De ce pocaitii il numesc pe Tatal Ceresc? Iahova?

Si eu stiu ca pe crestinii adevarati si religia adevarata o poti cunoaste dupa roade si cat fac acestia voia lui Dumnezeu
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Octombrie 2010 18:04
raspunde careva? sau numai fapte rele stiu sa faca oamenii?
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Octombrie 2010 10:51
adica, daca lumea nu-ti raspunde, inseamna ca face o fapta rea?!

irinooka, esti o santajista. asta se cheama ca faci o fapta buna?:P
:))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:13
De la: eu_geminy, la data 2010-10-07 11:13:29adica, daca lumea nu-ti raspunde, inseamna ca face o fapta rea?!

irinooka, esti o santajista. asta se cheama ca faci o fapta buna?:P
:))
Pa oamenii sunt rai si nerecunoscatori....Ei vor doar ca eu sa ii ajut,,,dar ei nu te ajuta cu un sfat bun....Dar lasa ca nici eu nu o sa le mai raspund...pt ca nu sunt obligata....invat pe oamenii care merita si pe aia rai lasai sa moara prosti si rai,,,,ca nu multumesc
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:21
o sa imi schimb nr de telefon sa nu mai deranjjeze nici un imbecil si nu mai intru 3 luni pe forum...lasai sa moara ca prostul in papusoi..si o sa invat de bine pe cine merita...ca astia de pe garbo sunt niste gunoie proaste nerecunosatori.....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:23
s-o vedem si p-asta...........
jeanette40
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:24
jura-te ca nu mai intri 3 luni pe forum!
michelle_
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:24
azi numai fapte "bune" vad ca faci pe-aici... ai trecut deja la insulte...:))))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:25
De la: me_reloaded, la data 2010-10-07 11:24:55jura-te ca nu mai intri 3 luni pe forum!


stii ce asteapta acuma, nu?... sa o rugam in genunchi, cu lacrimi, sa nu plece...:))))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:26
gemy...ia la ea..."gunoaie proaste nerecunoscatori" ???!!! ce acord ii asta?
michelle_
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:26
De la: me_reloaded, la data 2010-10-07 11:26:10gemy...ia la ea..."gunoaie proaste nerecunoscatori" ???!!! ce acord ii asta?


cu gramatica nu ma iau de ea, decat daca se apuca sa-mi dea lectii cumva... ca atata poate. da' altminteri, e spumoasa... eu de cine mai rad, daca pleaca?...:))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:28
bad gemy! bad gemy! bad! bad!
michelle_
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:29
da' tu chiar crezi ca pleaca?... eu ma indoiesc.
cum sa ne lase ea fara Tatal Ceresc?

(ete ca m-am apucat de scris si poezii...:))))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:31
De la: eu_geminy, la data 2010-10-07 11:28:53
De la: me_reloaded, la data 2010-10-07 11:26:10gemy...ia la ea..."gunoaie proaste nerecunoscatori" ???!!! ce acord ii asta?


cu gramatica nu ma iau de ea, decat daca se apuca sa-mi dea lectii cumva... ca atata poate. da' altminteri, e spumoasa... eu de cine mai rad, daca pleaca?...:))
Voi sunteti niste gunoie...Apoi ce imi pasa mie daca o sa imi simtiti lipsa sau nu..Eu una sigur nu..Nu am iesit de pe garbo din ambitie,,si apoi eu cred ca razi de tine,,,de prostia ta...Dar imbeciliii mi-au aflat nr de telefon,si daca nu intru pe forum incep sa sune ac sa ma enerveze..dar lasa ca sa imi schimb nr,,,si nu il mai public nicaieri,,,ca voi sunteti caini batrani si il aflati si apoi incep sa te streseze ca sa intri,,,sa iti copie ideile..Dar ei nu tiar da un sfat bun.oamenii sunt niste gunoie,ma refer la voi...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Octombrie 2010 11:35
nu pleca Irinooooooo pe noi cui ne lasi pe mana vuvuzelei
ameno
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:00
no, hai atunci, valea!...ca eu sigur n-o sa te sun (nici n-am cum):P
si ia-ti si conturile alealalte cu tine, ca sa nu ti le ocupam.
nerecunoscatoare ce esti... eu iti iau apararea, si tu te porti ca la usa cortului. asta zici tu ca e fapta buna, da?... hai PA si lasa-ne...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:01
sa se duca unde a intarcat .........draq iapa ?????????
jeanette40
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:04
tu chiar crezi ca are unde sa se duca?..:))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:06
eu cred ca ai visat aratura azi noapte, irinooko.
ori ti s-au terminat bateriile... ha?...:)))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:08
mdea...o suna userii de pe garbo...

is insetati de cunoastere, ce mai...

asta musai o bag in top 5
michelle_
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:14
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-10-07 11:35:57
De la: eu_geminy, la data 2010-10-07 11:28:53
De la: me_reloaded, la data 2010-10-07 11:26:10gemy...ia la ea..."gunoaie proaste nerecunoscatori" ???!!! ce acord ii asta?


