Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

ai dreptate...majoritatea o fac si pe gratis....asa ca la asa oferta.....
yotto
Postat pe 19 Decembrie 2010 13:36
mai blueberry...daca ala iti ofera 1mil de dolari...inseamna ca esti o valoare...
eladaela
Postat pe 19 Decembrie 2010 13:39
mi se pare cel mai real si profund raspuns!
blessed
Postat pe 19 Decembrie 2010 13:42
cred ca te-ai inspirat din cartea aceea, Propunere indecenta, care a fost si ecranizata mai tarziu...deci intrebarea e doar o curiozitate fetelor, nu vine nimeni cu teancul de euroi pt o noapte de amor. si daca ar veni, ipotetic vb, sunt convinsa ca multe s-ar duce, ca deh, la toti ni-i greu...
diana23
Postat pe 19 Decembrie 2010 13:49
Este adevarat ca este o oferta tentanta care ar atrage multe femei. Eu insa consider ca dragostea este de un infinit de ori mai importanta decat banii. Alaturi de sot poti face mai usor bani atunci cand exista dragoste chiar daca nu va fi vorba de un milion de euro, insa si cea mai mica suma de bani va capata o valoare enorma deoarece au fost castigati cu greu si impreuna cu cel pe care il iubesti.
Daca ierzi dragostea sotului, nici macar un milion de euro nu va fi suficient pt a o recupera.
Nu mi-as insela sotul pentru nimic in lume, deoarece dragostea lui si el ca persoana valoreaza ENORM.
brokenheart
Postat pe 19 Decembrie 2010 13:58
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!sa nu fie un bolnav psihic ....si sa nu fii supusa perversinilor de tot felul .....o cina rtomantica ...si sex normal !!
garbo171454
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:03
DA, AS MINTI DACA AS SPUNE NU.............
roatacarmen
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:03
dc,oare,totul se rezuma la bani?ce femeie s-ar vinde pt bani?doar un afara scrupule si care nu-si iubeste sotul,familia.cum te mai poti privi in oglinda,daca ai face-o?ai avea curaj? eu una nu as putea sa o fac nici pt toti banii din lume.imi iubesc sotul si copii mai mult decit viata mea
antoheliviu
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:20
dc,oare,totul se rezuma la bani?ce femeie s-ar vinde pt bani?doar un afara scrupule si care nu-si iubeste sotul,familia.cum te mai poti privi in oglinda,daca ai face-o?ai avea curaj? eu una nu as putea sa o fac nici pt toti banii din lume.imi iubesc sotul si copii mai mult decit viata mea
antoheliviu
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:20
buna. eu ca sot ias da voie la sotie pentru un milion de euro pe o noapte.. de si ne iubim mule. dar near scoate dintrun mare impas. ca viata e destul de grea . nuti ajunge salariu in rominia.. dar saldea nu vorbe
garbo092504
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:21
mai domnule cu juramantu la biserica:)) ce i-ai oferit tu toata viata sotiei tale, in afara de retorica intrebare: c-ai gatit azi?:)) va convine sa=i dati cu biserica si cu juramintele, dar voi ce=-ati facut din ce-ati jurat? ce cereti in afara de papa, spalat calcat samd parca v=ati jurat ca va luati roboti de gatit si curatenie , nu sotii. Bineinteles ca cereti si sex, da nici sex-ul nu stiti ce este , pffff ca va convine sa jurati ca sa-l aveti pe nimic, plus serviciile de curatenie. deci totul la pachet... 3 in 1, . asa ca las-o mai incet cu juramintele, morala si priveste-te in oglinda cand iti fug ochii in alte parti, si pe proasta de acasa o tratezi cu fa:)) maiiiiiii sa fie cata "moralitate" ... nu esti in stare sa-ti castigi femeia sa o intretii asa cum merita sa o tratezi asa cum doar un barbat adevarat stie, las-o la cei care stiu, nu-i mai impuia capul cu "moralitatle" tale , care se traduc in : sex, spalat , calcat, mancare gratis:)) te credca iti convine
carmen130363
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:23
esme...bravo...vad ca ai gasit dictonarul...ai grija sa nu ti-l mai piteasca copii...
constat ca te-ai oparit toata...dar ce ti-am spus eu vizavi de modul de exprimare ceea ce te face de multe ori greu de inteles ti-au mai spus -o si altii...ai uitat insa repede...
acum...ce sa zic..te inteleg intr-o oarecare masura...dar deja te-ai afirmat pe forum...
stii ce nu inteleg? in particular sunt convins ca nu discuti in felul asta...de ce te-ai transformat in alta?!?
