Toata lumea mi-a predat lectii, de aceea nu am avut timp sa invat !

Voi cum stati cu acest capitol ?
Euronationalist
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:11
la invatat? BIne, premianti....
quasaria
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:16
La teorie suntem nomber one! Dar stii cum se spune: teoria ca teoria, insa practica ne omoara...
m_ada
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:18
nooooi acilisa in ROMANICA si tot acilisa in EUROPA foarte bine
floare_cu_colti
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:35
De la: Euronationalist, la data 2010-12-30 18:11:44Voi cum stati cu acest capitol ?
io cre ca ai avut prea multi profesori si ai uitat sa dezvolti propria personalitate daaar deosebita nuuu de alde LUPTY
floare_cu_colti
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:36
am invatat tot ceea ce mi-a placut si am avut si timp pentru asta...
sora_ilsi
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:53
hai ca o bag si io peasta cuuu : omu cat traieste invata si sa incerce sa se autodepaseasca
floare_cu_colti
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:59
Pai da sa inveti lucrurile bune...Nu trebuie sa fi bataios asa ca mine..Mie imi place sa fiu bataioasa pt ca tareau mai profitat oamenii de bunatatea mea cand eram mai naiva...Acum nu o sa mai permit la nimeni si o sa ii pun lapunct pe toti nemernicii care se iau de viata mea...Ma gandeam sa fac un curs de king boxing.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:02
De la: Euronationalist, la data 2010-12-30 18:11:44Voi cum stati cu acest capitol ?
Pai da sa inveti lucrurile bune...Nu trebuie sa fi bataios asa ca mine..Mie imi place sa fiu bataioasa pt ca tarea u mai profitat oamenii de bunatatea mea cand eram mai naiva...Acum nu o sa mai permit la nimeni si o sa ii pun la punct pe toti nemernicii care se iau de viata mea...Ma gandeam sa fac un curs de king boxing.....asaca lasa-i pe mana pe nemernici,ca am alergie la asa ceva
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:04
odata cand ma bateam cu o fata..Si am apucat-o de par,si am ramas cu peruca ei in mana era cheala
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:06
hai , sa traiesti, irinuco !
dupa ce inveti tu king boxing , ma inveti si pe mine ?
eu_vio
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:06
De la: floare_cu_colti, la data 2010-12-30 18:36:47
De la: Euronationalist, la data 2010-12-30 18:11:44Voi cum stati cu acest capitol ?
io cre ca ai avut prea multi profesori si ai uitat sa dezvolti propria personalitate ...


Exact asa a fost, dar la un moment dat, am dat seama ca am personalitate si misiune, iar locul meu este aici in Europa si nu pe alte meleaguri.
Euronationalist
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:09
cand eram tanara ma bateam cu ele le dadem cate un pumn in gura,de apoi puneau pe altii ele erau prea lase ca sa isi masoare puterile cu mine..Dar mi-ar placea sa ma pot batea cu barbatii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:09
nu m-am mai batut de mult cu cineva..dar mi-ar placea sa o fac ca sa le arat ce pot..ca doar asa le pot mentine la respect pe oamenii rai..doar daca le dau pumni in gura si la arat ca eu sunt sefa lor...sefa nemercilor si ei trebuie sa mi se supuna
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:11
De la: eu_vio, la data 2010-12-30 19:06:44hai , sa traiesti, irinuco !
dupa ce inveti tu king boxing , ma inveti si pe mine ?
cu femeile ma descurc,,dar pe rand...nu sa sara toate pe mine dar barbatii siu bataie mai bine ca mine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:12
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2010-12-30 19:09:29cand eram tanara ma bateam cu ele le dadem cate un pumn in gura,de apoi puneau pe altii ele erau prea lase ca sa isi masoare puterile cu mine..Dar mi-ar placea sa ma pot batea cu barbatii
asta a fost visul meu...si l-am rugat pe Dumnezeu sa ma ajute sa imi realizez visul si sa ii pun la punct pe nemernici
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:14
glumesc sunt inofensiva,,pana ma scoate careva din sarite
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:16
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2010-12-30 19:11:21nu m-am mai batut de mult cu cineva..dar mi-ar placea sa o fac ca sa le arat ce pot..ca doar asa le pot mentine la respect pe oamenii rai..doar daca le dau pumni in gura si la arat ca eu sunt sefa lor...sefa nemercilor si ei trebuie sa mi se supuna


Asa a zis si sora mea si a obtinut centura neagra, dar de cand a vazut pe sotul lui e topit total.
Euronationalist
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:16
De la: Euronationalist, la data 2010-12-30 19:16:54
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2010-12-30 19:11:21nu m-am mai batut de mult cu cineva..dar mi-ar placea sa o fac ca sa le arat ce pot..ca doar asa le pot mentine la respect pe oamenii rai..doar daca le dau pumni in gura si la arat ca eu sunt sefa lor...sefa nemercilor si ei trebuie sa mi se supuna


Asa a zis si sora mea si a obtinut centura neagra, dar de cand a vazut pe sotul lui e topit total.[/quote pai eu nu topesc dupa orice barbat fara creier.....poate ca ii baiat bun,,,dar eu nu cred ca exista barbati romani de treaba....poate femei romance de treaba da,,dar barbatii romani sunt niste mitocani prosr crescuti si nu m-as incurca cu nici unul ca vrea apoi sa imi strice mintea si sa ma faca sa devin o imbecila ca el
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:19
nu e crestineste, irino.... Cum e aia cu intoarce celalalt obraz?
Te-ai pocait sau nu?
quasaria
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:20
pai eu nu topesc dupa orice barbat fara creier.....poate ca ii baiat bun,,,dar eu nu cred ca exista barbati romani de treaba....poate femei romance de treaba da,,dar barbatii romani sunt niste mitocani prosr crescuti si nu m-as incurca cu nici unul ca vrea apoi sa imi strice mintea si sa ma faca sa devin o imbecila ca el

xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:20
Daca mai intai gandesti cu hormonii si nu cunosti bine ce caracter are barbatul risti sa te incurci cu un imbecil....Dar barbatii sunt rai si domninati in favoarea lor...Eu nu m-as incurca cu vreun roman,,pt ca nu cred ca exista barbati romani de treaba...In germania sunt reguli,,,dar in romania barbatii profita ca nu sunt reguli..nu m-as incurca cu un barbat roman....pt nimic in lume pt ca sunt toti niste egoisti si niste mitocani
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:23
De la: quasaria, la data 2010-12-30 19:20:32 nu e crestineste, irino.... Cum e aia cu intoarce celalalt obraz?
Te-ai pocait sau nu?
Pai da cred ca nu trebuie sa te razbuni sa ii minti sa ii inseli...Dar sa ledai cate un pumn in gura nu cred ca este pacat ci cred ca din contra le fac un bine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:24
Cu celalt obraz se refera sa nu intorci rau la cine iti vrea raul...Sa nu il minti,,sa nu il furi,,,sa fii cinstit chiar daca altul nu este cinstit...Dar nu cred ca este pacat sa ii dai cate un pumn in gura..pt ca nu are deaface cu razbunarea,,ci are de-a face cu impusul..ma impun
xenaprintesarazboinica
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:26
pai asa nu e rau nici sa il injunghii... ca e din impuls si poate ii faci un bine, la urma urmei....
quasaria
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:47
De la: quasaria, la data 2010-12-30 19:47:16pai asa nu e rau nici sa il injunghii... ca e din impuls si poate ii faci un bine, la urma urmei....
pai nu o sa ii iau viata stricata la un imbecil...Dar oamenii nepocaiti sunt posedati si au o gandire demonica diferita de gandirea celui pocait
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Decembrie 2010 11:21
Daca femeia o sa fie cinstita si cu suflet bun o sa profiti de ea..Pt ca in capul unui nepocait este un haos total....oamenii le plac oamenii cinstiti,,,,dar ei sa nu fie cinstiti si sa profite....oamenilor le plac oamenii buni si sufletisti dar ca sa profite si ei sa nu zica nimica...Ei sa fie corecti cu ei,,,dar ei sa nu fie corecti cu oamenii cinstiti..Cine mai intelege ce este in capul lor,ca eu nu inteleg...Este o harababura totala
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Decembrie 2010 13:25
De la: m_ada, la data 2010-12-30 18:18:32La teorie suntem nomber one! Dar stii cum se spune: teoria ca teoria, insa practica ne omoara...
pai da cu teoria stati bine pt ca stati bine cu copiatul...Dar pt ca sa pui in practica ceea ce stii trebuie sa te pocaiesti sa fii cinstit,,sa muncesti,sa iti bati capul..Pt ca omul are neputinte,,este doar lut pacatos...Fara Dumnezeu suntem niste neputinciosi....omul este dependent de Dumnezeu...Fara Dumnezeu suntem doar niste neputinciosi...Nu avem nici putere nici minte,,,in capul unui nepocait este un haos total si nimeni nu il poate intelege,,,,cred ca nici el pe el insusi nu se intelege
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Decembrie 2010 13:31
De la: m_ada, la data 2010-12-30 18:18:32La teorie suntem nomber one! Dar stii cum se spune: teoria ca teoria, insa practica ne omoara...
pai da cu teoria stati bine pt ca stati bine cu copiatul...Dar pt ca sa pui in practica ceea ce stii trebuie sa te pocaiesti sa fii cinstit,,sa muncesti,sa iti bati capul..Pt ca omul are neputinte,,este doar lut pacatos...Fara Dumnezeu suntem niste neputinciosi....omul este dependent de Dumnezeu...Fara Dumnezeu suntem doar niste neputinciosi...Nu avem nici putere nici minte,,,in capul unui nepocait este un haos total si nimeni nu il poate intelege,,,,cred ca nici el pe el insusi nu se intelege
xenaprintesarazboinica
Postat pe 31 Decembrie 2010 13:32
poate nu ai avut timp saa...tocesti...invatatul e din mers...daca toata lumea ti/a predat tre sa fi ramas cu ceva nu...???..sau cel putin asha se subintelege din ironia care duhneste la greu in titlul topicului.
garbo171675
Postat pe 3 Ianuarie 2011 09:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
haine frumoase pe www.newstore.ro 1 De la: garbo029639 24 Februarie 2010 02:57
Dumneavoastra, spune-mi tu 52 De la: garbo265966 28 Iunie 2012 09:42
despre femeia taur ce imi puteti spune eu is varsataor si simnt k ma indragostesc de ea 1 De la: garbo187925 1 Ianuarie 2012 04:04
anunt umanitar! dovedeste ca ti pasa!!! 1 De la: Iryna_Iry 5 Septembrie 2012 11:36
Ce ati face daca ati castiga la lotto?! 144 De la: eu_geminy 14 Noiembrie 2010 20:04
Setari Cookie-uri