Am nevoie de indrumare

Stiti , m-am indragostit foarte tare de un EL, niciodata nu am simtit fata de un barbat ceea ce simt pentru EL.Si EL ma place, dar este casatorit.Relatia noastra este de o luna. Nu stiu cum si prin ce imprejurari, a descoperit sotia sa in telefonul lui mesaje care veneau de la mine. In aceasta seara, sotia m-a sunat si mi-a spus ca vrea sa auda si varianta mea in legatura cu acele mesaje.Am fost luata prin surprindere, nu am spus nimic, decat ca i-am spus sa nu faca "ras" sau 'misto' de mine cu acele telefoane.Nu mi-a vorbit urat, darnu am stiut ce sa-i spun, am facut oarecum pe nebuna si pe nevinova, spunandu-i ca nu am de ce sa dau explicatii. Dupa 5 minute a sunat din nou telefonul, si era EL, cu o voce scazuta , aproape de nerecunoscut, nu a vorbit urat cu mine,parca ii era teama sa nu ma supere, parca iiera teama ... si de ceea ce o sa spun eu si de ceea ce vaspune sotia. Bineanteles, cred ca telefonul era dat pe speaker,iar eu m-am facut ca nu aud si nu stiu despre ce e vorba, dupa care am inchis ... sau a inchis, nu mai retin exact. Chiar si ieri cand am vorbit cu EL la telefon, i-am spus sa nu cumva sa afle sotia lui de mine ... chiar asta s-a intamplat. EL are si o fetita de 9 ani.Imi spunea ca tot timpul se cearta cu sotia lui, ca a plecat in Spania sa munceasca fara voia lui, dar a venit in 14 dec.2010 din Spania
Nu am cum sa iau legatura cu el si probabil nici el cu mine.Ce parere aveti? Eu ce trebuie sa fac sau sa spun daca ma va suna sotia lui? Ce se va intampla? Nu vreau sa-l pierd din aceata cauza, care este cea mai grava si de care nu am vrut sa am(avem)parte.
Astept sa-mi dati un sfat, o indrumare, o parere ... Nu pot sa mai dorm, gandindu-ma ca i-am creat probleme lui, omului pe care il iubesc si nu-mi doresc sa-l pierd si pentru care ma doare sufletul. Eu nu sunt casatorita.
garbo177128
Postat pe 24 Decembrie 2010 00:59

Gandeste-te ca nu o sa divorteze pentru tine, o sa ramai mereu a doua, a treia sau a cata o fi sa fii. Nu meriti pe cineva care sa fie DOAR al tau?
Eu sunt sigura ca da...
AleSim
Postat pe 24 Decembrie 2010 01:19
De la: garbo177128, la data 2010-12-24 00:59:39Stiti , m-am indragostit foarte tare de un EL, niciodata nu am simtit fata de un barbat ceea ce simt pentru EL.Si EL ma place, dar este casatorit.Relatia noastra este de o luna. Nu stiu cum si prin ce imprejurari, a descoperit sotia sa in telefonul lui mesaje care veneau de la mine. In aceasta seara, sotia m-a sunat si mi-a spus ca vrea sa auda si varianta mea in legatura cu acele mesaje.Am fost luata prin surprindere, nu am spus nimic, decat ca i-am spus sa nu faca "ras" sau 'misto' de mine cu acele telefoane.Nu mi-a vorbit urat, darnu am stiut ce sa-i spun, am facut oarecum pe nebuna si pe nevinova, spunandu-i ca nu am de ce sa dau explicatii. Dupa 5 minute a sunat din nou telefonul, si era EL, cu o voce scazuta , aproape de nerecunoscut, nu a vorbit urat cu mine,parca ii era teama sa nu ma supere, parca iiera teama ... si de ceea ce o sa spun eu si de ceea ce vaspune sotia. Bineanteles, cred ca telefonul era dat pe speaker,iar eu m-am facut ca nu aud si nu stiu despre ce e vorba, dupa care am inchis ... sau a inchis, nu mai retin exact. Chiar si ieri cand am vorbit cu EL la telefon, i-am spus sa nu cumva sa afle sotia lui de mine ... chiar asta s-a intamplat. EL are si o fetita de 9 ani.Imi spunea ca tot timpul se cearta cu sotia lui, ca a plecat in Spania sa munceasca fara voia lui, dar a venit in 14 dec.2010 din Spania
Nu am cum sa iau legatura cu el si probabil nici el cu mine.Ce parere aveti? Eu ce trebuie sa fac sau sa spun daca ma va suna sotia lui? Ce se va intampla? Nu vreau sa-l pierd din aceata cauza, care este cea mai grava si de care nu am vrut sa am(avem)parte.
Astept sa-mi dati un sfat, o indrumare, o parere ... Nu pot sa mai dorm, gandindu-ma ca i-am creat probleme lui, omului pe care il iubesc si nu-mi doresc sa-l pierd si pentru care ma doare sufletul. Eu nu sunt casatorita.
Pai nu il mai cauta daca nu vrei sa ii creezi probleme...Lasa-l in plata Domnului si nu te mai chinui..Si nu te mai incurca cu barbati casatoriti,,orice minciuni ti-ar indruga ca sa te prinda in patul lor pt ca barbatii sunt niste mitocani si curvari...uita-l si nu baga in casa altuia..Pt ca nici tie cred ca ti-ar placea ca alta femeia sa se bage in casa ta,,si sa profite de monentele voastre de criza....Daca esti o femeie buna vezati de treaba ta si nu te mai baga in relatiile altora,,pt ca barbatii mint,,,ca nu merge relatia ca sa te pinda in patul lor si nu este bine sa fii tu cauza rupturii lor si sa ii ai pe constiinta si sa desparti un copil de tata lui.....Te-ai lasat dusa de val acum incerca sa te aduni si sa iti fie invatatura de minte...Rogate si tu la Dumnezeu sa iti lumineze minte si sa iti dea putere si ai sa vezi ca Dumnezeu te va ajuta.Numai bine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Decembrie 2010 14:44
pai, ai zis ca deja te-a sunat si te-ai descurcat f. bine...deci, stii ce sa faci...oricum tu o sa faci ce vrei tu, orice ti-ar spune cineva de pe aici, nu-i asa?
sora_ilsi
Postat pe 24 Decembrie 2010 15:37
pleaca din relatie acum...vei fi mereu a cincea roata la caruta,lasa vorbele lui frumoase ,e un las care vrea si in caruta si in teleguta....stiu ce vorbesc,am fost in situatia ta.faci cum crezi,dar ce si face omul cu mana lui se numeste lucru manual....vei suferi crunt tu si iti vei irosi ani frumosi care nu se mai intorc...dar vb cuiva tu vei face cum crezi..
garbo097275
Postat pe 24 Decembrie 2010 15:45
e doar un alt topic de-am pasta, in care una ne spune sub alta forma ca e amanta si ca ce buni sunt barbatii casatoriti, DA , am vazut si acum ce vrei de fapt ???? sa te laudam ???ca ajuti un om sa greseasca ??? ar fi gresit el oricum, dar asa esti si tu in aceeasi oala cu el, si e timpul perfect sa-ti spun asta, SAVUREAZA SARBATORI DE UNA SINGURA , IN TIMP CE EL E CU FAMILIA, daca nici asta nu te trezeste esti proasta rau si ar trebui sa-mi fie mila de tine, dar nu pot simti decat repulsie
casperphantom
Postat pe 24 Decembrie 2010 17:34
Multumesc pentru ceea ce mi-ai sugerat. Imi va fi foarte greu, il iubesc cum nu am iubit pana la cei 37 de ani.Sincer, nu este o relatie bazata pe sex ... este ceva frumos, ne intelegem cred ca destul de bine.Ca sa intelegi mai bine, prima data cand ne-am simtit, a fost in 18 nov.anul acesta.In 19 nov. implineam varsta de 37 ani si a tinut neaparat sa ne cunoastem si fata in fata,si sa fie prima persoana care imi ureaza 'la multi ani"! In noaptea aceea, nu am facut altceva dacat sa ne sarutam, nimic altceva nu s-a intamplat, si o spun cu sinceritate. Dupa 2 saptamani ne-am revazut si abea atunci am facut dragoste, apoi a mai venit dupa o saptamana(in 10.12.2010).Intre timp ,am vb la tel. zilnic si pe messenger.Pana miercuri 22.12.2010 inclusiv.Acum in seara aceasta de Craciun, am primit din partea lui un buchet de 3 trandafiri.(Distanta intre noi este de 249 km).Ce spui?Crezi ca are ceva pentru mine?Sunt poate naiva, dar eu il iubesc, dar, eu i-am spus sa nu afle de mine sotia lui, daste s-a intamplat .De ce oare? Te rog sa sa nu ma condamni , ai condamna iubirea ... chiar daca este casatorit, eu nu am avut chiar nici o intentie sa-i creez probleme .. si, implicit si mie.Astept un raspuns.Multumesc!
garbo177128
Postat pe 25 Decembrie 2010 02:37
Da,eu cred ca m-am descurcat ... dar el? Ea este o femeie foarte posesiva , care il domina, oare este bine?Categorac ceea ce vreau eu, dar asta cred ca depinde si de el.Eu , sincer sunt foarte dragostita de el.De miercuri sera nu am mai vb. cu el.Imi este greu, dar nu vreau sa-i creez probleme, poate va fi bine acum pt el. Ce spui? Ce s-o fi intampalt intr el si sotia lui? Ce crezi ca sea va intampla cu noi? Crezi ca-mi este dator cu o explicati?
garbo177128
Postat pe 25 Decembrie 2010 02:45
de ce te doare pe tine capul ce se intampla in familia lui, cand a venit la tine a venit constient ca e un om insurat, asta ar trebuie sa fie problema constiintei lui nu a ta, ai si tu problema ta, tu va trebui sa rezolvi necunoscutele din ecuatia ta, veti fi vreodata impreuna ??/ va veti iubi pana cand moartea va va desparti ?? si daca stai bine sa te gandesti tot asta a spus altei persoane cu care are un copil, am inteles, intr-o alta biserica, eu stiu un lucru si acum vorbesc despre tine, ca la tine in oras veti putea umbla liberi pe strada e ok, dar la el in oras ??? nu veti merge ?? n-aveti de ce, eu nu pot intelege de ce va place atat de mult statutul de amanta, tu poti sa-i spui cum vrei, dar tot asta esti pana la urma, nimic de finalizat cu bucurie de aici, pentru ca cineva va suferi , si apoi si tu ai fi posesiva daca ai fi sotie legitima, sau nu ??? nu i-ai cere explicatii ??? dar tu acum nu ai dreptul sa ceri o explicatie, pentru ca ai stiut ca este casatorit la data la care te-ai aruncat cu capul inainte, daca vrea ti-o da, daca nu, nu, dupa ce pleaca tanti la capsuni in Spania,va reveni, daca eu as fi lipsit de morala asa as face, dar pe mine sincer m-ar impiedeca liberul arbitru, al tau a fost absent cand ai intrat in relatia asta, aaaa inca ceva, nu vreau sa condamn iubirea ci lipsa voastra de discernamant,era o solutie simpla la toate astea, sa fie liber, cu toate consecintele acestei libertati, dar oare voi o vreti ???? dincolo de morala indusa de biserica societate familie, consider ca trebuie sa avem discernamant pentru totate relatiile in care ne implicam .