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:32
eu cred ca pentru banii astia,mi`ar da binecuvantarea lui (la figurat vorbiind,k la propriu nu vine nimeni sa ne dea banii astia)
brunette
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:32
DA. DACA AR ARATA BINE INDIVIDUL
mosoianu
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:36
vezi filmul "Propunere indecenta "
raspund cu DA la sondaj
vali_kro
Postat pe 19 Decembrie 2010 14:57
O INTREBARE CAM LIPSITA DE SENS ....IN ZILELE NOASTRE....IN PRIMUL RAND DATORITA FAPTULUI CA SITUATIA ACTUALA FINANCIARA ESTE FOARTE GREA....SI IN AL DOILEA RAND PENTRU SIMPLUL FAPT CA FOARTE MULTE FEMEI SI-AR DORI SA FIE INTREBATE ACEST LUCRU .....DAR NU RECUNOSC!?....CAM ASTA ESTE SITUATIA ACTUALA DUPA PAREREA MEA....NU PUNEM IN CALCUL AMANTELE DE DOI BANI,(AICI AR FI MULTE DE SPUS),CELE DE LA SERVICI (PENTRU A AVEA O CARIERA SAU UN SERVICI),SAU CELE PUR SI SIMPLU IMPINSE DE SITUATIE (GEN CASATORII DIN INTERES),....SI UITE ASA AJUNGEM LA IDEEA CA FIECARE INSEALA .....POATE SI NUMAI CU GANDUL ....IAR DACA I S-AR PROPUNE ....O ASTFEL DE VARIANTA ....CRED CA AR FACE-O IMEDIAT....DIN CURIOZITATE....DIN LACOMIE....DIN NAIVITATE.....SI DIN "N"....MOTIVE....DAR AR VREA SA NU SE STIE ....!?....PAREREA MEA...DUPA CUM SPUNEAM!?....
garbo024362
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:06
hahahahahahahahahaha,banii sunt ochiul draqului...acuma mai ramane cum-i justifici? ...si imi pare cam naspa sa ma sacrific io sa tzin trantorul,nu?. ... ..sa zicem ca daca esti singura si mai ai si copii de crescut ai un scop...chiar si in ideea ca ar fi frumos parca imi pare cam excentric,sa zicem ca este vreun mafiot si nu il intereseaza banii vrea sa se distreze ca unii care muncesc cu sudoare nu dau ei un milion de euro pentru curul unei femei,sa fim serioshi!...totushi,constiintza ta? ca stim ca este cel mai aspru judecator!nu este de ici colea sa iti calci in picioare toate principiile,toate credintzele,toate valorile tale umane...fiecare om este constient de asta,cine mai reprezintzi tu in fatza ochilor tai?daca in fatza celorlatzi nu mai conteaza ca zici ca aceia nu au venit sa te ajute cu nimic sa ieshi dintr-un impas
ileana1959
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:20
altii si-ar batjocorii sotiile si fara bani
anna28
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:23
De la: nebunul87, la data 2010-12-19 09:36:38ce sfinte va mai dati unele,din toate femeile care ati raspuns 99,9%ati aceepta,ce dracu hai sa nu ne strambam,scuze,de fapt unele ar accepta si pt 500 de euro;)


Fii serios , 500 Euro este putin dar la 1 milion nu m-as gandi de doua ori si nici voie de la sot nu as cere !
ElyM
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:26
eii, na? ce intrebare aiurea?! se duc unele si pentru mai nimic, daramite pentru asa suma...
hmm... unde se afla nu, e doar ipocrizie si punct. nu isi vand sufletul... dar il rascumperi, nu? ( inima spune da, constiinta nu si nu)
sa fim seriosi...si cele care sunt "icoane" ar dori asta, ca doar cu o floare nu se face primavara, nici cu un pacat nu ajungi in iad....
garbo257891
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:27
ce ma amuza este altceva: ca se discuta SUMA, ori tocmai asta NU intra in discutie... drak, nici nu conteaza SUMA, ci ideea: cite dintre femeile care spun NU realizeaza ca pentru onor sot valoareaza mai putin de 1 mil de EUR cu iubirea ei cu tot?
Si daca dl. ar avea oportunitatea asta ar fugi mincind pamintul in orice colt al lumii?
Bine, poate sint femei care cred ca n-ar fugi...Sa zicem ca eu sint mai sceptica.

Si ca as lua propunerea dpret cel mai frumos compliment posibil - desi n-am nevoie de bani, nu banii ma intereseaza, ci faptul ca pentru cineva as reprezenta echivalentul a 1 mil. de EUR pe noapte... ceea ce inseamna mai mult, probabil, decit contez pentru barbatul pe care il iubesc. Si care cica ma iubeste.
