el taur si ea balanta

credeti k zodiile sunt compatibile pt a sta impreuna???
alexyaalexya
Postat pe 21 Ianuarie 2011 10:43
Si da....si nu....
garbo178817
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:21
o sa aflu... cand gasesc un taur....
cricat
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:49
fleurdelis
Postat pe 21 Ianuarie 2011 23:52
Eu sunt BALANTA am fost casatorita cu un GEAMAN...n-a mers..am divortat.Acum sunt din 1986 casatorita..tot cu un GEAMAN,si sunt fericita,avem si-o fata ,de anul trecut..si-un ginere..Deci,ce vreau eu sa-ti zic..nu contaza zodiile,ci OMUL si EDUCATIA lui!!Un TAUR cu lacune in educatie..nu v-a fii niciodata ca un TAUR cu cei 7 ani de-acasa!!!
elisabeta_boia
Postat pe 22 Ianuarie 2011 12:41
NU
abracadabra
Postat pe 22 Ianuarie 2011 12:50
da ce separat nu va e bine???
anaROBERT
Postat pe 22 Ianuarie 2011 13:03
sunt o balanta indragostita lulea de un taur......trebuie sa faci compromisuri caci cu taurii e dificil dar e fain....
garbo182885
Postat pe 23 Ianuarie 2011 15:26
si eu sunt o balanta indragostita nebuneste de un taur. ai dreptate . e problematic dar e minunat.
inderagostita
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:36
offfff.....
nimeni nu mai pune lacat la gardul ala????
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 15:38
si eu sunt in aceeai dilema,si am tot citit horoscopuri care mai de care...dar,nici unul nu ma lamureste si nu cred ca acolo e raspunsul...depinde de voi,de personalitatea fiecaruia,ca si eu sunt balanta si daca ne asemanam catusi de putin e grav...plus ca taurul e la fel de incapatanat
dar stii cum se spune...incercarea moarte n'are!bafta multa
lov32smil3
Postat pe 25 Ianuarie 2011 11:28
SI IUBITUL MEU E TAUR SI EU SUNT O TAUROAICA SADEA.DACA CINEVA MI-AR FI SPUS ACUM UN AN CA AM SA FIU CU UN TAUR SI CA AM SA-L SI IUBESC NU L-AS FI CREZUT DEOARECE AM MAI AVUT O INCERCARE CU UN TAUR DAR RELATIA NU A MERS APROAPE DELOC.DEPINDE DE OM,DE EDUCATIE,DE AUTOEDUCATIE,SUNT FOARTE MULTI FACTORI CARE CONTRIBUIE LA FORMAREA PERSONALITATII CUIVA.E ADEVARAT CA SI ZODIA CONTEAZA DAR NU E DESTUL DE RELEVANT.
KRISTYNNA79
Postat pe 25 Ianuarie 2011 21:09
EU CRED CA NU DEPINDE TOTUL DE ZODIE, DEPINDE IN PRIMUL RAND DE MEDIUL IN CARE AI CRESCUT, DE CEI SAPTE ANI DE ACASA,DE CULTURA PE CARE AI ASIMILAT-O PANA IN MOMENTUL RELATIEI RESPECTIVE....CAT SI DUPA ACEEA,....IN REST....EU CRED CA BALANTELE SUNT PERSOANE FOARTE ABILE...CARE STIU CUM SA SE FACA PLACUTE ATUNCI CAND VOR CEVA....SI DACA SE HOTARASC SA VREA ACEL LUCRU....NIMIC NU ESTE IMPOSIBIL....!?....CAM ASTA REFERITOR LA BALANTE....DECI....URMAREA ....JUDECATI SI VOI!?...TOTUL DEPINDE DE CE VREI IN VIATA....SI CAT DE MULT VREI!?...
garbo024362
Postat pe 26 Ianuarie 2011 10:43
fata draga,daca te iei dupa zodii, zau nu stiu, cum ti marita! sau vei calcula la fiecare prieten in parte, unde-i compatibilitatea mai mare? si cu dragostea cum ramane? da-o-ncolo de zodii, iubeste-l si pretuieste-l!! vei vedea ca am dreptate,si totul va fii ok/11 bafta multa,draga mea!!!!!!!!!!!!!!
perla_negra
Postat pe 28 Ianuarie 2011 14:48
multumesc tuturor pt raspunsuri poate aveti dreptate....
