ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul anterior  /   Acest topic este inchis!   /   Topicul urmator

Concurs pufies

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

da' de TonyTrafalet tot n-ai auzit...:))

cele mai potrivite culori pentru camera bebelusului sunt cele nude, de culoarea spicului de grau...

in culori pastelate,de exemplu roz...

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei. n afar de perei, putei picta i mobilierul, cu personaje din desene animate.

culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu i crem, iar tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb.

Eu i-as pune o poza maaaaaaaare cat peretele cu mine si cu sotul meu !! sa ne vada mereu ! Ma gandesc ca nici o culoare nu-l poate linistii mai bine decat proprii lui parintii .

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei.

Camera bebluului este bine sa o vopsimin culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu si crem .

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei.

HEHEHE... burtosule, iar ai incurcat conturile:)))))))))))))

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei. n afar de perei, putei picta i mobilierul, cu personaje din desene animate.

mey conturile astea cu "pastelatele"... pe voi cine va fabrica pe bada rulanta?:)))))

Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere, iar tavanul alb.

In culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite, iar tavanul alb

bre adminilor, sunteti de rasu' curcilor, parol...

macar daca ati mai personaliza si voi replicile. da' nu! toti userii facuti la apelu' de seara au mesajul standard. ala cu pastelurile, tavanu' alb si inaltimea camerei.

e clar, aveti nevoie de-un piar

-in culori pastelate:culoarea paiului,roz,bleu si crem.

ce culoare are paiul? sunt paie in enspe culori... me_reloaded are dreptate, de ce sa nu zica fiecare cum i-ar placea camera copiluluui si atunci ati fi ales o varianta care va placea, le-ati fi analizat ca doar de asta puneti reclamele... si cum se face extragerea?

cum? nimic? nicio postare? ma indispuneti

:))))

mey pastelatilor... mai sunteti multi?!:P
:))

vaaaai, blondy... pana si tu...:P

....dadurț toți pe pastele...

De la: Laura_M, la data 2010-10-24 21:20:08ce culoare are paiul? sunt paie in enspe culori... me_reloaded are dreptate, de ce sa nu zica fiecare cum i-ar placea camera copiluluui si atunci ati fi ales o varianta care va placea, le-ati fi analizat ca doar de asta puneti reclamele... si cum se face extragerea?

Laura, da' si rozu' e in mai multe nuantze... roz deschis, roz inchis, roz boMbon si... mai era un roz, da' nu ti-l zic tie...:)))

a postat si blondy ca vroia me_reloaded postari :)

am vrut sa o inveselesc pe me
'seara buna neaG!

da io ce-am? vreo hiba ceva?
hai ca nu ma gandesc la prostii, am baut suc nu lapte de cotnari

De la: Laura_M, la data 2010-10-24 22:26:41 da io ce-am? vreo hiba ceva?
hai ca nu ma gandesc la prostii, am baut suc nu lapte de cotnari

cu mine vb laura?

asa, asa...ca mi s-a lehametit de la pastelu' ala

mey, daca vopsesti camera unui copil in roz, sigur ramane cu o trauma, ceva

Varianta pentru tiparire   
Mergi la: