
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:22
da da..
cred ca bretonul salveaza situatia
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:28
De la: yonut17, la data 2011-01-24 15:14:44da stiu ca sunt complexat....uite da-mi adresa ta e mail a iti trimit o poza si daca tu crezi ca pot face ceva as vrea sa imi spui!




nu trebuie sa iti dau adresa de email sa iti vizualizez eu poza.....
pune o poza la profilul tau.....asa te va vedea toata lumea si parerire vor fi impartite.....
vei avea de unde alege...
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:37
sa stii de la mine: frumusetea e trecatoare! poate ai o varsta cand suferi din dragoste si consideri ca e din cauza fruntii... stai asa cum te-a lasat dumnezeu, nu esti singurul cu defecte, crede-ma!
garbo174782
Postat pe 25 Ianuarie 2011 08:47
am stat si m-am mai gandit......si nu e un defect mare....am vazut si alti oameni care au asa ceva, iar asta m-a mai linistit putin :)
yonut17
Postat pe 25 Ianuarie 2011 14:52
tu esti frate cu aia cu muntele ??????
jeanette40
Postat pe 25 Ianuarie 2011 15:20
De la: jeanette40, la data 2011-01-25 15:20:30 tu esti frate cu aia cu muntele ??????



ma io cred ca baiatului i-sa urat cu capu' rotund...
dancris
Postat pe 25 Ianuarie 2011 15:29
yonut, eu zic sa dai cu niscai ipsos unde-i mai stramba si gata
ce atatea operatii?
dancris
Postat pe 25 Ianuarie 2011 15:32
vezi? sunt cazuri mai grave ca ale tale
garbo174782
Postat pe 25 Ianuarie 2011 16:58
E posibil,costa un car de bani,si are efecte secundare asa de groaznice,operatia estetica,ca ti-ai dori sa nu o fi facut niciodata.
Fruntea ta,daca e deosebita,trebuie sa fie originala,si cum stii,fiecare avem ceva ce nu ne place la noi,ba picioarele,ba culoarea ochilor,ba forma fetei,etc.
rar este om perfect,daca este,ca eu ma indoiesc....
Cel mai bine e sa inveti sa te iubesti asacum esti,si sa dai atentie personalitatii,nu aspectului exterior.
poti fi fericit si cu fruntea asta,e cel mai fericit caz.
Mie la mine nu imi placea nasul,e mic,dar incovoiat in jos,si chiar faceau glume pe seama mea....acum mi-a trecut,am descoperit ca nasul meu e grec,l-am acceptat,si oamenii in general privesc ochii,iar ai mei imi plac,au expresie foarte frumoasa,si forma frumoasa.
Cauta pe google forma fruntii,origine,si afla de unde este....e ceva interesant,eu am cautat,nasuri,si am gasit de toate.
,trimit site,link cu forme ale fruntii,daca vrei .
o zi buna...D
daniilia
Postat pe 25 Ianuarie 2011 17:43
vreau sa-ti vad eu fruntea ...trimite-mi u id ul tau de mess
biank_85
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:21
poate ti se pare!! nu cred ca e grav
narcysa
Postat pe 26 Ianuarie 2011 06:34
yonut,n-asculta rautatile, care se scriu pe acest toping. sunt prieteni de-ai nostri, din ce odata ai scris si tu. deci! niciodata sa nu te deranjeze aspectul,atita timp cit esti sanatos, si ai un suflet bun! nu stiu ce virsta ai, dar gindeste-te! femeile in special se uita la caracterul inteligenta si sufletul unui barbat!!!!!! si pe urma restul! deci? capul sus si inainte,asa cum te-a creat domnul
perla_negra
Postat pe 28 Ianuarie 2011 14:41
la tati ni greu
tusi_Oli
Postat pe 28 Ianuarie 2011 14:44
maiii... sunteti ceva.... de pomina !!!! lu' baiatul i-au "crescut" 2 coarne-n frunte.... si voi il trimiteti la plastica.... !!!! pana nu vad poza la profil.... nu ma profilez ca sfatuitor !
barboneli
Postat pe 29 Ianuarie 2011 01:23
De la: maria10242, la data 2011-01-28 14:41:20yonut,n-asculta rautatile, care se scriu pe acest toping. sunt prieteni de-ai nostri, din ce odata ai scris si tu. deci! niciodata sa nu te deranjeze aspectul,atita timp cit esti sanatos, si ai un suflet bun! nu stiu ce virsta ai, dar gindeste-te! femeile in special se uita la caracterul inteligenta si sufletul unui barbat!!!!!! si pe urma restul! deci? capul sus si inainte,asa cum te-a creat domnul

