Nu mai pot face dragoste cu sotia mea..

Daca caznicia vrei sa mearga incearca si fa dragoste si cu sotia. Mai rar dar incearca. Depinde ce-ti doresti?
mimitm
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:33
asta e o mare pedeapsa inseamna ca teai inselat pe tine insuti ai vrut sa vezi cum e sa fii mire teai casatorit din impuls fara sa gindesti si a venit si pedeapsa tine cont hirtia de la sfat o poti desfiinta pintru n divort de comun acord sau printron proces mai lung dar cununia din biserica nu se poate ce leaga domnu nu dezleaga omu daca cumva tai iubit sotia cindva incearca sa nu o faci sa sufere din cauza instabilitati tale analizeazate singur sai vezi daca mai poti continua sau nu macar daca tiai inselat sotia nu te insela pe tine insuti frumusetea tineretea si dragostea adica atractia secsuala trec cu timpu dar respectu ramine dragostea pura care nu are de a face cu secsu ramine vezi sa nu ramii si aici citez cu mina iatinsa precum regele learr
garbo179226
Postat pe 19 Decembrie 2010 17:50
asta e o mare pedeapsa inseamna ca teai inselat pe tine insuti ai vrut sa vezi cum e sa fii mire teai casatorit din impuls fara sa gindesti si a venit si pedeapsa tine cont hirtia de la sfat o poti desfiinta pintru n divort de comun acord sau printron proces mai lung dar cununia din biserica nu se poate ce leaga domnu nu dezleaga omu daca cumva tai iubit sotia cindva incearca sa nu o faci sa sufere din cauza instabilitati tale analizeazate singur sai vezi daca mai poti continua sau nu macar daca tiai inselat sotia nu te insela pe tine insuti frumusetea tineretea si dragostea adica atractia secsuala trec cu timpu dar respectu ramine dragostea pura care nu are de a face cu secsu ramine vezi sa nu ramii si aici citez cu mina iatinsa precum regele learr
garbo179226
Postat pe 19 Decembrie 2010 17:50
... si am ramas cu mana intinsa ca a regelui Lear .
liaiedera
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:03
Nu mai pot face dragoste cu sotia mea..

..poi...
nu mai fa!!!
SIMPLU!!!
LILO
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:06
ha ha ha ! bravo , Lilo !
liaiedera
Postat pe 19 Decembrie 2010 18:13
De la: garbo179226, la data 2010-12-19 17:50:29asta e o mare pedeapsa inseamna ca teai inselat pe tine insuti ai vrut sa vezi cum e sa fii mire teai casatorit din impuls fara sa gindesti si a venit si pedeapsa tine cont hirtia de la sfat o poti desfiinta pintru n divort de comun acord sau printron proces mai lung dar cununia din biserica nu se poate ce leaga domnu nu dezleaga omu daca cumva tai iubit sotia cindva incearca sa nu o faci sa sufere din cauza instabilitati tale analizeazate singur sai vezi daca mai poti continua sau nu macar daca tiai inselat sotia nu te insela pe tine insuti frumusetea tineretea si dragostea adica atractia secsuala trec cu timpu dar respectu ramine dragostea pura care nu are de a face cu secsu ramine vezi sa nu ramii si aici citez cu mina iatinsa precum regele learr