Nu ma indoiesc ca pot fi si cazuri diferite. Dar mult mai putine decit ne place sa credem....
quasaria
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:36
un raspuns corect la acest subiect depinde de multzi factori!... viatza mi-a pus in fatza multe cazuri reale de femei care fac bani in acest mod , sunt elegante , au ce isi doresc material mai mult sau mai putzin(unele o fac tocmai ca sa aiba ce manca,imbraca,incaltza,hranit copii ,rate la banci etc.),cunosc o femeie care este divortzata si are singura motivatzie ca ea daca nu are barbat la pat macar la o saptamana o doare pieptul , in rest motive diverse,multe femei casatorite fac acest lucru,au cate 2-3 amantzi ,motive diverse:alta ca nu are cu ce plati ratele ca salariul nu-i ajunge,alta ca sotzul nu o satisface acasa,are copii si nu poate lasa casa ,alta ca nu are ce da la copii,scolile scumpe,cerintzele tinerilor sunt si ele multe, sa manance,alta ca vrea si ea sa fie la moda si trendy iar salariul nu-i permite asta,alta ca vrea o cariera inalta si ca in mod cinstit nu poate decat daca o ajuta si sprijina unul care este in functzie mare ,fel de fel de motive,etc.asa ca ...nu stiu daca asta ar fi o justificare pentru gestul in sine,...totzi suntem cu bani putzini ,multzi poate avem nevoi pe care nu avem cum sa le asiguram.Nu ca as fi io una exemplu de moralitate sau sa ma dau aicea fara de pacate,imaculata ,totushi imi pun niste intrebari,daca toata lumea ar face asa unde s-ar ajunge?nu stiu ,ce ar insemna sa ne apucam toate femeile sa ne culcam pe bani mai multzi sau mai putzini fiecare cum gaseste...ma intreb despre moralitate mai putem vorbi?mai devreme sau mai tarziu aceste lucruri se aud,mai avem demnitate?cum aparem in fatza copiilor,ce -i invatza o astfel de mama?...parerea mea este ca acest lucru tzine de fiecare,educatzia,bunul simtz,cei sapte ani de acasa,credintza,constiintza fiecaruia.
ileana1959
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:49
de ce nu?chiar si pt mai putin.daca se poate de ce nu.....plus k nu ar fi vreo inselatorie....inselatoria este legata de tradarea sentimentelor ori aici nu vb despre alt sentiment in afara de siguranta.azi banii=siguranta....siguranta pt tine si familia ta.anyway....nu da nimeni banii astia p o partida de sex:D....poate vreun obsedat....dar astia de regula nu au bani.....in Romania
vanitas
Postat pe 19 Decembrie 2010 15:54
Si daca acel barbat , care arata super , este infectat cu hiv ?
garbo163677
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:00
Ar trebui sa fii destul de naiva sa crezi ca ti-ar oferi cineva atitia bani doar pt atit!
garbo068962
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:09
O-K, iar tu esti si ramai acelasi grobian veleitar, cu un simulacru de gentilete si doxa! credeam ca ai inteles ce era de inteles. se pare ca naravul ramane narav, nu se da sublimat, educat in sensul eficient si cu sens, nici picat cu ceara. in al doilea rand, scuteste-ma de adresarile catre mine! in al treilea rand, nu e cazul sa (mai) discut cu tine despre discursul meu, fie el in public ori `in particular`. el e orientat catre cine consider ca merita, nevertheless. daca tu esti incapabil sa intelegi limba romana si altfel decat la nivelul mediocru al registrului limbii si te simti vexat, intrucat trebuie sa stai permanent cu dictionarul in mana, asta e deficienta ta. ca urmare, ti-am mai spus: du-te si instruieste-te, daca vrei sa te tratez dintr-o perspectiva egala. hai, du-te si colinda prin alte parti, fiindca am vazut ca-ti place sa te bagi singur in seama! pe mine ma plictisesti, de ma ia cascatul!

ps. ia du-te si mai studiaza tu, si vezi cum se scrie: `copii` sau `copiii`, cand implica si un articol?
esme
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:10
Cand relatia sot-sotie se depreciaza, cand sotul nu mai ofera astfel de nopti de multi ani, cedezi tentatiei. In primul rand te gandesti la faptul ca cineva este interesat de tine si abia apoi, poate si la bani.
stelut
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:28
Exista femei care isi inseala sotii si fara sa li se ofere un milion de euro!
garbo006009
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:29
sub nici o forma ar fi sub demnitatea mea
garbo179226
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:38
sub nici o forma ar fi sub demnitatea mea
garbo179226
Postat pe 19 Decembrie 2010 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O problema imposibila de rezolvat ca amant 35 De la: garbo_420133 3 Ianuarie 2016 21:48
Maturitate 8 De la: 27 Iulie 2017 22:39
Ce inseamna sa fii un crestin adevarat? 78 De la: walkiria 26 August 2010 10:56
Cum sa resuscitez relatia? 28 De la: fleurdelis 13 Martie 2010 08:58
De ce sa nu cred in vise? 4 De la: caleidoscop 29 Mai 2012 12:20
Setari Cookie-uri