sa ai Sarbatori mai faricite anul viitor dar asta depinde numai de tine
casperphantom
Postat pe 25 Decembrie 2010 06:55
Dar de ce n-ai vrut , tu , sa afle sotia ca sotul ei are o relatie extraconjugala ? Adica pe tine .
liaiedera
Postat pe 25 Decembrie 2010 07:58
Daca pus in fata faptului implinit a continuat sa minta si sa te ascunda inseamna ca VREA sa fie cu sotia lui indiferent cat e de posesiva si de rea. VREA sa fie cu ea si nu cu tine.
Doara
Postat pe 25 Decembrie 2010 09:14
corect!!!!!!! si o sa te caute imediat ce o sa plece Dinsa inapoi la munca, sa ti spuna cit de greu i a fost fara tine!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 25 Decembrie 2010 09:17
De la: garbo177128, la data 2010-12-24 00:59:39Stiti , m-am indragostit foarte tare de un EL, niciodata nu am simtit fata de un barbat ceea ce simt pentru EL.Si EL ma place, dar este casatorit.Relatia noastra este de o luna. Nu stiu cum si prin ce imprejurari, a descoperit sotia sa in telefonul lui mesaje care veneau de la mine. In aceasta seara, sotia m-a sunat si mi-a spus ca vrea sa auda si varianta mea in legatura cu acele mesaje.Am fost luata prin surprindere, nu am spus nimic, decat ca i-am spus sa nu faca "ras" sau 'misto' de mine cu acele telefoane.Nu mi-a vorbit urat, darnu am stiut ce sa-i spun, am facut oarecum pe nebuna si pe nevinova, spunandu-i ca nu am de ce sa dau explicatii. Dupa 5 minute a sunat din nou telefonul, si era EL, cu o voce scazuta , aproape de nerecunoscut, nu a vorbit urat cu mine,parca ii era teama sa nu ma supere, parca iiera teama ... si de ceea ce o sa spun eu si de ceea ce vaspune sotia. Bineanteles, cred ca telefonul era dat pe speaker,iar eu m-am facut ca nu aud si nu stiu despre ce e vorba, dupa care am inchis ... sau a inchis, nu mai retin exact. Chiar si ieri cand am vorbit cu EL la telefon, i-am spus sa nu cumva sa afle sotia lui de mine ... chiar asta s-a intamplat. EL are si o fetita de 9 ani.Imi spunea ca tot timpul se cearta cu sotia lui, ca a plecat in Spania sa munceasca fara voia lui, dar a venit in 14 dec.2010 din Spania
Nu am cum sa iau legatura cu el si probabil nici el cu mine.Ce parere aveti? Eu ce trebuie sa fac sau sa spun daca ma va suna sotia lui? Ce se va intampla? Nu vreau sa-l pierd din aceata cauza, care este cea mai grava si de care nu am vrut sa am(avem)parte.
Astept sa-mi dati un sfat, o indrumare, o parere ... Nu pot sa mai dorm, gandindu-ma ca i-am creat probleme lui, omului pe care il iubesc si nu-mi doresc sa-l pierd si pentru care ma doare sufletul. Eu nu sunt casatorita.


Vrei un sfat sincer?! Cauta-ti un barbat singur....si nu mai crede minciunile barbatilor casatoriti despre sotiile lor despre cat sunt ei de nefericiti...fii desteapta , te foloseste o perioada, te-a vrajit (asa crede el), trezeste-te, nu te merita!
melania33
Postat pe 25 Decembrie 2010 10:08
buna, parerea mea este sa nu-l mai cauti, deoarece nu cred ca va renunta la familia lui. si nu poti sa ai incredere in el, pentru ca il cunosti doar de o luna. dar mai stiu un lucru, sa nu-ti cladesti fericirea pe nefericirea altuia pentru ca la un moment dat ai sa suferi si tu.....
fatadinvis
Postat pe 4 Ianuarie 2011 11:56
nu o sa suferi "la un moment dat", o sa suferi chiar din momentul in care incepi sa te implici.
Sigur, asta daca nu ajungi la filozofii care transced prapaditii de oameni obisnuiti, care se gindesc ca sa doarma cu alta in pat seara de seara nu prea e bine. Si tot ce te deosebeste de femeia aia e o hartie.
quasaria
Postat pe 4 Ianuarie 2011 19:04
eh..,pareri si pareri..

intrebarea mea este insa..:cum de,la 37 de ani nu esti casatorita..?
ai facut pe amanta pana la varsta asta..,iar acum vrei sa treci in tabara cealalta(prin mijloacele specifice,evident)?
roby_cado
Postat pe 4 Ianuarie 2011 21:31
Cu atat mai mult, o femeie la 37 de ani, necasatorita, pica in plasa unor barbati casatoriti dornici de idile. Pe de alta parte, sunt putini barbati casatoriti care accepta legaturi cu femei necasatorite (acestea sigur vor o legatura de lunga durata).

Garbo, daca te-a sunat sotia lui si nu a iesit scandal, probabil ca nu era prima data cand se confrunta cu aceasta situatie. Daca el a cautat o relatie departe de casa inseamna ca nu vrea altceva decat o aventura. Poate in timp, legatura voastra va deveni mai mult decat atat. Crezi ca mai poti astepta???
Casper a pus degetul pe rana, cred eu. Sarbatorile si toate momentele fericite le vei petrece singura. Nu te-ai saturat de singuratate? Oare nu este mai bine sa cauti pe cineva liber???

Telefonul sotiei trebuie sa fie un moment de cotitura. Momentul sa va opriti! Crezi ca va mai suna , sotia? Eu nu cred. El insa da, va suna, cand ramane din nou singur. Daca pui capat relatiei, vei afla foarte curand ce simte el cu adevarat. Daca esti pregatita pentru raspuns!
cricat
Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:17
chestia asta cu vaaaai, ai 37 de ani si nu esti maritata (pina acum) ?!?! zau daca o inteleg.
Trebuia neaparat sa fie maritata sau cum?

Na, eu am fost si imi pare rau ca am fost... pana mea, am pierdut o gramada de ani in care puteam sa imi vad de ale mele, nu sa duc lupte teritoriale. Nu intilnesti barbatul potrivit asta e - mai bine nu te mariti. Ce e cu oripilarea asta?!?!
quasaria
Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:45
Quasaria, dupa 10, 15 ani de singuratate apar diverse tabieturi, pretentii, nimeni nu mai este potrivit. Te lipesti mai greu de o alta persoana singura, tot cu tabieturi.
Si eu mi-am pus problema, cum ai pus-o si tu. Si am ajuns la concluzia ca toate lucrurile din viata noastra sa intampla pentru ca asa am ales atunci. Si nu regret ! Toate lucrurile se fac la timpul lor. Crezi ca persoanele care nu au fost inplicate intr/o relatie, doua.... pana la o anumita varsta sunt fericite? Nu le intreba..... sigur vor brava..... dar in adancul sufletului sufera. Suntem facuti sa fim alaturi de cineva. Daca nu am ales la un moment dat bine mai alegem odata. Dar nu stam singuri. Singuratatea urateste.... trupul si sufletul.....
cricat
Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:59
cri, nu singuratatea ne urateste, ci spaima noastra nejustificata fata de ea. prejudecata ca e un monstru, dusmanul nostru insusi, femeia cu coasa insasi! adica, ti-ar fi mai bine cu cineva care nici macar nu te vede in casa, care casca in permanenta de plictiseala, fiindca nu e capabil de niciun sentiment cald, de nicio emotie pura, de niciun fior pe coloana si prin piele in prezenta ta, dar saliveaza instinctiv si gretos dupa altele? ori, ti-ar fi mai bine cu cineva cu care te certi neincetat ca dezlantuiti, precum natura in urgie, torturandu-va psihic unul pe celalalt? sau cu cineva care te dispretuieste, dar de a carui prezenta te agati doar ca sa nu fi singura, desi te urasti de moarte pt asta? singuratatea reprezinta in primul rand, daca nu in singurul rand, incapacitatea de convietuire, de reglare cu tine insati/ insuti, dezechilibru grav in relatia si conexiunea cu propria fiinta. s-a creat o falsa idee, o falsa judecata, pe care o trambiteaza, ajungand sa si-o asimileze al naibii de gresit in mintea lor, tot multi oameni, si anume, ei cred ca fugind de singuratate, castiga ceva pt confortul lor psihic sau de alt fel, dar nu fac decat sa demonstreze faptul ca sunt pasibili de dependenta, ca nu pot trai fara a fi dependenti de cineva. ma uit cat de mult se bate moneda azi pe ideea de familie si cat de mult a degenerat notiunea. si-a pierdut sensul, s-a botit, s-a amputat, s-a golit de continutul de drept. tot mai multi vor familie, nu conteaza cum, vor sa pastreze o familie, nu conteaza cum, caci scopul scuza mijloacele pana la urma, doar spui familie si stai drepti!, dar uita ca inainte de familie trebuie sa fie un cuplu real, o unitate compacta, care nu poate fi infuzata de nimic, tulburata de nicio intruziune din exterior, care nu poate fi perturbata nici macar de un alt Big Bang. o structura perfecta, sudata prin alipirea fara niciun efort a doua structuri, ce se imbina desavarsit precum piesele de puzzle. ...caci nu mai au nevoie de altceva.
esme
Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:44
Esme, nici eu nu sunt de acord cu casatoria de dragul casatoriei. Sau sa nu iesi dintr-o relatie-casatorie de frica sa nu stai singur. Si singuratatea are rostul ei, mai ales cand este perioada de refacere dupa o relatie esuata. In cazul de fata ... d/ra nu este casatorita. Eu am luat de bun ce a spus ea. Poate ca nu a specificat ca este divortata. Iti spun cazuri de colege din facultate care au ajuns la ..peste 35 ani ....si sunt singure, si nu le este bine. Cred ca ar accepta orice compromis numai sa stie ca ce gandeste si cineva la ele. Intri asa intr/un cerc vicios. La fel sa intampla si la barbatii singuri.
cricat
Postat pe 5 Ianuarie 2011 23:03
cricat, a nu fi casatorit nu implica a fi singur cuc. La nici o virsta.
Iar dna n-a specificat cite relatii a avut sau are.
quasaria
Postat pe 6 Ianuarie 2011 18:21
de acord cu tine Quasaria,
se poate sta si o viata impreuna fara bucatica de hartie. Uneori aceste legaturi poate tin mai mult.

