Ti-ai insela sotul cu un barbat care ti-ar oferi un milion de euro pt o noapte de amor?

ei ne-ar insela si gratis ....asa ca ....
ulyme
Postat pe 19 Decembrie 2010 02:42
Da
garbo002733
Postat pe 19 Decembrie 2010 02:50
De la: quasaria, la data 2010-12-19 02:35:34
De la: cornelia_leia, la data 2010-12-19 02:28:56..........i ganditi-va cum ar trebui sa arate o femeie careia sa i sa ofere asemenea suma


stii ce e ciudat?
ca nici macar n-ar trebui sa arate deosebit.... Daca vezi filmul, vezi si de ce.


Q...sunt de acord cu tine....nu trebuie sa arati deosebit....important este cum te vede celalalt....
Cu niste ani in urma...eram intr-o tara straina...si ne servea la masa o tipa ...de o tona...un oltean hatru...ne zice dupa vreo 2-3 zile....
da ?faceti nazuri? mai asteptati vreo 5-6 zile si veti vedea cat o a sa va placa de ea...
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 02:51
si eu as insela pt asa suma de ce nu?pe criza asta se merita mai vin si sarbatoriile ....
garbo110260
Postat pe 19 Decembrie 2010 02:53
Eu...pe Q...n-as insela-o....si stiu ce spun...si nici macar curte nu-i fac ca nu ne potrivim de nici o culoare....
Luati-o...cum va place...
O_K
Postat pe 19 Decembrie 2010 03:00
cine...ce...care-i treaba cu spurcatul ??!!!
(un barbat comenteaza asa ceva...mda) brrrrrrrr
ghizelacris
Postat pe 19 Decembrie 2010 04:02
klar k dap, si nu cred k ar fi vreuna kare sa n-o faca, numai k sunt ipocrite si nu recunosc neam...deloc...ioc.
ariadna_s
Postat pe 19 Decembrie 2010 04:16
de ce nu?el m-a inselat de atatea ori si nu a adus nimic.Asta ar fi razbunare mea.
lilidan
Postat pe 19 Decembrie 2010 04:54
nu ptr bani dar daca m-as indragosti de un alt barbat DA desi sotul meu nu merita sa fie inselat dar nu se stie niciodata
garbo040898
Postat pe 19 Decembrie 2010 05:47
Doar ipocritele spun ca nu ar face asta .
ElyM
Postat pe 19 Decembrie 2010 06:20
Da , mi-as insela sotul pentru aceasta suma. Iar cine spune ca nu ar face asta ori are bani ori e ipocrita.
twingo02
Postat pe 19 Decembrie 2010 07:48
fetelor,recunoasteti ca ati face asta...nu mai ascundeti asta,treaba cu iubirea,ca nu merita sa inselam,ca nu ne vindem...minciunele...
garbo039663
Postat pe 19 Decembrie 2010 07:53
pune intrebari mai rale....nu...reformulez....ce e cu sf-ul asta?cine dzeu..ti-ar da banii astia??/ha..ha..ha....normal ca te-ai duce cu ochii inchisi!asta daca ar putea fii real...
garbo095597
Postat pe 19 Decembrie 2010 08:09
De la: lilidan, la data 2010-12-19 04:54:23de ce nu?el m-a inselat de atatea ori si nu a adus nimic.Asta ar fi razbunare mea.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Atunci cand va inseala,,,el sau ea de vina, sunt ;amandoi;; pt, ca intr o relatie este nevoie de 2 persoane! El incearca! Ea de ce sta la,,,.,,,,,?????!!! Ea il seduce! El de ce cedeaza???!! Din curiozitate, sau poate ca; acasa; nu are cand doreste! Si atunci, cauta ;;alinare;; in alta parte!! Asa ca; atentie! Oferiti dragoste;; neconditionat! Si atunci, el va sta numai langa voi!!
VA DORESC ;;;UN CRACIUN FERICIT TUTUROR!!
Jojolin
Postat pe 19 Decembrie 2010 08:36
Hai sa nu fim ipocrite.Daca, prin absurd, s-ar ivi o astfel de ocazie niciuna dintre femeile care au scaun la cap nu ar pierde-o.Ne inselam barbatii si ....moaca, dar pe un milion de dolari!Pacat ca nu e decat o ipoteza irealizabila.Mai lasati-ma cu lectiile de moralitate ca miroase de la o posta.
miso_anca
Postat pe 19 Decembrie 2010 08:50
raspund simplu daaaaaaaaaaaaaaa
lory_y
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:06
pe criza asta normal si poti fi si fericita, cine spune ca nu se vinde pe banii astia si este om de rand, minte, vrea sa pera altceva, pup
garbo172763
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:08
Bravo ... eu nu mi-as lasa sotia sa faca asta nici daca m-ar salva de la moarte.
Steffanovic
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:15