Sper ca nu vorbesti asa cum scrii...
Cat despre bietul Teodoreanu, e prea frumoasa cartea sa o alaturi unui asemenea subiect.
cristisz
Postat pe 20 Decembrie 2010 15:51
Daca nu ti-ai tinut-o in pantaloni , macar acum fii responsabil si stai de vorba cu sotia (daca mai tii la ea ) , cine stie poate ca ai noroc si rezolvi problema , renunta la amanta cu doua nu o sa-ti mearga bine niciodata !
garbo_Nico
Postat pe 21 Decembrie 2010 00:08
S-ar putea sa iti respecti prea mult sotia..si sa te simti vinovat..iar tu te blochezi psihic si nu poti merge mai departe..caci ma indoiesc ca ar fi varianta in care sotia arata jalnic si faze de acest gen. .cantareste bine cu ce vrei sa ramai: cu o aventura si singur toata viata sau cu o sotie care presupun ca ti-a aratat ca merita..nu stiu ce atmosfera ai tu in familie, nu stiu ce fel de persoana e amanta..tu esti singurul care poate decide..este vorba de viata ta..daca ai copii ai mare grija..ca ei vor suferi cel mai mult..trebuie o analiza mai aprofundata..ia-ti o saptamana iber stai singur undeva..si decide ce sa faci cu viata ta..daca continui ca si pana acum sotia isi va da seama..o zi buna!
l87cia
Postat pe 21 Decembrie 2010 11:48
Poate i-a zis amantul cs nu mai poate face dragoste cu sotia si ea verifica daca e posibil
Lady_Di
Postat pe 21 Decembrie 2010 16:13
Nu poti face dragoste cu sotia ta, dar o iubesti? Unde nu e iubire, nimic nu e...
garbo179762
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:37
Rege fr ar, iubit fr iubit... Oare asa e dragostea?
garbo179762
Postat pe 21 Decembrie 2010 18:40
fa/ti amanta -sotie...si sotia amanta...si daca vezi ca tot amanta te atrage...desi inainte de asta ea era sotia cu care nu mai puteai ...inseamna ca tu ai o problema...
garbo171675
Postat pe 22 Decembrie 2010 07:28
Daca tu esti amanta?! trebuie sa tii cont, va veni timpul daca te muti cu un barbat casatorit(daca are copii si o sotie frumoasa , harnica,linistita,gospodina ect....dar din curiozitate de ceva nou,,pt a intrat monotonia si obisnuinta in casnicia lor!) dupa ce se muta cu tine poate patesti ca sotia, in fiecare clipa cind se inbraca, cind se aseaza la masa, poate o sa te vada ca nu esti m ai buna ca sotia, nici m ai frumoasa, nici mincarea cu care a fost obisnuit,tu nu esti o gospodina ca ea, si pina la urma ai sa fii si tu una invechita, si fosta ceva nou, si sotia daca e o femeie de treaba si se intilneste cu alti barbati o sa fie gelos...pt barbatii sunt intrunfel si egoisti...(in minte el a luat o , este al lui......Deci draga mea m ai bine nu te complica cu un barbat casatorit( Citeste cele zece porunci) Daca esti BARBAT ( nu imi vine sa cred) dar! safie! NA! ( barbatii de obicei nu isi pun intrebarea cu cine sa aiba viata intima,numai daca :,adica tu nu vrei sa afle si nu vrei sa divortezi, deci amanta este pe postul de distractie, daca afla sotia ta esti pierdut ( gindestete pt cine vrei sa ti strici viata linistita de familie, tine cont se apropie CRACIUNUL ai responsabilitate fata de familia ta, tu ai ales pe sotia ta la bine si la rau! dar ce femeie e amanta daca stie ca esti casatorit???? tu asa crezi ca te iubeste m ai mult ca sotia? sau te intereseaza numai viata intima? atunci ia masuri cit m ai repede , fa analizele: ce ai de pierdut? ce ai de cistigat? "RAREORI NE GINDIM LA CE AVEM, DAR INTODEAUNA NE GINDIM LA CE AM PIRDUT! nu te judec nici daca esti femeie(barbat) dar fii cu capul pe umeri ca din cauza organului tau o sa ai de suferit si tu!!!!!!! sa fii tandru cu sotia ta ca sa primesti de la ea iubire si afectiune!! va cer scuze pt am scris asa mult, dar nu este chiar un subiect asa de simplu,,,, este vb de fericirea unei familii! SARBATORI FERICITE VA DORESC!!! NAMASTE.
lia49
Postat pe 22 Decembrie 2010 14:45
vreau doar sa te intreb dak ai copii cu sotia ta?dak da gandestete k odata si odata vor afla si le vei produce mare suferinta.oricum toti sunteti la fel.
garbo166680
Postat pe 22 Decembrie 2010 15:44
Laura_M
Postat pe 22 Decembrie 2010 15:53
Probabil esti foarte indragostit de amanta ....dar pana la urma ai doar o problema psihica ...concentreaza/te mai mult ...pana la urma cu sotia vei face doar sex ...iar cu amanta DRAGOSTE ..! Nu sunt eu in masura sa iti dau sfaturi ...ce sa faci ...dar repet nu cred sa ia probleme ...de natura ...fiziologica ....e mai mult psihica ...
Astept vesti ...pa

..
garbo171454
Postat pe 22 Decembrie 2010 22:17
Probabil esti foarte indragostit de amanta ....dar pana la urma ai doar o problema psihica ...concentreaza/te mai mult ...pana la urma cu sotia vei face doar sex ...iar cu amanta DRAGOSTE ..! Nu sunt eu in masura sa iti dau sfaturi ...ce sa faci ...dar repet nu cred sa ia probleme ...de natura ...fiziologica ....e mai mult psihica ...
Astept vesti ...pa

..
garbo171454
Postat pe 22 Decembrie 2010 22:17
ce frumoooos !
liaiedera
Postat pe 22 Decembrie 2010 22:36
va sa zica ca :D astepti vesti
Laura_M
Postat pe 22 Decembrie 2010 22:40
Adica asta e celalalt topic a lu' Florinache?
Ciresica
Postat pe 23 Decembrie 2010 07:54
ahhhhhh, ne potrivim........nici eu nu mai pot face dragoste cu amanta mea de cand am dat de Gigel........ce sa pot face???????
geta_garbo
Postat pe 23 Decembrie 2010 19:49
De la: garbo000907, la data 2010-12-14 11:05:42Sunt casatorit..De ceva timp am o relatie extraconjugala,si nu mai pot face dragoste cu sotia mea..De aproximativ o luna si jumatate nu pot sa am relatii intime..Cu cealalta partenera a mea reusesc..insa cu sotia nu..nu stiu ce mi se intampla..Un sfat ceva?Nu vreau rautati..Multumesc




daca tu esti barbat ,eu sunt Papa Ioan Paul al 2 lea, si asta , de data asta, fara rautate, daca continui insa sa spui prostii o sa vezi atunci rautati
casperphantom
Postat pe 23 Decembrie 2010 19:58
impotenta, frate...problema e la tine...du-te la medic si cauta-te...
sora_ilsi
Postat pe 23 Decembrie 2010 20:01
IO ZIC CA SI CASPER ........nooooooo nu esti barbat daca nu poti cu amandoua noooooooo .... esti eunuc
floare_cu_colti
Postat pe 23 Decembrie 2010 20:04
eu cred ca asta e sau sotia care cauta nod in papura, sau amanta care vrea sa verifice daca aia dorm separat....
quasaria
Postat pe 23 Decembrie 2010 22:24
Relatia cu amanta te-a facut sa te racesti de sotie. Incearca sa revii si sa te apropii de sotie, iar fata de amanta ia o pauza si vei avea un rezultat surpriza. fii mai atent si dragalas cu sotia.
garbo180112
Postat pe 24 Decembrie 2010 04:46
nu faci fata nene!
garbo174782
Postat pe 24 Decembrie 2010 08:58
cica un sfat ceva,dar o maslina ceva nu doresti asa in prag de sarbatori, masline in scobitori ti-am putea oferi, altceva insa la felul in care ne "rogi" poate cuie la sicriu
casperphantom
Postat pe 24 Decembrie 2010 09:36
De la: garbo179226, la data 2010-12-19 17:50:27asta e o mare pedeapsa inseamna ca teai inselat pe tine insuti ai vrut sa vezi cum e sa fii mire teai casatorit din impuls fara sa gindesti si a venit si pedeapsa tine cont hirtia de la sfat o poti desfiinta pintru n divort de comun acord sau printron proces mai lung dar cununia din biserica nu se poate ce leaga domnu nu dezleaga omu daca cumva tai iubit sotia cindva incearca sa nu o faci sa sufere din cauza instabilitati tale analizeazate singur sai vezi daca mai poti continua sau nu macar daca tiai inselat sotia nu te insela pe tine insuti frumusetea tineretea si dragostea adica atractia secsuala trec cu timpu dar respectu ramine dragostea pura care nu are de a face cu secsu ramine vezi sa nu ramii si aici citez cu mina iatinsa precum regele learr

auzi, tu ai trecut pe la vreo ora de romana? ca esti catastrofa te mai si bagi pe forum-uri sa raspunzi...las-o naibii de treaba
MARILENA_25
Postat pe 24 Decembrie 2010 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce droguri sunt sapte pacate si diavol rosu????? 2 De la: panty_C 29 Ianuarie 2012 16:25
mariana39 7 De la: pik_nik 21 Iunie 2009 20:49
Dieta : miscare 23 De la: ellyse83 6 Ianuarie 2010 10:54
Dieta de slabit 1 kg pe zi 11 De la: garbo191285 7 Iunie 2018 16:19
Pentru o detoxifiere naturala si sanatoasa ! 1 De la: fittnescoffe 16 Martie 2012 10:35
Setari Cookie-uri