ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Topicul anterior  /   Acest topic este inchis!   /   Topicul urmator

Concurs pufies

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Kidz si Pufies te invita la concurs. Raspunde la intrebarea de mai jos si poti castiga unul dintre cele trei Jumbo Pack, scutece pentru bebelusul tau.

Intrebare:

"In ce culori este bine sa fie vopsita camera bebelusului?"

Afla mai multe aici: www.smartestbebe.ro

Concursul se desfasoara in perioada 20 oct - 27 oct 2010

Vor fi luate in calcul numai raspunsurile postate in acest topic de forum si numai cate un sigur raspuns postat de catre o utilizatoare.
Concursul este organizat de Pufies, iar toate obligatiile de natura fiscala sau de orice alta natura intra in sarcinile acestuia.

esti sigura ca e Concurs Garbo?...
Ia reciteste tu termenii si conditiile din josul paginii, si vei vedea ca e interzisa reclama aici...:P

mai si minti, ca sa-ti iasa banu'...:P
:)))

mai, iese ceva din job-ul asta cu reclame, ca vroiam si eu sa stresez neste site-uri si foarumuri?
intrebarea e pe bune

habar nu am... dar poti sa incerci.
asta daca nu iti rad adminii de acolo contul urgent.
pe alte site-uri, adminii nu-s atat de permisivi, ca aici...

am imprsia ca-s niste smercherii faine

pardon, niste minciunele

pai banu'sa le iasa...

Hey! Concursul este organizat in colaborare cu Garbo si Kidz. Nu este un cont fake, este contul folosit de colegii mei pentru a prezenta concursurile existente.

O zi faina tuturor!
Andra

bine, Andra... atunci Termenii si Conditiile pica, am inteles...

ma intreb de ce nu sunteti asa de prompti si cand apar pe-aici tot felul de mitocani si clone care injura ca la usa cortului...

da'banu'are prioritate, asta e.

la cate apar pe aici, nici nu stii care cum si cu ce se mananca... putina curatenie de toamna n-ar strica

Raspunsul este: in culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu si crem sunt cele mai potrivite
pentru aceasta incapere.

camera bebelusului trebuie vopsita in culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu si crem.

Cele mai potrivite culori pentru camera copilului sunt culoarea paiului, roz, bleu si crem pentru pereti si alb pentru tavan.

hmmm... cred ca in curand tre sa posteze aici si binecunoscuta GetaMotoreta...:)))

Cele mai potrivite culori culoarea paiului, roz, bleu si crem.

camera bebelusului trebuie vopsita in culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu si crem.

Raspunsul este: in culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu si crem sunt cele mai potrivite
pentru aceasta incapere.

Pereii camerei bebelusului trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite.

pentru aceasta incapere.

in culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu si crem sunt cele mai potrivite
pentru aceasta incapere.

Pereii trebuie s fie pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei.

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere.

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu i crem sunt cele mai potrivite pentru aceast ncpere. Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb, indiferent de nlimea camerei.

Consider ca peretii trebuie vopsiti cat mai deschis, deoarece copilul are nevoie de lumina, de culori vii ...

Culorile recomandate pentru camera copilului sunt :Culoarea paiului, roz, bleu i crem.

"In ce culori este bine sa fie vopsita camera bebelusului?"
raspuns
in culori pastelate. Culoarea paiului, roz, bleu si crem sunt cele mai potrivite
pentru aceasta incapere.

in culori odihnitoare si optimiste.

Pereii trebuie s fie tapetai, vopsii sau pictai n culori pastelate.Culoarea paiului, roz, bleu i crem.Tavanul este recomandat s rmn ntotdeauna alb.

Raspuns : Camera bebelusului trebuie vopsita in culori pastelate: culoarea paiului, roz, bleu si crem si tavanul trebuie intodeauna sa fie alb

pentru aceasta incapere.

Varianta pentru tiparire   
Mergi la: