Mesaje de craciun...

Se apropie sarbatorile, asta nu e o noutate, la fel cum nu e o noutate ca in seara de Ajun incep telefoanele sa zbarnaie...Lumea, prieteni sau cunostinte...iti trimit urarile de bine si Sarbatori fericite...e frumos sa stii ca cineva se gandeste la tine, sa nu ma intelegeti gresit...insa ce ma enerveaza pe mine la culme e faptul ca in loc de niste cuvinte din suflet, primesc mesaje luate de pe net. Voi ce parere aveti despre mesajele luate de pe net? Ce ati prefera un simplu "craciun Fericit" sau mesaje cu zurgalai, clinchete de colopotei luate de pe net?
delia_diana
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:40
in prima parte a postarii tale ai subliniat ca iti place sa sti ca cineva se gandeste la tine,chiar daca te suna sau iti trimite un mesaj,e ceva....insemni ceva pentru cei din jur...
parerea mea este ca nu conteaza ca este un mesaj compus sau pur si simplu luat de pe net....sa spui mersi ca este si ca cine ti le trimite iti ureaza ceva....

PS:mie personal imi plac si cele de pe net si cele compuse si cele haioase,nu asta conteaza cel mai mult,ci simplul gest.
anaROBERT
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:44
ce conteaza de unde e mesajul???
omu' ala care l-a trimis se gandea in acel moment la tine..
asta conteaza..
poate nu are omu' inspiratie....si mie mi se mai intampla...
eladaela
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:53
Si mie... Des! Doarme neuronu... Am unul si ala cam obosit... Ii place somnul....
picaturaderoua
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PENTRU TOATE FETELE SI FEMEILE DIN LUME ,LA MULTI ANI DE 1 MARTIE ! 6 De la: IOANIDE 1 Martie 2012 11:41
Intrebare. 44 De la: ulygarbo 11 Aprilie 2017 01:07
sunt casatorita dar iubesc alt barbat si el casatorit 205 De la: alfheim 19 August 2011 22:44
Suferă mai mult cine? Amanta sau Soția? 3 De la: sunsset 22 Aprilie 2020 11:27
Relatia parinti-copii 12 De la: office_salinasusesi_ro 15 Septembrie 2010 11:38
Setari Cookie-uri