ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Buna :)

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Care sunt sansele pentru o relatie intre o femeie sagetator si un barbat peste?Cine poate sa ma ajute cu un raspuns?
  citeaza   raspunde

nu stim...da-i un search cu nenea gogu'....
  citeaza   raspunde

eu cred ca nici o sansa......
  citeaza   raspunde

bai bdar vati gasit!:)) vezi si u dak u esti sagetator el e pesti u esti foc el apa e bine..dar calculeazati ascendentul si dak il ai d apa adik dak iti iese rac scorpion sau pesti e ok mult succes!
  citeaza   raspunde

305...bagi si o traducere???
  citeaza   raspunde

da nu acum ..305 ca sigur nu nimeresti,poate altadata,noi asteptam
  citeaza   raspunde

cum sa imi calculez ascendentul?:)
  citeaza   raspunde

dar chiar e pe bune vrajeala asta cu zodiile ma indoiesc...
  citeaza   raspunde

e vrajeala,vrajeala de n ori vrajeala.....
pamy matematic bre...
  citeaza   raspunde

hai mai Anabell daca nu-i vrajeala, descopar acum dupa atatia ani ca poate nu ma potrivesc cu el si ar fi cazul sa divortez.
Motiv de divort: NEPOTRIVIRE DE ZODII CU ASCENDENTE CU TOT
  citeaza   raspunde

e cel mai plauzibil motiv
nu se potrivesc ascendentii astia,nu au loc unul de altul
  citeaza   raspunde

inghesuiala mare
  citeaza   raspunde

daaa
si nu stau si ei la coada ca tot omul normal...se baga dom'le in fata
  citeaza   raspunde

fi convinsa ca nu zodia iti va da toate raspunsurile pe care le doresti, depinde si de educatia persoanei respective , de anturaj etc....
  citeaza   raspunde

Buna tuturor.Cunoasterea ascendentului si mai mult a detaliilor astrologice in momentul nasterii persoanei de langa tine sau a copiilor tai(e necesar sa stii data nasterii , locul nasterii si ora cat mai exacta) te ajuta sa inveti ce fel de persoana ai langa tine si cum sa te adaptezi la ceea ce este ea, mai ales cum sa faci sa te intelegi cel mai bine. Cu atat mai mult ar tb sa cunoasca acestea cei care simt ca nu se inteleg cu partenerul sot/sotie. Casnicie fericita va doresc!
  citeaza   raspunde

iti zic io... FOARTE DIFICILA... io sagetator, el peste... cand vrei sa intrii intr-o relatie intrebi mai intai in ce zodie e? sa fim seriosi, depinde de fiecare, nu toti sunt la fel, nu toate femeile pesti si barbatii pesti, sunt la fel... stai acum sa calculezi si alea alea, trec pe langa tine jdemii de pesti, berbeci, raci si toate cele
cel mai bine e cu balanta, daca e sagetator daca tot vrei o zodie buna... e bun asa? te-am ajutat o ba?
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: