Ce insemna a fii ateist?

Eu cred ca barbatilor le place sa fie atei...Pt ca daca ar deveni crestini,ar trebui sa se limiteze doar la o femeie....Si apoi barbatilor nu ;le ajunge o femeie...Ei vor sa aiba o ograda intreaga asa cum au cocosii si sa le mai schimbe...Ateii in general sunt oameni fara principiii,pe care nu te poti baza si in capul lor este un haos total...Ei ii urasc pe oameni,,sunt goi sufleteste,isi urmaresc doar interesul,,nu sunt recunoscatori si altruisti...De asta cred ca ateistii nu poseda calitati umane..Ei vor sa isi triasca viata in desfrau,fara un capatai.....Sunt prea mandri ca sa se roage lui Dumnezeu,,,Ateii vor sa fie Dumnezeu si sa ii conduca pe altii la rau,la lucruri rele..Pt ca doar atata pot ateii,pt ca sunt goi sufleteste si in capul lor misuna un haos total,din pacate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:22
Sau sunt si femei care le place sa fie ateiste sa duca o viata dezordonata,,,sa nu se limiteze la un barbat..Spre exemplu mie nu mi-ar place sa ma casatoresc cu un barbat uzat care a avut multe femei la viata lui...Pt ca un barbat care a fost obisnuit sa umble cu multe femei,,acel om nu este serios si nu te poti implica sufleteste cu acel om,sau cu acea femeie...Ateilor le place viata dezodonata,,sa isi conduca viata asa cum vor ei,si sa conduca si viata altora in favorea lor...

xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:24
Da, mey irinooka...
Dzeu i-a facut pe barbati atei, ca sa-si poata imprastia linistititi samantza in toate cele patru vanturi,... precum ciuMpercile, sporii... fara teama ca ar pacatui.

acu esti multumita?:P.
:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:26
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 13:26:11Da, mey irinooka...
Dzeu i-a facut pe barbati atei, ca sa-si poata imprastia linistititi samantza in toate cele patru vanturi,... precum ciuMpercile, sporii... fara teama ca ar pacatui.

acu esti multumita?:P.
:)))
Pai nu Dumnezeu i-a facut pe barbati atei? Barbatii nu au fost educati,in asa fel incat sa fie capabili sa respecte femeile si sa duca o casatorie pana la capat...Barbatii sunt insensibili,,ei pot trai si fara iubire...Ei sunt multumiti daca au o femeie frumoasa acasa,,proasta care sa nu il bata la cap,,,si sa ii faca mancare buna si sa il lase pe barbat liber ca cica o paraseste..Barbatii spala creierul femeilor in favoarea lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:35
Dar femeia este proasta ca accepta si nu este severa cu barbatul...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:37
Da, mey iri... e corect ce spui.
Dumnezeu i-a facut pe barbati porci, sarlatani, profitori, buni numai de prasila. Adica atei. Te-am contrazis eu cu ceva?:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:37
hehehe... cica "ateist"...:))))))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:42
indiferent de subiect, tu ai aceeasi problema
Laura_M
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:47
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 13:37:18Da, mey iri... e corect ce spui.
Dumnezeu i-a facut pe barbati porci, sarlatani, profitori, buni numai de prasila. Adica atei. Te-am contrazis eu cu ceva?:PP
:))))
Pai parrintii i-au facut pe barbati porci,pt ca i-au lasat de capul lor,pt ca cica barbatii nu vin cu burta la gura.De asta au ajuns asa vagababonti si le-au distrus vietile lor si a femeilor,care le inseala si le considera inferioare lor si proaste,de asta si le mint si nu le respecta...cu femeile parintii sunt severi,,cu baiaetii insa parintii sunt lejeri si ii lasa de capul lor,,,ca barbatii nu vin gravizi acasa...Pe barbati nu i-au invatat parintii sa faca nimica,sa gateasca sa calce,,ca doar si ei mananca,,Si uite de asta din cauaza prostiei femeile si-au facut viata grea...Oamenii cu prostia lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:47
asa, asa ...
'tu-le muma lor de bagabontzi "ingravizi"...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:49
Pai parrintii i-au facut pe barbati porci,pt ca i-au lasat de capul lor,pt ca cica barbatii nu vin cu burta la gura.De asta au ajuns asa vagababonti si le-au distrus vietile lor si a femeilor,care le inseala si le considera inferioare lor si proaste,de asta si le mint si nu le respecta...cu femeile parintii sunt severi,,cu baiaetii insa parintii sunt lejeri si ii lasa de capul lor,,,ca barbatii nu vin gravizi acasa...Pe barbati nu i-au invatat parintii sa faca nimica,sa gateasca sa calce,,ca doar si ei mananca,,Si uite de asta din cauaza prostiei femeile si-au facut viata grea...Oamenii cu prostia lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:53
irinooka... de ce dracu repeti ce-ai mai zis?... hai ca acu chiar m-am enervat...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:57
Pai de asta si ne considera pe noi femeile proaste...Pt ca mamele lor,iau servit ca pe chiori,i-au invatat cu totul sa aiba de-a gata...Le adus toate la picioare,,ei nu trebuiau sa faca nimic..De asa si pe buna dreptate ne considera pe noi femeile niste fraiere....Dar cred ca a venit timpul ca femeia sa se destepte si sa isi educe bine barbatii,,ca sa scoata oameni din ei nu putori si curvari
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 13:59
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 13:57:07irinooka... de ce dracu repeti ce-ai mai zis?... hai ca acu chiar m-am enervat...:P
:)))))
Nu il mai pomeni pe uratul ala...Trimtel mai bine la tatal lui scaraolschi sa traga un pui de somn,din care sa nu se mai trezeasca nici unul,,pana nu le vine mintea la cap
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:01
hai ca am pierdut sirul, e prea complicat... s-o luam de la capat, eventual:P
asadar:
cine "va" considera? care "voi", irinooka?...
administrati mai multi/multe acest cont?...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:02
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-20 14:01:49
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 13:57:07irinooka... de ce dracu repeti ce-ai mai zis?... hai ca acu chiar m-am enervat...:P
:)))))
Nu il mai pomeni pe uratul ala...Trimtel mai bine la tatal lui scaraolschi sa traga un pui de somn,din care sa nu se mai trezeasca nici unul,,pana nu le vine mintea la cap


de dracu' ti-e mila, vad, il trimiti la odihna...
da'de nervii mei nu ti-e mila?...:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:03
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 14:02:22hai ca am pierdut sirul, e prea complicat... s-o luam de la capat, eventual:P
asadar:
cine "va" considera? care "voi", irinooka?...
administrati mai multi/multe acest cont?...:P
:))))
Pai de asta si ne considera pe noi femeile proaste...Pt ca mamele lor,iau servit ca pe chiori,i-au invatat cu totul sa aiba de-a gata...Le adus toate la picioare,,ei nu trebuiau sa faca nimic..De asa si pe buna dreptate ne considera pe noi femeile niste fraiere....Dar cred ca a venit timpul ca femeia sa se destepte si sa isi educe bine barbatii,,ca sa scoata oameni din ei nu putori si curvari
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:05
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 14:03:40
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-20 14:01:49
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 13:57:07irinooka... de ce dracu repeti ce-ai mai zis?... hai ca acu chiar m-am enervat...:P
:)))))
Nu il mai pomeni pe uratul ala...Trimtel mai bine la tatal lui scaraolschi sa traga un pui de somn,din care sa nu se mai trezeasca nici unul,,pana nu le vine mintea la cap


de dracu' ti-e mila, vad, il trimiti la odihna...
da'de nervii mei nu ti-e mila?...:P
:)))))
Pai du-te si tu si trage un pui de somn..Si revino dupa ce iti revii,,si gandesti ca un baiat cuminte si linistit,,bun crestin...si care respecta femeile
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:07
da mai, si tu esti luptatoarea guru la care o sa se inchine toti barbatii, hai ca-ti place da nu vrei sa recunosti... creca ai tu niste fantezii
Laura_M
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:10
mey irinooka, de unde ai scos-o pe asta ca eu nu respect femeile???
vezi ca bati campii...

PS: "cred ca a venit timpul ca femeia sa se destepte"
aaaa... ce-ai vrut sa zici cu asta?...:P
:))))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:10
De la: eu_geminy, la data 2010-10-20 14:10:58mey irinooka, de unde ai scos-o pe asta ca eu nu respect femeile???
vezi ca bati campii...

PS: "cred ca a venit timpul ca femeia sa se destepte"
aaaa... ce-ai vrut sa zici cu asta?...:P
:))))
....Dar cred ca a venit timpul ca femeia sa se destepte si sa isi educe bine barbatii,,ca sa scoata oameni din ei nu putori si curvari

xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:14
mey irinooka, nu o da dupa cires...
raspunde la ce te-am intrebat.
:)))

PS: si nu mai repeta ca papagalitza tot ce ai mai spus, ca aia am citit.
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:15
ge, e balbaita
Laura_M
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:17
iri... eu zic ca poate te razgandesti si iti schimbi declaratiile initiale, care nu ti-s deloc favorabile...
ca sa nu pierdem timpul aiurea.:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:18
Pai femeile sa se destepte..Sa ii puna pe barbati sa isi spele singuri sosetele puturoase,,,si sa le puna tigaia in mana si sa ii puna gatit...Sa nu mai creada ei ca femeia este fraiera....Dar femeia a fosr cam fraiera pt ca ia dat toate la picioare la barbati ca la chiori..De asta barbatii le inseala si le mint pt ca le considera fraiere si nu le respecta....Pt ca daca respecti o femeie ,nu o minti si nu o inseli...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:19
De la: Laura_M, la data 2010-10-20 14:17:05ge, e balbaita


ei... e balbaita la deshtu cu care da click...
da'gura n-o doare sa spuna prostii.
iar mintea, nici atat,
ca n-are ce s-o doara...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:20
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-20 14:19:48 Pai femeile sa se destepte..Sa ii puna pe barbati sa isi spele singuri sosetele puturoase,,,si sa le puna tigaia in mana si sa ii puna gatit...Sa nu mai creada ei ca femeia este fraiera....Dar femeia a fosr cam fraiera pt ca ia dat toate la picioare la barbati ca la chiori..De asta barbatii le inseala si le mint pt ca le considera fraiere si nu le respecta....Pt ca daca respecti o femeie ,nu o minti si nu o inseli...
Daca ii pui tigaia in mana si vezi ca nu vrea sa gateasca,,ii mai dai cate o tigaie in cap..Ca sa isi revina..La figurat vorbind....femeia chiar daca iubeste un barbat,,nu trebuie sa ii arate asta tot timpul..Pt ca barbatul de asta si-o ia in cap...si profita...Femeia trebuiie sa isi mai calce pe inima si sa isi mai foloseasca si creierul,,ca daca isi foloseste doar inima,,,barbatul de asat si se foloseste de slabiciunea ei..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:24
irinooka, va raspundeti voua, intre voi?:)))))
sau tu, tie?
:P
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:26
Daca ii pui tigaia in mana si vezi ca nu vrea sa gateasca,,ii mai dai cate o tigaie in cap..Ca sa isi revina..La figurat vorbind....femeia chiar daca iubeste un barbat,,nu trebuie sa ii arate asta tot timpul..Pt ca barbatul de asta si-o ia in cap...si profita...Femeia trebuiie sa isi mai calce pe inima si sa isi mai foloseasca si creierul,,ca daca isi foloseste doar inima,,,barbatul de asat si se foloseste de slabiciunea ei..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:27
Niciodata nu este bine sa ii arati unui barbat ca il iubesti,pt ca si-o ia in cap si profita...Pt ca nu au bun simt si sunt insensibili,,,nu au primit o educatie adecvata acasa,,,ca sa poata stii ce este ala bunul simt...de asta cred ca metoda cea potrivita este cu tigaia in cap,,la figurat,,,il fdomini verbal
xenaprintesarazboinica
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de pareri cafeform 3 De la: Nicool 10 Iulie 2011 23:10
Oare de ce e asa greu sa trecem peste o relatie esuata?? 59 De la: flaminia28 30 Septembrie 2011 17:03
Rugaminte fierbinte catre doamnele inteligente 133 De la: garbo265966 5 Iulie 2012 17:40
Vă rog să mă ajutați! 13 De la: garbo117267 5 Aprilie 2017 10:39
un sfat..va rog!! 7 De la: silfida 29 Mai 2010 17:12
Setari Cookie-uri