Sa astepti (singura) clipe de bucurie, ocazionale, de la o persoana prinsa in alta legatura nu sunt eu de acord. Mi se pare un timp mort si care nu poate aduce decat suferinta.
cricat
Postat pe 6 Ianuarie 2011 19:04
mda, iti aduce suferinta si tie si tuturor celorlalti implicati... pina si boului central, care e totusi animal viu deci capabil sa sufere.
quasaria
Postat pe 6 Ianuarie 2011 19:17
Draga mea.
Nu ai ce pierde in aceasta situatie pentru ca acest barbat nu este al tau!
Am fost si eu in situatia ta 1 an..si mi-a fost foarte greu sa inteleg ca un barbat casatorit nu va fi niciodata al meu.
Acesta relatie nu are viitor gandeste-te doar la fetita lui..
Cred ca toate meritam un barbat intreg si nu cu jumatate de norma,meritam sa fim iubite!
Incerca sa iesi din aceasta relatie..pt ca altfel iti va fi foarte greu..eu am trecut dar am suferit enorm.
kitty77
Postat pe 6 Ianuarie 2011 19:34
Sunt convinsa de atunci sau de mult timp nu a mai cautat-o.
Tu spui ca ai fost de o luna cu el dar v-ati intalnit doar de 4 ori din cate am inteles si ai spus ca prima data doar v-ati sarutat dar a doua oara ati avut relatii intime si presupun ca si a treia si a patra oara la fel... Spui ca nu e bazata pe sex... Spui ca esti indragostita de el.... La 37 de ani ar trebuie sa fii mai matura. Tot daca te aprinzi repede dupa un barbat, poate e din cauza ca nu aveai o relatie si iti cautai barbati pe internet; pentru ca ai spus ca prima data cand v-ati vazut el a spus ca vrea sa va cunoasteti si fata in fata.
Tu realizezi ca esti o femeie usor manipulabila?
si cum poti crede ca iubesti cum nu ai mai iubit o persoana pe care nici nu o cunosti?
ar fi asa multe de spus dar mi-as pierde timpul. Ma bucur ca eu, la 23 de ani nu sunt atat de naiva si nu ma indragostesc asa usor.
bbbbbb47
Postat pe 18 Ianuarie 2011 02:32
ce de probleme vitale au unele
intr-o buna zi o sa-mi scriu si eu memoriile.......viata bate filmul!Oscar nenica Oscar
ameno
Postat pe 18 Ianuarie 2011 10:10
buna! nu mi se pare corect ce ai facut adica ai acceptat o relatie cu un barbat casatorit, acum ai ce meriti, te-ai gandit vre-o clipa la sotia lui? NU , acum suporta consecintele si dreptatea lui d-zeuSI CULMEA TOT TU TE PLANGI, merita-i si o scarmaneala. Tot sotia lui a dat dovada ca este o doamna, vorbind-u-ti frumos. RUSINE SA-TI FIE!
jennyca
Postat pe 20 Ianuarie 2011 19:34
mare e gradina ta Doamne......

ce le o mai place fumeilor astora sa fie roata a doua?
mai femeie......scuza-mi indiscretia....dar daca tu ai fi fost in locul sotiei lui cum ai fi reactionat? in ce tabara te aflai? Cand faci dragoste cu el te gandesti ca nu faci altceva decat sa i destrami familia? Are un copil de 9 ani...ce astepti de la el? Sa-si lase copilul si sotia pentru tine ????
Din cauza unora ca tine se duc dracu casniciile ....

nu mi vine sa cred....sincer nu as avea tupeul sa ma "descarc" cu o asemenea idila.....
dar deh....dragostea asta.....nu se judeca
madita
Postat pe 18 Februarie 2011 14:32
madita, ai corectat repede, asa ca ma abtin...
zambila
Postat pe 18 Februarie 2011 14:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
test beton: gasiti o cheie in padure, noaptea. cum arata cheia? 49 De la: fleurdelis 25 Decembrie 2009 00:22
Dragoste online: exista sau nu? 318 De la: Juna 1 Mai 2011 16:46
Ce ziceti de un film la racoare cu un Mountain Dew? 1 De la: garbo_4810 20 Iulie 2012 16:29
Iubiri...ratacite... 21 De la: eu_geminy 24 Noiembrie 2010 02:20
login 5 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 16:12
Setari Cookie-uri