toping?
arhangelsk
Postat pe 30 Ianuarie 2011 15:55
Ei, na! Si tu acum! Fata era cu ciocolata-n capatzana, si-a dat-o-n toping!...
Thor_again
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:09
Ionut, nu stiu cum arata fruntea ta, dar banuiesc....Si eu am riduri adanci pe frunte.Am fost la o doctorita care mi-a injectat acid hialuronic urmat de botox, pentru umplerea perfecta a ridurilor.Fruntea arata perfect.Injectiile cu acid hialuronic blocheaza muschii.Acest tratament se repeta dupa 3 luni, apoi dupa 6 luni, ca mai tarziu sa ajungi sa il faci o data la un an.Incearca....si BAFTA!
simd
Postat pe 31 Ianuarie 2011 10:18
Daca nu ai Doamne fere o problema medicala nu-ti fa griji , crede-ma pe cuvant , conteaza mai mult ce ai in creierul tau decat cum arata fruntea, nimeni nu e perfect , iar cei care cred despre ei ca sunt perfecti chiar au o problema cu "fruntea", fiecare om are sicul lui " amprenta" lui de unicat.
garbo174243
Postat pe 3 Februarie 2011 04:46
De la: yonut17, la data 2011-01-23 19:35:25Credeti ca este posibil sa imi remodelez fruntea ? pentru mine este un cosmar sa stiu ca fruntea mea arata in acest fel ! Va rog sa ma ajutati .. pot trimite o poza cu mine pentru a se vedea despre ce este vorba!



Sunt foarte multe persoane care au complexe, iar complexele de genul asta nu le au doar pentru ca nu ii plac altii, ci pentru ca nu se plac ei insisi cand se privesc in oglinda, iar in felul asta increderea si respectul pentru ei insisi scade, astfel scad si asteptarile lor in ceea ce-i priveste pe ceilalti.
De obicei, cea mai buna varianta de a scapa de acest defect pare a fi prin operatie. Dar gandeste-te la ce riscuri te supui, in afara faptului ca poti sa-ti pui in pericol sanatatea sau chiar viata, exista si riscul ca operatia sa nu reuseasca si nu doar atat...ci defectul sa fie si mai vizibil... iar asta poate avea consecinte psihologice si mai grave.
Eu zic sa te concentrezi pe celalalte parti bune pe care le ai si sa le scoti mai mult in evidenta. Aspectul fizic nu conteaza atat de tare.Cine te place te va indragi oricum. Nu te schimba pentru ca altii sa te placa. Iar tu accepta-te asa cum esti... trebuie sa vezi mai multe calitati in tine care sa compenseze defectul asta. Nimeni nu e perfect... iubeste-te asa cum esti, iar ceilalti te vor aprecia mai mult.

adry25
Postat pe 3 Februarie 2011 21:25
sau poate ai acnee pronuntata atunci poti incerca masti cu drojdie de bere proaspeta dizolvata in putina apa.sau poate ti-au crecut niscaiva noduri,iar alea pot fi pungi de grasime se face o mica incizie si se curata la un dermatolog !explica putin mai detaliat!
cat
Postat pe 4 Februarie 2011 23:54
acnee,pungi de crasime...ce scarbos...bleachhh
dancris
Postat pe 5 Februarie 2011 13:00
Ca sa pot spune ce cred despre fruntea ta...arat-o!!Sau descri-o!!Ce nu-ti place tie la ea??
elisabeta_boia
Postat pe 6 Februarie 2011 01:21
De la: dancris, la data 2011-02-05 13:00:51acnee,pungi de crasime...ce scarbos...bleachhh


Si eu ,bleachhhh.... Ce"toping" scarbos !
tatoo
Postat pe 6 Februarie 2011 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot scapa de barbie dubla? 8 De la: garbo_474658 5 Decembrie 2017 03:42
remodelare corporala... 5 De la: Eugenia_ 4 Decembrie 2012 19:17
Rinoplastie 15 De la: garbo_448185 16 Decembrie 2016 11:39
Rinoplastie Iasi 2 De la: Inna_lolo30 24 Februarie 2017 03:31
Operatia de rinoplastie 7 De la: garbo203824 27 Februarie 2015 18:06
Setari Cookie-uri