Cine plateste 1 milion de euro pt. o noapte de amor....sigur,da sigur nu are .un instument BUN care ar merge si fara milion...deci numai banii ar fii buni.dar de satifacut...v-ar satisface unul mai fara bani ,dar cu...un instument BUN!!Acum depinde ce doriti:bani sau placere?!Eu una mi-as dori doar placere,banii ii face SOTUL!!Ca de aia e SOT!!HA,HA,HA!!Ce ma placut subiectul,comentariile,mai ales pe ale lui O.K.-nu stiu de ce,dar cred ca stiu cine este!!Te-am ghicit?
elisabeta_boia
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:15
intrebarea e: "ce cretin ofera un milion de euro pentru o noapte de sex (ca e prea mult spus amor)"! haideti sa fim seriosi!
wylette
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:18
As fi curioasa daca ar exista un asemenea exemplar, pentru ca in ziua de azi nu cred ca ai gasi pe cineva sa te considere atat de valoroasa. Oricat de casnice si familiste convinse ar parea unele, scuzati-ma dar cred ca toate ar visa la un asemenea barbat, stiti prea bine cum sunt barbatii, vor totul gratis si nu apreciaza nimic. Putin sunt cei care stiu sa fie galanti si sa stie sa impresioneze o femeie. iar un milion de euro ar impresiona si pe bunica-mea care avea acea mentalitate invechita. Iar daca poti primi si bani si placere in acelasi timp?
sylvys
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:30
Exemplul acesta..este cumva o inspiratie din filmul cu Robert Redford si Demi Moore??? LOL Si oricum...ea a vrut sa o faca..dar a regretat f.mult..ptr.ca au intervenit atat de multe complicatii, incat si-ar fi dorit sa nu accepte nicodata..desi..cazuse de comun acord cu sotul ei..ptr.aceasta suma tentanta de bani !!!
Andrada54
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:31
ce sfinte va mai dati unele,din toate femeile care ati raspuns 99,9%ati aceepta,ce dracu hai sa nu ne strambam,scuze,de fapt unele ar accepta si pt 500 de euro;)
nebunul87
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:36
nu cred, depinde de ce anume vrea
narcysa
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:37
Se pare ca mai exista persoane care cred in Mos Craciun... E surpinzator ca sunt adulti care propun astfel de topicuri. Oricum, daca niciuna dintre voi nu accepta ofeta, trimiteti-l la mine...
dragulescuelena
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:37
Daca ai primi o astfel de propunere inseamna ca s-a chinuit mult sa te cucereasca si doar asta i-a mai ramas . Iei banii si nu-l mai vezi desi parca e mai bine sa-l vezi si sa nu iei banii ? Ce de intrbari fara raspuns .
tanasescu_alina
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:37
Sigur l-as insela..cred ca o sa ma si indragostesc de el daca v-a fi o noapte de amor..nu de sex...Mi-a placut foarte mult filmul Propunere indecenta....cred ca este ceva asemanator cu topicul
garbo178817
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:38
Daca ma gindesc la ce as face cu banii....da, as accepta. Iar sotul probabil n-ar mai zice nimic atita vreme cit i-as pune o casa la picioare, o masina noua si lipsa grijei zilei de miine.
Chestia cu "iti vinzi trupul"....e fumata de mult. Daca a acceptat de-alde Demi Moore cu un corp splendid, eu mai putin dotata de ce n-as face-o?
garbo108904
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:41
Daaaaaaaaaaa!!!...ce tot va ascunde-ti !!!altzi/altele insheala pe gratis...hahah
Cigan
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:44
Depinde de natura si calitatea relatiei.
Daca e o relatie de inceput, pasionala, cu multa incarcatura reciproca, femeia n-o va face!
Daca e o relatie nonconformista, no problem!
Daca e o relatie clasica cu respect ce se impune imperios, desigur femeia n-o va face!
Iar daca relatia e nemultumitoare, defavorizanta femeii sau criza e cea care isi pune amprenta si asupra relatiei si atunci esti pus in fata unei balante, vei vedea ca doar banii sunt pe un singur taler!
Psihologic vorbind daca esti open mind, no problem for one night stand!
Altfel...reminiscentele faptei pot valora un... alt milion de euro!
racyne
Postat pe 19 Decembrie 2010 09:51

Recomandari

Setari Cookie-uri