cu gramatica nu ma iau de ea, decat daca se apuca sa-mi dea lectii cumva... ca atata poate. da' altminteri, e spumoasa... eu de cine mai rad, daca pleaca?...:))
Voi sunteti niste gunoie...Apoi ce imi pasa mie daca o sa imi simtiti lipsa sau nu..Eu una sigur nu..Nu am iesit de pe garbo din ambitie,,si apoi eu cred ca razi de tine,,,de prostia ta...Dar imbeciliii mi-au aflat nr de telefon,si daca nu intru pe forum incep sa sune ac sa ma enerveze..dar lasa ca sa imi schimb nr,,,si nu il mai public nicaieri,,,ca voi sunteti caini batrani si il aflati si apoi incep sa te streseze ca sa intri,,,sa iti copie ideile..Dar ei nu tiar da un sfat bun.oamenii sunt niste gunoie,ma refer la voi...



Irinuca,tu stii ca esti flebetea mea.asta e tara in care ai locuit si tu.la iarna cred ca multi vor plange amar,ca au votat cum au votat.poate la anul nu mai gasesti unii dintre userii cu care vb acum.poate unii vor emigra,poate altii mai in varsta ,vor avea probleme,toata populatia si situatia Romaniei este intr-un haos total,economic ,politic si social.mai avem un pic si poate o punem de un" razbel ".incearca sa ne protejezi verbal,avem destule crize 'mondiale"(in sensul ca fiecare tara o are pe a ei).nu este etic ca tu o persoana cu liceu si actualmente in facultate, sa generalizezi cu etichetarile jignitoare.esti acum intr-o tara civilizata,te stilezi intr-o societate deosebita de a noastra.incearca sa vb civilizat,draga mea.indiferent ce vrei sa spui,bun sau rau,exista si termeni de exprimare civilizati.iti multumesc si iti doresc ce iti doresti si tu.Alexandra.
vuvuzela
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:21
mdahhhh
ameno
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:26
De la: me_reloaded, la data 2010-10-07 12:14:33mdea...o suna userii de pe garbo...

is insetati de cunoastere, ce mai...

asta musai o bag in top 5


me,... eu cred ca irinooka a bagat nitzel vibratoru' in gura si o fi ramas fara niscaiva incisivi... alooo, un stomatolog n-avem pe-aciulea?...:))))
eu_geminy
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:27
cum recunoscu ea , ca este Alehandra..........
jeanette40
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:28
de parca nu am fi stiut, janeto...
michelle_
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:29
Alt topic, bre???

Da-o dreaq de treaba!!! Irino, du-te la manastire, n-auzi!?!

Tylly
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:31
daaaaaaaaa
dar nu recunostea nici moarta , taiata , data cu sare .........si nu mai stiu in cate feluri ......sinucisa..........
jeanette40
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:32
cine mai???vuvusteainaripata da de unde...... va imaginati voi aiurea
ameno
Postat pe 7 Octombrie 2010 12:34
De la: jeanette40, la data 2010-10-07 12:28:18 cum recunoscu ea , ca este Alehandra..........



este vre-o lege care te obliga sa spui datele tale personale pe internet?spune ,poate nu cunosc eu legile.nici politia nu are voie sa dea uni alt individ datele tale personale.este lege in toate tarile.daca o persoana nu vrea sa se transmita datele ei,pana si interpolul are obligatia sa ii respecte dorinta.si tu vb ca nu spunem intr-o lume virtuala datele noastre reale?mai citeste legislatia si apoi sa comentezi anumite lucruri.vrei sa iti mai spun ca internetul are un anumit serviciu caruia i te poti adresa in anumite situatii?pe fiecare site de socializare exista oameni care vegheaza,in toate site-urile sunt urmarite,pt cei care incalca legile .nu mai discut ca tot ce este electronica este sub urmarire?vrei sa stii ca si eu fac parte dintre ei?vrei sa te invat legislatie,te chem la mine la institut si discutam.iti arat si constitutia pe care ar trebui sa o ai si in casa.asa ca ramai un user care vrei doar sa socializezi,din motivele tale,nu ma intereseaza si lasa-te de interpretari care nu te privesc.Alexandra
vuvuzela
Postat pe 7 Octombrie 2010 13:00
vezi ca te cauta banca prin vecini ca nu le-ai platit ratele
ameno
Postat pe 7 Octombrie 2010 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa traiesti in cusca altuia. 174 De la: michelle_ 21 Iunie 2011 21:08
Cum sa ma razbun pe fostul iubit? 116 De la: mamitzica 20 Aprilie 2013 16:40
incotro sa o iau??? 5 De la: floare_cu_colti 30 Ianuarie 2011 21:14
Rudenie 1 De la: strumfy 28 Februarie 2019 11:27
INTELECTUALII 2 De la: VOIAJOR 30 Martie 2012 19:25
Setari Cookie-uri