alexyaalexya
Postat pe 29 Ianuarie 2011 16:01
ai dreptate ca nu conteaza zodia ci omul si educatia.....dar fiecare zodie are caracteristicile ei si in general se potrivesc.de ex se spune ca berbecul e ffffff incapatinat si pot spune ca e adevarat,berbecii sunt fffff incapatinati si nu o scoti dintr-a lor....
ancuti
Postat pe 30 Ianuarie 2011 14:20
De la: anaROBERT, la data 2011-01-24 15:38:16offfff.....
nimeni nu mai pune lacat la gardul ala????
draga anaROBERT eu nu te-am pus sa te bagi sa raspunzi daca nu ai chef....vezi-ti de viata care te inconjoara pe tine si la fel si pe barbatul care il ai....daca vrei separa-te tu....dar eu IUBESC UN TAUR........ASA K NU TE MAI BAGA UNDE NU ITI FIERBE OALA .....................PT TINE.....ms
alexyaalexya
Postat pe 1 Februarie 2011 14:42
fetelor multumesc de intelegerea pe care o aveti si de sfaturile care mi le-ati dat....va multumesc k sunteti dragute...asa e....nu prea conteaza zodia numai k uneori ne cam certam pe ce nu ar trebui din mici prostii....si nah...vroiam sa aud si parerea altora....oricum ink o data va multumesc
alexyaalexya
Postat pe 1 Februarie 2011 14:59
De la: garbo182885, la data 2011-01-23 15:26:13sunt o balanta indragostita LULEA de un taur......trebuie sa faci compromisuri caci cu taurii e dificil dar e fain....


FUMATUL DAUNEAZA SANATATI... !!!
barboneli
Postat pe 7 Februarie 2011 08:10
Buna eu sunt taur si prietenul meu balanta. Recunosc am un caracter puternic dar el este calm si chiar daca horoscopul spune ca nu suntem compatibil nu conteaza ca ne iubim. Eu sunt vulcanica si el calm suntem 2 extremitati care s-au atras si suntem impreuna de 3 ani si 4 luni. Asa ca lasati zodiile si traitiva povestea de dragoste
garbo170343
Postat pe 7 Februarie 2011 10:08
Buna fetelor. Vreau sa va spun parerea mea on topic, Eu sunt taur , sunt pragmatica, realista, constiincioasa si chitibusara.Si am o fixatie: sa nu fiu mintita. Balantele pe care le-am cunoscut, fara sa jignesc pe nimeni, la inceput sunt cuceritori, lasa impresia ca ar face orice pentru tine, dar te mint cu cea mai mare nonsalanta uitandu-se in ochii tai si culmea cea mai mare parte (a barbatilor) reusesc sa se ascunda extraordinar de bine chiar si cand au o alta relatie sau tenativa de relatie, deoarece cum am spus mai sus nu se sfiesc sa nege la comanda chiar si cand indicii sunt destule, si cel mai important, reusesc sa nu isi diminueze gesturile de afectiune, declaratiile si demonstratiile de iubire fata de tine, partenera oficiala. In plus, cea mai mare parte se contrazic din te miri ce ca niste catze pe orice subiect si vorbesc vrute si nevrute pana cand ajungi la exasperare.
De aceea cand vezi barbatul de langa tine ca se uita inocent la tine si te pupa toata ziua si te ia in brate si are chef la fel de mult, e clar ca greu iti da prin cap sa mai si verifici ceea ce spune sau face.
Acestea fiind spuse, precizez ca mi-am format parerea asta din relatii personale cu fete si baieti balanta si din ceea ce am vazut in alte cupluri balanta, de la care sa zicem ca am fost partasa la tot felul de secrete si secretute.
In concluzie, nu va luati dupa zodiii ca sa va alegeti partenerul, deoarece fiecare zodie are defecte. In schimb e bine sa stiti cat mai din timp despre ce fel de defecte este vorba, ca sa puteti decide daca va asumati riscul sa le suportati pe viitor sau nu.
garbo180994
Postat pe 29 Februarie 2012 12:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
curioasa 1 De la: muliqi 20 Martie 2011 06:03
Eu Capricorn El Pesti 8 De la: AnkaLuana 20 Iunie 2012 08:47
Barbat berbec vs Femeia Rac!!! 12 De la: garbo_472671 28 August 2017 16:14
femeia scorpion barbatul leu 4 De la: jonydan77 13 Februarie 2012 17:36
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia FECIOARA 33 De la: ancuti 1 August 2011 11:43
Setari Cookie-uri