Niste sfaturi,un ajutor din partea voastra!:*

Acum cateva zile m-a sunat fostul iubit,dar nu stiu ce sa cred m-a sunat am vb dar nu de impacare.Iar din vb in vb eu ca o persoana care nu stie sa isi controleze sentimentele, i-am zis ca "mi-e dor de el ,la care el mi-a raspuns"stiu asta",la care EL imi zice ca "sa nu te gandesti ca te-am sunat sa ne impacam,ca daca tie ti se pare ciudat ca te sun zi si nu te m-ai sun,eu te sun sa vad ce faci, sa nu zici tu ca numai dau nici un semn de viata"mie acest lucru mi se pare ciudat, ptr ca atunci cand vreau sa ma despart de cineva,nu il m-ai caut macar o perioada de timp daca intradevar vreau sa ma despart de el?Si l-am intrebat daca m-ai sunt sanse de impacare mi-a zis "acum NU,iar pe viitor m-ai bine zic niciodata decat sa iti dau sperante, sa incepi iar cu msg".Voi ce parere aveti?Inteleg ca vrea sa para un baiat finut dar mentionez ca suntem din orase diferite asa ca nu vad cum as putea sa ii zic eu ceva, ca nu ma m-ai suna dupa ce ne-am despartit...Parerea voastra?
Iasmina08
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:54
parerea noastra???....conteaza......
ce copila esti,e clar ca nu cunosti termenul ''amic''...
ce daca v-ati despartit,omul are bun simt si continua relatia dar sub o alta forma.....ar trebuii sa te bucuri ca nu i-ai fost indiferenta....



PS:nu iti face sperante,i-ai demonstrat inca odata ca iti lipseste,poate doar asta a vrut sa auda....
anaROBERT
Postat pe 5 Decembrie 2010 23:51
esti norocoasa Iasmina,
sunt unele pe aici cu prieteni care nu au mai dat semne de viata dupa relatii de ani. Si ele se intreaba .... oare de ce a plecat?..... de ce nu ma suna?.....
E bine daca vrea o relatie de amicitie cu tine.
Mergi mai departe, vezi de viata ta, termina scoala..... etc.
cricat
Postat pe 6 Decembrie 2010 15:17
Da, face destul de bine ca nu iti da sperante. Procedeaza cum putini stiu sa o faca. Trebuie sa apreciezi asta si sa treci mai departe.
c0rinush
Postat pe 10 Decembrie 2010 13:16
Mie mi se pare ca vrea sa_ti controleze doar nivelul dorului de el.Este un mitocan care isi bate joc de sentimentele tale. Daca ar fi fost un finut nu te-ar mai fi cautat stiind ca te rascoleste si nu-ti face bine.Vezi bine ca speri sa va impacati de vreme ce el te suna si te tine in ceata.Nu-i mai raspunde la telefon sau cel putin arata-te indiferenta si rece fata de el.
Lety
Postat pe 27 Decembrie 2010 21:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despartire... 11 De la: fleurdelis 1 Septembrie 2010 16:48
Muzica,filme,piese de teatru,locuri preferate...ce mai ,hobby uri!!! 1 De la: l_erika 13 August 2009 23:38
as vrea sa inteleg ce se intampla cu barbatii din ziua de azi..... 80 De la: ariadna06 5 Decembrie 2012 19:37
Seful mamei mele! 20 De la: Axl_22 27 Septembrie 2011 07:08
Am nevoie de un sfat 13 De la: AlexandruMarian 11 Decembrie 2014 12:03
Setari Cookie-uri