Legalizarea-prostitutiei-pro-sau-contra

Imi si inchipui cum opreste unul pe centura, ia o prostituata in masina si incepe:"aseara m-am certat rau cu nevasta-mea".
Doara
Postat pe 20 Octombrie 2010 06:40
all right, vrei sa spui ca barbatii merg ca la psiholog, sau? cum adica sunt intelesi, unii dintre barbatii aia care merg, care zici tu ca sunt de neinteles acasa, aia le bat le mai si omoara si mai stiu eu ce le face
Laura_M
Postat pe 20 Octombrie 2010 10:57
De la: Doara, la data 2010-10-20 06:40:47Imi si inchipui cum opreste unul pe centura, ia o prostituata in masina si incepe:"aseara m-am certat rau cu nevasta-mea".


Doara, pai si prostituata poate ca are o condica, un carnetel acolo,,,, in care inscrie clientu', scopu'si durata vizitei...:)))):PP
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:05
De la: roby_cado, la data 2010-10-17 02:38:59"..inseamna ca s-a enervat rau, atunci.
ori efectiv nu i-a pasat, si si-a asumat criticile.."

ceea ce sa intamplat atunci..,trebuie sa recunosc,ca,pe mine unu' m-a bulversat..
de ce..?,pentru ca nu m-as fi asteptat nici macar din partea irinucai la asa ceva..
cu atat mai putin din partea pikanului..
in ciuda intepaturilor reciproce pe care le-am suportat unul altuia..,am avut un mare respect pentru el..
in orice caz..,nici nervii..,nici nepasarea,nu justifica un asemenea gest..
si daca a existat ceva care sa ma deranjeze si mai tare..,a fost lipsa de reactie a celorlalti utilizatori, cu privire la asta..
in fine..,a fost..



hmmm
bun, sa zicem ca ai dreptate si nu a fost frumos din partea lui, ok, sunt de acord cu asta...
sa zicem ca alexa putea evita lucrurile astea daca isi tine gura aia mare, corect??
sa mai zicem si faptul ca putea sa posteze si conversatii care o puneau intr-o lumina si mai proasta pe mademoiselle??
sa mai explic ca alexandra (plus celelalalte conturi ale ei) nu merita luata in serios? ci, poti cel mult sa te distrezi pe seama ei??

si apoi, nu s-a scandalizat nimeni pt ca nu era nimic atat de grav in conversatiile acelea, zic eu!

de ce nu s-a scandalizat nimeni cand alti useri, la fel de respectabili, au postat conversatii foarte private despre alti useri de pe aici fara pic de bun simt??
nu-mi amintesc sa te fi sesizat, roby...sincer!
cel mult, aI ras in barba , stim foarte bine despre ce vorbim, nu dezvolt!

si daca pik n-ar fi avut limita bunului simt, garantez ca garbo ar fi sarit in aer din cauza "conversatiilor incendiare"

subiect inchis!
zambila
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:15
zambi, ma vad nevoit sa-ti dau dreptate...
badia (fie iertat) nu ducea lipsa niciodata de picanterii private si avea mereu cel putin un as in maneca, daca dorea sa "incendieze" atmosfera... avea si el hobby-urile lui preventive...:P
probabil si din cauza asta multi "amici" n-au cum sa-l uite...:D
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:22
si cat despre "respectul" acela imens pe care i-l purtai...mai bine taceai, sincer...
as putea sa-ti dau multe exemple din el

zambila
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:25
tu de mine zici? ori m-am interpus?:)))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:27
Te-ai interpus, Ge...
De roby era vorba. roby care e vesnicul "Gica contra", vesnicul neinteles, vesnicul nerespectat, dar care intelege si respecta pe toata lumea, zice el.
roby, uneori ar fi mai bine sa te abtii.

Tylly
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:33
eu, cred ca ti-ai dat seama ca nu de tine ziceam
zambila
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:34
pai ma miram, Cell... eu cu badia, in vreo 7 ani de zile, de cand ne stiam, n-am avut "meciuri" deloc. dimpotriva, adesea am conlucrat... :))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 11:35
Bre, mie sa imi spuneti cand pot sa ma duc in vizita de lucru.
La Amsterdam, normal ...
anakin
Postat pe 20 Octombrie 2010 12:31
Vizita de lucru? Da' ce profesie exerciti?

Tylly
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:19
anakine, sa ne trimiti si noua cate o vedere...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:22
anakin, asa incruntat cum esti tu, tot frumos esti, nu te du la aia, ca poate sa dau la tine
Laura_M
Postat pe 20 Octombrie 2010 14:26
sa revin asupra subiectului cum a ramas sunteti pro sau contra legalizarii prostitutiei?
mai marii nostrii se bat cu pumnii in piept ca nu sunt de acord dar ei apeleaza la fete in dracii si cica la noi nu se eczista prostitutie
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:14
mey tusi, iar o luam de la capat?...
eu am legalizat-o demult!:PP
:)))
eu_geminy
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:56
tu da dar altii nu
tusi_Oli
Postat pe 17 Noiembrie 2010 16:27
De la: reyya, la data 2010-10-18 15:24:54cu legalizarea sunt de acord...dar ca tipa sa-l astepte pe ala dupa ce se intoarce de la courve ..sa se minta pe ea si..sa se dezamageasca ( tot pe ea) crezand ca are o RELATIE in sens autentic..ei asta chiar mi se pare curat cretinism.



pai si de unde stie nevasta de unde vine barbatul???
marinela_223
Postat pe 21 Noiembrie 2010 21:15
De la: reyya, la data 2010-10-18 15:24:54cu legalizarea sunt de acord...dar ca tipa sa-l astepte pe ala dupa ce se intoarce de la courve ..sa se minta pe ea si..sa se dezamageasca ( tot pe ea) crezand ca are o RELATIE in sens autentic..ei asta chiar mi se pare curat cretinism.



pai si de unde stie nevasta de unde vine barbatul???
marinela_223
Postat pe 21 Noiembrie 2010 21:15
De la: Doara, la data 2010-10-20 06:40:47Imi si inchipui cum opreste unul pe centura, ia o prostituata in masina si incepe:"aseara m-am certat rau cu nevasta-mea".


pai nu de la inceput dar de spus tot spune barba t
marinela_223
Postat pe 21 Noiembrie 2010 21:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e normal sa mi se "disece" viata asa? 18 De la: Ioana007 8 Septembrie 2009 17:16
Ajutati-ma va rog.e urgent 137 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:37
(ne)firescul 42 De la: dan120768 28 Noiembrie 2013 13:17
divort dupa 22 de ani de casnicie 19 De la: chrystal_10 21 Ianuarie 2010 00:04
sentimente ascunse 2 De la: Alexxandra 9 Martie 2010 18:41
Setari Cookie-uri